הדיון על שם "הארי מגוויר " : חדשות מחוץ למגרש וביזאר

🗣️ — @samuelluckhurst:

"Phil Jones is unsellable." #mufc #mujournal

[MEN podcast]

— United Journal (@theutdjournal) July 20, 2021

מתי יבינו שאי אפשר למכור את השחקן הזה? כל פעם מחתימים אותו על חוזה חדש כדי לשמר ערך להעברה שלא תקרה.
להשאיל כבר לקבוצה שתשלם חצי מהמשכורת שלו.

איזו קבוצה תחתים שחקן כזה? שחקן ששיחק בערך 4 משחקים בשנה ב-8 שנים האחרונות. אין ברירה מלבד להמתין שייגמר החוזה ולאחל לו בהצלחה בצ’מפיונשיפ. מי שמאריך לו את החוזה אידיוט, עם כל החיבה לאיש בעל אלף הפרצופים.

PSG president Nasser Al Khelaifi: “We follow Financial Fair Play regulation since the day 1. Before we do anything, our financial team checks everything. We had the capacity to sign Messi for Financial Fair Play and we will always follow the rules”. 🇫🇷 #PSG #Messi

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 11, 2021

:cowboy_hat_face: :cowboy_hat_face:

ל-3 המועדונים המכניסים ביותר בכל אחת מעשרים השנים האחרונות (ריאל, בארסה, יונייטד) אין כסף להחתים את מסי. לפריז כן, יחד עם חאכימי, ראמוס ודונארומה, בלי לוותר על אף (!!!) שחקן. פייר פליי עלק.

פיל ג’ונס תמיד יהיה מכוכבי המדור הזה .

Raphaël Varane wanted to wear the number 4 shirt for Manchester United but Phil Jones refused to give him the number 4.

We understand that Phil Jones has told Varane, he has to earn the right to wear the number 4 shirt at #MUFC pic.twitter.com/oPysfobLnZ

— indykaila News (@indykaila) August 15, 2021

המצטרף החדש לדיון הוא ביסאקה שנאשם בנהיגה עם רישיון שלול ובלי ביטוח , בטח יקבל עבודות שירות.

BREAKING: Aaron Wan-Bissaka has been charged with driving his Lamborghini while disqualified and without insurance. The maximum penalty for driving while disqualified can be six months in prison, but can also be subject to a community order #mufc [Daily Mail] pic.twitter.com/dNaPTJ3EWP

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) August 19, 2021

סיימתי לאחרונה את האוטוביוגרפיה של טרוי דיני, הקפטן לשעבר של ווטפורד ואיש מאוד מעניין באופן כללי (“אם כריסטיאנו היה אוכל חרא של סוסים, גם אני הייתי אוכל!”).
באחד הפרקים הוא מספר על התקופה בה שיחק עם מיודענו אודיון איגהלו, על החלום המשותף של שניהם לכבוש באולד טראפורד, ועל הכישלון והכמעט-ריב אליו נקלעו בנסיון להגשים את החלום (תרגום חופשי שלי מתוך הספר):

"לא הכל היה ורוד ביני לבין איגהלו. היו לנו רגעי משבר. שיחקנו נגד מנצ’סטר יונייטד בתחילת מרץ ואיגי היה אוהד יונייטד אדוק. חלום הילדות שלו היה לכבוש באולד טראפורד, ובכל השבוע שלפני המשחק, הוא התאמן בעוצמה רצינית. כמעט יכולת לראות את המחשבה בראש שלו, בלי שהוא יבטא אותה: אני חייב לכבוש, אני חייב לכבוש.

ידעתי שאני הולך לשחק טוב. הרגשתי את זה. לא הייתי אוהד יונייטד, אבל היו 75 אלף איש באולד טראפורד, וזה היה הקהל הרב ביותר לפניו שיחקתי. הייתי נרגש. התחלנו טוב מאוד ואיגי קיבל ארבעה או חמישה מצבים כבר במחצית הראשונה.

לקראת סוף המחצית, העברתי לו מסירה והוא היה 7 מטרים מהשער. הוא עבר את המגן ובגלל שהמשכתי את הריצה כדי לקבל את הכדור בחזרה, כל מה שהוא היה צריך לעשות היה להעביר רוחב והייתי כובש בנגיעה באולד טראפורד. אבל הוא בעט מזוית בלתי אפשרית ואני התחרפנתי לגמרי (lost my shit במקור).

