הסגל המקצועי :: ראלף רגניק מנג'ר עד סיום העונה

מקאנה הבא שעוזב את צוות האימון , קיבל את תפקיד המאמן מאיפסוויץ .

BREAKING: Kieren McKenna to Ipswich is official #mufc [@IpswichTown]

— UtdXclusive (@UtdXclusive) December 16, 2021

רגניק ימשיך להביא אנשים שהוא סומך עליהם , מבחינתי צעד טוב - אנחנו צריכים מקצוענים על הספסל לידו אחרי העונה האיומה הזו .

טיפה באיחור אומנם, אבל מגאוויר, מישהו יכול להסביר לי איך לעזאזל שחקן עם נתונים כאלה נראה כל כך רע.
אני מודע לזה שהוא אידיוט, אבל אתמול הוא היה במשחק נוסף מאוד מביך שלו ואני באמת עדין איתו (אשכרה היה רגע במשחק שהוא מתקדם עם הכדור לכיוון החצי, ברדיוס שלו אין שום שחקן יריב ואין אפילו כוונה ללחוץ אותו והוא פשוט בעט את הכדור. היו לו אין סוף אפשרויות, וארן באמצע לידו, ראשפורד פנוי על הקו, ברונו בא אליו לקבל כדור וכולם במרחק של פחות מ-5 מטר ממנו ופנויים לחלוטין!!!. ראבק אפילו הוא יכל להתקדם עם הכדור מרחק לא מבוטל אבל הוא פשוט החליט להעיף את הכדור). אני יודע שזה כביכול טעות קטנה לעומת הגולים הישירים שאתם חוטפים בגללו או העבירות הפזיזות שנותנות מתנה לקבוצה היריבה אבל הרגע הספציפי מעבר לכך שהוא שיגע אותי, היה פשוט רגע שצייר לי במדויק את הקריירה שלו ביונייטד.
באמת שלטעמי הוא מתחרה יותר מראוי להעברה הגרועה בהיסטוריה לצד המטאורים של ההעברות הגרועות כמו האזר, קפה וקוטיניו.
כזה טימטום של שחקן בקבוצת טופ לא ראיתי מאז ימי דרנטה, ואני משתדל לראות מלא משחקים.

מגווייר, ובמידה רבה גם לוק שואו, לא תמיד היה כזה גרוע. בשתי העונות הראשונות שלו הוא היה הבלם הכי טוב שלנו בפער ומאוד יציב. אולי ספגנו שערים בגלל כל מיני חולשות שלו, כגון איטיות, שלא היה מי שיחפה עליהן, אבל כמעט ולא היו לו טעויות גסות. העונה הוא טועה בצורה מחפירה בכל משחק ומשחק. שניהם חזרו אחרי יורו מצויין ונראים כמו ספייס ג’אם גרסת הכדורגל.

מה שעוד יותר מרתיח אצל מגווייר זה שהוא הקפטן. אתה לא יכול להישאר בתקופה רעה חצי שנה כשאתה אמור לשמש דוגמא לכל הסגל. קפטן אמור להיות סלע, לדחוף את האחרים קדימה, לעודד כשקשה, והוא לא מצליח לעשות את זה אפילו לעצמו. אין לו אפילו תירוץ של פציעות שמוציאות מקצב כי בפן הזה הוא באמת שומר על עצמו נפלא. לא ברור מה קרה לו. הוא לא היה בלם מושלם אף פעם, אבל הרמה הנמוכה הזו חדשה.

הוא זקוק להמשכיות לצד בלם טוב.
הצמד שאמור להוביל אתכם, וראן ומגוואייר, בקושי שיחקו יחד. זה ישתפר לדעתי.
כמובן שהקישור הרך שלכם לא עוזר. אתם חייבים בדחיפות קשר אחורי.