דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

מבאפה פותח במשחק של PSG.
יש עדיין מישהו שחושב שהוא יעבור אליכם הקיץ?

הוא גם כבש ואפילו חגג. מה זה אומר? לא הרבה.
באירועים מן הסוג הזה לסימנים יש המון משמעויות. לא פעם הם מלכתחילה נבנים כדי לייצר ערפול.
אפשר לפרש זאת בצורה הפשוטה שאחלה לאמבפה והוא מסמן שהוא רוצה להמשיך ואין כמו מסי בעולם.
ואפשר גם לפרש זאת כניסיון לשדר לקטארים שהוא לא חושש ולא לחוץ.
או סתם להראות שהוא מקצוען עד הרגע האחרון.

במילים אחרות - קשה להעריך כרגע מה יהיה. יכול להיות שיגיע ויכול להיות שלא. אין לזה שום קשר למה שקורה במגרש כרגע.

או שיכול להיות ששחקן מקצוען כובש גול אז התגובה הטבעית שלו היא לחגוג, גם בשכונה… לא הייתי מנתח את זה יותר מדי.

במיוחד כשהוא יודע שבמקרה הרע הוא יגשים את החלום שלו בעוד שנה בדיוק ובינתיים הוא רק צריך לסבול את העובדה שמסי וניימאר משחקים לצידו.

ראוי לציין שהטוויטר גועש, וריאל ממש מנסים להביא את הצב. יתרה מכך מלא סוכנים מעורבים בזה, בלנסות להוציא מהקבוצה הזאת שחקן.
אישית לדעתי הקבוצה הזאת מבחילה אותי… היחס שלהם כלפי השחקנים זה כמו לעבדים.

מה שאותי אישית מבחיל זה שחקן שחותם על חוזה ארוך טווח על עשרות מיליונים ואחרי זה מציג את עצמו בתקשורת כאילו הוא עבד…
זה בסדר שאנחנו רוצים את אמבפה, אבל זה גם בסדר שפסז’ מצפים מאמבפה לכבד את החוזה השמן שהוא חתם עליו.

@titi_camara אני מסכים ולא מסכים איתך. השחקן הגיע לשנה אחרונה לחוזה. יש נורמות בעולם הכדורגל ( ראה ערך ווראן).
מה שפריז עשו בזמנו לוראטי, או לראביו שהעלו אותו ליציע לשנה שלמה כי לא רצה להאריך חוזה…
עם אמבאפה זה כנראה לא יילך להם והם לא יעלו אותו ליציע, אבל דין שחקן כמו ראביו אמור להיות בדיוק כמו אמבאפה.

אין שום נורמות, כששחקן לא מאריך חוזה ועובר ללא תמורה בתום החוזה כדי לקבל מענק חתימה שמן זה בסדר? זה בנורמה?
פוגבה וקמאבינגה נכנסים לעונה אחרונה בחוזה, האלאנד יכול היה להימכר העונה ב 160 מיליון יורו ויעזוב תמורת רק 75 מיליון יורו בסוף העונה, מקרים דומים למצב של אמבפה.
זכותה של פסז לצפות מאמבפה לכבד את החוזה שלו ולא למכור אותו, אם זה היה שחקן בינוני שרצה לעבור בשנה אחרונה בחוזה ממועדון בינוני למועדון בינוני אחר לא היית טורח להגיב על זה, בגלל שזה אמבפה וריאל מדריד שלך אתה טוען שזה לא נורמה.
גם אני רוצה שאמבפה יגיע, אבל מעדיף קודם כל עולם שאנשים מכבדים את ההתחייבויות שלהם.

בטוח שהבחילה תעבור לך מהר מאוד אם הוא יחתום.

זכותו של כל צד לעשות כל דבר במגבלות החוקים. ומתי אמבפה בכלל פצה פה בכל הסאגה הזאת?

הרבה נכתב על כך שאמבפה שומר על שתיקה, אפילו איטולרדה גונזאלס, הוא ולא אחר, אמר אתמול בקנדה סר: “אם אני אמבפה ואני רואה שהקבוצה עושה מאמצים כל כך גדולים לצרף אותי - אני אומר בפומבי שאני רוצה ללכת לריאל מדריד. אחרי המשחק (כבש צמד אתמול)”| גם במארקה נכתב משהו בסגנון: “רק תעשה סימן - אמבפה”. מה שכן, אני מניח שנאסר עליו לדבר עד רמה של קנס שמן והסירובים החוזרים שלו לחתום על חוזה חדש על אף שזה מפתה - זה גם משהו, בטח אם הוא גם דרש מהם היום לעזוב הוא גם לא רוצה לעצבן אותם עוד.

