דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

שאלה,למה ברצלונה ואתלטיקו יכולות להתחזק ואנחנו לא?

עד עכשיו אני לא רואה אותן מתחזקות… הן מחליפות גרב ימין עם גרב שמאל

על פי השמועות וראן רוצה 12 מ׳ לעונה והמועדון רוצה לתת לו 7 מ׳, לכן הוא לא משדרג חוזה. ברור לכל שזה מחיר סביר עבור בלם ברמתו שנמצא בשיא הקריירה. השמועות על העסקה עם יונייטד נעות סביב ה-50 מ׳, כשדי ברור שאם ניתן לו חוזה חדש אפשר יהיה להוציא יותר. מדוע לא משדרגים? אולי המועדון מכין קצת מזומנים?

כמו כן נטען שהתוצאות הפיננסיות של המועדון הינן פחות גרועות ממה שחשבו. על פי הפרסומים, ריאל מדריד הצליחה לא להפסיד כסף בשתי עונות הקורונה. אף פעם אין לדעת אילו טריקים חשבונאים נעשים, אך נקווה שהמצב איננו גרוע כפי שחשבנו.

רודריגו דה פול זה חיזוק רציני מאוד.
אם הם יביאו גם את גריזמן אז אתלטיקו פייבוריטית ברורה לאליפות, והפעם הם לא יצטרכו את עזרת השופטים.

בקשר לברצלונה הם עיבו את הסגל עם ממפיס, אגוארו, אריק גרסיה ואמרסון. אם סאול מצטרף אז תהיה להם אופציה לתת מנוחה לדה יונג ובוסקטס. נקווה שסאול לא ישחזר את היכולת שלו מלפני שנתיים. אף אחד מהם לא שובר שוויון בפני עצמו אבל הסגל השתפר כמותית ואיכותית.

מבאס לראות את כל הקבוצות עושות מהלכים ואנחנו מפנטזים על אמבפה שלא יגיע.

מה שכתבתי במשפט אחד אתה פשוט כותב בפיסקה ארוכה מדי, “החליפו גרב ימין בגרב שמאל” ממצא ומדוייק יותר לטעמי.

הלוואי עלינו,בינתיים אנחנו ממחזרים גרביים שלא עברו כביסה.

אני באמת מנסה להבין איך לקבל את רודריגו דה פול וגריזמן ולמכור את סאול שכבר ממש לא שחקן משמעותי באתלטיקו= “החליפו גרב ימין בשמאל”.
אתלטיקו עוד יותר מעונה שעברה מועמדים לאליפות, הלוואי עלינו רבע מההתקפה שלהם (באמת שמביך לרשום את זה).
וחוץ מזה, אתלטיקו אשכרה קנתה שחקן ב35 מיליון יורו, גם אם בתשלום הזה הם קנו את דוד רביבו זו פעולה שלא ביצענו שנתיים.

לבנתיים פריז מחתימה/מתעניינת בכל שחקן הגנה שעבר אצלנו: ראמוס, אשרף ותאו הרננדז. בסוף וראן גם יגיע לשם.
אגב תאו, מישהו יודע להגיד האם הוא באמת פספוס של ריאל או שחקן שנותן עונה טובה בליגה חלשה?

לא צפיתי בו מספיק כדי להעיד על טיבו, מה שכן אם אתה תראה משחק של מילאן מהעונה אתה תראה את אותו שחקן ממדריד בגדול.

אתלטיקו בהחלט מתחזקת. איך אתה יכול להגיד שלא?
ברצלונה בעיקר מתחזקת כלכלית. אבל גם לא נחלשת, ואם למסי בשנה שעברה היה חשק לשחק מתחילת העונה, היינו נלחמים ברצינות על האליפות.
ריאל דורכת במקום במקרה הטוב, או נחלשת במקרה הרע. אלאבה זה טוב, אבל אם וראן הולך בנוסף לראמוס, זה חילוש.

