דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אגב באיירן, לחאמס אתמול היה משחק לא רע בכלל עם בישול מדהים. בכלל, הטאץ’ שלו בכדור מהמדהימים שיצא לי לראות. אמנם הוא נאבד בלא מעט חלקים מהמשחק, אבל זה לא בהכרח כי התפקיד שלו “לא קיים” יותר במשחק- יש את בריינה שמראה שזה אפשרי; זה יותר התפקוד של חאמס עצמו: כנראה הוא קצת עצלן.

בכל אופן, הנקודה שלי היא שחאמס עדיין מושאל ואם אחד או הלוואי שניים מבין בייל, בנזמה ורונאלדו יעזבו (חוץ מהאחרון) אז האופציה להחזיר אותו צריכה להילקח בחשבון.

אתה חושב שהוא יסכים לחזור לעבוד עם זידאן?

אתה חושב שזידאן יסכים שלא לקבל אותו? סתם, על פניו נראה שזידאן באמת לא ספר אותו וחאמס לא מחבב את זידאן. במצב של היום זידאן חוטף אותו ומנשק לו את הרגליים; הכל תלוי ברכש שיהיה, אבל אם זה אפשרי להחזיר את חאמס בינואר אני לא הייתי מתפלא אם זה היה קורה לאור איך שהקבוצה נראית, אבל מהלך כזה יהיה בגדר נואשות ויעיד על הלחץ של המועדון.

דיון חסר משמעות כי אין לנו אפשרות להחזיר את חאמס לא בקיץ ובטח לא בינואר.

בכל מקרה חאמס לא עושה בבאיירן דברים שלא עשה אצלנו (לטוב ולרע) כך שלא נראה לי שזידאן התאהב בו פתאום.

משחק אחד טוב של חאמס לא אומר כלום. גם לבנזמה היה איזה משחק או 2 טובים העונה, מישהו רוצה אותו עונה הבאה?
החסרונות של חאמס הם היעדר מהירות ועבודה של שחקן אגף ועבודה הגנתית. מה שבעצם מונע ממנו להיות שחקן התקפה קלאסי ב433 או זחקל קישור במערך הזה.

זה בעצם משאיר לחאמס 2 תפקודים טובים.

1. שחקן סטייל איסקו במערך 442, כשמאחוריו 3 קשרים הגנתיים.
  2. לשחק לצד איסקו ב442 יותר קלאסי.
  3. להכנס למשבצת הכוכב שבונים סביבו קבוצה.

האפשרות היחידה שהייתי שמח לראות היא השניה וגם היא זה יותר בגלל היעדר שחקני התקפה אחרים.

אחרי המשחק אמש:
Zidane: “No voy a pedir que traigan un delantero, Benzema ha estado muy bien”

זידאן מחרף נפשו עבור בנזמה כלביאה על גוריה.
או שהוא מאוהב בקארים, או שפשוט אין לו עניין כלל לשתף את התקשורת והציבור בהלך העניינים האמיתי.

שימו לב שגם בתקופות הטובות של איסקו/מוראטה, ובעיקר בתקופה המטורפת של אסנסיו, העיתונאים באו אליו עם שאלות מתלהבות והוא תמיד צינן את האווירה עם איזה “הוא היה טוב מאוד, כמו כל שאר הקבוצה, העיקר הניצחון” וכולי. ז"א תמיד הוא שומר על איזון, מוריד לקרקע את המצטיינים ומגן על החלשים.

נותר לקוות שזה רק כלפי חוץ. אוי ואבוי אם לא. מה זה, אפס דרישות, אפס לחץ לעוף ליציע אם אתה נראה חרא. אם קארים כל כך טוב, להביא מישהו שיתחרה איתו על העמדה לא אמור להזיק לו. לדעתי התקופה הטובה ביותר של החלוצים שלנו הייתה כשהגוואין ובנזמה התחרו על עמדה אחת.

טוב אז נגמרה לה העונה. הליגה הפכה למשחקי אימון (המון כאלה) ולא נשארו לנו הרבה משחקים עד סיום העונה.
אפשר להתחיל לתכנן קדימה.
ריאל צריכה רכש מאסיבי בזמן הקרוב, התקמצנו 2 קיצים ואנחנו משלמים על כך העונה ונשלם על כך בחלונות ההעברות.
ריאל צריכה מספר שחקנים:
שוער: נבאס זה לא זה, מרבה לטעות ולא מביא את הערך המוסף. אליפות לוקחים הרבה פעמים במשחקים כשךא הולך, ועם שוער טוב יותר היו לנו עוד נקודות. ככל הנראה קאפה יגיע.
2 שחקני ההתקפה: איך שלא נסובב את זה אין לנו התקפה ראויה. רונאלדו לא מספיק טוב כבר, בביל לא מספיק כשיר וגם לא מספיק טוב, על בנזמה אין מה להוסיף, מיוראל וואסקז לא מספיק טובים, וגם אסנסיו עם כמה שנרצה עוד לא שם. אה ואיסקו הוא קשר!!! כשחקן התקפה הוא איטי ולא מספיק תכליתי. אנחנו זקוקים ל2 קראקים.

