אולה גונאר סולשיאר :: הסוף

פואטי שהקדנציה שלו מסתיימת עם גול של דוני. ההתנהלות מול ההולנדי הייתה הדבר הכי מחפיר שקרה במנצ’סטר יונייטד מאז שפרגי פרש.

למרות שאין ברירה, וטוב היה אם הייתה מתרחשת לפני חודש, פרידה עצובה מאוד. מאוד רציתי שנצליח עם אחד משלנו, וסולשיאר הביא הרבה דברים טובים שגרמו להצלחה להיראות ריאלית לשם שינוי - כדורגל שמח לפרקים, סגל מצויין, חדר הלבשה בריא יחסית. חבל מאוד שזה לא עבד, ולא רק לא עבד - התרסק בצורה מחפירה אפילו יותר ממוריניו, והגיע לתהומות שואן חאל אפילו לא התקרב אליהם. אנחנו בנקודה הכי נמוכה שהיינו מאז 2014, אבל מצד שני יכולים להפוך את המצב בקלות, על הנייר. אפשר לעשות דברים יפים מאוד עם הסגל הזה, אפילו העונה. רק לקוות שיקבלו החלטות חכמות שם בהנהלה.

אני חושב שאתם קשים מידי עם ההנהלה שלכם.
יונייטד לא נראית רע במשך יותר משנה כמו ברצלונה והמאמן שלכם כן משקיע ולא אומר דברים בעייתיים בתקשורת. פשוט הוא לא מספיק טוב.
פשוט אם נסתכל על זה בהסתכלות קרה יותר הכל תלוי בחלופות.
אם זידאן או טן האח או מאמן בכיר אחר לא יגיע עכשיו, האם הסותם חורים שיגיע לחצי שנה הזו ישפיע כל כך הרבה לטובה לעומת סולשיאר?

לא אומר שהיה צריך להשאיר אותו, הוא מיצה את עצמו ביונייטד. פשוט שלא מדובר בפיטורין שצריך לעשות מיד עם איך שיש בעיות אלא מה שעשו עם העוד צ׳אנס הייתה החלטה נכונה לדעתי בזמנו (בדיעבד לא).

אבא שלי כרגע בתרדמת… וכנראה שאלו השעות או הימים האחרונים שלו. אבי בימים בריאים ויפים יותר אהד את ליברפול. אבל את מי שהוא הכי שנא בעולם ובמיוחד בתור דור שני זה את הגרמנים ימ"ח. את הגול של אולה מול באיירן אני לא ישכח לעולם…אני זוכר אותי ואותו מתחבקים ובוכים, ממש בוכים, אותי בתור ילד בוכה זה נורמלי אבל אבא שלי הקשוח??, אז תסלחו לי שאני רוצה להיפרד מאולה היום וכנראה גם מאבי באותה הזדמנות בזיכרון של אותו גול קדוש.

אז תודה לך אולה, אני ואבי תמיד נזכור ונאהב אותך…

תהיו חזקים משה, ליבי אתכם :disappointed_relieved:

ריגשת משה, תהיה חזק אח יקר.

תהיו חזקים :frowning:

משה תיהיה חזק :heart:

ממליץ לראות את ראיון הפרידה עם אולה, גם למי שאינו אוהד יונייטד. החיבור שלו למועדון מעורר השראה.

כל כך חבל שזה לא הלך.