הסריה א’ כבר ממש לא ‘ליגה חלשה’ ותאו הרננדז אחד המגנים הטובים שם בשנתיים האחרונות. קבלת החלטות לא מי יודע מה(מדרבל עצמו לדעת לעיתים) והפן ההגנתי לא הכי חזק אצלו. עדיין מעטים המגנים שמסוגלים לתת תרומה התקפית כמוהו והוא ללא ספק עדיף על מה שיש לריאל.

לא יודע איך דה פול זה שידרוג על סאול ולא מבין למה צריך גריזמן כשיש את פליקס ביותר זול.

כבר שנתיים אותו סיפור, כולם נכנסים ללחץ שאתלטיקו וברצלונה מתחזקות, רק אני טוען שזה להחליף גרב שמאל בימין, ובסוף לקחנו אליפות ועוד אליפות שנשדדה בחסות ה var
גם העונה זה יהיה תלוי בריאל מדריד, ואני מאמין שיגיע עוד חיזוק חד סוף החלון, פרז לא ירצה להיכנס לעונה כשהכותרות זה ההקלטות, צילום שלו מחובק עם אמבפה/האלאנד עם חולצה לבנה והכל נשכח.

חייב לציין שאני לא כל כך בטוח שתיאו הרננדז מציאה כזו גדולה. לדעתי מילאן תפורה עליו ואני בספק אם הוא מספיק טוב כשחקן הרכב לקבוצה ששואפת לזכות בצ’מפיונס.
התקפית הוא נהדר, הגנתית רחוק מזה.

בלי קשר, הוא אוהד ריאל שרוף ואח על מלא בטוויטר אז אני אוהב אותו.

סאול היה שחקן ספסל העונה, דה פול לא נופל ממנו וגריזמן זה תוספת כוח סופר משמעותית. התקפה של גריזמן פליקס קוראה וגריזמן זו התקפה שכולם פה עכשיו קונים.

על הנייר נראה שדה פול זה כן שדרוג על פני סאול.
אף אחד לא סיפר לי שפליקס עוזב, פספסתי משהו? זה לא אחד על חשבון השני , זאת עוד אופציה להתקפה. משהו שהיית מת לקבל בריאל.

נראה שנסגרה ההשאלה של ברהים למילאן.
יושאל לשנתיים תמורת 3 מיליון יורו.
למילאן תהיה אופצית רכישה תמורת 22 מיליון ולריאל אופצית רכישה בחזרה תמורת 27 מיליון.
יחד עם העונה הקודמת ברהים יסגור 3 שנים במילאן בהשאלה…

עסקה מוזרה מאוד מבחינתנו. הרי אנחנו צריכים את הכסף עכשיו, לא בעוד שנתיים. ומי מבטיח לנו שהם יקנו אותו בעוד שנתיים?

אשרף, תיאו הרננדז, מיוראל וברהים כולם היו עסקאות משתלמות לקבוצות האיטלקיות. המועדונים שם עושים לנו בית ספר בכל מה שקשור לניהול משא ומתן.

למה?

הוא לא עוזב, הכוונה שגריזמן משחק בתפקיד של פליקס.

ולמה אתה חושב ששחקן שאתם חוגגים שהוא עזב הוא שחקן שאוהד ריאל היה מת לקבל? היה חלש מאוד 2 עונות והיה חלש ביורו.

בלי קשר לשאר התוכן שבדיון - אתה משווה את המספרים שלהם?

איזה מספרים? תהיה ספציפי, אחד בן 21 השני בן 30 אז אי אפשר להשוות כמובן מספרי קריירה.

אחד לא נתן מספרים בליגה הספרדית והשני נתן יותר מעונה אחת. אתה לא חושב שיש הבדל באיך שאתה מתייחס לזה כשאתה בונה את הסגל? עזוב שנתיים-שלוש קדימה. בשנה הקרובה תאוריית הגרב לא תקפה במקרה הזה.