הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות: הולה בנפיקה? הנה פ.ס.ז'!

מחזור שלב הבתים שנפתח עם 0:1 קטן על אינטר בסאן סירו ותודה לרודריגו המחליף - הסתיים עם ניצחון ביתי 0:2 נגד הנראזורי. אשתקד ריאל הבטחה את ההעפלה רק במחזור האחרון עם 0:2 קריטי על גלדבאך והפעם לא היו שום דפיקות לב אלא רק השלמת המשימה. גם ההפסד המטלטל לשריף הקטנה בסנטיאגו ברנבאו לא הוציא את ריאל מהאיזון. על הדרך קרלו בעט לעזאזל את שחטאר דונייצק שעשתה כאב ראש רציני לזינדין זידאן אשתקד.
ביום שני הקרוב ריאל מדריד תהיה עדיין תחת השפעת הדרבי הגדול של מדריד, בתקווה שקרלו אנצ’לוטי יחגוג את שבירת ‘הקללה’ הפרטית שלו. בכל מקרה, בשעה 13:00 הפוקוס יעבור שוב מהליגה לליגת האלופות כשריאל תגלה את יריבתה בשלב שמינית הגמר. זה לא סוד שהשער שספגה צ’לסי ברגע האחרון נגד זניט סנטפטרסבורג שהוריד אותה למקום השני בבית וכן העובדה שויאריאל היא הנציגה האחרונה שהעפילה, ולא אטאלנטה - הפכו את ההגרלה לקשה שבעתיים על אף שריאל סיימה בראשות הטבלה, בדיוק כפי שקרה בשנתיים של אנצ’לוטי בפרק א’. שער החוץ השנה בוטל אבל אין כמו לארח את הגומלין, המשחק שני, במקדש. כמובן שהחוקים ידועים - ריאל לא יכולה לקבל קבוצה מספרד, לא את אינטר ששיחקה איתה באותו הבית וכמובן רק קבוצות שסיימו במקום השני.

הנה האחוזים המדויקים:

הסבירות הגבוהה ביותר היא לפגוש את צ’לסי אלופת אירופה שהדיחה אותנו בחצי הגמר אשתקד, וזה לא היה כוחות - 32.315%. האופציה השנייה הכי סבירה היא פריז סן ז’רמן יריבתנו ב-2017/18, כבר אז היה לה את קיליאן אמבפה אך בצד שלנו היו כריסטיאנו רונאלדו ואחרים - 19.389%. מה דעתכם על תסריט בו פלורנטינו עולה ל-0:1 מול נאסר אל חלאיפי ושולח אותו ואת סרחיו ראמוס הביתה? אתם מבינים היטב. למעלה מ-50% סיכוי להגרלת על, בומבה של משחק שבקלות יכל להיות הגמר. אפשרות נוספת היא לפגוש את רד בול זלצבורג - 16.252%. הסיכוי לפגוש את הפורטוגליות החביבות (דווקא פפה הודח) עומד על 16.022%, הן ספורטינג ליסבון והן בנפיקה ליסבון.

המשחק הראשון ייערך ב-15 או ה-16 בפברואר או שבוע לאחר מכן (22.2 ו-23.2) והגומלין בתחילת מרץ – בשמונה או התשעה במרץ או ה-15.3-16.3. וכמובן לסיום: Hala Madrid. #AporLa14!

ואלה שמות:

צ’לסי

מאמן שמגיע לקבוצה חדשה בחודש ינואר ומסיים כאלוף אירופה. טוב, נו, זה נשמע לכם מוכר. טוכל אמנם השיג את הכרטיס לליגת האלופות רק במחזור האחרון אך הפך את צ’לסי למפלצת. דילגה על אתלטיקו, דילגה עלינו, דילגה על פפ גווארדיולה. העונה, לצד התקווה לקבל יותר ממספר שחקני התקפה שישנם ולא ממש תרמו כמו קאי האברץ (על אף השער ששווה זהב נגד מנצ’סטר סיטי) וטימו ורנר (די מסורבל) - הגיע ‘9’ ענק כמו רומלו לוקאקו שלאחרונה שב מפציעה ובינתיים יש לו חמישה שערים העונה. צ’לסי כבר הפגינה את כוחה עם 0:4 עצום על יובנטוס בשלב הבתים בלי מאמץ בכלל אלא שעשתה שטויות במחזור הסיום ברוסיה, ספגה שלישייה בצורה מאוד לא אופיינית. בליגה היא נכנעה לווסטהאם 3:2 ואיבדה את המקום הראשון (מדורגת שלישית) כך שיש סדקים גם במערך שלושת הבלמים. תוכלו להתרשם מאננטוניו רודיגר שמקושר אלינו ואת טיאגו סילבה נהדר גם בגילו המופלג. בגדול זו קבוצה רב גונית מאוד, פורחת בשיטת שלושת הבלמים ובאמת יודעת לשחק במערך הזה בניגוד להרבה קבוצות, וכמובן פיזית ומהירה שעשתה לנו את המוות והייתה שתי דרגות מעלינו בעונה שעברה - אנגולו קאנטה, מייסון מאונט וכן הלאה. ריס גיימס בעונה גדולה כבש חמישה שערים אף הוא. המועמד לבלון ד’אור, ז’ורז’יניו, נמצא בכושר הטוב בחייו ואלוף אירופה גם עם איטליה.

