דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אם כבר:

c973192a4e042673be652444c75c5a3c

האח הפסיכופת של דקסטר.

הוא הוביט גבוה

https://twitter.com/infinitemadrid/status/1424672949022433283?s=21

בהמשך לדיווח על כך שויקטור צ’וסט מושאל לקאדיז, הכל מצביע על כך שוואייחו אכן יתרוצץ על דשא הברנבאו בשנה הבאה.

ההגנה פחות מעניינת למען האמת, נקודת התורפה שלנו הייתה ונשארה ייצור מצבים איכותיים ובעיקר הבקעת שערים, לצערי גארת׳ בייל לא מסתמן כפתרון לבעיות הנ״ל. אם לא נוחת פה איזה אמבפה, זו הולכת להיות השנה של אטלתיקו.

מה עם עזיבות? ההתנהלות שלנו בגזרה הזאת מאכזבת לא פחות מהאין רכש בשנים האחרונות. אנחנו מצליחים להיפטר רק משחקנים ששווים משהו, כמו ברהים.
לא מבין את הסיפור עם מריאנו. החוצפן הזה מסרב להימכר או לצאת להשאלה כבר שלוש שנים, ויושב פה על משכורת מכובדת. מילא עונה אחת, שתיים, אבל דיי. צריך לייבש אותו ביציע ולהחרים אותו מאימונים כדי שקצת יחשוש מהיום שאחרי סוף החוזה שלו פה.

מריאנו עושה פה כסף שהוא לא יעשה בשום מקום אחר.
הוא לא אשם שהמטומטמים אצלנו הציעו לו חוזה שמן וארוך.
גם אני הייתי מאוד שמח לקבל כסף ולשבת על הספסל של ריאל. לא הייתי אומר שהוא חוצפן. הוא בן 28 וכנראה ששיאו מאחוריו והוא גם יודע את זה.

ברור ששיאו מאחוריו. הוא בן 28 אחרי 3 שנים ביציע תמורת שק מזומנים, מבחירתו. מובן, אבל לא כיף לראות.

אחרי שמסי חתם בפסז’, יש עדיין סיכוי לראות את הצב במדים הלבנים כבר העונה?

לא,נתפלל שהוא לא יאריך חוזה ויגיע בחינם בקיץ הבא.

איזו סיבה יש לו להגיע לריאל? אני באמת שואל
אנחנו לא מועמדים לצ׳מפיונס וגם יחד איתו עדין רחוקים מאוד מסיטי, פסז׳, באיירן ולא חסר עוד כמה קבוצות עם סגלים טובים יותר משלנו.
הכסף שנשלם לו משמעותית פחות טוב מהליגה האנגלית, שם גם יש את המאמנים הכי טובים והשחקנים הכי טובים עם התחרות הכי מעניינת בעולם.

אפילו זידאן, שהיה יכול להשפיע על הגעתו, עזב.
עד כמה שבא לי להיות אופטימי אני לא רואה את זה קורה.
אין לנו מה להציע לו.

לפי חלק מהדעות פה אפשר לחשוב שהפכנו סופית להיות ארסנל/מילאן ושתיכף נצטרך להתחיל להתרגל לערבי חמישי בליגה האירופית. כאילו אנחנו לא אחד משלושת המותגים הכי חזקים שיש מבין קבוצות הכדורגל, אין לנו בסגל שחקני וורלד קלאס מהטובים ביותר שיש בתפקידם ובכלל לא הצלחנו להגיע לחצי גמר הצ’מפיונס בעונה הקודמת (איכות הכדורגל לכשעצמו לא רלוונטית).

אם יש לנו את היכולת הכלכלית לצרף את אמבפה, לצב נינג’ה הצרפתי יש סיבות רבות להיות הכוכב הראשי שלנו ולא גלגל שלישי למסי וניימאר. איתו בסגל ועם יכולת טובה מצד סימני השאלה אצלינו (לא מתכוון בכלל להזאר/בייל/ויניסיוס/אסנסיו, אלא לשמות בהגנה ובקישור. בהתקפה בנזמה והוא לצד כל השאר יכולים להספיק), אנחנו מסוגלים ללכת עד הסוף. מה גם שכרגע אף קבוצה אחרת לא פוזלת לכיוונו והוא יודע שכל עוד מסי איתו בקבוצה, הסיכוי שלו למתג את עצמו כשחקן הטוב בעולם אפסי.

תהילה וכבוד.
להצליח בפסז ובריאל זה שונה.
בנוסף, עם כמה שכיף לשחק לצד מסי, זה גם לשחק בצילו. לא סתם ניימאר בזמנו הלך להוכיח את עצמו במועדון אחר.

אם תשאלו אותי מה שהוא צריך לעשות זה להשאר בפריז עד לתום החוזה. להנות משנה אחת של MNM ואז להגיע לריאל עם מענק חתימה שמן ושכר גבוה יותר משיקבל כרגע.
עבור אמבפה מדובר בwin win לכל המקרים:
יגיע לריאל במצב טוב יותר כשגם האלאנד יהיה זמין וישר לפרויקט החדש שבתקווה יקרה סוף סוף.
יזכה לשחק העונה בקבוצה הטובה ביותר, לצד השחקן הגדול בהיסטוריה, וגם מבחינה כלכלית זה עדיף מלעבור העונה.

אני חושב שזה גם המצב המושלם לרוב הצדדים.
ריאל תקבל את אמבפה בחינם ולא ב150 מיליון.
פריז תזכה להיות הקבוצה מספר 1 בעולם העונה, מה שבלעדיו לא בטוח קורה. אובדן הכסף לא כזה נוראי עבורם.
אמבפה יקבל מענק חתימה שמן יותר וימקסם את סיכויי הזכיה שלו העונה.

