הדיון על שם "הארי מגוויר " : חדשות מחוץ למגרש וביזאר

מבית מדרשו של מסייה פוגבה , סרט דוקומנטרי שם הוא ממשיך בטינופים שלו, טוב שהוא עוזב.

🚨🇫🇷 Paul Pogba: "My thought process is to show Manchester (United) that they made a mistake in waiting to give me a contract - And to show other clubs that Manchester had made a mistake in not offering me a contract." @TheAthleticUK #MUFC 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) June 16, 2022

תמיד טענתי שאתם צריכים להיפטר ממנו. שחקן אוברייטד ובנאדם קטן. בעיניי הוא מסוג השחקנים שהורסים את הקבוצה שהם נמצאים בה ולא רק שלא תורמים. הברקה פה או שם לא משנה את זה.

אושיית רשת, שחקן כדורגל הוא כבר מזמן לא. ברוך שפטרנו

אם מישהו עדיין לא סובל את ואן חאל , עכשיו בטוח כן.

✅ Marcel van der Kraan on Timber deal: “Absolutely dead in the water, the player was ready to move & his agent went to London offices two weeks ago, money was never a problem - Then Louis Van Gaal turned up.” @SkySportsNews #MUFC 🇳🇱

— UtdPlug (@UtdPlug) June 19, 2022

🚨🇳🇱 Marcel Van Der Kraan: "Louis Van Gaal made it clear that he [Timber] would not be in his Dutch team if he wasn't playing every week for #MUFC" @SkySportsNews 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) June 19, 2022

🚨 JUST IN:

Chelsea are interested in Harry Maguire #MUFC @SamiMokbel81_DM @theutdjournal 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) August 19, 2022

🚨 JUST IN:

It has been proposed that Maguire moves to Stamford Bridge as part of a deal taking Christian Pulisic in the opposite direction #MUFC @SamiMokbel81_DM ✅🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) August 19, 2022

לא יקרה אבל כיף לדמיין

מה יש לו לחפש שם עכשיו כשהחתימו את קוליבאלי? באופן כללי מה יש לו לחפש בקבוצת צמרת עם היכולת העלובה שהוא מציג? את הטעויות האישיות שלו קשה לתרץ ביכולת קבוצתית רעה.

https://twitter.com/FUT23News/status/1564601949135290368?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1564601949135290368|twgr^5463b22e3f72a8c24f362ec065e46a41cebcad3d|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sport5.co.il%2Farticles.aspx%3FFolderID%3D7901docID%3D413555

מישהו בEA החליט לצחוק עליכם

עוד חולצה מכוערת לעסק.

🚨 NEW: #MUFC’s new Europa League training top. @Footy_Headlines 🔴 pic.twitter.com/n0Af1XF5NO

— UtdPlug (@UtdPlug) September 2, 2022

אוי איזו זוועה, נראית כאילו הוציאו אותה משלולית מלאת ירוקת.
100 מיליון על אנתוני יש וכסף להביא מעצב שאיננו עיוור צבעים אין?

באוסטרליה רצו בזמנו לצמצם את העישון במדינה, והבינו שמיתוג הוא חלק משמעותי מחוויית העישון. לכן, הם החליטו לאסור על מיתוגים שונים ואטקרטיביים של חברות הטבק לקופסאות הסיגריות, והחליטו על מיתוג חדש ואחיד לכלל החפיסות (חוק שהגיע כמובן מאוחר יותר גם לישראל). מטבע הדברים, הם רצו לבחור את העיצוב הזוועתי ביותר שיוכלו, על-מנת לדחות את המעשנים הפוטנציאליים. לכן, הם ערכו סקר במדינה לבחירת הצבע הדוחה מכולם. בסקר “זכה” צבע החרדל שכולנו מכירים כיום מקופסאות הסיגריות.

אם הצבע של החולצה הזאת היה בסקר, הוא היה זוכה.

