ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

היריבה הקרובה דרסה את יריבתה במשחק האחרון? שחקן חשוב מאתלטיקו נפצע לאורך זמן? איך היריבה שהגרלנו בליגת האלופות משחקת? וכמובן, בארסה.

כאן זה המקום לדבר על כל מה שלא קשור ישירות לריאל מדריד, אבל מנקודת המבט של אוהד ריאל מדריד.

ת׳רד מבורך.
קצת רכילות ולשון הרע מה יש בזה?
הנמסיס עשתה תיקו 1-1 אמש. כן ירבו.

לא יודע כמה טוב לנו כל הקרקס שהולך שם. אני מאמין שאנחנו צריכים אותם רלוונטיים כדי להישאר רלוונטיים בעצמינו. אחרת אנחנו נהיה כמו יובנטוס באיטליה בעשור האחרון, לא נעניין אף אחד.

אתלטיקו אפורה מדיי כדי לייצר עניין. אם אנחנו רוצים שהליגה תשאר רלוונטית אנחנו צריכים אותם בעניינים.

הייתי ממתין עם השמחה לאיד, בפעם האחרונה שהספדנו אותם (אחרי שניימאר עזב) אכלנו מהם שתי אליפויות רצופות.
אתחיל להרגיש אמפתיה אולי אחרי 3 אליפויות רצופות שלנו בהליכה. עד אז, אני לא מרחם על “אכזרים”.

אני אוהב את הפחד הזה, תמשיכו ככה :heart_eyes:

אגב תהייה שהייתה לי, רציתי לראות אם רק אני שותף להרגשה הזאת כי מישהו פה טען שהוא רוצה אותנו רלוונטיים.

בן דוד שלי הוא אוהד ריאל (אעלק. הוא ראה את מסי, הלך על הנמסיס רונלדו ואז החליט למכור לי שהוא תמיד העדיף את ריאל. בסדר) ותמיד יש בנינו ויכוחים. בכל אופן הוא שאל אותי דבר כזה-האם אני אשמח במידה וריאל תרד ליגה, או שיבאס אותי כי אז לא תהיה לי היריבות הזאת?

תגידו מהצד שלכם מה אתם חושבים.

בעיניי התשובה לזה מאוד פשוטה. בעולם תיאורטי לגמרי, בלי להתייחס למצב הנוכחי של הקבוצות, אני רוצה שתשארו בליגה, תהיו קבוצה איכותית ומצויינת, ובכל קלאסיקו לנצח 10-0. זה האידיאל.
שאיפה בגבול המצוי היא כמו שהיה בתחילת העשור הקודם, רק הפוך. שתי קבוצות מצויינות, אולי הטובות בעולם, אבל בקלאסיקו מתברר שאחת מהן הרבה יותר טובה מהשניה.

אם לגמרי חוזרים למציאות, אז אני חושב שעדיף שהתחרות תמשך גם אם זה אומר להפסיד קלאסיקו לפעמים או לאבד אליפות, כי רק מתחרות אפשר לצמוח. כל הילדי קקה שרוצים לראות את מסי משותק ורונאלדו מת בתאונות דרכים, פשוט לא מבינים שהם גדולים כל כך בגלל התחרות שהיתה להם.

לא, אני לא קופץ בגולים של בארסה ומאוד נחמד לי שאתם לא מנצחים. הרגש אומר שתלכו לעזאזל, ההיגיון אומר שצריך אתכם בסביבה כדי לקיים אקוסיסטם בריא.

זה חבל מאוד דק. אני תמיד שמח בהפסדים של בארסה, אפילו יותר מניצחונות של ריאל (כי ההפסדים יותר נדירים) אבל המשחק האחרון מול באיירן כבר לא ריגש אותי לצערי.

אני חושב שאת שביל הזהב הזה ניהל הכי טוב וואלורדה עם ההדחות המטורפות והמרגשות שלו מהצ’מפיונס, לצד עליונות בליגה.

אתם צריכים להתרכז כרגע באתלטיקו, לא בבארסה. היא הקבוצה שתצטרכו לנצח, אפורה או לא אפורה.