למה כן: יש לנו חשבון לסגור איתם, אלא מה, גם בשביל המיסטר זידאן. ריאל מדריד לא מפחדת מאף אחת (דמיינו את רונסרו בטירוף)
למה לא: על אף הדם הצעיר של קמאבינגה או פדה אם ישחק - ריאל עדיין נחותה במהירות ובפיזיות וזה מוקש אמיתי.
הסטטיסטיקה אומרת: ריאל מעולם לא ניצחה את הבלוז. ועד העונה שעברה הן לא נפגשו בליגת האלופות מעולם, אלא בגמר גביע המחזיקות ובסופר קאפ האירופי. שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים.

פריס סן ז’רמן

מוליכה את הליגה הצרפתית במיליון נקודות הפרש. סתם, כלומר זה נכון (פער של 11) ופוצ’טינו לא יפספס את הכתר המקומי בניגוד לאשתקד אבל לא בשביל זה התכנסנו. המאמן ‘שרד’, כך נראה, את גל השמועות והביקורות ובצרפת חולמים על גביע אירופה ראשון אחרי שהתקרבנו בשנתיים האחרונות. שלישיית החוד האימתנית היא עדיין רק בגדר הבטחה וכבר ראינו עד כמה היה לפ.ס.ז’ קשה להוות יריב למנצ’סטר סיטי לדוגמא (ב-2:1 באיתיחאד) והיא סיימה רק במקום השני בשלב הבתים. כבר במחזור הפתיחה היא סיימה רק ב-1:1 חלש נגד ברוז’ איתה סגרה חשבון במחזור הסיום. ניימאר כבר פצוע והאמת שבדרך כלל הוא נוטה להיעלם בפברואר, מסי שקטף את הבלון ד’אור משתלב לאט-לאט והמוציא לפועל הוא אחד בשם קיליאן אמבפה, השחקן ששכח מהיורו הנוראי שלו ובברנבאו כבר סופרים את הדקות עד שיינחת - 11 שערים ו-14 בישולים בכל המסגרות העונה ולאחרונה הגיע ל-30 שערים בצ’מפיונס. קבוצה עם אינסוף כישרון וכמובן גם אנחל די מאריה, אבל מאוד לא מאוזנת. דונארומה ו-ווינאלדום שהגיעו בקול תרועה רמה - נדחקו הצידה והקפטן לשעבר סרחיו ראמוס שמעניין אם יהיה כשיר עד אז, רשם רק הופעה אחת. “תביאו את פ.ס.ז’”, צעק רונסרו. גם אתם רוצים?

למה כן: כמו הגלאקטיקוס של פעם, זו קבוצה לא מאוזנת; חתיכת משחק; חץ בעין של אל חלאיפי ופלורנטינו מחייך
למה לא: “ביום שזה יתחבר” - אז כן, קשה לעצור את המפלצות מקדימה. ולי יהיה קשה לפגוש את ראמוס.
הסטטיסטיקה אומרת: מפגש אחרון בנוקאאוט זכור לטובה – ב-2018 עם ניצחון כפול בשמינית הגמר. בסה"כ – ארבעה ניצחונות מול שלושה הפסדים בעשרה משחקים.

