צוות האימון בראשות אריק טן האח

🚨🇫🇷 Anthony Martial is due to return to full training this week. United are taking precautions due to their injury history. Erik ten Hag will only select him when he is convinced of his form. [ @lauriewhitwell ] #MUFC pic.twitter.com/YssutqzCch

— UtdPlug (@UtdPlug) July 24, 2023

🚨 Jadon Sancho's at false nine is a genuine attempt by Ten Hag to see if he could perform the role on a regular basis this season. Ten Hag has been encouraged by what he has seen @lauriewhitwell #MUFC 🔴✅

— UtdPlug (@UtdPlug) July 24, 2023

נשמע כמו רעיון רע מאוד , סאנצ’ו מתקשה פיזית עם מגנים אז זה בטח לא יעבוד מול בלמים בליגה.

לא יודע כמה בכלל אפשר ללמוד משהו מקדם-עונה.
עונה שעברה היינו מצויינים בקדם עונה (כולל 4-0 על ליברפול) ובתחילת העונה אחרי שני הפסדים מביכים טן האח היה צריך לחשב מסלול מחדש.

הסתיים כעת משחק ההכנה האחרון (יש מחר מול אתלטיק אבל מניח שיעלו שם הצעירים), בניצחון 3-1 באולד טראפורד על לאנס.
מה שמעניין הוא הגול שחטפנו - דאלוט עם מסירה גרועה על קו החצי, והחלוץ של הצרפתים בועט בנגיעה לרשת כי עמידת המוצא של אוננה במצבים כאלו היא 20 מטר מהשער. זה גול שלא היינו חוטפים עם דה חאה, וזה לא בהכרח לחיוב, וצריך להתכונן למצבים האלו בהם כל איבוד כזה שווה גול.

דאלוט יצא חמור , אני לא מאשים את אוננה - זה הסגנון שטן האח רוצה לשחק בו עם שוער שעומד גבוה ומתפקד כשחקן הגנה נוסף סטייל נוייר.
לא מבין בכלל למה דאלוט ממשיך לפתוח בהרכב , ביסאקה הוכיח את עצמו כטוב מבין השניים והוא זה שיתן לנו יציבות באגף.

16 מחזורים עברו ומנצ’סטר יונייטד כבשה 18 שערי ליגה. הקבוצות היחידות שכבשו פחות נמצאות במקומות 15 ומטה.
את זה שלא הולך בהתקפה מדי פעם אני יכול לקבל, הבעיה היא שהכתובת הייתה על הקיר מהעונה שעברה. כל האוהדים שיצא לי לקרוא את דעותיהם, בלי יוצא מן הכלל, זיהו את הצורך הנואש שלנו בשני חלוצים לפחות, ואם לא מחזירים את גרינווד כנראה שיותר. טן האח בחר, בלי אילוצים ובלי שכפו עליו, להוציא 110 מיליון פאונד על שוער שהעיף אותנו במו ידיו ורגליו מליגת האלופות ובמייסון מאונט שלא רק שהגיע לעמדה לא מוגדרת אלא אפילו מיובש ביציע כי המאמן לא מאמין בו.
110 מיליון פאונד היו קונים לנו חלוץ על. היינו נשארים עם דה חאה ובליגת האלופות, ובקישור אפילו לא חשים בהבדל.
זו לא חכמה בדיעבד, ולא רכש שכשל נקודתית. זה כשל לוגי ובזבוז עצום של כספים שיעלה לנו ביוקר שנים קדימה גם אם טן האח יפוטר מחר בבוקר. יותר מההופעות הבזויות ויותר מהיעדר השיטה, הרכישות האלה מטריפות לי את השכל. כאילו אין שום מערכת במנצ’סטר יונייטד וכל גחמה של המאמן נענית בלי דיון ובלי ביקורת. הרכישות של מאונט ואוננה על חשבון חלוץ מוכח הן טירוף מוחלט.

לא ראיתי דקה מהמשחק של מנצ’סטר יונייטד היום אבל ראיתי את הקודמים, ובכל מקרה. פרס מאמן החודש, פרס שחקן החודש, הכל חארטה. יונייטד (שוב, לא על סמך היום, ולא עושה רושם שפספסתי משהו) היא קבוצת הכדורגל הכי פחות טובה “בטופ” של אנגליה. היא רחוקה שנות אור מאסטון וילה, פחות טובה מניוקאסל, פחות טובה בהרבה מארסנל, כנ"ל ליברפול, וגם מנצ’סטר סיטי שמיותר להרחיב למרות המומנטום. צ’לסי? טוב, היא לא באמת קבוצת כדורגל ולא נראה לי שבמועדון\בתקשורת לקחו בפרופורציות הנכונות את הניצחון מולה. בכל פעם שאריק טן האח בדרך החוצה הקבוצה מצליחה לחבר כמה ניצחונות אבל זה פשוט הישרדות. ואחלה מספרת של גרנאצ’ו לא מזמן זו המזכרת מהעונה בינתיים. בהתחשב בכך שזו העונה השנייה של טן האח אז זה גרוע מאשתקד.

אבל קניתם גם חלוץ ב 80+ מיליון.
זה לא שהוצאה על שוער וקשר מנעה את ההשקעה בחלוץ.
למה חלוץ שהבקיע 9 שערי ליגה נרכש בסכום כזה אני לא יודע, אבל כסף היה.

הוילנד זה לא מספיק וכולם אמרו את זה הרבה לפני העונה. חלוץ אחד כלשהו לא היה מספיק, ובוודאי אחד כל כך חסר נסיון כמו הוילנד. מה גם שהוא הגיע ברגע האחרון ולא עשה מחנה אימונים נורמלי עם הקבוצה. החלוץ המחליף שלנו זה מרסיאל, והוא פתח היום. חלוץ היה הרכש הראשון שצריך להגיע, ואחד ברמת הואן פרסי. הוילנד היה צריך להגיע ולמלא את התפקיד של מה שהוא בשלב הזה של הקריירה - פרוספקט. להשקיע כל כך הרבה במאונט ואוננה היה מעשה התאבדותי מצד טן האח והוא עוד יאבד את המשרה בגלל זה (לצד עוד הרבה כשלים, אבל זה המרכזי בעיניי).

גם אנתוני היה בזבוז, שחקן שמגיע בסכום כזה בלי ניסיון בכדורגל האירופי, באייאקס כולם זורחים. לגבי ג’יידון סאנצ’ו אני מודה שחשבתי שזה יצליח אבל מתברר שהוא היה לא רציני גם בבורוסיה דורטמונד מבחינת האימונים וכן הלאה. מייסון מאונט שחקן נחמד שהיה מגניב לצרף כאילו מישהו שמזוהה עם צ’לסי. הוא לא ייתן תפוקה כמו ברונו פרננדש בחלק הקדמי והוא גם בטח לא הגרזן. קאסמירו מאוד לא מצליח העונה ורפאל ואראן זו בעיית כשירות שצצה מחדש, אלה שחקני רכש שאני יכול להבין למה צורפו.

הבעיה היא הרבה מעבר למאמן כזה או אחר אבל גם למאמן צריך להיות רף מסוים. יונייטד מושפלת בבית לא מעט פעמים וגם הקמפיין בליגת האלופות די נוראי.