ריאל ובארסה כרגע:

• לקבוצה אחת יש כוכב על מזדקן בהתקפה שמחזיק את הקבוצה עם מספרים מטורפים, וכן הגנה פרוצה עם שחקנים שמרבים לטעות.
  • הקבוצה השנייה משחקת כדורגל משמים ואפור מהמאה ה-18 ובעיקר מקווה לנס במצבים נייחים מכיוונו של הבלם עם החולצה מס’ 4.

יודעים להגיד מי זאת מי?

שתיהן בארסה. של שנה שעברה ושל השנה.

נראה לי שקצת פספסת את הבדיחה.

עריכה:@dmitrys, התיאור הראשון יכול להתאים לריאל של העונה ובארסה של לפני שנה-שנתיים, כשהתיאור השני לבארסה של העונה וריאל של לפני שנה-שנתיים. מתנצל אם יצא לי גרוע :slight_smile:

כן, ועדיין מפספס. לא חשוב.

אתלטיקו בפיגור, תצפו למהפך מדקה 85 והלאה.
מוגש כנאחס לשירות הקהילה.

אני רואה סיטי צ’לסי במקום, אין טעם לצפות אפילו. לא רואה מצב שאתלטיקו לא תשווה ותנצח, אלאבס קבוצה מאוד חלשה. מול חטאפה היה סיכוי שהם יאבדו נקודות אבל שני מצבים לסוארז היו מספיקים שהם ינצחו.

אתלטיקו עוד יאבדו נקודות, הם לא משחקים מספיק טוב. בינתיים כל הנצחונות שלהם בשיניים, לא היה להם משחק אחד שניצחו בהפרש של יותר משער אחד.

עריכה: הל ייס. למרות שהליגה השנה כל כך חלשה, לא יודע כמה זה מיוחד… אלאבס עוד יכלה להגדיל את התוצאה. אתלטיקו משבוע לשבוע פחות משכנעת.

אוקיי זה עבד.
מחזור הבא אותו מקום אותה שעה.

ולנסיה שהוגדרה עד לאחרונה כיריבה משמעותית שלנו לאליפות משווה בדקה ה95 את התוצאה מול בילבאו כשהיא בעשרה שחקנים. ללא קרלוס סולר הפצוע היה נראה שאין לה מה למכור, וכבר משחק שני שהיא משחקת רע.
בנוסף לתוצאה של אתלטיקו היום, עד כה שבת מושלמת. עוד מס דקות סביליה תשחק מול אספניול, שם אין יותר מדיי סיכוי שסביליה תאבד נקודות (סקופילד אתה מוזמן להמשיך את הניחוס).

ולניסיה לא מועמדת אפילו לצמפיונס

אתלטיקו זוועה ושבעה, זה או שצ׳ולו ימציא עוד טריק סטייל יורנטה ויכניס חיים חדשים בקבוצה, או שאפילו קרלו לא יצליח להפסיד את האליפות הזאת.

מי כן שווה מקום בליגת האלופות? למעט סביליה שהיא סבירה עד עכשיו כולן זוועה. את סוסיידאד לא ראיתי עדיין העונה אז אולי.

אתלתטיקו וברצלנוה יסיימו באלופות, הסגל שלהם עדיין עדיף פי כמה מהשאר אחריה.
אם ולנסיה תסיים באירופה הצלחה אדירה, אני מאמין שהיא תצליח.
סוסיאדד,כבר הרגילה אותנו שהיא פותחת עונות בסערה וא מתפרקת בחצי השני של העונה (הרכב נהדר, אבל הסגל מאוד דליל).
סביליה תסיים גם באלופות, כהרגלה אצל מונצ’י.
המאכזבת עד כה מבחינתי, ויאריאל, אבל אני מאמין שהיא בסוף תתייצב ותצליח לרוץ טוב אל הליגה האירופית.

בסופו של דבר הכל יתיישר, בהחלט. אני לא מאמין שאתלטיקו תמשיך ביכולת הזאת למשך כל העונה,הם ישתפרו בהמשך. בנוגע לברצלונה, היא סימן שאלה מבחינתי. תלוי מאוד בצעירים שלהם וכמה הם באמת שווים. למעט אראוחו אף אחד שם לא שיכנע אותי עדיין.

ביכולת הנוכחית, המקום של אף אחת לא מובטח, למעט שלנו ושל סביליה.