דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

באותו שלב בקריירה גריזמן נתן בדיוק את המספרים של פליקס, בשיא הקריירה הצרפתי היה אחד הטובים בעולם, אבל הוא לא בשיא הקריירה ואחרי 2 עונות חלשות שגרמו לברצלונה להחליף אותו בסאול אחרי שנרכש ב 120 מיליון יורו.
אם זה גריזמן של לפני 5 שנים מול פליקס אז זה שידרוג ענקי, אבל זה גריזמן שנזרק מברצלונה ולא הרשים ביורו.
פליקס אמור להתחיל להיכנס לשנים שבהם הוא אמור לפרוץ ומקבל את גריזמן על הראש.
יכול להיות שאני טועה והחזרה של גריזמן תתברר כהברקה, אבל אני חושב שהסבירות לכך לא גדולה.

דה פול במקום סאול זה חיזוק כי בא שחקן הרכב במקום שחקן שירד לספסל. אני לא מכיר מספיק את דה פול כדי להשוות את התכונות שלהם, אבל אני בטוח שאם סימאונה קונה שחקן בהרבה כסף, הוא ימצא לו שימוש נכון. לכן זה חיזוק.

גריזמן בא בנוסף לפליקס, לכן זה כבר חיזוק. הוא לא יחליף אותו בהרכב כמו שאתה מנסה לרמוז. לא יודע איך בדיוק סימאונה מתכוון לשלב אותם, אבל זה שחקן נוסף משמעותי לסגל שלהם.
אני יכול להסכים איתך שגריזמן היה חלש בבארסה. אבל עדיף שחקן חלש על הספסל משום דבר על הספסל.

אתה מתיחס יותר מדי ל 120 מיליון יורו שבארסה שילמה על גריזמן כנקודת עוגן, ומשם הוא ירד למצב שמנסים להיפתר ממנו. זאת הייתה פארסה וטעות ענקית מצד ברטומיאו. גריזמן מעולם לא היה שווה את הסכום הזה, ואף אחד בפורום שלנו לא הבין מלהתחילה למה קנו אותו. מה שקורה עכשיו זה תיקון טעות. לא שגריזמן ירד ביכולת שלו עד כדי כך.

גריזמן הוא שחקן עם מספרים קבועים של 15-20 שערים בעונה, בעונה שעברה בברצלונה שלא מתאימה לו, כשהוא לא משחק על המשבצת שלו הוא הבקיע 13 ובישל 8 רק בליגה והוסיף עוד 5 בליגת האלופות ובגביע, מספרים שכל שחקן שלנו שהוא לא בנזמה יכול רק לחלום עליהם.

אבל שוב, כשכותב הפוסט כתב “להתחזק” הוא לא התכוון טקטית או האם זה מועיל או לא לקבוצה, תשנה פשוט את המילה להתחזק למשלמות/עושות רכש, זו השאלה שצריך לענות עליה.

למה העסקה מוזרה?
כמה בראהים שווה היום כשיש קורונה? 15?
כנראה שבריאל מאמינים בפוטנציאל שלו. גם נקבל 20% מהשווי שלו וגם נקבל שקבוצה גדולה יחסית תפתח לנו אותו ותשלם את שכרו בנתיים.
אם הוא יסיים את ההשאלות עם שווי גבוה יותר - הרווחנו.

בגלל הקורונה, כנראה שגם אם הוא לא יעשה צעד אחד קדימה השווי שלו יעלה כי המחירים יחזרו לאיפה שהיו.

בריאל מאמינים שיש שם פוטנציאל להפוך לשחקן טוב באמת ולא רוצים לוותר על כך. אולי נצליח ואולי לא.
בפועל סיכוי לא רע שבסיומן של שנתיים במילאן, שחקן שכל אירופה כולל פפ עצמו רדפו אחריו יהיה שווה יותר מ27 מיליון.

כנראה גם שאנחנו לא נואשים לכל סכום של כסף. אולי יש תכניות אחרות ואולי פשוט ה15 האלה לא יעזרו לנו מספיק כך ששווה לוותר על רווח עתידי.
זה כמו לקבל פקטור של 10 נקודות במבחן שנכשלת ביותר מ10 נקודות. זה אולי פחות מביך להגיד שקיבלת 40 ולא 30, אבל זה לא משנה את התוצאה הסופית - נכשל.

גריזמן מעולם לא היה שווה את הסכום הזה בשביל ברסה. גריזמן בהחלט היה שחקן ששווה סכום כזה.
גריזמן פשוט הגיע לקבוצה היחידה בעולם אשר לה שחקן טוב יותר ממנו בעמדה הזו - מסי.
למישהו יש ספק שאצל פפ הוא לא היה הופך לשחקן מפחיד?
הוא בדיוק ה״חלוץ״ שפפ כל כך אוהב.

לא שאלתי על אותו שלב. לטעמי בעונה הבאה אם שניהם ישחקו את אותו מספר דקות - לא רק שגריזמן יתן יותר מספרים הוא גם יעשה הרבה יותר הגנה ויעבוד יותר קשה מפליקס. יש סיכוי שגריזמן יחזור מבארסה גמור ממש, אבל הוא לא פרימדונה עד כדי כך.

יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, אבל האם עוד 2 שערים שווים את מה שמשלמים על גריזמן? הרי יש להם כבר שחקן מצויין על העמדה שלו, שחקן צעיר שהחזרה של גריזמן תפגע בהתפתחות שלו כשחקן, מדובר בשחקן ששולמו עליו 120 מיליון ומצפים ממנו להיות גריזמן הבא.
תוסיף לזה את המיליונים שישולמו לצרפתי כששוב, יש להם שחקן מצויין על אותה עמדה.
ואיך האוהדים וחדר ההלבשה יקבלו את גריזמן? ברוב המקרים שחקנים במצבים כאלה מקבלים כתף קרה.

מסתכלים על סווארז וחושבים שגריזמן יהיה מקרה סווארז 2, אבל סווארז זה אחד החלוצים הטובים בהיסטוריה ולמרות זאת עדיין עולה לכל משחק עם סכין בין השיניים, וגריזמן? הוא גריזמן, לא סווארז.

אני לא עושה את החשבון ארוך הטווח של אתלטיקו. לעונה הקרובה גריזמן הוא שדרוג. בטווח הארוך ברור שפליקס הוא פוטנציאל גדול.

דעתי שהם לא יקחו אליפות בכל מקרה, גריזמן או לא. יסיימו מתחת לריאל וברצלונה, כך שעדיף להם לפתח את פליקס ולא לשלם מיליונים לגריזמן.
יש לנו עונה שלמה לגלות אם אני צודק או טועה בגדול.

בנוסף, ולמרות איך שזה נראה כרגע דעתי היא שבסוף העונה ברצלונה תראה את עצמה כמי שהרוויחה יותר בעסקה הזאת.

אני לא שולל את זה ואני גם מאד מחזיק מסאול. בבארסה תמיד יש את עניין ההתאמה, שהוא אפילו מסובך יותר מאשר בכל מועדון אחר ולכן קשה לדעת. אל תשכח שיש להם את פדרי ודה יונג שצריכים לשחק.

בניגוד לאתלטיקו שיש להם כבר פליקס על העמדה של גריזמן, בברצלונה צריכים מאוד שחקן כמו סאול, הוא יאזן את הקישור שלהם, ואני חושש שהוא אף ישדרג את הקישור שלהם, וכן, אני יודע שהוא שיחק מעט תחת סימאונה העונה, אבל ההתאמה שלו לברצלונה הנוכחית לצערי תהיה טובה מאוד.
בעצם, אם אני חושב על זה שוב מבחינת ברצלונה זה לא להחליף גרב ימין עם גרב שמאל.

אלוף העולם רפאל וראן ליונייטד- 50 מליון יורו.
שחקן ברייטון בן וויט לארסנל- 60 מליון יורו.

:man_shrugging:

צריך להסתכל על נושא החוזים ורצון השחקן.
וראן שנה אחרונה בחוזה וכנראה שהחזיק אותנו בביצים.
לא יודע כמה אפשר להאשים את פרז פה הפעם.

הייתי מעדיף שימכרו אותו במחיר טוב יותר בשנה שעברה כדי שמיליטאו יעבור חפיפה עם ראמוס מאשר לזרוק אותו עכשיו כבלם המוביל לצד מנדי/ אלאבה ואייחו/ השד יודע…

דיווח מוזר מספר כי במידה ובייל נשאר בסגל בעונה הבאה הוא יחשב כשחקן זר לאור הברקזיט.
במצב הזה, מיליטאו, רודריגו או וינסיוס לא יוכלו להישאר בקבוצה.

ויניסיוס אמור לקבל אזרחות ספרדית הקיץ.
העיתונים במדריד בבעיה, אין רכש בריאל ואין איך למלא את העיתון. בגלל זה ממציאים דרמות עם דיווחים מוזרים.

ווראן יימכר ליונייטד כנראה תמורת 58 מיליון.
ריאל הציעה לוראן 7 מיל, יונייטד הציעה לו 12 ולפי הרבה דיווחים לא מתכוונים להחתים שם מחליף לוראן.

קיץ ארוך יהיה לנו, וכנראה עונה עוד יותר ארוכה.
עם כל הדיווחים שאנצ׳לוטי רוצה ״להחזיר״ את הold guard כפי שבתקשורת אוהבים לקרוא להם ( איסקו, בייל מרסלו) כנראה שעונה טובה לא תהיה…

במקרה של בייל, הוא אכן תופסת משבצת של זר, בריאל מנסים לזרז את האזרחות של ויני עד ספטמבר, במידה וזה לא יקרה, הם מסוגלים ״להיפטר״ מבייל בבכוח…
אחרת אחד מרודריגו, ויני או מיליטאו צריכים לצאת בהשאלה.

https://twitter.com/madridxtra/status/1416505883249553414?s=21

יכולה להיות גניבה ענקית.

מריח לי כמו הלחצה של סוכנים, אבל אני לגמרי בעד.

כבר אמצע הקיץ, נגמר היורו ועדיין אין שום שמועה ממשית על שחקן שריאל מתכננת להביא.
שיהיה לנו בהצלחה עם הסגל של העונה שעברה מינוס ואראן וראמוס.

יש שמועה אחת ויחידה והיא קיליאן מבאפה. אני אומר שוב - לא אתפלא אם הוא יגיע