טניס :: טורניר ארה"ב 2024

כן ממש קשה לתפוס עשרות אלפי אנשים שנכנסים באור יום על הגבול. זה ממש קשה.

מתנצל אבל אני מתקשה לראות את הקשר בין טניס לבין מדיניות האכיפה של ארצות הברית כנגד מסתננים.

בגלל זה אתה לא מבין את ההקשר הפוליטי של למה הם לא מאפשרים לו לשחק. אתה בטח גם חושב שהסיבה שאחת מחברות החיסונים הגדולה גם ספונסרית של הארוע וזה לא קשור אלא רק צירוף מקרים. אבל זה סתם אופטופיק וקשור יותר לדיון על הקורונה.

אני סימתי עם הדיון הזה. כמו שאמרתי בהתחלה מי שלא מבין גם עכשיו כמה זה לא צודק לא יבין עד שזה יגיע אליו הביתה.

שים לב שלא התייחסתי לשאלה הזו אלא רק לציפייה מנדאל להחרים את הטורניר.
ואיכשהו פספסתי את ההתייחסות שלך לפעילות העבריינית של ג’וקוביץ’ מתחילת השנה.

אני לא חושב שנאדל אישית היה צריך להחרים את הטורניר, אבל לא שמעתי אפילו התבטאות אחת שלו או של כל שחקן בכיר אחר נגד הרס הענף.

מה שכן, אם צבע העור של ג’וקוביץ’ היה שונה, כל העולם היה מזדעק.

אהא, כי להתנגד לפשיזם זה עברייני. וכן, אתה יכול לטעון שהוא לא עשה את זה בגלל ערכים או משהו אלא בגלל הטורניר, אבל, שוב:

when law becomes tyranny rebellion becomes duty

ועכשיו שמתברר שהתגובה לקוביד הייתה היסטרית ומוגזמת במקרה הטוב ופושעת במקרה הרע, זה רק מראה כמה צדק הג’וקר.
מישהו היה יכול לטעון נגדי, שנה שאני מושעה ולא עובד, שאני עבריין אם הייתי מזייף חיסון וחוזר לעבודה?? חיסון שלא מונע הדבקה!

“עבריין” נו באמת.

בדיוק. אף אחד לא ציפה או ביקש ממנו להחרים, אבל לעזאזל, לפחות תגיד משהו.

אין שום ספק.

תכנס לדיון של הקורונה. היה שם בזמנו דיון על נובאק ולמה הוא לא נכנס לאוסטרליה וכתבתי ל@Aragones שנובאק הביא את זה על עצמו וזה מגיע לו אז ובפעם הראושנה הוא אפילו התעצבן עלי ולא דיבר איתי בוואטספ שלוש שעות אחרי זה בתור עונש :stuck_out_tongue:

אני משאיר את מה שקרה באוסטרליה בצד כי את העונש שלו הוא כבר קיבל. מה שקורה לו עכשיו זה שערוריה.

מודה חלקית באשמה. רק לדייק לא אמרתי שרק נדאל לבדו צריך להחרים, אלא כל הטניסאים הבכירים. ואני מבטיח לכם שבמקרה הזה נובאק היה נכנס הטורניר הזה היה מתקיים כרגיל. ואז היינו באמת יודעים מי הטוב ביותר…

להעמיד אנשים במה שהם תופסים כסכנה ואתה יודע שהם תופסים כסכנה בלי לספר להם שאתה עושה זאת - כן, נשמע לי דיי עברייני. באופן מקרי, גם החוק חושב ככה, אבל זה פחות רלוונטי לשאלת “מיהו גיבור”.

או שהתברר בסוף שהוא לא באמת היה חיובי כשפגש אנשים, אלא “רק” זייף מסמכים?

אני דיי בטוח שבדיון פה הציפייה הזו אכן נרשמה.