זה ממש לא שפיכת כספים מטורפת ויש לנו גם את בייל ובנזמה ואחד השוערים כדי למכור שיכולים לעשות לנו כ150 מיליון יחד.

מבחינת מערך צריך לעזוב את ה442 יהלום המשעמם הזה ולחזור ל433. להוציא את קרוס המיותר מההרכב ולהזיז את איסקו לצד מודריץ וקאסמירו.
צריך ששחקני ההתקפה יבינו שהם לא רק חלוצי מטרה וישתתפו במשחק ההתקפה ויעשו גם לחץ וככה נקבל באמת קבוצה שתחזור לטופ האירופי.

אנחנו בנויים כל כך נכון בהגנה ובקעשור שזה מתסכל אותי שבגלל 2-3 עמדות פחות טובות אנחנו נראים כל כך גרוע.
קחו את ברסה לדוגמה, חסר להם קשר התקפי וקשר אמצע. החלוץ שלהם בעונה גרועה ואין להם מחליפים בכלל, ועדיין הם עולים עלינו בכל משחק. מתסכל

יש כותרת יפה לאחד הטורים במארקה היום: בשביל מה זידאן צריך רכש אם אותם שחקנים ימשיכו לשחק?

הדבר הכי מעניין הוא מי יעזוב ולא מי יירכש. אנחנו כנראה נברבר את עצמנו לדעת בדיון הזה בחודשים הקרובים, אבל אני מסתכל על ההרכב ופשוט לא רואה שמישהו הולך לצאת ממנו. אפילו אם העונה תסתיים בביזיון גדול מי שישלם את המחיר יהיה כנראה זידאן ולא השחקנים.

קאפה

Kepa. קפה.

מה קרה לך? אנחנו מחכים לחילופי הדורות שייעשו באלגנטיות. רונאלדו יתחיל בדעיכה שלו תוך שנה שנתיים ו-וינסיוס ג’וניור יהיה תוצר מוגמר עד אז. לבנזמה יש עוד איזה 4-5 עונות לתת אז אין מה לדאוג.

אם זידאן לא מתכוון לעשות משהו עם בנזמה אני אשמח מאוד שהוא ישלם את המחיר. הקרדיט שהוא נותן לבנזמה הוא לא פחות משערוריה. מהבחינה הזאת זידאן הוא הנזק הגדול ביותר שלנו עד כה.

לגבי הקיץ הקרוב - אם בריאל מדריד רוצים להתייחס ברצינות לעצמם הם צריכים להיפטר משלשיית ביביסי. עשינו טעות רצינית עם אמבפה הקיץ. אני מקווה שפרז ינחית לנו כאן שניים שלושה שחקני טופ. יש דיבורים על הזאר. יש דיבורים על ניימאר. חובה דם חדש בהתקפה.

אין ספק שהדבר הכי רע שקשור לזידאן זה הקרדיט האינסופי לבנזמה, הבעיה היא שגם אם זידאן הולך - כל עוד פלורנטינו לא מחליט בעצמו שבנזמה עובר לארסנל או לחילופין מביא מנקה אורוות כמו קאפלו או מוריניו - בנזמה ימשיך למרר את חיינו. פלורנטינו החתים את בנזמה על חוזה חדש רק לפני שלושה חודשים, מבחינתו מדובר בגלקטיקו.

הבעיה הכי גדולה תהיה אם גם זידאן יילך הבייתה וגם נקבל איזה מאמן ממוצע שאין לו את המוניטין והכבוד לבצע שינויים בסגל. לופז קארואים למינהם.

לדעתי השאלה שצריכה להשאל היא מי חשוב יותר עבור פרז, זידאן או בנזמה?
אין ספק שהרבה יותר קל להפטר מהמאמן מאשר להודות שתכנון ובניית הסגל לעונה היו גרועים והדרך הכי קלה היא לערוף את ראשו של המאמן. מה שאני רואה לגבי זידאן שלא ראיתי לגבי מאמנים אחרים כאן זה שפרז אשכרה נותן לו גב אינסופי.

