מחזור 32: רמונטדה של אלופה בפיחואן (רודריגו, נאצ'ו ובנזמה)

אוי כל משחק מולם זה פשוט אותו דבר.

כמו בכל משחק, לא עלינו כדי לנצח ומגיע לנו

לנצח? לא עלינו כדי לשחק כדורגל…

מזל שזה קורה מוקדם.

זה ריאל מדריד קלאסי כמעט לספוג כבר אחרי דקה וחצי, לחטוף שער אחרי חומה ביזיונית ולחלק עוד מתנה שתיגמור את המשחק - מיליטאו האידיוט שלא הגיע חמצן למוח. ככה לא לוקחים אליפות. איפה הקישור המהיר והאנרגטי שהבטיחו לנו? לחץ גבוה, אגרסיביות…זה מגיע לנו כי לא באנו לשחק כדורגל, באנו להתבנקר כאילו באיירן מינכן (של פליק) ממול ולא קבוצה שהיא אלופת התיקו ב-2022. באנו להעביר את הזמן. לא הייתה שום סיבה ל-4:4:2 הזה ובלי רודריגו. קרוס לא נגע בכדור. לא להיות מקובע זה לא אומר לנסות להמציא את הכדורגל מחדש. גם האחרים גרועים (לוקה) אך לא היה צורך בו. איכסה.
אין שום שינוי פנימי אצלנו אף פעם ולא משנה כמה המצב חרבנא. אם התוכנית לא עובדת אז כלום. גם במערך המוגבל הנוכחי יש מה לעשות. אין משחק התקפה חוץ מוויניסיוס מול כולם. מילא להפסיד שם אבל כלכך קל לסביליה. מרסיאל כבר שכח מה המקצוע שלו עד שפגש בנו.

רץ בטוויטר: ריאל מעולם לא הצליחה לנצח את סביליה כאשר נקלעה לפיגור 2:0. יש לה תיקו אחד ועוד 21 הפסדים כשזה קרה.

האליפות כן בסכנה לדעתי וכל משחק שנצטרך לתת מאה אחוז גם יהרוס לנו בליגת האלופות. ברצלונה תוכל לצמק לשש נקודות אשכרה ובינתיים היא רצה. אנחנו פשוט לא טובים במשחקי הליגה המכריעים. שישימו את ההמנון של הצ’מפיונס בחדר הלבשה.

בצורה מוזרה עדיף לקבוצה הזאת פיגור 2-0 בדקה 25 מאשר ‘רק’ 1-0 במחצית, עכשיו יש לנו סיכוי גבוה יותר לנצח. אנחנו משחקים חרא אבל בלי הטעויות של מיליטאו התוצאה עכשיו היא עדיין 0-0 סביליה אמנם שולטים אבל לא הגיעו כמעט למצבים.
אנצ’לוטי חייב לשנות מערך ליהלום עם מודריץ בשפיץ, ואלוורדה מתבזבז באגף, עדיף שישחקו שלישיית קשרים באמצע שמניעים כדור תחת לחץ כשמודריץ עושה תנועה חכמה בין הקישור לבלמים של סביליה.

עריכה: רק עכשיו, אחרי הדריבל ה10 של ויניסיוס מול 3 שחקני סביליה, הבנתי - זאת תכנית המשחק ההתקפית שאנצלוטי חשב עליה מול ההגנה הטובה בליגה. עלינו להתבנקר ולשחק על כדור לויניסיוס, פשוט בושה אבל אני כבר אדיש.

כולם ידברו על החור של מיליטאו, אף אחד לא ידבר על זה שקרוס עמד בשער השני ופשוט צפה במשחק במקום לחפות על מיליטאו.
ידברו על זה שויני איבד כדור בסלאלום, לא ידברו על זה שמודריץ’ בינתיים עם 3 מסירות רעות שאפשרו התקפות לסביליה.

מיליטאו במשחק הכי גרוע שלו העונה ואני לא בא לחפות עליו, אבל יש לנו כל כך הרבה בעיות שלהגיד מיליטאו האשם היחיד יהיה פשוט לא נכון.

