יורו 2021:: הקהל חוזר. עדכונים והימורים

יאללה אין דיון יורו ואף אחד לא זרק הימורים, עדכן על נבחרות או אפילו לא אמר שום דבר על מה שקרה לאריקסן היום שכמעט הפך (חס וחלילה) ליורש של אנטוניו פוארטה.

הוא יוצב, הוא מדבר, אבל לדעתי הוא לא יחזור לשחק.

2 לייקים

המשחק יחודש ב21:30. מפגן נוסף של חוסר טקט. מסכנים השחקנים.

אוהד רץ ופורץ למגרש אסור לצלם, שחקן כדורגל מתמוטט ועובר החייאה קלוא אפ ללא הפסקה. צריך לציין לחיוב את החברים שלו שעמדו כמו חומה ומנעו להמשיך לצלם אותו.

*לא ראיתי את המשחק בשידור חי.

נ.ב יש מישהו שמבין בתחום, יכול להסביר מה קרה? ואם יש מצב שהוא יכול לחזור לשחק , אם כמובן הוא יבריא?

6 לייקים

אני סטודנט שנה 6 לרפואה שמקווה להתמחות בקרדיולוגיה בעתיד.
אנסה למצוא את הזמן לכתוב סקירה קטנה בנושא.

מעבר למזל הגדול שהיה לאריקסן, מגיע שאפו ענק לקייאר הבלם, הראדקי השוער הפיני ולשופט שפעלו במהירות וביעילות- זיהו מוקדם מה שמתרחש (לא קל) ופעלו על מנת לשמור על פרטיותו וכבודו של אריקסן. מופת.
הימצאות הדיפברילטור והעובדה שהצוות הרפואי החלו בעיסויים מהר תרמו לתוצאה המוצלחת.

2 לייקים

שמע אני ועוד חבר רופא ניסינו להחליט מאיפה זה בא. בתור פיזיותרפיסט אני מודה שההתעסקות שלי עם רפואה פנימית לא מספיקה כדי שתהיה לי חוות דעת רצינית בעיניין, אבל ניסינו להבין אם מדובר על:

  1. פרפור חדרים

  2. תוצר של מהלומה בחזה.

  3. החבר טוען שהוא לא פוסל תופעות לוואי של ממריצים.

לדעתי זה משהו יותר בסגנון sudden death syndrome ( כמו שקרה לאנטוניו פוארטה).

מה אתה חושב?

2 לייקים

קשה לי מאוד לחוות דעה בלי לדעת רקע רפואי של אריקסן, ומבלי לראות את תוצאות הבדיקות שעבר. מעריך שזו יכולת שבאה עם הנסיון.
אם הייתי חייב לנסות הייתי הולך על ARVD אבל שוב האבחנה המבדלת רחבה מאוד.

Symptoms of ARVC /D include a strong or irregular heart beat (palpitations), chest pain, or shortness of breath. Symptoms can include palpitations, lightheadedness, fainting, or even cardiac arrest. Episodes can occur at any time, but are often associated with physical exertion.

2- אני לא ראיתי מגע שיכול לגרום לתגובה בסדר גודל כזה, הכדור שנזרק אליו מהחוץ לא היה בעוצמה הנדרשת ופגע בברך ככל שיכולתי לראות (קולגה שלי טוען שהכדור היה חזק ושיכל לגרום- אני לא שותף לדעתו)
3- ספורטאים גדולים מאריקסן נמצאו אשמים בשימוש בסמים אז לא הייתי שולל, במיוחד בטורניר גדול.
הייתי בודק ביסודיות.

2 לייקים

הכדור אכן היה חלש, אכן פגע בברך. ובנוסף אריקסן עשה כמה צעדים של זומבי לפני שהכדור פגע בו ולא ניסה אפילו להשתלט עליו. האירוע קרה כמה שניות לפני זריקת החוץ הזאת.
זה בטוח לא הכדור הזה.

3 לייקים

טוב אז סוף סוף היה משחק טוב. אחרי שכבר חשבתי שאין מה לראות בכדורגל נבחרות אחרי התצוגות הלא מרשימות של אנגליה, קרואטיה או אפילו איטליה (למרות השערים) הגיעו הולנד ואוקראינה ונתנו לנו משהו לדבר עליו.