רד בול זלצבורג

image

האימפריה האוסטרית שזכתה באליפות בכל שמונה העונות האחרונות נמצאת בדרך הבטוחה לעוד אחת כזו כשהיא בודדה לבדה בפסגה בפער של 12 נקודות מהמקום השני (הפסד בודד ב-17 מחזורים בליגה המקומית) אלא שגולת הכותרת היא הכרטיס לשמינית הגמר כמובן באותו בית משוגע שכלל גם את ליל, סביליה ו-וולפסבורג. אף אחד לא ישכח את השער של הקשר/חלוץ אוקפור שהכניע את סביליה בדקה ה-50 מחזור הסיום ונתן את האות לחגיגות גדולות (0:1). למעשה האוסטרים, שהיו פעם נחנקים נגד הישראליות במוקדמת (תשאלו את מכבי חיפה והפועל תל אביב) הצליחו לעשות השנה מה שלא עבד אפילו לא עם ארלינג הולאנד הגדול. והיורש של הולאנד, וכנראה שהקבוצה לא תהנה ממנו לעוד הרבה זמן - הוא היהלום בן ה-19, קארים אדיימי שכבש העונה כבר 15 שערים ומועמד להצטרף לברצלונה, כך אומרים. אין ספק שהמאמן הצעיר מתיאס יאייסלה, בסה"כ בן 33, עושה פלאים בעונת הבכורה שלו על הקווים בקבוצה.

למה כאן: כדאי להתרשם מקרוב מהיורש של הולאנד, אם הנורבגי לא יגיע לברנבאו.
למה לא: אולי כי זה משעמם, מרגיש קצת כמו ליגה אירופית וכדי למנוע שאננות מוגזמת?
הסטטיסטיקה מספרת: שאין מה לספר. הקבוצות מעולם לא נפגשו במסגרת רשמית אלא במשחק ידידות ב-2019.

ספורטינג ליסבון

אלופת פורטוגל הגאה שהחזירה את הכתר המקומי אשתקד אחרי כמעט 20 שנה (האליפות הקודמת שלה הייתה ב-2001/02, לפני שכריסטיאנו רונאלדו שיחק בקבוצה הבוגרת) פתחה את המפעל עם שני הפסדים ברציפות בשלב הבתים אך הגיבה עם שלושה ניצחונות בהם כבשה שלושה שערים כולל 1:3 ביתי נהדר על בורוסיה דורטמונד והשאירה אותה מאחור. היא חוזרת לשלב החגיגי לראשונה מאז עונת 2008/09 אז זה הסתיים בחוויה לא נעימה נגד באיירן מינכן. בליגה המקומית היא עדיין ללא הפסד ובשוויון נקודות עם פפה ופורטו שמוליכים את הטבלה. פדרו גונסלבש בן ה-23 ממשיך לתת את הטון ואחרי 23 שערים בכל המסגרות אשתקד - יש לו כבר 11 העונה על אף שנעדר במשך כחודש, ארבעה מהם בשלב הבתים. בקרוב ל-80 משחקים על הקווים, המאמן רובן אמורים נכנע רק שמונה פעמים.

למה כן: כי זה קשור לכריסטיאנו רונאלדו
למה לא: הגרלה קצת משעממת לא ככה?
הסטטיסטיקה אומרת: שישה משחקים בלבד לאורך ההיסטוריה, מאזן 4-1-1 לריאל. הדחנו את ספורטינג בגביע אופ"א ב-1994-95. בשלב הבתים ב-2017 ריאל ניצחה פעמיים 1:2

בנפיקה ליסבון

כשבתוספת הזמן בקאמפ נואו ספרוביץ’ החמיץ כמעט מול שער ריק נגד ברצלונה, מבטו המיוסר של ז’ורז’ה ז’זוש (קדנצייה שנייה שלו בקבוצה) חזר ובגדול. המאמן אמר: “מעולם לא ראיתי החמצה כזו בכדורגל” והפורטוגלים, שהביסו את בארסה 0:3 במשחק בפורטוגל - חששו לפשל במחזור הסיום. הם נזכרו בסיום הטראגי של 12/13 אז הקבוצה הפסידה בגמר הגביע, נכנעה לפורטו במשחק העונה וסיימה במקום השני בליגה ובגמר הליגה האירופית ספגה 2:1 מצ’לסי בתוספת הזמן. בכל מקרה, בנפיקה הכריעה די מהר את דינמו קייב במחזור הסיום עם שערים של ירמצ’וק וגילברטו, וכל זה ימים ספורים אחרי שפורטו הייתה גדולה עליהם במשחק הצמרת הביתי בליגה (הפסד 3:1). שיאנית האליפויות בפורטוגל חולמת על הכתר המקומי עדיין אך לא פחות על שלב רבע הגמר בו לא ביקרה מאז עונת 2015/16. בברנבאו זוכרים את בנפיקה כמובן כקבוצה הראשונה שהנחילה לריאל הפסד בגמר גביע אירופה (1961/62). דרווין נונייס (11 שערים העונה, אחד בכל מאה דקות) שהבקיע צמד ב-0:3 הקל על ברצלונה בתחילת שלב הבתים ורפא סילבה (תשעה) הם המוציאים העיקריים לפועל. גם את ספרוביץ’, ניקלאס אוטאמנדי וז’ואאו מריו ניתן למצוא בסגל.