מודריץ’ פתאום נראה כשחקן בן 36,חילוף חייב לבוא עכשיו ולא במחצית.
הואר הודיע כבר לשופט שקמאבינגה היה חייב לקבל צהוב שני, בעבירה הבאה הוא בחוץ, כדאי שיצא עכשיו

ככה נראה משחק בין קבוצה עם ההגנה הכי טובה בליגה לקבוצה היחידה בלי משחק התקפה.
הבלון הזה של גולים מבנזמה וויניסיוס צריך להתפוצץ מתישהו…

קאמבינגה שעולה ב11 וקאמבינגה שנכנס כמחליף אלה 2 שחקנים שונים לגמרי. אין לי הסבר למה שקורה שם. בכללי לא ברורות לי העמדות של שחקני הקישור. מי נמצא איפה?
קאמבינגה צריך לצאת, קרוס צריך לשחק מאחורה ורודריגו צריך להכנס למלחמה.
בכללי לא אוהב שאנחנו משחקים עם 4 קשרים. קישור אתלטי כן, אבל למה צריך 4?

היד של סביליה דיי הזכירה מה שקרה שנה שעברה עם מיליטאו - סתם דורש להזכיר. אגב מיליטאו, לא מבין מה עבר לו בראש בחומה.

סה״כ הרכב טוב אבל אנחנו לא במשחק. קמאבינגה חייב ללמוד מתי לרדת לגליץ; משחק מסוכן מאוד.

אין לי תלונות לאנצ’לוטי על המערך[רק נאצ’ו לשמאל במקום קארחבל ולהחזיר אותו לימין].
נטו שתי טעויות מפגרות של מילאטו, גם מודריץ’ נראה רע. זה כאילו הם החליטו שדווקא במשחק הזה הם ישחקו הכי חרא שאפשר.

קרוס משחק מאחורה ובגלל זה לא מצליחים לעשות הגנה, רק אנצ’לוטי ואתה חושבים שקרוס ממתאים לשחק קשר אחורי…

צודק בוא נעלה את קאסמירו, רגע…
אמרתי שקרוס צריך לשחק אחורי ביום בו קאמבינגה מבקש אדום וקאסמירו לא בסגל, לא ביקשתי שקרוס יכנס לנעליים של מקאללה…
מה גם שאנחנו צריכים גול, עדיף קישור התקפי.

מה ההעדפה שלך לקישור? קאמבינגה אם יעלה במחצית השניה, ובטח כשאחורי כשנלך על כל הקופה, יסיים עם אדום.
קאסמירו לא אופציה ומודריץ לא בשיאו. מה הקישור שלך?

אין מה להפסיד. איסקו דיסקו :man_dancing:

רודריגו ואסנסיו in, מודריץ וקאמבינגה out.
נשחק עם קיור של 2 מאחורה כשאסנסיו מעליהם ורודריגו באגף.
אול אין כזה, אבל לא רואה אותנו מבקיעים אם לא.
אם זה ימשיך ככה גם להכניס את מרסלו במקום דני

פעם שנייה כבר שאנצ’לוטי עושה סלט והורס לנו משחק, בקלאסיקו במחצית השנייה הגיב בטימטום ועשה עוד יותר בלגן ואכל אותה, אולי הפעם יעשה את מה שצריך לעשות?

קרוס וואסקז בחוץ, נאצ’ו ורודריגו בפנים, אלאבה מגן שמאלי וקמאבינגה קשר אחורי עם נזרה של פדה ומידריץ’ חופשי, הימור שיקבל אדום אבל אם נמשיך עם קרוס אחורי אנחנו בבעיה.

מישהו פה באמת מופתע?
אנחנו גרועים ברמות. סביליה אפילו לא מנסה ומובילה 2-0.

רוב הסיכויים שנזכה באליפות וכל אחד ואחד מאיתנו צריך לשלוח פרחים לברתומאו, כי אם צ׳אבי מתחיל את העונה הזו אנחנו משייטים לנו במקומות 2-3.

במשחק מול צ’לסי שיחקנו 4231 עם קמא ופדה במרכז הקישור ולוקה מעליהם. אפשר לנסות את זה שוב.

אני הייתי לוקח את הסיכון של להמשיך עם קמא. אין לנו תחליף בשבילו. קרוס לעומת זאת עם איבודי כדור ולא מתאים לתפקיד. הייתי מוציא אותו.

הקבוצה נראית עייפה. המאמץ מול צ’לסי היה אסטרונומי. אפשר עדיין לחזור מזה למרות הכל.

למה אי אפשר להפעיל מוד צ׳מפיונס גם במשחק ליגה?

לפניי כל רכש, אני רוצה מאמן שיכול לשפר את הקבוצה. לא סבא חמודי

פאקינג קלופ לוקח את רוברטסון, שחקן שמלבד טיטי אף אחד לא שמע עליו והופך אותו למגן של 10+ בישולים בפרמיירליג או אלכסנדר ארנולד שכנראה הפליימייקר הכי טוב בליגה(?).

אצלנו יש סבל׳א שזורם עם הסיטואציה