אסור לשכוח שכמה שהפרויקט של פריז מיוחד, הוא עדיין תלוי בהמון שחקנים מבוגרים.
ניימאר שחקן פציע, מסי כבר 34, ראמוס 35. לטווח הקצר פריז זה המקום להיות בו, אבל ממש לא בטוח שגם לטווח הארוך.
ריאל בקאנטים כרגע, אבל עונה הבאה בהוצאה של 75 מיליון שזה מאוד הגיוני אפשר יהיה להנחית אותו ואת אמבפה, וכפי שזה נראה כרגע גם את קאמבינגה בחינם. צעד כזה בהחלט ישים אותנו חרה בטופ האירופי גם ללא שום התקדמות של הצעירים שלנו

כל מה שכתבת מתבסס על השערות ותקוות. אני כתבתי מה שקורה בפועל- הליגה הספרדית לא מושכת שחקנים גדולים, נאיימר עזב, רונאלדו עזב, מסי (שלא מרצונו) עזב ושחקנים אחרים כשלו כמו קוטוניו, בייל והאזר.
הספונסרים בורחים, הרייטינג יורד, הספרדיות לא מצליחות בזירה האירופית (למרות ההפתעה של ויאריאל אשתקד).

לגביי כבוד ותהילה, אמבפה יזכה בה בכל מקום שישחק בו. אני במקומו חושב מי יהיו הפרטנרים שלו שנה הבאה בריאל- איסקו? אסנסיו? מודריץ בן ה 37?

דבר אחרון, לפניי שאתה קובע 75 מיליון יורו רכש ומענקי חתימה בעונה הבאה תעבור על הנתונים הפיננסיים של ריאל בשנתיים האחרונות. המצב לא מזהיר. לזה תוסיף בזבוז של משכורות ושיפוץ אצטדיון (הלוואה). לא אומר שריאל לא תבצע רכש, אבל היא לא במצב להוציא 100 מיליון בקלות כמו שאתה מציג.

מנצ’סטר יונייטד כבר עשור לא קבוצה גדולה כמו שהיתה ועדיין היא מועדון אהוד וחזק מאוד.
בסופו של דבר העולם הזה שמרני יותר ממה שמדמיינים. לסמלים, למותגים ולהיסטוריה יש עוד משמעות.
המסמן ‘ריאל מדריד’ עדיין עושה את שלו. ורצונו של אמבפה הוא ראיה לכך. אנחנו לא מבינים יותר ממנו את עולם הכדורגל העכשווי. הוא מודע ליחסי הכוח לא פחות מאיתנו.

שנה שעברה צ’לסי זכתה באלופות. לא טובה יותר על הנייר מאיתנו, בארסה או אתלטיקו. אז מצד אחד זה מלמד על כוחו (המוגבל) של דימוי. מצד שני, אפשר ללמוד שריאל מדריד היא דבר גדול מהכוכבים שמשחקים בה.
אמבפה מבין זאת.

שיהיה לו בהצלחה לגרוף כדורי זהב בפריז.

אנשים שוכחים פה שהם אוהדים את המועדון הגדול בהיסטוריה ולא לסטר.

תודה על זה.

אני מteam האלנד בלי ספק ומעדיף אותו על הצרפתי. אבל אם כבר אני חושב על טובתו של מ’פאבה, לעבור לריאל זה צריך להיות בראש השאיפות הספורטיביות שלו.

רונאלדו הגיע אלינו בגיל 24 ועשה היסטוריה, אם אני בתור שחקן כדורגל מאמין שאני הטוב בעולם, לעבור בגיל כמה שיותר מוקדם לריאל זה המטרה הראשונה שלי.

אני אענה לך במשפט אחד: אם אמבפה רוצה להיות הכוכב העולמי ולא הכוכב העולמי הבא, הוא חייב לעבור מפריז סן ז’רמן. ריאל היא הקבוצה האידיאלית לכוכבים בינלאומיים.

לא שכחתי מי זו ריאל, אתם כנראה חיים בבועה שיש רק 2 מועדונים גדולים בעולם שכולם רוצים אליהם - ריאל ובארסה. זה אולי היה נכון עשור אחורה, היום זה ממש לא המצב.

יש לך דוגמאות לשחקנים בשנים האחרונות שסירבו להצטרף לריאל ובארסה כשחקני מפתח בשביל לעבור לקבוצה גדולה אחרת? לא מדבר על שחקנים שהעדיפו/הוכרחו להישאר בקבוצה שלהם כי זה דיון אחר, כנ"ל לגבי שחקנים שעזבו אותנו. היחיד שעולה לי לראש זה דה ליכט בזמנו, ויובה כרגע אולי במצב גרוע יותר מהספרדיות.

אני גם די בטוח שכל שם שהבענו בו התעניינות רצינית בשנים האחרונות ולא צירפנו (הלאנד, אמבפה, ואן דה בייק, קמאבינגה, פוגבה, אולי ריצ’ארליסון, לא זוכר כרגע עוד שמות), אנחנו או בארסה היינו המועדון המועדף עליהם. שוב אשמח לדוגמאות אם יש חריגים.

גם אם מה שאתה אומר נכון, לא צריך לקחת את זה לקיצון השני. שחקנים מסוימים יכולים להעדיף את סיטי, פסז’, יונייטד, באיירן, יובה, צ’לסי או ליברפול אבל ריאל ובארסה עדיין שייכות לאותה רשימה. אנחנו עדיין לא מועדון ששחקנים לא רוצים להגיע אליו גם אם מבטיחים להם תפקיד חשוב.