גם במחצית ראשונה נטולת גולים ראינו איך הקבוצות מציגות רמה טובה של כדורגל, בין אם זו הולנד שנסתה לשלוט בקצב המשחק ובין אם מדובר על אוקראינה שעמדה יפה בהגנה ויצא בצורה יפה מאוד קדימה. כדורגל קבוצתי משני הצדדים ביום בו דווקא לשחקנים היצירתיים או האינבידואליים היה קשה לבוא לידי ביטוי.

"בדנמרק טענו שאופ"א הכריחה את הנבחרת לעלות להמשך המשחק מול פינלנד (שהסתיים בהפסד 1:0 לפינים), על אף המצב הנפשי הקשה שבו היו השחקנים. לטענת ברייתווייט, “אופ"א הציבה בפנינו שתי אפשרויות, לעלות לשחק מיד או לשחק למחרת בצהריים. אף אחד מהאפשרויות לא הייתה טובה. בחרנו את האפשרות הפחות גרועה. הרבה מהשחקנים לא היו במצב לשחק. היינו במקום אחר. זה לא מה שרצינו, אבל אלה היו האפשרויות, והיינו צריכים לבחור”.

3 לייקים

תכף אופ"א תשעה את ברייטוויט ל 10 שנים.

קצת יותר פרטים

מה שחשוב, זה שאריקסן בסדר עכשיו, צוחק ובמצב רוח טוב.
אבל קשה להאמין שיחזור לשחק.

לייק 1

היורו במתכונת של 24 קבוצות פשוט רעיון נוראי. אנחנו כבר שבוע בתוך היורו וכל מה שיוצא לי לראות זה משחקים כמו סלובקיה-שוויץ או איטליה-טורקיה. גם אם עוד איכשהו המשחקים אמורים להיות מעניינים מבחינה תחרותית, עצם זה שחצי מהקבוצות שמגיעות למקום ה-3 עולות הורג גם את זה.

במקום לקבל שלב בתים של 16 נבחרות חזקות אחת מול השנייה במשחקים גורליים, אנחנו מקבלים משחקים חסרי חשיבות בין נבחרות חסרות חשיבות.

3 לייקים

היורו היה יותר מעניין אם משלב הבתים היו עולות 8 נבחרות פחות. 16 מתוך 24 זה פשוט חסר טעם. 6 ראשי בתים + 2 הסגניות הטובות ביותר והיינו מקבלים מתח ותחרות גדולים פי כמה.

4 לייקים

ככה זה אופ"א והרטוריקה שלהם. “לכולם מגיע צ’אנס”, בדיוק כמו הרטוריקה שלהם נגד הסופרליג.
בסה"כ רוצים לנפח את כמות המשחקים כדי לקבל יותר כסף.
אז אנחנו נאלצים לראות את הונגריה, פינלנד, סלובקיה תורכיה, סקוטלנד וכו’.
אני אישית לא רואה את המשחקים של הנבחרות האלה. מקווה שחברות הטלויזיה יעשו סקר של הצופים ויגלו שאף אחד לא רואה את זה פרט לאוהדים באותן המדינות. ואז יבינו שהם שילמו הרבה כסף על כלום, ובפעם הבאה יהיה יותר מעניין.

למה יש לי הרגשה שבפעם הבאה זה יהיה 16 מתוך 32? כל עוד צ’פרין שם.

3 לייקים

מעולם לא הבנתי למה לא לאחד את המוקדמות אל הטורניר עצמו.

שלבי המוקדמות נמתחים על פני שנתיים, ואחרי זה יש עוד פלייאוף, רק כדי להגיע לטורניר עצמו ושלב הבתים יהיה עוד סוג של מוקדמות לנוקאאוט. זה גומר את השחקנים, זה פוגע בשטף של העונה 3-4 פעמים בשנה, וזה משעמם מעל הכל.

אפשר לרכז את כל 55 הנבחרות של אופא ל11 בתים של 5 נבחרות, לתת לכל אחת לשחק 4 משחקים מול כל השאר, ומשם להעלות את 11 המנצחות לטורניר משלהן של 11 הקבוצות הטובות באירופה אחת מול השנייה בקונספט כזה או אחר. אולי אפילו להעלות את הסגנית הטובה ביותר כדי שיהיה מס’ זוגי של 12 הקבוצות הטובות ביותר או משהו.

16 מ-32 לפחות יהיה תחרותי, חצי מהקבוצות עולות, יש עניין ומתח בשלב הבתים. אבל שיישארו 24 קבוצות, זה מספיק. רק שישנו את הפורמט. מצידי שיעשו 8 בתים של 3.

