זה רשמי :: קרלו אנצ'לוטי שוב איתנו

למה שהשם של אנצלוטי יעלה כשמדברים על המאמן הטוב בעולם?, מאזן האליפויות שלו מזעזע, וההרכבים שלו בזכיות הראשונה והשלישית היו הטובים באירופה בפער. מאמן נחמד אבל ממש לא בטופ, רק תסתכל מי רצו אותו בשנים האחרונות ותבין מה בעלי המקצוע חושבים עליו באמת.

אנצ’לוטי שיחק עונה אחת עם אלונסו, מודריץ’ ודי מאריה בקישור ועונה לאחר מכן עם קרוס, מודריץ’ ואיסקו. משמעותית יותר התקפי מזידאן.

באופן כללי, ריאל של האיטלקי הייתה קבוצה מהנה הרבה יותר. זה לא אומר שהייתה חזקה יותר כמובן. ריאל של 16-17 הייתה החזקה ביותר בעשור האחרון.
מעניין מאוד איזה כדורגל נשחק תחתיו כעת.

הועברו לכאן כמה הודעות מהת’רד על לאפורטה בפורום השכן, שם ההקשר של הדיון היה אנצ’לוטי VS קומאן. עמכם הסליחה על הבלאגן והסדר הלא ברור בין ההודעות, היה קשה להפריד ולא רציתי להעביר את הדיון כולו לפה (כי חלקו עסק בקומאן ובארסה).

אז אתה מציע לפרק את השלישיה היחידה בקבוצה שהיא ברמת טופ?

טענתי שזה מה שצריך לעשות? טענתי בהמשך לדיון כאן שזה כדורגל התקפי יותר.
כך או כך, שלישיית הקישור שלנו מהחזקות בעולם. זה לא אומר שאין לה נקודות תורפה.

לפחות קומאן נשאר בבארסה, צרת רבים חצי נחמה כמו שאומרים…

ממסיבת העיתונאים של אנצ’לוטי
I have a lot of love for Bale, Marcelo, Isco, but they will be judged on the pitch. They have to train well and prove that they want to play for Real Madrid

הממ…

כנראה רכש לא יגיע ופרז הביא את אנצ’לוטי כדי להעביר את בייל ואיסקו כהחתמות חדשות

אולי אני תמים אבל אני מאמין שבנזמה עושה עבודה טובה עם חברו לנבחרת.

E25jvYfWEAkplfE

חייב להגיב על משהו שפשוט מציק לי בעין.
אחרי מאות תגובות שלך שאתה מאשים את זידאן שהרס/לא נתן הזדמנות לאודגרד, זאת התכנית שלך בשבילו? (מחליף שני בקישור?) Aka בדיוק התכנית של זידאן בשבילו? מה שגרם לו לבקש לעזוב את הקבוצה מלחתחילה?

אבל הוא לא עולה בדיון על המאמן הטוב בעולם. הוא עולה בדיון בהשוואה לקומאן!
אתה בא להגיד לי שהוא לא המאמן הטוב בעולם? אני אסכים!
אני התערבתי כשהשוו אותו לפאקינג קומאן!

כי אם היית טורח לקרוא את ההודעה היית מבין שמעולם לא קראתי לו הקשר הטוב בעולם!
מה כן אמרתי על אודגור?

1. הוא יותר טוב מאיסקו כקשר החמישי בהיררכיה. שכל דקה שאיסקו רואה הייתה מריכה להיות שלו.
  2. זידאן לו נתן לו צ׳אנס! אודגור יכול להיות יותר טוב יותר מקשר חמישי, אך זה לא יקרה בלי דקות. שחקנים צעירים צריכים אמון והוא לא קיבל כזה. הפוטנציאל שם.

אבל אני שפטתי את זידאן אז כמובן שזה כי רציתי לעשות הכל הפוך.
זה כמו להאשים את אוהדי ברצלונה שרוצים שמסי יקבל מנוחה בכך שהם רוצים אותו על הספסל תמיד.
לא הכל שחור לבן, יש המון המון באמצע. זה שאני לא חושב ששחקן צעיר צריך להזרק לא אומר שאני רוצה אותו על חשבון קרוס בהרכב הפותח.

