מחזור 32: רמונטדה של אלופה בפיחואן (רודריגו, נאצ'ו ובנזמה)

אפשר להפסיד, אבל נמאס לי מהשפלות.
כל הקבוצה במשחק חלש בגלל עייפות וזה לזכות אנצלוטי, אני עכשיו עושה 3 חילופים לפחות.
מקווה שלא יסתיים בהשפלה, לא מבקש יותר.

חברים זה לא נגמר עד שזה לא נגמר, נכון שאנחנו גרועים אבל סביליה ממש לא מציאה. חוץ מהמתנות של מיליטאו ובעיטה אחת של מרסיאל הם לא הגיעו לאף מצב.

אנחנו משחקים חרא בגלל יום אינדיבידואלי חלש של כל השחקנים למעט אולי לוקאס, מערך לא ברור של חכם קרלו שמבטל את כל היתרונות של הקשרים שלנו, בגלל שאנצלוטי נתן לויניסיוס הוראה להישאר למעלה ולחכות לכדורים - דבר שמוריד לנו אופציית מסירה ומחליש את היכולת שלנו להשתחרר מלחץ, ובעיקר בגלל שקרוס מתופקד כקשר אחורי - הוא פשוט לא מצליח להתמודד עם הלחץ של סביליה ולדעתי ייצר להם לפחות 5 התקפות במהלך המשחק.
את כל הדברים האלה אפשר לפתור.

צריך להוציא את קרוס ולהכניס את רודריגו שירווח את המשחק, ואלוורדה קשר אחורי טהור, וקמאבינגה אך ורק משחק עם הכדור, אולי להכניס את סבאיוס דקה 60 במקומו כדי שלא יקבל צהוב שני.

כשאתה משחק עם 13 שחקנים כל העונה אל תתפלא אם באפריל-מאי אתה קורס.

קרוס לא קיים, ולוורדה מסורס שוב מאחור באגף ולא מעורב בהתקפה
עם כל זה שכל הטעויות הן באחריות מיליטאו התגובות שלו גם מראות על חוסר התיאום והעמידה הגרועה שלנו בהגנה, ואת זה יש בכל משחק

אנחנו חייבים להרוויח את הכדור מהר, ברגע שהתחלנו לרדת אחורה ולתת להם להשתלט על המשחק לא היה לנו שום סיכוי לתת גול ולא היה לנו שום דבר להרוויח מזה והיה צפוי שיתנו פה גול
חשבתי שעם ההרכב הזה נשחק עם יותר לחץ ואינטנסיביות והתאכזבתי ממש, חבל

אמנם מודריץ איבד המון כדורים אבל מבחינתי חייב להישאר על המגרש, הוא היחיד שמצליח להניע כדור ושמנסה לארגן ולעשות סדר
קרבאחל בהתקפה משחק בעמידה ומאבד כדורים, חייב לזוז מהצד השמאלי

באמת שאנחנו הקבוצה האהובה על ראקיטיץ׳.

גם אם העבירה של קמא שווה צהוב מרסיאל השתלט על הכדור עם היד…

אמי לא מופתע, אפילו לא קצת
אני מעדיף שעל הקווים שלנו יעמוד האוגר שאין לי

ולחשוב שאם בנזמה לא היה מחמיץ כבר היה 2-2 .

אפשר לחזור מזה.

מדהים שקרבחאל סוס גמור בעונה גרועה, בצד הלא נכון ועם רגל נגדית - תורם התקפית יותר ממנדי.

תורם התקפית גם יותר מקרבאחל בימין

קטע שעם עוד שחקן התקפה וכשמתחילים לתקוף אז יש כדורגל וגול גדול. רודריגו עם 20 דקות קטלניות. אנחנו לא יודעים להרוס משחק ולא צריכים לנסות, אנחנו לא אתלטיקו. בישול ענק של קרבחאל. בנזמה מאוד הססן בינתיים אבל עם איך שהוא נראה העונה גם אם לא יבקיע יותר בליגה אני לא אתלונן.
עדיין אומר שכמובן אין לדעת מה יקרה אבל יהיה לי עצוב “לחגןג” כאן תיקו אם נשיג את ה-2:2. כל פעם פותחים משחק בצורה מביכה. אפס אחריות ואפס ריכוז.

אגה היה כאן אוהד שביקש את מרסלו…הוא בכלל פצוע ולא בסגל. אז אל (:

וחשבנו שעונה שעברה הייתה השיא…

שוב חוזר הניגון…

חחחחחחחחחח
איזה אפס.

אין טעם להמשיך לראות את ההליגה הזו

לא ברור לי בשביל מה משלמים לעוד שלושה שופטים לשבת ולראות את המשחק בוידאו בהילוכים סופר איטיים וממיליון זוויות שונות אם זאת התוצאה.
זה גובל בשחיתות

זה חד משמעית מכוון נגדנו מלמעלה. אי אפשר לטעות בזה מנסים לשדוד לנו עוד אליפות

פשוט ביזיון בושה וחרפה מה יהיה עם הליגה הזאת
איך האיפון הזה של רפא מיר זה לא פאול

אבל יש עוד 10 דקות וגם לצאת עם נקודה מהמשחק הכי קשה שנשאר לנו זה בסדר

חייבים עוד אחד, אפילו 2 בשביל לדפוק את סביליה

צריך להתקלח 3 פעמים אחרי המשחק נגדם. הקבוצה הכי מסריחה בליגה.
רודריגו עם שער ובישול הילד הזה הוא פשוט כוכב!

השופט הזה בדיחה, זה נכון. וזה עוד שמאז מוריניו אני שונא לדבר על שיפוט.
אבל לכתוב משפט כזה אחרי משחקים של 3 פנדלים בעדנו ונגד היריבות שלנו, ועוד שבמשחק הזה עצמו ניצלנו מהרחקה בגלל טעות שיפוט… נו באמת.

ובנושא אחר - נאצ’ו וסביליה זה סיפור אהבה :heart_eyes:

ה var בפירוש אמרו לשופט שהוא שגה.
החלאה החליט שבא לו מירוץ אליפות עד הרגע האחרון ולכן פסל את השער.

קארבחל מבשל משני הצדדים. נראה לי אמלא לוטו בהקדם