איבדתי את זה. כל כך כעסתי עליו. במחצית, המנג’ר לקח אותי לשירותים ואמר לי להירגע. עמדתי להרוג אותו. כשהייתי ילד, אבא שלי אמר לי לראות את טדי שרינגהאם, אנדי קול ודווייט יורק, אז לכבוש באולד טראפורד לא היה רק החלום של איגי.

עדיין לא השגתי את זה. חשבתי שהצלחתי באחת מהעונות הבאות, אבל השער נפסל בגלל נגיעת יד… קרייג דוסון נגח את הכדור לקורה, אבל הכדור נגע לו ביד בדרך כך שלמרות שהטסתי את הריבאונד פנימה, השער נפסל. כבשתי מולם שלוש או ארבע פעמים בויקראג’ רואד אבל עדיין לא באולד טראפורד.

כשעוצרים להסתכל על המצב של איגי, לא ייאמן שהוא לא מסר לי את הכדור. במחצית השניה שיחקנו טוב והיו לו עוד הזדמנויות למסור לי או לאטיין קפו - היו לו בערך תשע בעיטות במשחק. אז, שבע דקות לסיום, חואן מאטה כבש את שער הניצחון של יונייטד מבעיטה חופשית. שנאתי להפסיד את המשחק הזה שאי אפשר להאמין…

למחרת, קיקה (המאמן) קבע פגישה במתחם האימונים כי הוא ידע שהמצב עדיין מתוח. הוא קבע פגישה רק איתי, עם איגי ואיתו. הוא הביא וידאו של כל המצבים שאיגי בזבז. הוא אמר שזו תהיה שיחה כנה, בלי צעקות וקללות אחד על השני, רק להסביר מה קרה.

אם להיות הוגן עם איגי, הוא אמר שהוא היה כל כך להוט לכבוש שהוא פשוט לא ראה אותי. הוא לא רצה לראות אותי. בשבילי, אם אני מבין משהו, אני בסדר עם זה. כשאני לא מבין למה אנשים מתנהגים בצורה מסוימת אני משתגע. אז כשהוא אמר את זה, פשוט חשבתי ‘אוקיי’. זה נגמר בשבילי. שיחררתי. איגי הרגיש אשם אז הוא הלך לקצה השני. בשלושת המשחקים הבאים הוא המשיך למסור לי גם כשהיה צריך לבעוט".

מתוך: Troy Deeney, Redemption: My Story, Cassell 2021: 181-184

1. מסתבר שהייתי במשחק המדובר, בפעם הראשונה שנסעתי למנצ’סטר. לא זוכר שום דבר חוץ מהגול של מאטה, זה היה משחק משעמם להחריד אחרי שתי הופעות הבכורה המחשמלות של מרכוס ראשפורד שגם בהן נכחתי לשמחתי ומזלי.

2. מאוד ממליץ על הספר. בחור מעניין עם רקע לא פשוט (אבא שנטש כשהיה צעיר, אבא חורג לא יציב, כלא, ועוד), מתייחס בצורה ישירה לנושאים בהם הוא יחסית ידוע לשמצה כמו יחסיו עם המאמנים וההנהלה בווטפורד, כולל כמעט פרק שלם של טינופים על ולדימיר איביץ’.

פרשייה חמורה שמגמדת את כל ההסתבכויות שראינו משחקני יונייטד בשנים האחרונות מתפרסמת היום באנגליה.
חברתו (כנראה לשעבר) של מייסון גרינווד מפרסמת ברשתות החברתיות תיעוד של אלימות וניצול מיני שהופנו כלפיה מגרינווד.
המועדון בינתיים עם תגובה חלבית למדי לפרסום מודיע שהוא מודע להאשמות וכמובן מגנה אלימות אבל בינתיים לא מודיע על שום צעד קונקרטי.
התגובה המינימלית המתבקשת היא כמובן השעיה מיידית של השחקן עד שיתבררו העובדות יותר לעומק. ורק אם, מה שלא נראה סביר יש לומר, יתברר שהסיפור מופרך לחלוטין יהיה מקום להחזיר אותו ללבוש את מדי הקבוצה.
אם יתברר שיש להאשמות ביסוס כמובן שצריך לסלק אותו מהמועדון כמה שיותר מהר ולהשאיר למערכת האכיפת החוק לטפל בהתנהגות כזאת.
מבחן חשוב מאוד לתדמית הציבורית של המועדון, נקווה שינהג בצורה ראויה ולא ינסה למסמס את העניין.