ולא, התכנית של זידאן כלפיו הייתה פריזר ואז לצפות שב300 דקות שיקבל הוא יהיה אינייסטה. אז בכדורגל זה לא עובד ככה, והדוגמה הכי טובה שאני יכול לתת היא משחקן מאוד ישן שאני לא בטוח אם תזכור: מיליטאו.
מיליטאו היה בפריזר ונראה שחקן גרוע מאוד ופלופ אבל הפלא ופלא כשקיבל דקות ואמון הוא פתאום הבלם הטוב בסגל.
אז לא, זה לא אומר שאודגור יהיה כזה גם כן, אבל כרגע הוא פלופ בפריזר שבלי קדם עונה הגיע לקבוצה חדשה והפך לקשר הכי טוב שם אחרי שעונה שעברה נבחר להרכב השנה בספרד. אז כן אני מאמין בפוטנציאל שלו.
אבל ליתר ביטחון, עכשיו פרגנתי לו בהודעה אז אני רוצה לוודא שזה ברור:
אודגור לא יותר טוב מקרוס או זידאן

מסתמן יותר ויותר שמביאים את אנצ’לוטי כדי לנסות להחזיר את החשק לכל המאכזבים - הזאר, בייל, איסקו, מרסלו, יוביץ’. הזוי. מקווה שאחרי היורו יעשו ניקיון אמיתי ויביאו חלוץ, שביאו מישהו, אפילו לא הלאנד/אמבפה מצידי.

מה שאלתי ומה ענית?..

זידאן לא נתן לו צאנס כי שם אותו קשר חמישי בהיררכיה אבל אתה רוצה לשים אותו חילוף שני לקישור (זאת אותה עמדה למקרה שלא שמת לב)

אודגר קיבל את אותן דקות שאתה רוצה לתת לו וביקש ללכת.
לא היה נפצע ונדבק בקורונה? הה נשאר ונלחם על דקות כדי להוכיח שהוא ראוי? אולי היה מקבל את הדקות של איסקו והופך לקשר חמישי לבד. אבל הוא בחר לעזוב.

הדבר היחיד שמצער אותי בחזרה של אנצ’לוטי זה ששיחררנו את חאמס לפני שנה בלי תמורה, עם החזרה של אנצ’לוטי חאמס הוא שחקן של 10 שערים ו 10 בישולים, כלומר איזה 39 וניסיוסים במספרים.
בייל לדעתי גם יחזור לחיים ויתן 15 שערים ואיזה 8 בישולים, זה שווה ערך ל 46 וניסיוסים, איסקו 5 שערים ו 5 בישולים שזה 2 וחצי וניסיוס.

במצב הנוכחי עם העזיבה של זידאן ועם זה שברור שלא יהיה בנייה מחדש מהיסוד אנצ’לוטי הוא אולי המאמן הכי טוב שיכולנו לבקש, הוא רגוע מנוסה ומכיר את המערכת, שחקנים שנמחקו ע"י זידאן ויכולים לתרום(וכן, אני חושב שבייל ואיסקו יכולים לתרום) יחזרו לחיים, ועם השקט והרוגע שהאיטלקי מביא העניינים יסתדרו.

נשחק כדורגל הרבה יותר מהנה, הרבה יותר התקפי ושוטף, ננצח בקלות את הקטנות אבל מול הגדולות נצליח פחות ממה שהיה עם זידאן, האם זה יספיק לאליפות ? אני מאמין שכן, לכל הפחות נתמודד עד הסוף.

השאלה הגדולה זה מודריץ’, כמה הוא יכול לסחוב אם בכלל ?

