דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

או במלים אחרות מי שלא הסכים לשלם 180 מיל’ על אמבפה ישלם עליו 280 בקיץ הבא…

אולי על מנת ללמוד מטעות אחת שכבר עשינו (סוארז) כדי שלא תקרה שוב.

איקרדי חלוץ נפלא, מי שרואה משחקים של אינטר ואת הגולים שלו צריך להבין שהוא לא ברמה של אינטר בכלל.

בקשר לתדמית, אני מסכים- מדובר בחתיכת נבלה.

לי אישית יש הרגשה שפרז יחתים את קיין ואני חושב שהגיע הזמן להבין שהליגה האנגלית כל כך שונה מהספרדית: כמו שבייל לא הצליח בריאל, חלק בגלל פציעות, חלק בגלל סגנון משחק, ככה גם קיין לא מתאים לאופי של הליגה הספרדית. אני כבר מזמן מתגעגע לאיזה דרום אמריקאי בדמותם של סוארז, קבאני, איקרדי, סאנצ’ס וכ’'ו. לא יעזור- לדרום אמריקה יש את היתרונות שלה.

קיין שונה. יתאים לדעתי. אי אפשר להגיד על כל שחקן מאנגליה שהוא לא מתאים בגלל שעם בייל נפלנו, גם רונאלדו הגיע מאנגליה.
קיין שחקן שיודע לשחק בצפיפות (בשינה מבייל), מהיר לא פחות אך גם זריז, וחכם יותר עם הבנה טובה יותר של המשחק.
מצד שני עם המחירים של היום מישהו רוצה בכלל להתחיל לדבר עם דניאל לוי? יהיה יותר מלראות את רונאלדו ובנזמה נגד אתלטיקו.

באמת שלא אכפת לי מי יגיע, פשוט שיגיעו 2 שחקנים, אחד במקום הצרפתי ושני במקום הוולשי.

ונכון מי שלא שילם הון על אמבפה ישלם את זה על שחקנים טובים פחות. באמת שלא היה בשוק שחקן שלם יותר ממנו אולי מאז רונאלדו, שילוב של היכולת (כשרון, פיזיות, ומנטליות) עם חוכמה, חוסר אגו, וגיל.

זידאן זרק אתמול עצם עם “הכל יכול לקרות בינואר”, והתקשורת כמרקחה. כל שחקן שיודע לקשור שרוכים ומשחק בקבוצה שלא משחקת בליגת האלופות נזרק כמועמד: מאיקרדי ובונוצ’י ועד ערן לוי.

איקרדי הבקיע אתמול עוד צמד והוא עם 15 שערים ב14 משחקי ליגה. אחרי המשחק שאלו אותו על ריאל מדריד והוא ענה בקלישאתיות שהוא עושה את העבודה שלו על המגרש ויש אנשים אחרים שמתעסקים בדברים האלה. קשה לי להאמין שאינטר תשחרר אותו עכשיו, זאת עסקה כבדה מידיי לינואר, ועוד יותר קשה לי להאמין שהוחלט לפטור אותנו מהצמד המהולל.

חשוב לי לציין משהו בנוגע לאיקארדי וונדה. הם התחילו להיות ביחד כשמקסי והיא כבר היו פרודים. אני מסכים שזה מסריח, אבל לא מדובר בפירוק משפחה. איקארדי לא הפריד ביניהם. אני לא חושב שזה משהו שקשור לחדר הלבשה.

יש הבדל של שמיים וארץ לבין מקרה טרי וברידג’, או המקרה החולני של גיגס ואישתו של אחיו. שים לב שזה גם לא רומן חולף.
אם כבר, אתה צריך להיות מודאג מהפרשה עם אוהדי אינטר.

אני שמעתי על הסיפור על זה יותר מפעם אחת ומעולם לא שמעתי אותו בגירסא כזאת.
מה הסיבה שהם נפרדו? יכול להיות שזה קשור לבן *** שהיה אצלם בן בית?!
כמו כן, ההתנהגות שלו אחכ עם הפרדת הילדים ממקסי לופז והעלאת תמונות שלהם עם חולצה של איקרדי?

לא שזה קריטי בעיניי, אבל זה לא נכון. איקרדי כבר אישר בעצמו באוטוביוגרפיה שלו שהקשר שלו עם וונדה התחיל כבר כשהיא הייתה עם לופס.

אגב איקרדי ומדריד:
https://en.as.com/en/2017/11/26/football/1511688643_155996.html

איך שלא נהפוך את זה הבנאדם הזה פשוט חלאה. אדם כזה לא יכול להיקרא ספורטאי. זו תהיה פשוט בושה להכניס את החולדה הזאת למועדון.

התאהבת בה? היא התאהבה בך? תהיה ביחד אתה והזונה שלך. אבל כל הקטע אחר כך עם הילדים, מכך שהוא קעקע את שמם והפריד אותם מלופז? זה כבר משהו אחר לגמרי.

בינתיים הבן אלף אומר שאם הוא יראה שיחה מריאל מדריד הוא בכלל לא ירים את הטלפון. הלוואי. גם אם הוא יהיה כל כך טוב שאוהדי בארסה יודו שהוא יותר טוב ממסי לא מעוניין בפח האשפה המהלך הזה בקבוצה.

יש מצב שמקסי לופז בעצמו לא לקח את זה כל כך קשה כמוך.