דרך אגב, זה שנדאל והעציצים שלידו יושבים ולא מצייצים מילה נגד זה, זה עוד יותר לחובתם. בסדר שיששתפו בטורניר אבל לשתוק? זה גם לא המינמום לדעתי, אבל זה שהוא ושאר העציצים שלידו שותקים ומשחקים אותה עציצים זה עוד יותר מחזק את הטענה שלי.

רק בבקשה שהוא יזכה תמתנו פה טיפה את זעקות השמחה והידד על ההישג ה"ספורטיבי" האדיר שלו לזכות בטורניר שהמתחרה מס 1 שלו לא מתחרה מולו בגלל פוליטיקה.

לך, וזו הודעה מאוד ברורה. אתה פשוט מתקשה להבין דעות שונות. חוסר אובייקטיביות מובהק ואי יכולת לנהל דיון עם אדם שחושב אחרת.

גב ורביע אנחנו כולנו ילדים גדולים פה אפשר לותר על עקיצות אישיות. הפורום התקדם רבות מהתקופה שהיה פה מלחמה .אז יאללה תשלימו ואיך לנון שר?

give peace a chance

אם אני וטיטי לא אוכלים אחד את השני יותר אז גם אתם יכולים

רק אנקודטה קטנה,ברצלונה קיבלה באן העברות הזוי לפני כמה שני, וזה פשוט לא היה מוצדק, מישהו ראה קבוצה גדולה שמתנגדת לזה?
אין שום סיבה שנדאל יחרים טורננר כי נובאק לא יכול לשחק.

א. בתור אוהד ברצלונה ואחרי שיצאתי משטיפת המח של איזה עמוד פיסבוק מסוים שאני לא יכתוב את שמו פה, אני יגיד לך שזה אולי היה מוגזם אבל בגדול ברצלונה עברה על החוק (הבעיה שכרגיל הוציאו את ברצלונה שעיר לעזאזל אבל אני סוטה מהדיוו) זה. סתם אופטופיק. אבל אין קשר אם נובאק היה עובר עבירת משמעת ובגלל זה היה פסול, מן הסתם ההשואה שלך היתה נכונה. אבל גם אתה מסכים שזה לא הוגן.

נתחיל לפני שיחרים, שיגיד איזה מילה או גינוי, בוא נתחיל מזה.

(ושוב אני לא מציע שרק הוא יחרים אלא שכל מי שמשלמים עבורו כרטיס יחרים)

טוב, התגובה לא איחרה לבוא כמובן:
https://www.israelhayom.co.il/sport/other-sports/article/13015214

אז נכון שכיום התרגלנו, והתגובות האוטומטיות האלה כמעט משעשעות אותנו. אבל אני חושש (מאוד) מהיום שזה כבר לא יישאר בגדר מוחאים קולניים, ושיתחילו לעשות לנו סטייל רוסיה ותרבות הקאנסלינג.
ושלא יובן לא נכון - אני ממש לא חושב שישראל צריכה להתפשר על העקרונות הבטחוניים (וגם הערכיים שלה לצורך העניין) כדי לרצות אירופאים מטומטמים. ראינו כבר מה “שוות” הבריתות האלה ביום פקודה. סתם משתף בחששות שלי מהעולם שמרגיש שהולך וסוגר עלינו (עלינו = אזרחי העולם).

בדיחה. יש בכלל טעם/משמעות לדירוג הזה?

אולי צריך דירוג למחוסנים ודירוג ללא מחוסנים

ונולה יהיה הכי טוב בשניהם.

לא שיש לי בעיה עם ההחלטה שלו לא להתחסן, אבל הוא לא יכול להיכנס לארה"ב. אלו לא תקנות של ה-us open. לא שאני אומר שזה לא טיפשי, אבל אני לא רואה איך ה-ATP או נדאל או יתר השחקנים יכולים לעשות משהו.

הוא כן יכול:

תראה איך היא לא יודעת מה להגיד:

https://twitter.com/thejcoop/status/1564344709794959360?t=BWeuVKKbpZZ_OlQUDO_mDg&s=19

בדיחה

שוב, זה קשור לממשלת ארה"ב ולא ל-ATP.