למה כן: ריאל מדריד לא מפסידה בגמרים. זה לא הגיוני. נקמה אחרי 60 שנה. בשביל די סטפאנו ודון ברנבאו.
למה לא: חוק ההתיישנות
הסטטיסטיקה אומרת: שלושה מפגשים טראגיים בעבר. הפסד 5:3 בגמר ב-1962 והדחה ברבע הגמר כעבור שנתיים כשניצחון 1:2 בברנבאו לא הספיק.

אתם רואים צ’לסי אני רואה 50% סיכוי להגרלה שבקלות שווה רבע גמר, זלצבורג + בנפיקה + ספורטינג

בכל מקרה, עם וניסיוס הנוכחי ועם סיכוי להרכב הרבה יותר אתלטי עם קמאבינגה ופדה ואלאבה אני מאמין שהסיכויים שלנו משתפרים מעונה שעברה.

כל עונה רוב הסיכויים הם לקבל קבוצה חלשה מולנו בשמינית.
בסוף רוב הסגניות הן קבוצות חלשות יותר (העונה, מתוך 8 סגניות יש רק 2 קבוצות חזקות באמת).
הביש מזל שלנו הוא בכך שלמרות שרק 2/8 מהסגניות חזקות, הסיכוי שלנו לפגוש אחת מהן הוא 51% אחוז.

לסיים מקום ראשון בבית ולהגיע להגרלה של השמינית עם 50% לקבל את צ’לסי או פאריז זה ביש מזל רציני. אלו קבוצות שאתה אמור לקבל בחצי הגמר.

קצת פחות ביש מזל מליפול בשלב הבתים עם סיטי, ליברפול או באיירן מינכן.

מעדיף קבוצה קלה לשמינית, אבל אם כבר - אז צ’לסי. דרושה נקמה, ובנוסף לא הייתי רוצה להיתקל באמבפה רגע לפני שהוא עובר אלינו. שמישהו אחר ידיח אותם.

איזה מזל שיש לנו את אתלטיקו שיכולה להגיד לנו במדויק מה היה קורה לקבוצה ספרדית אם הייתה מסיימת מקום שני בגלל איזו ליברפול:
לטעמי ריאל חזקה יותר מיובנטוס וליל. עוד יריבות אפשריות יהיו יונייטד ואייאקס שכלל לא בטוח שטובות מאיתנו (אייאקס נראית נהדר, אבל עוד לא ראינו אותה מול קבוצה חזקה ומנוסה והיא רמה מתחת פריז וצ׳לסי לטעמי).
אז בעצם אריות אירופה שהיינו יכולים לפגוש הן באיירן וסיטי בסך של 33%.
קבוצות חזקות ברמתינו (יונייטד ואייאקס) בסך של 33% גם כן, והשאר היה ליובנטוס וליל.

כלומר אם היית שואל אותי מה עדיף אז לקבל את ליברפול בבית ואז לא לפגוש את סיטי או באיירן (או ליברפול כמובן) בשמינית זה עדיף מלסיים ראשונים ולקבל את צ׳לסי.

כמובן שעדיף לקבל בית קל. אבל אם אני צריך לבחור איפה אני מעדיף את המזל שלי אז בהגרלת השמינית ולא בבתים. מסגנות בבית יש דרך חזרה, מהפסד בשמינית אין.

יונייטד ואיאקס ברמה שלנו? :face_with_raised_eyebrow:

חוץ מליברפול וסיטי ריאל מדריד לא נופלת מאף קבוצה, גם לא באיירן וצ’לסי. כמובן בהנחה שלא נשחק 433 עם מודריץ’, קרוס וקסמירו בקישור. ההרכב היותר אתלטי שלנו לא נופל מאף קבוצה מבחינה פיזית. בניגוד למפגש עם צ’לסי עונה שעברה.

