הסופרליג :: יקרה או לא יקרה?

מעניין

מצעד האירוניה של הסופר ליג:

1. נאסר אל-חליפי, בעלי פסז’: ‘כדורגל לא יכול להיות לעשירים בלבד’. אחרי שקנה שני שחקנים ב-402 מיליון יורו בקיץ אחד.
  2. דיוויד בקהאם: ‘We need a competition based on merit’. הקבוצה שבבעלותו משחקת בליגה הבכירה והסגורה בארה"ב מיום היווסדה (והקבוצה בכלל לא בבעלותו באמת, אלא בבעלות ה-MLS).
  3. אלכסנדר צ’פרין: ‘שמח לקבל את מנצ’סטר סיטי בחזרה למשפחת הכדורגל’. בעבר הלא רחוק בכלל סיטי חטפה השעייה לשנתיים מליגת האלופות, והערעור שלה התקבל רק כי אופ"א ארגון מושחת.
  4. ארסנל.

אתלטיקו מדריד פרשה רשמית:
https://www.atleticodemadrid.com/noticias/comunicado-oficial-11
לפי דיווחים ,גם אינטר ומילאן.

אז עכשיו ברצלונה נגד ריאל המנצחת לוקחת הכל :slight_smile:

קומאן היום:
Koeman: “I agree with what Pep said about the numbers of games. It’s unbelievable. UEFA aren’t listening to the managers and players about the number of games. For UEFA, money is the most important thing.”

אופ"א הצליחו להפוך את הסופרליג ל"כדורגל של עשירים" מול “כדורגל לכולם”. זה ספין מדהים, במיוחד כשהוא בא מאירגון כל כך מסריח. המילה “קרטל” הרבה יותר מתאימה לאופ"א מאשר לסופרליג.
אני מאוד מקווה שתהיה יוזמה דומה בקרוב שתשווק טוב ותצליח.

קומאן יורד על אופ"א? הוא הראשון שמתייחס אליהם כארגון מסריח. אני ממש מבסוט עליו. הוא הראשון שבאמת מאשים גם אותם.

נ.ב

ההגדרה לאופ"א יותר קרובה למונופול, אבל זה אני מתעסק בסמנטיקה.

הוא התיחס למה שפפ אמר, כך שהוא לא הראשון.

הם היו חייבים לשכור משרד יח"צ רציני לפני שהם יוצאים לסיפור הזה, להכין את הקרקע מלמטה דרך האוהדים שביומיים האחרונים ראינו כמה הם קריטיים, ככה היה להם סיכוי הרבה יותר גדול לשנות את המשוואה מול המאפיה של אופא/פיפא - עם או בלי הסופרליג

פריז וסיטי מחרבנות על הפיירפליי מקבלות ‘עונש’ ואז כלום, מונדיאל בקטאר בקיץ שמעניין מאוד איך הדבר המאוד הגיוני הזה קרה, ליגת האומות ההזויה עם מיליון משחקים לא מעניינים שרק פוצעים את השחקנים ופוגעים בקבוצות ובעיקר ברמה של המשחקים בכל המפעלים (אף פעם ההרכב הכי חזק לא זמין בגלל פציעות), שחיתות מטורפת של ספ בלאטר במשך שנים שהשתרשה כל כך עמוק שהכל שם רקוב, ועוד אלף דברים.

חייבים להתנגד להם אבל כנראה שאחרי הכישלון הזה ייקח עוד כמה שנים טובות עד שתבוא התנגדות מאורגנת שוב

נקווה שפעם הבאה יצליחו יותר…

כל מילה נוספת מיותרת. אני שואל את עצמי אם אופ"א לא שילמו להרבה כדורגלני עבר כדי “שלכאורה” יתמכו בהם.

גארי לינקר לכאורה היה מבקר חריף של פיפ"א . אז פיפ"א נתנה לו להנחות את טקס של הכדורים של שלב הבתים ברוסיה והפלא ופלא מאז הוא נזהר ולא נוגע בהם.

“אסר אל חאליפי, נשיאה של פריז סן ז’רמן מונה לתפקיד יושב הראש של התאחדות המועדונים האירופיים (ECA).
הוא מחליף את אנדראה אניילי של יובנטוס שהתפטר מתפקיד יושב הראש של ה ECA ביום ראשון”

אתה יודע, כדורגלנים בדרך כלל לא מצטיינים באינטליגנציה גבוהה מחוץ למגרש.
אופ"א מיתגה את עצמה כלוחמת חופש וסופרליג כמזימה לעשירים בלבד. אז הרבה אנשים, בהם כדורגלנים , יצאו בהכרזות בעד החופש ונגד העשירים.
לינקר אגב כן אינטליגנט. אז אותו אולי צריך לשחד בצורה מסוימת, את הרוב המוחלט לא צריך. מספיק הכרזות פופוליסטיות.