ולעניין, חלוץ 9 קלאסי מהסוג של איקרדי הוא לא מהמועדפים עליי בימים אלה, ולשחק עם שניים כאלה כפי שקורה היום זה מועדף עוד פחות. אם כבר שני חלוצים אז שאחד יהיה קטן ומדרבל, the old way.

מזכיר לי את מה שביירין אמר שנה שעברה. גם הוא אמר שעם הטלפון מברצלונה יגיע הוא לא יענה.
חודש חודשיים אחרי, הוא כבר הדליף לכל עיתון אפשרי שהוא מת לחזור לקטלוניה…

עידן ודובי,
לפי הראיון הזה, זה התחיל כשמקסי וונדה היו נשואים אבל פרודים כבר שנה. בכל אופן, למטבע יש כמה צדדים. אולי מקסי לופז לא שה תמים כמו שמציירים אותו.

היישר מתוך האוטוביוגרפיה שלו:

http://www.goal.com/en/news/723/serie-a/2016/10/11/28373372/icardi-ipad-sparked-love-affair-with-wanda-nara-right-under-maxi-

וסוארז נושך ופפה אלים.
אם הוא יהיה טוב לקבוצה לא אכפת לי שגם יעביר כספים לדאעש.

מארקה טוענים שקפה יצטרף בינואר. ריאל תשים את 20 מיליוני היורו הנקובים בסעיף השחרור שלו, למרות שבקיץ הוא מסיים חוזה. יאללה שיבוא כבר.

בינתיים הוא “פצוע בקרסול” לקראת המשחק נגדנו בשבת. ייתכן שמדובר בפציעה בשריר החשק.

חוץ מזה שהוא ספרדי וצעיר, האם יש לו את הפוטנציאל להיות שוער וורלד קלאס ? לא צפיתי בו ועד ההתעניינות של ריאל בו אפילו לא שמעתי עליו. מעניין גם אם הוא בא במקום נאבאס או קאסייה.

אם הוא יגיע אני מעריך שהוא יגיע להרכב. לא יודע אם הוא יכנס להרכב כבר בינואר, אבל בעונה הבאה זה כבר יקרה.
מהמעט שראיתי ממנו מדובר בשוער מצוין. לא עילוי כמו דה חאה או אובלאק, אבל בהחלט יותר טוב ממה שיש לנו.

לא עדיף כבר לחכות לקיץ ולהביא את אחד השמות הרציניים יותר כמו דונארומה לדוגמה?
גם אם זה יעלה קצת כסף, שוער טוב זה משהו שאין סיבה לגעת בו עכשיו עשור אז מדובר בהוצאה חד פעמית.
ראינו בשנים האחרונות ששוערים שלא ברמה הגבוהה ביותר יתנו עונה טובה ועונה פחות, וזה קרה לנו עם לופז נבאס וקאסיה. כולם שוערים מצוינים ועל כולם נאמרו דברים טובים אך בפועל אף אחד מהם לא היה טוב מספיק.
גם ברסה למדה זאת על בראבו ועכשיו טר שוגן הצעיר נראה כמו מי שיסגור להם את העמדה לעשור הקרוב לפחות.
אני לא ראיתי את קאפה, אז סיכוי גדול שאני טועה, אך זה נשמע לי כמו מה שאמרו על קאסיה ונבאס.
שניהם הצליחו יפה בליגה הספרדית, אך לשוער טוב באמת יש יציבות שלא קיימת אצלם.
מעניין כמה נקודות איבדנו השנה בגלל טעויות שוער, בגלל שערים ששוער ברמה גבוהה יותר היה לוקח.

קפה זה סיפור שונה, הוא בכל זאת היה השוער של כל הנבחרות הצעירות של ספרד. הוא לא נאבאס ובטח לא לופז או קאסיה. הוא גם מגיע בגיל צעיר יותר.

אגב טר שטגן, בתחילת הדרך צחקו עליו. הוא היה נראה מגוחך ועשה שטויות כמעט בכל פעם שקיבל הזדמנות. צריך סבלנות.

מי שראה אתמול את המשחק בין פאריז לבאיירן בטח שם לב איזה שחקן ענק מתפתח להיות קינגסלי קומאן.
הרבה שמות רצים וירוצו לאוויר בזמן הקרוב. אני מקווה מאוד שהוא גם יהיה אחד מהשמות הללו.

שחקן מטורף.

כתבתי פעם על קומאן ששחקנים מסוגו הם המתסכלים ביותר. אתה לא יכול לגרום לשחקן להפוך פתאום למהיר יותר במידה ניכרת. יש לו יציאה מפחידה מהמקום והוא תמיד יהיה מהיר יותר מהבלם שמולו, בניגוד לפס האחרון או קבלת ההחלטות או שינוי גישה(אי-אפשר להפוך שחקן לא חכם למסי, אבל אפשר לקדם אותו). אבל אל תטעה ותסיק מסקנות על פני שלושה-ארבעה משחקים טובים תחת היינקס. הוא רחוק מלעמוד בציפיות, לפניכן זוכרים ממנו בבאיירן רק את השינוי שהביא נגד יובה באותו 1/8 גמר אימתני כשעלה מהספסל. בכל-מקרה רואים בו שם היורש של ריברי.

לפעמים עולה בי תחושת פספוס שלא החתמנו את דה-חאה, אבל קיילור מודל 2015/16 היה גדול. אני חושב שאנחנו חייבים שחקן יוצר, האזרד מתאים לנו בצורה נפלאה והוא מפלרטט כל הזמן.