יודע מה? מסכים איתך שאנחנו קצת עדיפים.
זה קצת שאלה של יכולת על הנייר וכושר נוכחי.
אייאקס על הנייר פחות טובה מאיתנו, אבל היא בכושר נהדר והיא צלחה בקלילות מפגשים שאנחנו כנראה שהיינו מזיעים כדי לנצח. דורטמונד וספורטינג קבוצות בסדר גודל של סביליה, ואייאקס לא סתם ניצחה אותן אלא פירקה אותן.
יונייטד היא מקרה הפוך, על הנייר לא פחות חזקה מאיתנו אבל משהו לא מתחבר לה.
אני לגמרי אהמר עלינו במפגשים האלה. אבל אני לא חושב שאנחנו חד משמעית עדיפים. הפסד להן יהיה אכזבה אך לא הפתעה גדולה מידי. מדובר ב60-40 כזה.

לא מסכים איתך. כמובן שלא חושב שאין לנו סיכוי מולן אבל הן כן יגיעו פייבוריטיות למפגשים מולינו. צ׳לסי קבוצה חזקה משנה שעברה עם לוקאקו במקום וורנר והיא מסוג הקבוצות שהכי נתקשה מולם מבחינת הסגנון.
באיירן אולי עם סגנון שיותר מיטיב איתנו אבל סגל שחקנים מפלצתי ועדיף משלנו. כמובן ש2 הקבוצות האלה יותר יציבות מאיתנו.
ביום טוב אנחנו בהחלט יכולים לנצח, אבל לא חושב שזה שביום ממוצע אנחנו עדיפים.
אפשר לראות את הקלות בה באיירן ניצחה את ברסה. אנחנו הזענו מול ברסה ובסוף ניצחנו 2-1. באיירן בקלילות עשו 3-0 כפול עם מנוחה לשחקני מפתח.

כמובן שהרבה תלוי בכושר נוכחי והיעדרויות.

לקבל את סיטי, באיירן או את ליברפול (בכושר הנוכחי שלה) מבחינתי זה סיפור כמעט גמור עבורנו.
צ’לסי ופאריז זה עניין אחר. צ’לסי קבוצה חזקה, אבל נפלנו ממנה בעיקר פיזית. עם מנדי (כשיר), דני וקמאבינגה/וואלוורדה הסיפור יהיה שונה לגמרי.

באיירן מפלצת והיא לגמרי עדיפה עלינו, הייתי מעדיף להימנע כמה שאפשר. גם בחצי הגמר ב2018 הדחנו אותה בניסי ניסים.

אופטימי להניח את זה בהתחשב בזה שאנצלוטי פותח איתם בכל משחק שהוא יכול.

אני רק ציינתי שיש אפשרויות, מפה זה תלוי באנצ’לוטי, מקווה שיבין שאי אפשר לשחק נגד הסוסים של צ’לסי עם ההרכב המועדף עליו.

צ’לסי עדיפה עלינו מכל בחינה כמעט, קודם כל ברמת המאמן ואחר כך ברמת האתלטיות והאינטנסיביות.
גם את פאריס לא רואה ממש איך אנחנו עוברים, התקפות המעבר שלהם כנראה יהרגו אותנו.
הייתי מעדיף מאד כמובן את 50% הקבוצות הנחותות מאיתנו אבל בפועל לא חושב שזה ממש משמעותי.
המטרה היא לקחת את הגביע לא להגיע לרבע הגמר ואני חושב שאנחנו השנה רחוקים שנות אור משם, אולי בעונה הבאה, ריאל צריכה להתמקד קודם כל באליפות המאד אפשרית העונה, אולי אפילו דאבל.

אני חושב שזה מאוד תלוי בכושר הנוכחי של הקבוצות. ריאל מדריד כרגע לא ביכולת שיא אבל קשה מאוד לנצח אותה. צ’לסי כרגע עם ימים פחות מוצלחים עם משחק שלא היה חף מטעויות מול זניט, וגם היום הם ניצחו בשיניים את לידס. לפני כחודשיים ריאל נראיתה הרבה פחות טוב, בעוד צ’לסי הציגה יכולת הרבה יותר טובה ואפילו הוליכה את הליגה האנגלית. עד המפגש, אם וכאשר יקרה, יעברו הרבה מים בנהר. כרגע ביכולת הנוכחית של היום אני חושב שהסיכויים הם 50:50.

