דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

מבארסה מאניה:

העיתונאי מרסלו בקלר: “יש לי תחושה שפאריס עשתה למדריד את מה שהיא עשתה לברצלונה עם ניימאר ב 2019. העניקה לה אשליה שהיא מוכנה לדבר אבל בסוף היא לא רצתה למכור. ניימאר היה רחוק 20 מיליון יורו מלקנות את החופש שלו, אבל פאריס לא רצתה למכור, רק להעניק את האשליה”.

מה שאני אומר לכם כבר כמה ימים וכמה משתמשים פה מתחילים להפנים.
צוחקים עליכם, לא ישחררו אותו הקיץ אלא אם יקרה משהו ממש חריג.

השחיתות היא שפריז יכולה להוציא כל סכום שבא לה ולשלם אינספור משכורות של עשרות מיליונים כי אין פיקוח ואכיפה. מותר לה לסרב להצעה על שחקן, מפתה ומשתלמת ככל שתהיה. היפוטתית היא יכולה מחר למכור ארבעה שחקנים אחרים כדי להסדיר על הנייר את הפן הרגולטורי (שאנחנו יודעים שלא קיים במקרה שלהם, ופה השחיתות באה לידי ביטוי), היא לא מחויבת להסכים להצעה ספציפית.

גם הייתי מעדיף שיבוא לפה הקיץ אבל לא במחיר שהמועדון לא מרגיש בנוח לשלם. כפי שאמרו פה, הייתי שמח אם ננצל חלק מהכסף כבר עכשיו כדי להנחית איזה קונדה/פאו טורס, ובמהלך העונה הקרובה להיות בקשר רציף עם אמבפה בערוצים לא רשמיים כדי שב1 בינואר נוכל כבר לחתום על הסכם עם מענקים ושכר מפתים.

הכי מצחיק אותי שאני קורא דיווחים לפיהם אם פסז היתה מוצאת מחליף היא כבר היתה מסכימה להצעה, כאילו היא לא הביאה את מסי לפני 2 שניות…

הרבה דיווחים בדקות האחרונות שקמאבינגה בדרך לריאל.

נראה שקמינגנה אצלנו , עסקה דיי סגורה
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1432451923005911042?s=19

קמאבינגה בדרך… 28 מליון + 2 מיליון במשתנים עפ"י העיתונאי ג’ולין מיינארד.
כנראה זה המיני נקמה של פלורן על המשחקים עם אמבפה. (היו דיווחים שפריס רוצה אותו)

נהדר, אי אפשר להביא את אמבפה? אז לפחות להביא קשר סופר מחונן שפאריס רצתה להנחית.
אמבפה נקווה שיגיע בקיץ, אין לו עוד הרבה זמן להחזיק מעמד ואני מאמין שיהיה בסדר.
יש לי המון טענות בשנים האחרונות כלפי הבוס, אבל יופי של עבודה של פלורנטינו בחלון הזה.
סוף סוף יהיה לנו קצת עומק בקישור בכלל ובקישור האחורי בפרט.

יהיה ממש נחמד אם נביא גם איזה קונדה על הדרך… חייבים בלם.
שיהיה בהצלחה.

איפה קמבינגה משחק בדרך כלל? רק בעמדה הכי אחורית או יכול גם לתפוס את אחת מהשתיים הקדמיות בקישור?

שוב, נשמח אם פסז “יצחקו” עלינו ונקבל את השחקן בהעברה חופשית בשנה הבאה. יש הבדל בין מקרה ניימאר לאמבפה, ואם המשחק הקטן של פאריז פה יעשה לה טוב לאגו - ווין ווין מבחינתנו :slight_smile:

באמת שהסיבה היחידה שאני רוצה שהעסקה תושלם עכשיו היא חוסר סבלנות ילדותי מאוד. סכום ההעברה יצא מפרופורציות והשנה אנחנו לא נואשים לחלוץ באופן מיידי.

הוא קשר אמצע, יש לו יכולות הגנתיות אבל למיטב הבנתי הוא לא משחק כאחורי ברן.

בגדול הוא קשר אחורי אבל יכול לשחק בכיף גם 50-50, הוא עדיין צעיר ומתפתח אבל קשה לי לראות אותו משחק כקשר התקפי יותר, לא יהיו לו את המספרים שצריכים שם.
ראיתי אותו לא מעט בשנתיים האחרונות, העונה האחרונה הייתה הפחות טובה שלו אבל בכל טאץ’ רואים שמדובר על משהו אחר, מקווה שיקבל את הדקות שלו ויכנס לרוטציה כמו שצריך, היינו חייבים סוג כזה של שחקן.

אני חושב שהצורך העיקרי שלנו בקישור הוא פליימייקר, מלבד קרוס ומודריץ’ אין כל כך מי שיכול לעשות את זה.

זה נמצא בסט יכולות של קמאבינגה?

עכשיו להביא גם את האלאנד ב 160 מיליון שנשארו מהכסף של אמבפה אחרי ניכוי קמאבינגה ואפשר לקחת צ’מפיונס.

