הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות: הולה בנפיקה? הנה פ.ס.ז'!

אז מה, "יאללה לצ’מפיונס" מה שנקרא, הליגה משעממת נכון? קודם כל אני מודה שהקבוצה נראית הרבה יותר טוב ממה שחשבתי ועם אותו סגל מתסכל שהיה לזינדין זידאן (נניח שבתחילת 2021/22 ראמוס יחסית היה זמין והיה בסדר והשינוי הוא אלאבה במקומו. הזאר ובייל הם דמות קומיות). מה שכן אני עדיין חושב שאנחנו במקרה הטוב קבוצה 4-5 באירופה.
הקבוצה הגיעה על אדי הדלק האחרונים לחצי הגמר נגד צ’לסי אשתקד אבל עדיין בפן הפיזי לא השתדרגנו. מנדי וקרבחאל למשל זה מספיק. והרי אין לכם ספק שאנצ’לוטי יבחר שוב בקאסמירו-קרוס-מודריץ’. זו קבוצה קשה מאוד שעם לוקאקו, כך נראה לי, תהיה יותר מסוכנת בפן ההתקפי והיא גם לא בכדי גבוה-גבוה-גבוה בליגה. בנזמה ו-ויניסיוס מדהימים השנה אבל אני לא חושב שזה עדיין מספיק. ויניסיוס עדיין לא נתן משחק כזה נגד יריבה כזו. מעבר לכך עד פברואר דברים עלולים להשתנות בקטע רע. כמובן שאני רוצה נקמה אבל לא שלם עם הגרלה כזו.

פריס סן ז’רמן על הנייר היא קרקס, אני רוצה לתת להם אגרוף בגלל מה שקרה עם אמבפה. כנראה שהסיכוי לעבור אותם הוא גבוה יותר. מצד שני הם מתקרבים, מתישהו זה אמור להתחבר להם וניימאר בדרך כלל פצוע במשחקים האלה. עם שני כוכבי על בהתקפה ולא שלושה - זה יהיה יותר מאוזן. די מאריה, וראטי, קיילור, מרקיניוס - יש להם שחקני על בכל עמדה. אין לנו ערך מוסף ברור במשחקים האלה, כריסטיאנו וההרתעה שלו איננה. כנראה שאני כן מעדיף את פ.ס.ז’ בהגרלה ובגלל משחקים כאלה וטירוף כזה כבר בשמינית הגמר, שירגיש כמו גמר - אנחנו כל כך אוהבים כדורגל.

במקום דייט עם ראמוס קיבלנו משחק מול בנפיקה, לא רע לא רע.
מסי מול רונאלדו בשמינית :joy:

דיברתם פה על צ’לסי ופסז’ כאילו פלורנטינו שכח איך לחמם כדורים.

צריך להזכיר שגם ברצלונה לא קיבלו אף אחת מהקבוצות הקשות בהגרלה, אז זה מתאזן

חכו, אל תעופו על עצמכם. אחרי הפארסה שהלכה שם עם ההגרלה של ויאריאל, עוד יערכו הגרלה חוזרת ותקבלו את זלצבורג.

נאפולי בהחלט יותר קשה מבנפיקה :wink:

אתה בטוח?
image

זה המדד שלך? כמה ברצלונה הנוכחית קיבלה בראש?

חוץ מזה - הומור וכאלה. לא לקחת קשה, סתם מירמור של אוהד נציגת הליגה הספרדית באירופית.

איזה ביזיון, יש הגרלה חוזרת מההתחלה.

חח איזה שכונה.
ברור שנקבל את פ.ס.ז’ או צ’לסי בהגרלה החוזרת. סיכוי של 50-50 וכבר בזבזנו את המזל הטוב שלנו.

טכנית הטעות בהגרלה הייתה אחרי ההגרלה שלנו אז היה אפשר להמשיך מאותה נקודה. אכלנו אותה סתם.

אני מבין לגמרי את אתלטיקו שרוצה להימנע בכל דרך מלפגוש את באיירן. ועדיין אני בטוח ב100 אחוז שאם המצב בין פרז לאופא היה כמו לפני שנתיים אז ריאל בנפיקה היה נשאר, אופא מצאה דרך נחמדה לנקום, לדעתי ניצול לרעה של כוח.
בכל מקרה המאוכזבת הגדולה אמורה להיות צלסי שבעטה בדלי במחזור האחרון והצליחה לבסוף להגריל את ליל ואז זה נלקח ממנה.