עכשיו, גם בנזמה מקבל קרדיט אינסופי, הן מפרז והן מבנזמה (על הקרדיטים המיותרים ששחקנים אחרים מקבלים אין לי כוח להתחיל לדבר אפילו) מורמות המון גבות. כאן נשאלת השאלה - האם תבוא הישועה מכיוון כלשהו? מכיוון זידאן או פרז? אני אישית חושב שלא, השאלה היא מי ישלם את המחיר. סביר להניח שזידאן, למרות שאישית אני מקווה שלא.

לדעתי השאלה שצריכה להשאל היא מי חשוב יותר עבור פרז, זידאן או בנזמה?

זה משולש אהבה, אבל אין שאלה כזאת. זידאן יכול לספסל את בנזמה.

כשאני כותב שזידאן יילך הבייתה זה פחות מחשש שפלורנטינו יזרוק אותו ויותר כתוצאה מרצון שלו. יכול להיות שהוא לא רוצה להתלכלך בזריקת כוכבים, או שתתפנה משרה בנבחרת צרפת או שסתם יימאס לו מהלחץ. גם אין לדעת איזה בזיונות עוד מחכים לנו עד סוף העונה.

אני מהמר שהישועה תגיע כשרונאלדו יעזוב אותנו מאיזשהי סיבה. קשה לי לראות קבוצה חדשה נבנית סביבו שוב, קשה לי לראות אותו מסתפק בתפקיד משני, וקשה לי לראות אותנו ממשיכים להצליח עם הבסיס הקיים. אנחנו נמצאים במצב שמזכיר את 2004-2006. מצד שני אני תמיד פסימי.

איזה קבוצה יכולה לקלוט את רונאלדו? אף אחת. אני לא רואה את פסז’ או יונייטד משלמות עליו סכומי עתק.

אז אל תדרשו עליו סכומי עתק. תפנו להנהלת ברסה, הם מומחים בלמכור זול.

אני גם שותף לדעה שרונלדו לא יהיה מסוגל לשבת על הספסל או לחילופין להיות כינור שני-שלישי. הילדים של מדריד צריכים לשחק יותר בשביל שתממשו את החזון שלכם. השלד שלכם הוא איסקו, קראבחל, אסנסיו, סבאיוס, נאצ’ו וואראן. זה באמת חתיכת שלד לשנים הבאות. בסופו של יום אתם צריכים גם מאמן וגם נשיא שיהיו סבלניים לתהליך. רונלדו הוא הבעיה הקטנה לדעתי.

אל תשכחו שבחוץ יש אלטרנטיבות. ברסה וריאל ממזמן פסקו להיות מכה או ירושלים, שחקנים מתחילים לחשוב טוב טוב אם באמת שווה להם חהגיע או לא בידיעה שיש עוד קבוצות שיכולות לשלוט באירופה.

אני חולה על נאצ’ו ומבחינתי הוא נכנס להרכב מחר, אבל הילד בן 28 כמעט :slightly_smiling_face:

לריאל יש אחלה של שלד.
בעמדת המגן הימני אנחנו מכוסים אפילו בעמדת המחליף. וגם לבלם יש את וראן לשנים, ונראה איך ואייחו יתפתח.
בשמאל יש את תיאו שצריך קצת להכנס לכושר אבל באמת נראה לי שמצבינו טוב, מה גם שמרסלו לא פורש מחר.
בקישור יש את קאסמירו, קובאציץ, איסקו וסבאיוס שלשנים יכולים לבנות אותנו ואת הספסל שלנו.
ריאל בנויה כל כך טוב ונכון שהרכש שאנחנו צריכים הוא באמת נקודתי, אבל ריאל מוכיחה לנו שהיעדר הרכש הנקודתי הזה הוא משמעותי מאוד.
באמת שכל מה שחסר לנו הם 2 שחקני התקפה מהטופ, וזה חסר לנו כבר שנים.

אני לא חושב שיש צורך ברכש בינואר, שיבוצע תחת האילוץ של הצ’מפיונס ויתקע אותנו עם איזה ברירת מחדל.
בטח כשבייל, אסנסיו ואיסקו כשירים ועדיין בנזמה פותח והם בספסל. עדיף לחכות בסבלנות לקיץ ולעשות את זה כמו שצריך, יחד עם הצעירים שיבואו (ויסיניוס, אודגור?) ולקוות שזידאן יתחיל לשתף את הPLAN B סוף סוף, אחרי שהPLAN A חירבנו לבד ובזכות עצמם את העונה.

אם ב Plan B אתה מתכוון ל Plan Benzema, זה אכן הכיוון.

אם זידאן לא הבין עד עכשיו, כמעט שנתיים וחצי, שבנזמה זה לא זה, מה כבר ישנה את דעתו?

כנראה ששום דבר, אבל לפחות עכשיו אין את התירוץ של “עונה מוצלחת” או “תארים”.