https://twitter.com/kendallrowanx/status/1487690284494426112?t=4hrMxP5rpEhsLicHCh3ZSg&s=08

https://twitter.com/sistoney67/status/1487704065131827200

מקרה איום ונורא , גרינווד אחד האחרונים שהייתי חושב עליהם במקרה כזה אבל ממבט חיצוני אי אפשר לדעת כלום .
בספק שנראה השעיה עד שיבררו את הפרטים לעומקם אבל זה לא נראה שזה יוכל להשתפר .

אני מקווה מאוד שריאן גיגס לא אימן אותו למה כי זה הולך להיות מביך בטרוף למועדון :rofl:.שלא נשכח גרינווד לא הוא כזה ילד טוב נתפס פעם אחת על עישון סמים לכו תדעו על מה הוא היה בסרטון הקולי הזה.אם זה הוא כמובן.

מקרה ג’וני דפ הראה שדברים לא תמיד כמו שהם נראים. זה אכן נראה ובעיקר נשמע נורא, אבל צריך לחכות לבירור רציני לפני שחורצים גורלות.

בייחוד בתקופה הזאת שתרבות הקנסלינג בשיאה, אני מאמין שאסור להאמין לכל עלילה וצריך לבדוק טוב לפני שפוגעים בשמו של בנאדם. במקרה שלו, אני חושב שהבחורה סיפקה דיי והותר הוכחות ולכן חובתו להוכיח את חפותו והוא בעיניי אשם עד שיוכח אחרת.

חייבים להגיד משהו פה על השער ההזוי הזה של ברנטפורד, מעולם לא ראיתי יד כזאת ברורה וה- var אשכרה מוכר פה את המשחק .
בושה , אין לי מילים.

לא ברורים לי חוקי היד. אם לא היד השחקן לא היה משתלט על הכדור.
אולי זה כי זה כביכול ניתז, אבל אם החוק מכסה מקרים כאלה אז החוק דפוק

שוד לאור פלורוסנטים. אנתוני טיילור האידיוט לא ראה יד שכל העולם ראה, ול-VAR אסור להתערב אם זה לא יד של הכובש. טמטום טהור. אשכרה צחקתי בגול של בורו והייתי בטוח באלף אחוז שייפסל. פשוט בדיחה.

החולצות לעונה הבאה:
https://scontent.ftlv8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/282375415_5133115576776380_5814127850914292552_n.png?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=P48o409-se0AX9kYR3r&_nc_ht=scontent.ftlv8-1.fna&oh=00_AT9UeIMk8n6OCX34AIKBZdnJaDkKu1e2pjvO-Oynij7GtA&oe=628A9345

יונייטד מציגה:
תלבושת הבית לקרקס הליצנים של מנצ’סטר יונייטד
רונאלדו ודה חאה שחקני הכדורגל היחידים בקבוצה אז ניתן גם לרונאלדו ללבוש חולצת שוער, ככה אולי הוא יקבל כדורים
והלבנה יפה

מובן מאליו :blush:

עוד פיאסקו מתוצרת המועדון : רגניק עוזב אחרי חצי שנה , כל בלבולי המוח על יועץ למועדון ובנייה לטווח ארוך עם דגש על רכש נכון מוכחים כאחיזת עיניים .

🚨 BREAKING: Ralf Rangnick announces he will not be staying on at #mufc as a consultant due to the demands of his new role as Austria manager ✅🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) May 29, 2022

בושה וחרפה של התנהלות. שני הצדדים אשמים בזה אבל מראגניק לא אכפת לי. גם אם עשה סיבוב עלינו, גם אם עשינו סיבוב עליו, מדובר בהתנהלות מביכה וכל התקוות שלי לעונה הבאה הלכו לזבל. עם ההנהלה הזו לא נגיע לכלום. ברצלונה זה כאן.

מחכה להארכת חוזה למאטיץ ולינגארד