צוות האימון בראשות אריק טן האח

לא רואה מה הבעיה בסרטון הזה, אבל בכל אופן אם רונאלדו נשאר הוא יצטרך להסתדר עם המאמן, אחרת הוא ישב בספסל עד ינואר וזה טיפשי לכל הצדדים. בתור שחקן ששיחק אצל פירלו וסארי אני בטוח שטן האח לא כזה בעיה בשבילו.

לא יודע מה יהיה בהמשך העונה, אבל מה אחרים ראו בסרטון שאני לא ראיתי ? אני ראיתי שיחה בין מאמן ושחקן בהפסקת מים של משחק כדורגל, כזה שקורה כל משחק אימון בפגרת הקיץ.
לא ראיתי שום זילזול או הבעת חוסר כבוד מצד רונאלדו ולא מצד המאמן, דווקא נראה שהם מכבדים אחד את השני.
אפשר להגיד מה שרוצים על רונאלדו, אבל לא מקצוען שלא מקשיב למאמנים ועושה בעיות ? :roll_eyes:

היה השחקן הכי טוב של יונייטד ובפער ענק מהשאר, ימשיך כך גם בעונה הבאה.
העונה הגרועה של יונייטד כתוצאה ממאמן שלא יודע מה הוא עושה וסגל חלש להחריד, אם לא רונאלדו היו נראים הרבה הרבה יותר גרוע.

ניפחו את הסגל של יונייטד עונה שעברה כסגל שיכול להתחרות על האליפות, גם כאן בפורום היו דיבורים, כתבתי אז 4-6 במקרה הטוב, קרה מה שהיה צפוי ורונאלדו אשם ? היחיד ששיחק כדורגל.

לא זוכר מתי הייתה פעם אחרונה אצלנו שמאמן ושחקן זכו ביחד במאמן החודש ושחקן החודש .

אז הלכתי לבדוק.

הפעם האחרונה - גם הייתה הפעם האחרונה שמאמן של יונייטד לקח את התואר - ינואר 2019, אולה סולשיאר ו…מרקוס רשפורד. מקווה בשבילכם (וגם מאמין) שהפעם זה יסתיים יותר טוב מאז.

הפעם שלפניה דווקא יותר “מעניינת”- גם כן ינואר, אבל של 2011…
המאמן כמובן פרגוסון (שיאן מאמני החודש אגב, עם 27 כאלה), והשחקן היה אחד, דימיטרי ברבאטוב.
היו זמנים.

לו הייתי יודע שכריסטיאנו יהיה החילוף הראשון במקרה של פציעה ולא אלנגה נניח כפי שהתרגלנו מETH העונה, לא הייתי מהמר נגד יונייטד במשחק ההימורים הנחמד של אולגר בפורום הכללי =]

רק שלא יעלה את מקטומיניי כדי לשמור על התוצאה… היו לי ספקות לגבי אנתוני הודות לתג המחיר שלו אך כעת אני יותר חושש מאל-חאליפי שלא יהסס לשים עליו 300 מיליון או משהו כזה כדי להגיב לפרידה הצפויה ממסי.

✅ Cristiano Ronaldo will be BANISHED from first-team squad after refusing to come on against Tottenham Hotspur. Erik ten Hag's call. @lauriewhitwell 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) October 20, 2022

ידענו שהפיצוץ יגיע מתישהו

קובי בראיינט:
זכה ב-5 אליפויות
היה השחקן הטוב בעולם לתקופה
חשב שהוא הכי טוב בהיסטוריה והיה היחיד לחשוב כך
אנס והשתיק לכאורה
זקנתו מביישת את נעוריו

כריסטיאנו רונאלדו:
גם

הודעת מועדון שהוא נזרק מהסגל למשחק נגד צ’לסי.
יאללה להעיף לנוער עד ינואר ושבינואר ילך להציק למועדונים אחרים. הליגה הסעודית נראית אחלה פתרון.

אז למה לא הסכמתם לשחרר אותו בקיץ? לא חבל על איך שזה נגמר?

שואל ברצינות.

לשחרר לאן? לפי הדיווחים ההצעה הקונקרטית היחידה הגיעה מאל הילאל (וגם רונאלדו עצמו פסל אותה).

אני הבנתי שיוניטד רצתה סכום שאף קבוצה לא רצתה לשלם עליו. אם זה לא נכון לוקח בחזרה.

לא חושב שהייתה קבוצה בכלל שיכלה לקחת את המשכורת שלו , אולי צ’לסי היחידה.

כריסטיאנו רונאלדו רצה סכום שאף אחד לא מוכן לשלם עליו. יונייטד קנתה אותו ב-15 מיליון ולא זו הבעיה כשמנור סלומון נמכר באותו מחיר. לא מצא לאן ללכת ונשאר אצלנו, זה הכל. חבל לשני הצדדים אבל הוא הביך את עצמו בכל כך הרבה רמות מהקיץ וזה כבר נהיה עצוב.

אז אחרי שלקחנו לאייאקס את המאמן ואת שחקן ההתקפה עכשיו לוטשים עיניים למשרת Director of football - אגדת המועדון אדווין ון דר סאר קיבל הצעה ושוקל אותה.

🚨🇳🇱 JUST IN:

Last week, Manchester United have approached Edwin van der Sar to become their director of football. They believe he did a great job at Ajax and has really evolved in his role as DOF. [@cwoconsultancy, via @theeuropeanlad] ✅🔴

🚨🇳🇱 NEW: @cwoconsultancy on Van der Sar & #MUFC: "Two years ago he said no, now he has been approached again — Don't be surprised if he leaves. His dream has always been to be technical director of Manchester United and he is very good with Ten Hag.” @vandaaginsidepic.twitter.com/7fqeUILJYK

https://twitter.com/HarryMaguire93/status/1680597461943959555?t=SSEhPN1vpo_LfumOjNAA-A&s=09

הגיע הזמן , הייתה טעות וחוסר אחריות לתת לו את הסרט מלכתחילה .
מאמין שברונו יקבל את המגיע לו .

נראה שדי דוחפים אותו החוצה ולא קשה להבין למה. יאללה שווסטהאם תשחרר קצת מהארגזים שקיבלה על רייס.

עצם זה שהוא היה קפטן אצלכם זה נראה הטרלה אחת גדולה.

ווסטהאם מתקמצנים ומציעים השאלה עם אופציית רכישה , אין סיכוי שהמועדון יסכים לכך בשל מחסור במזומנים וצורך למצוא מחליף למגוויר.

שילכו לחפש. יש להם 100 מיליון בכיס על רייס. אם זה היה הפוך היו מוציאים מאיתנו 150 על בלם בינוני.