אנצ’לוטי חייב לנו אליפות, עם הסגל הכי טוב שהיה לריאל(ובכלל בהיסטוריה של המשחק) הוא הצליח לשחוק את ההרכב הראשון ולגרום לפציעות ולאיבוד אליפות הכי מיותרת בהיסטוריה, אבל כדרגע הוא מתמודד עם חבורת הקשישים שמקוששים שם בברצלונה עם מאמן סופר כושל, זה לא ה MN או ה MSN עם בוסקטס בשיאו. וזה מסי עם עוד +1 בגיל.

אגב, אני מאמין שהסיכוי שנראה איחוד מרגש של ה BBC האגדי עונה הבאה לא שואף לאפס כפי שחושבים, לדעתי סיכויים סבירים שזה יקרה, לא בעד(אבל גם לא ממש נגד), אבל אני רק אומר…

כמובן שהרצוי זה משהו אחר, אבל מהמצוי אנצ’לוטי הוא אחלה החתמה מבחינתי.

איך אני אוהב הימורים כאלה שאני משום מה מאמין שזה יסתדר על הצד הטוב ביותר, ההרגשה שלי אליפות עם כדורגל מהנה בלי מנדי ווניסיוס וכל שחקן אחר שלא יודע לעצור כדור קרוב לרגל.

הכדורגל מתקדם כל הזמן. יש מאמנים שהיו טובים בעבר אבל לא התעדכנו עם הזמנים ונשארו תקועים מאחור.
הדור הצעיר של המאמנים הגרמנים שיודעים לשלב את כל האספקטים החדשניים של הכדורגל זה מה שהייתי רוצה לראות אצלנו. לא מדובר רק על טקטיקה אלא על כל מה שמסביב. כושר, תזונה, שימוש באמצעים טכנולוגיים כדי לשפר ביצועים והבנת משחק. יש אפילו מאמנים להוצאת כדורי חוץ וכו’. אין אספקט של המשחק שלא עובדים עם השחקנים כדי לשפר אותם.

אנצ’לוטי נראה כמו סוג המאמנים שמגיע לאימון, זורק לשחקנים כדור, ומעביר 45 דקות עד שאפשר לדפוק שעון וללכת הביתה.

הלוואי עליי טיפה מהאופטימיות שלך אחי, לא רק בריאל בכללי בחיים. מקווה שתצא צודק, לצערי אני רואה כישלון קולוסאלי.

איזה התקדמות ראית בדיוק עונה שעברה בליגה הספרדית? חזרנו אחורה 10 שנים.

בדיוק סוג המאמן שצריכים עכשיו, הכדורגל הוא משחק פשוט, תן כדור לשחקנים שכבר עשו הכל בקריירה ואל תפריע להם עם שטויות איך להוציא כדור חוץ ואיפה לעמוד כשהכדור בנקודת האמצע ומתחילים משחק.

אני אופטימי כשמה שאני רואה גורם לי להיות אופטימי, בדרך כלל אני רואה דברים אחרת מהשאר, אני מאמין שיהיה טוב.
כמובן שגם יכול להיות קטסטרופה, אני מקווה שלא :sweat_smile:
במצבים של אי ודאות חזרה למשהו מוכר שהצליח ואשר משרה ביטחון תורם ליציבות והצלחה, כמעט תמיד.

זה לא רציני. הוא לא עובד לבד. יש לו צוות שלם של אנליסטים, אז הוא זורק לפח את האינפוט שלהם ונותן לשחקנים כדור משל היה אלי מחפוד?

באופן כללי, ברמות האלה העוזרים מעבירים את רוב האימון. מה גם שהקבוצה לא מתאמנת ביחד כל באימון, זה לעיתים קרובות מחולק.

הזמן שהוא היה חדשני היה לפני 15-20 שנה ואת האליפות הדומיננטית שלו בצ׳לסי הוא עשה לפני למעלה מעשור. ברור שלא מדובר בנגלסמן וכו’. מצד שני אין להפריז בערך הטקטיקה שהיא רק אספקט אחד באימון. אגב, פרגי מעולם לא היה גאון טקטי ותמיד הקיף את עצמו בעוזרים טובים. קיצר - לקחת את זה בפרופורציה הראויה