יאללה פריז .
כבר אין אופציה אחרת.
מה ראמוס עכשיו מה .

אחד הניחוסים הגדולים בחיי

ראמוס, די מריה, אשרף, אמבפה… ומסי.
חגיגה של אקסים, חתנים לעתיד וit’s complicated

זוכרים אותנו? הנה אנחנו באים!

אז ערב נעים נגד בנפיקה כבר לא יהיה והפארסה הזו של אופ"א תיזכר לדיראון עולם. בכל מקרה, בגלל משחקים כאלה, “גמר כבר בשמינית הגמר” - אנחנו כל כך אוהבים כדורגל. וריאל מדריד לא מפחדת מאף קבוצה (לא רק “מה שהמדרידיסימו צריך להגיד” - אני באמת מאמין בזה). יהיה מוזר ללא חשיבות שערי החוץ, תמיד מתחילים בחישובים. טוב שהגומלין בברנבאו.
הקבוצה השנה עם אנרגיות אחרות מאלה שהיו עם זידאן אשתקד. אני חושב שיש לנו יתרון על הקווים, אנצ’לוטי שועל צ’מפיונס. דווקא אם אחת המפלצות של פ.ס.ז’ מקדימה לא תשחק, למשל ניימאר שלא כשיר אף פעם במשחקים האלה - זה יכול להקל עליהם והם יהיו מאוזנים יותר. עד פברואר דברים רבים יכולים להשתנות. בכל מקרה, אני מקווה ש"הסדר והארגון" שלנו וגם הניסיון והמסורת שעדיין עדיפים על היריבה גם אם היא הגיעה לגמר ולחצי הגמר - יעשו את שלהם. די מאריה אנדרייטד מטורף ובכלל ברור שדווקא נגדנו יכול לקרות היום שהחלק הקדמי והכישרון שלהם ינצח. יש כל כך הרבה סיפורים סביב המשחק הזה, וואו, כולל ראמוס, ההמתנה לאמבפה, שוב מסי ועוד ועוד. ואמוס! סופרים את הימים!

אנחנו עדיפים אבל די מריה מסי ואמבפה מפחידים אותי. יכול ללכת לכל כיוון בגלל שוברי השיוויון שלנם.

מעניין אם ההגרלה הזאת תשנה משהו בתוכניות בין אמבפה לריאל מדריד. זה יהיה סיפור אם הוא ישחק נגד ריאל בזמן שהוא כבר חתם אצלה.

מישהו יודע אם לאמבפה יש אחות? אשמח לארגן לה מסיבת יומולדת אם כן.

הגרלה קשה, מצד אחד זו קבוצה שיש לנו יתרונות אדירים מולה בקישור ובמתפרצות, מצד שני יש להם התקפה באמת מפחידה שיכולה בכל התקפה לתקוע לנו שער.

זה ישפיע על אמבפה?

באופן מאוד מוזר לדעתי אם נאיימר ישחק זה יהיה יתרון בשבילנו.
בכל מקרה אנחנו עדיפים לדעתי.

יהיה חלום להעיף אותם, לצחוק לאל חאליפי ולאונרדו בפרצוף, אבל גם אם נעוף אז לפחות זה יהיה בשמינית ונוכל להתרכז בלהביא דאבל (יש דבר שנקרא גביע המלך) פעם ראשונה מאז אף פעם. דור מתי ריאל זכו בדאבל פעם אחרונה?

יש לנו יתרון גדול בעמדת המאמן, בליגת האלופות לפחות, והקבוצה שלנו הרבה יותר מאוזנת. כל עוד הצב והפרעוש (ודי מריה שכמעט קבוע חוגג עלינו) לא יתנו יום גדול במיוחד אין סיבה שלא נעבור.

אנחנו עדיפים כרגע,אין לי ספק שאם הם היו אתמול בברנבאו במקום אתלטיקו הם היו מפסידים,אבל עוד חודשיים? לא בטוח.
יש להם חודשיים להתחבר,יש להם התקפה של 3 שחקנים שכל אחד מהם יכול לשים גול בכל דקה ובכל מומנטום,אכזרי מה שקרה לנו היום,אבל יהיה בסדר יש לנו את מודריץ׳.