לייק 1

זאת בדיוק הבעיה עם השיטה של אופ"א. אתה רוצה משהו תחרותי ומהנה לצפיה, הם רוצים כמה שיותר משחקים וקבוצות משתתפות.

3 לייקים

מישהו יכול להזכיר לי בשביל מה קיים ה VAR?
זה רק לאשר את ההחלטות של השופט, לה משנה מה, או שיש בעצם מטרה אחרת?

גבירותיי ורבתיי, ברוכים הבאים למופע של מתאו להוז, השופט הספרדי הבכיר !

7 לייקים

מבט מהיר על משחקי השמינית נותן סוף סוף הרגשה של יורו אמיתי. מקווה שיתחיל להיות מעניין מעכשיו.

ובנושא אחר, הגיחוך בטורניר הזה עובר כל גבול. אופא מאז ומתמיד, פחות או יותר, שמרה על חוק האין פוליטקיה… אבל כמו שכולנו יודעים, כשאתה מהצד הנכון, הטוב, הנעלה, הנאור והמוסרי, אז אתה יכול לעשות כל מה שבא לך…כריעת הברך המחליאה, דגל צבעי הקשת שדוחפים לכל מקום…פשוט מחילא. בא לי להקיא.

ממש אעריך את נוייר וגרוצקה יותר אם יחרימו את מונדיאל הדמים בשנה הבאה או לפחות ישחקו עם דגל צבעי הקשת מול קהל שהמדינה שלו מוציאה הומואים להורג… אבל תרשו לי לפקפק. הם גברים על חלשים (או לפחות גברים על מי שנמצא במקום האחרון בסולם הקורבנות לפי המטורללים מצבא הWOKE).

איזה קרינג’ הרגשתי שכמה משחקני איטליה כרעו ברך… הרי מי שכמוני חי פה רואה איך המדינה היפה הזו נכבשת על ידי האנשים האלה שבאים בספינות שרוצחים, אונסים ומטילים טרור והמדינה פה שופטת את השוטרים שמגנים על העם!! פשוט טירוף… ואני שואל אותם: למה בדיוק אתם כורעים ברך יא אהבלים?? על מה בדיוק את מוחים??

חבל שאפילו בספורט כבר אי אפשר לברוח משטיפה המוח המרקסיסטית והכיבוש האגרסיבי שלהם.

9 לייקים

יספר לך סיפור קצר, אני חבר באיזה קבוצת פייסבוק של ברצלונה . אחד המנהלים שם הוא מישהו שגר במצרים. אתמול, שהונגריה סירבה לשחק תחת צבעי הגאווה. הוא נכנס לאיזה טרטרה של חצי שעה ולא הפסיק לזיין את השכל כמה הונגריה גזענית והומופבית וכמובן, המערב הוא רע וגזען וסמל כל הרוע בעולם, הוא לא הפסיק, משחק שלם, כל כמה דקות נראה לי מוציא איזה (לא זוכר איך זה נקרא בפייס) ציוץ הונגריה חרא ואירופה מנאיקים. אתה יודע מתי הוא נרגע? שסוף סוף אחד האנשים בקבוצה שאל אותו איך מתיחסים להומאים במצרים… רק אז הוא שתק וכולנו יודעים למה.

בסין מלמדים את הגברים הצעירים שם על גבריות ומלמדים אותם להיות לוחמים קשוחים ורעים ומול הסינים עומד המערב, כולו כנוע ורדום, ובמערב מלמדים את הגברים על “גבריות רעילה” וללכת למלחמה רק נגד מישהו שלא שם פרונהנס בטויטר שלו.

2 לייקים

למה בכלל אסור להכניס דגלים לאיצטדיון , כי ספורט מחוץ לפוליטיקה, אבל מותר להביע דעה פוליטית בהקשר אחר?
אף פעם לא הבנתי את זה.
טוב, כנראה ממוצע ה IQ של שחקני כדורגל אפילו קטן יותר מזה של האוהדים, שמחו נגד הסופרליג ובעד ה"חופש" של אופ"א.
מה כבר אני יכול לצפות?
תיכף ימצאו תנועת גוף נגד הרג העם בעזה וכל האירופאים יבצעו את זה. כי זה ini

3 לייקים

ההחלטה של אופא לביטול שערי החוץ, מבחינתי בזיונית, מקטינה סיכויי הפתעות והכי באסה מבחינתי שגם האפקט של האסטרטגיה של המאמנים הולך לעזאזל. החלטה פופוליסטית שבאה לשרת שוב את הקבוצות הגדולות.

לייק 1