לא חושב שצ’לסי עדיפה עלינו, במפגש האחרון היה להם יתרון פיזי ואתלטי מוחלט ולכן עברו אותנו, כרגע לא כך המצב, יכולים להעלות מולם הרכב לא פחות אתלטי משלהם.

במפגש האחרון אנחנו נכשלנו בגלל סגנון המשחק. ניסינו להרוג את המשחק עם הנעת כדור שבלונית והם פשוט רצחו אותנו בכל פעם שהם חטפו את הכדור עם יציאה מהירה להתקפה. פשוט תוכנית משחק שלא עבדה. היום אנחנו יותר וורסטיליים ודינמיים. אם כי אני חייב לומר שמבחינה פיזית ואתלטית אנחנו עדיין נחותים מהם, וזה מתבטא באינטנסיביות שלהם. אנחנו לעומת זאת קבוצה יותר איכותית מבחינה טכנית ועם שחקנים יותר ‘נוצצים’. למעט ריס ג’יימס וקאנטה, לא הייתי לוקח אף שחקן מההרכב שלהם להרכב שלנו

ממש לא חושב שאנחנו יכולים לתת פייט לצ’לסי, שוב זה לא רק הפיזיות (וברור לכולם שקאנטה והחברים שלו יגמרו את קאסה, קרוס ומודריץ שיעלו בכל מקרה בהרכב) אלא מבחינה טקטית טוכל מוציא מהקבוצה הזו הרבה יותר מאשר השמות שיש לו.
זה נכון שצ’לסי בתקופה פחות טובה כרגע אבל זה לא שהמפגש יהיה מחר עוד הרבה דברים ישתנו ולא בטוח שאנחנו נגיע בכושר הנוכחי או כל קבוצה אחרת.
בכל מקרה שוב, לא ממש מהותי לי, ריאל מדריד לא תיקח העונה את ליגת האלופות, זה באמת יהיה קשה מידי ויש יותר מידי קבוצות טובות מאיתנו.

למעט באיירן וסיטי (אולי גם ליברפול בפורמה הנוכחית שלה) אנחנו יכולים לעבור כל קבוצה, אולם הייתי מעדיף שהליגה תקבל את מירב תשומת הלב. אני לא אומר לזרוק לפח את הצ׳מפיונס, אבל הסיכוי לזכות באליפות השנה גדול מתמיד לעומת הצ׳מפיונס…נו טוב, אתם יודעים.

בשביל לזכות בצ׳מפיונס לא צריך להיות הקבוצה הטובה ביותר.
ב2016 היינו הקבוצה הטובה ביותר?
ב2018 היינו הקבוצה הטובה ביותר?
קצת מזל, קצת התעלות, ואנחנו בהחלט יכולים לזכות.

מה גם שכל שלב בצ׳מפיונס שווה כסף, כסף שבהחלט נשמח לקבל.

בנוקאאוט בסוף הכל אפשרי. בסוף קבוצות פחות חזקות מאיתנו השנה זכו.

לא חושב שזה בכלל על אותו משקל.
גם ב2016 וגם ב2018 היינו אחת מ3 הקבוצות החזקות בעולם כשב2016 אתלטיקו ובארסה היו איתנו פחות או יותר באותו לבל וב2018 ליברפול ואולי באיירן.
בשנים האלה היה לנו עדיין את השחקן הטוב ביותר בתולדות המפעל ואף קבוצה לא רצתה לקבל אותנו, לא חושב שזה המצב היום.
מריאל יש היום 6-7 קבוצות טובות איכותיות יותר וטובות יותר ואם כבר בשמינית נקבל את צ’לסי או פאריס זה אומר שנצטרך לעבור כנראה 4 קבוצות על בדרך לתואר.
אפשרי? בהחלט, הכל אפשרי, אם פורטו או צ’לסי של 2012 לקחו אז כל קבוצה יכולה לקחת אבל לרוב האיכות היא זו שמנצחת.

אתה צודק. מצד שני רק באתי להראות שבמשחקים כאלה הכל יכול לקרות. התעלות רגעית זה כל מה שצריך.
עם קצת מזל היריבה החזקה באמת הראשונה שנפגוש תהיה בחצי ומשם מדובר בהתעלות של 3 משחקים וזהו, גם אם זה לא בהסתברות גבוהה.