קמאבינגה אם מגיע זה החתמה מצויינת, מפוצץ בכישרון ובאתלטיות, שחקן מדהים

סוף סוף קלטו במועדון שהסינון הראשוני שצריך לעשות כשרוצים לרכוש שחקן זה מבחן האתלטיות. בכדורגל המודרני כבר אין מקום לשחקנים בסגנון של איסקו ומרסלו. מה שהיה טוב לפני עשור כבר לא תופס היום.

היינו הקבוצה הכי איטית מבין כל אריות הכדורגל של אירופה. עם הרכש המסתמן לשנה-שנתיים הקרובות נהיה בין המהירות, אם לא הכי מהירה.

רק לחשוב על קבוצה שמורכבת משחקנים כמו אמבפה, הולאנד, ויני, ואלוורדה, אלאבה, קונדה, מיליטאו, קרבחאל, קמאבינגה וכו’. זה מטורף. לא כולם יהיו פה, אבל אם כן… זה הכדורגל הכי כיפי בעולם. לטוס לכיוון השער. אני לא סובל את הטיקי טאקה או כדורגל מבוקר בסגנון של קרוס.

הוא לא בדיוק תופקד כקשר אחורי קלאסי, ראן כמעט תמיד שיחקו בשנתיים האחרונות עם אנזונזי כקש"א כשקמאבינגה יותר קדימה. האזורים שבהם התרועע על המגרש זהים פחות או יותר לשל ואלוורדה אצלנו.

מה שכן, הוא לחלוטין נראה כמו קשר “100-100” שיכול לעשות הכל בקישור המרכזי. הוא מזכיר לי קצת קאנטה עם פחות ניסיון ופחות מוצלח נכון לעכשיו (מן הסתם), גבוה יותר ודריבליסט קצת יותר. הסיבולת, הדינמיות והיכולת שלו להשתחרר מלחץ ולהוליך כדור קדימה הכי מרשימים אותי אצלו.

רכש מעולה במחיר הנ"ל, יכול להיות חיזוק משמעותי לחוליית קישור איטית שמרבה לשפוך לאגר.

ואוו. הלוואי וזה נכון.
ליטושים קטנים, עוד קצת ניסיון ויש לנו את הקשר הטוב בעולם.
נתוני הפתיחה שלו הם ברמה אחרת.
אחלה נקמה בחלאות. אחלה חיזוק לקבוצה.

חדשות נהדרות, אולם לא ברור מה קורה עם המשקל העודף בדמות איסקו וסבאיוס. מצבת הקישור הנוכחית, בהנחה שהוירטואוז הצרפתי מגיע כוללת קאדר עשיר (קאסמירו-בלאנקו, מודריץ’-ואלוורדה, קרוס-קמבינגה). אפשר להבין הסבה של אסנסיו לתפקיד כזה, אבל ניכר שפשוט אין מקום. כל זאת מבלי להזכיר את עמדות המקור של מרקו שגם הן אינן זמינות (בייל-רודריגו, הזאר-ג’וניור), מה שמרמז כי ייתכן והמצב לא בריא בהחלט.

מרסלו שלא צריך להפריע לרוטציה של מנדי ומיגל, מריאנו שנתקע בין השיניים. לפני שמחפשים אלטרנטיבות, חשוב להכין את הקרקע. כמובן לא סביר שהמועדון סיים את ענייניו בחלון הזה, stay tuned

יש המון שחקנים שצריכים לעזוב. לאלו עם היושרה ככל הנראה ייפול האסימון בינואר (יוביץ’, סבאיוס, אסנסיו וייתכן שגם רודריגו אם אמבפה מגיע)

והשאר (מריאנו) כבר רגילים ואוהבים את היציע…

מסכים, רק אציין שבדומה לוואלורדה ובהיפוך מוחלט לקרוס-מודריץ’ ממה שראיתי והבנתי הוא לא אחד ש"שולט בקצב המשחק", ככה שקישור של השניים וקאסמירו לצורך העניין יהיה שונה לגמרי ממה שאנחנו רגילים לו.

מה שכן, הוא רק בן 18, יש זמן להשתפר.

מחיר מעולה לקמאבינגה.
קצת נבהלתי מדיווחים שהיו בעבר על להביא אותו ב70 80 מליון יורו.
אבל כשאנחנו מביאים אותו במחיר זול יותר מזה של רינייר, הסיכון כמעט אפסי.

אני זועק כבר הרבה זמן שהקישור שלנו חייב חיזוק, מספיק להסתכל על השבועיים האחרונים שמודריץ שגם ככה בשלהי הקריירה פצוע וכך גם קרוס, והנה איסקו שחקן הרכב ואין לנו מחליף אחד לקישור (ואל תגידו לי סבאיוס).
מניח שירדו מאמבפה לקיץ הקרוב ועם שאריות הכסף החליטו להביא את קמבאינגה, מתפלל שהקטארים לא יצליחו להאריך לקליאן חוזה.