להיפך.
מכירים את זה ששאלו את מייק טייסון למה הוא עשה קעקוע ענק על הפרצוף, והוא ענה “כדי שאוכל להתעורר כל בוקר ולהיזכר שלנשוך אוזן של מתאגרף אחר לא הייתה הטעות הכי גדולה שעשיתי בחיים”? אז אנתוני והחולצה החדשה.

🚨🇨🇮 Eric Bailly: “The club [#MUFC] should avoid favoring English players and give everyone a chance — The club should encourage competition in the dressing room. I always had the impression that the English player was favoured.” @MUnitedFR 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) September 6, 2022

לא הייתה לי בעיה עם מה שהוא אמר אלא שהוא החמיץ 103 משחקים בשל פציעות אז אין לו טיעון מספק.

אני: מזמין טיסה וכרטיסים למשחק מול לידס לי ולבן ה-5, בפעם הראשונה שלו.
אליזבת 2: החזק את כוס התה שלי

סעמק

🚨 NEW:

Source close to Harry Maguire: "Harry needs pace around him, but he hasn't had that. If you put Rúben Dias in the #mufc defence and Harry in the City back-four, Dias would struggle and Harry would thrive." [@MarkOgden_] 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) September 21, 2022

לא סתם הדיון נקרא על שמו …

🚨 JUST IN:

Manchester United footballer Mason Greenwood has charges against him dropped. @ManUtdMEN #MUFC

— UtdPlug (@UtdPlug) February 2, 2023

Wtf
מה הולך לקרות מעכשיו , מעניין מה הקבוצה תעשה בנדון .

הוחזר לרשימת השחקנים באתר הרשמי.
כנראה יחזור לסגל כאילו לא קרה כלום. אולי באמת לא קרה כלום.

וואו את זה לא יצא לי לראות , לכו תדעו באיזה מצב פיזי / נפשי הוא אחרי שנה כזו .
לא רואה את המועדון מוכר אותו , הוא שחקן אקדמיה שמקבלים פעם בדור מוכשר בצורה בלתי רגילה.
אולי טן האח יקבל את החלוץ שהוא צריך בלי לשלם.

האמת לא רוצה לראות אותו בקבוצה. מוכשר בטירוף אבל חתיכת אפס גם אם חמק איכשהו מהעמדה לדין.
רק לפני שבוע ריצ’רד ארנולד הרים לעצמו בריאיון מפרגן שהם עכשיו במדיניות “No Dickheads” בתחום ההעברות אז זה זמן מצויין להדגים אותה.
טן האח עשה עבודה מצויינת בגיבוש הסגל נסתדר בלעדיו תודה ושלום.

הוא לא “חמק איכשהו”, היא משכה את ההאשמות נגדו פלוס נפגשת איתו כבר חודשים למרות שאסור פלוס אין ראיות להרשעה. הוא פשוט ילד מטומטם. באופן כללי אני לא מסוגל לקבל את העמדה שבית משפט קובע שאדם לא פושע אך החברה תחליט להעניש אותו בכל זאת. אנחנו לא יודעים על המקרה הזה כלום, ואם אפילו למשפט הוא לא הגיע כנראה שבאמת אין שם משהו מאוד חריג.

בכל אופן - השחקן הכי טוב שיצא לנו מהאקדמיה מאז פול סקולס. הוא שבר לי את הלב לרסיסים עם המקרה הזה ואשנא אותו לנצח ככל הנראה אבל הלוואי שיחזירו אותו לקבוצה. הוא עילוי ברמה בלתי סבירה. כמובן שהכל בהנחה שהוא עדיין מסוגל לשחק כדורגל מבחינה נפשית.

אם היא משכה את ההאשמות והיא נפגשת איתו מרצונה החופשי זה כבר סוגר את הפינה פה.

מה שחבל פה, שהיא תיצא מזה ללא עונש, בכלל, זה לא מוזר שהוא נפגש איתה? זה לא נראה לי חוקי כל כך (כל עוד היה כתב אישום רישמי)