אף אחד לא התייחס למספרים שהבאתי מהדו"ח הרשמי של אופ"א. רשום כמה הכנסות יש לה מזכויות השידור, כמה היא מחלקת בין הקבוצות וכמה היא מוציאה על פקידיה ומשרדיה.

זה יהיה כזה גדול וכל כך צודק אם צ’לסי וליברפול לא יהיו בליגת האלופות בעונה הבאה.
גם האוהדים שלהם ייענשו על הטימטום שלהם וגם אופ"א תיתקע עם לסטר ווסטהאם, שתי ציפורים במכה.

לאופא יש המון מזל שהיא כבר ביטלה לסיטי את העונש.
רק מתאר לעצמי לאילו רמות שחיטות הם היו צריכים להגיע אם היו מבטלים לסיטי את העונש בתקופה הזו.

מצד שני, הסופר ליג הוא לא משהו ששמענו עליו השבוע לראשונה, אולי לביטול העונש כן יש קשר לזה, מי יודע

לדעתי פרז ממשיך למראית עין לפחות להילחם, ברור שלנו ולברצלונה יש רצון לקבל כסף מאופא כמו האנגליות, יכול להיות שזה רק הסיפור והחלום שלהם נגנז, או שיש באמת משהו שאנחנו לא יודעים עליו?

זה לא עניין של מזל. אתה לא באמת חושב שאם באמת התכונו להשעות אותם נכון?

להפך, אני טוען שאולי ביטול העונש היה לא רק שחיתות רגילה אלא ראיה של הנולד.
תאר לך מצב בו סיטי מושעית מליגת האלופות לשנתיים, נראה לך שהיא עדיין הייתה מוותרת ככה על הסופר ליג?
וודאי שלא.
נראה לכם שאופא הייתה יכולה לצאת בצורה נקיה (יחסית) אם היו מבטלים עכשיו לסיטי את העונש?
לכן אולי אופא ראתה את הנולד והבינה שסיטי ופסז׳ יהיו הקבוצות אותן יהיה הכי קל להעביר לצד שלהם.
הרי קבוצות כמו ריאל וברסה צריכות את הכסף. לסיטי ופסז׳ לא חסר כסף, רק חוקי הפייר פליי עומדים מולן (וגם זה לא באמת כפי שראינו)

צ’פרין מצטייר מעבר לעובדה שהוא נקמן פשוט בנאדם מטומטם, אין שום היגיון לשרוף גשרים עם אימפריות כמו ריאל ויובנטוס והוא מתחיל לעוף על עצמו, לזלזל ולאיים. הוא כנראה פשוט מסרב להבין שלאוהדים של הקבוצות האלה יש גאווה והם פשוט יודיעו על פרישה מהמוסדות גם אם לא יהיו חלופות.
צריכים פה אנשים בוגרים ועניינים שינסו לגשר בין הצדדים כי יכולה להיות פה באמת פיצוץ, והוא הראשון שישלם את המחיר אם מועדוני טופ יודיעו שאיתו לא משנה מה הם לא ממשיכים.
אופא כבר הוכיחה שהכסף יותר חשוב לה מכל צ’פרין שהיה ויהיה.
לטעמי האישית, הסופרליג באמת יצרה דרמה ענקית רק לא זאתי שהם ציפו לה, מעניין מה יהיה בפרק הבא? אם למישהו יש ספויילרים שישתף אותי.

יש מנהל של ריאל מדריד פנוי לשיחה קצרה או מישהו שמבין בחשבונות אינטרנט שלהם בטויטר?

בקיצור הדיוח הזה נראה לכם אמיתי?

https://twitter.com/MadridXtra/status/1385245479768834051

אם תשים לב, תראה שיש להם מעין “מערכת” לדירוג אמינות של דיווחים.
זה לא בדיוק מקבל ציון 100.

פפ: אולי שאופ"א ופיפ"א יגדילו ל-400 ימים בשנה

אני: אולי פעם הבאה תסתום, ואל תתן להן את הכוח להמשיך לקבוע כל דבר בכדורגל העולמי

לאפורטה יצא אפס מאופס.
עכשיו כשכולם יודעים מי המדליף אני מקווה שזה יתנקם בו,לא הבנתי מה הוא ניסה להשיג בזה,באמת.