נכון לעכשיו נכתב שהתחדשו המגעים כביכול אם כי לדעתי פ.ס.ז’ רק מעבירה את הזמן עד לשריקת הסיום.

מה אמבפה עושה רע?
הכי מקצוען שיש, נותן הכל על המגרש בשביל פריז, שותק ולא אומר או מסמן דברים מיותרים.
מתנהל הכי מקצועי שאפשר.

שחקנים אחרים במצבו כבר יצאו בפוסטים זועמים באינסטוש או דרשו להיות מחוץ לסגל כדי לא להיפצע.

אם יש מישהו שאי אפשר לומר זאת עליו זה אמבפה. הבנאדם הכריז פעם אחר פעם שהוא מתכוון לכבד את החוזה שלו ולהמשיך לשנה אחרונה.
רצונו לעבור לריאל מדריד הוא דבר סופר לגיטימי. חתימה על חוזה איננה מתייחסת לרצון שלו אלא לגוף שלו. חשוב לדייק כאן.
מה הוא בעצם עושה כאן? טוען שהוא רוצה לעבור לריאל מדריד. לא שהוא לא מוכן להישאר בפאריז. זה נשמע זהה אך המשמעות שונה. ולראיה, המחויבות שלו אתמול במשחק.
בכל אופן, כאן זה כבר תלוי בקבוצה שלו. אם היא רוצה לקבוע תג מחיר לגביו או לאבד אותו חינם עונה הבאה.
כל זה מתקיים תחת המציאות המשפטית שאתה מציע שנכבד.

נראה שהמועדון עושה הכל כדי להביא את אמבפה הקיץ. הלוואי ויצליחו אבל גם אם לא, זה לא סוף העולם.
אני מאמין שאמבפה נעול לשחק פה, ואם לא יגיע הקיץ יבוא בהעברה חופשית בקיץ הבא.
הוא ממש לא סובל בפריז ואין לו סיבה לעשות פרצופים. הוא מקצוען אמיתי. יישאר שם שנה ויגשים את החלום בעונה הבאה.

אני רק מקווה שלפחות נחתים מישהו הקיץ. הולאנד לא על המדף ואין טעם להחתים חלוץ אחר. בעניין הזה נצטרך לקוות שיוביץ’ יתרום משהו העונה ובנזמה לא ייפצע.
קונדה כן על המדף ואנחנו צריכים חיזוק הגנתי. צ’לסי רוצה אותו אבל הוא יעדיף אותנו אם תהיה לו אפשרות בחירה. השאלה אם שווה לשים עליו 70-80 מיליון יורו.

סקאי ספורטס מדווח שריאל חושבת על הצעה נוספת ל PSG על סך 170M פלוס 30 במשתנים.

https://twitter.com/madridxtra/status/1432367403376254981?s=21

זה מרגיש כאילו הם סתם מטרילים אותנו,עדיף כבר לחכות שנה וזהו.

מצד אחד סופר מרגש שהדיון הזה ער בעקבות העברה אשכרה לראשונה מזה שנתיים, להוציא עזיבות ואלאבה. מצד שני, אני סופר אדיש איכשהו לאן שהסיפור יתגלגל. מרגיש כמו ווין-ווין מבחינתנו. יהיה אשר יהיה.

הצעה של 200 מיליון ופריז לא מרוצים.
מחר היום הגורלי… נחייה ונראה

שום יום גורלי,לדעתי הם סתם מנסים לעשות מאיתנו צחוק,אני באמת מדמיין את אל חאליפי ולאונרדו יושבים יחד במשרד ואומרים אחד לשני:״יאללה בוא נריץ עוד קצת צחוקים נגיד למדריד שאנחנו מוכנים להיכנס למומ ואז לא משנה כמה יציעו נדחה את ההצעה,אבל לא לפני שאנחנו מורחים אותם יומיים עד התשובה״.
הגיע הזמן להפסיק לשחק את המשחק,לשים הצעה של 180 על השולחן ולהגיד להם יש לכם עד מחר בלילה לענות בחיוב או שהוא מגיע אלינו בחינם בקיץ הבא כי הוא לא רוצה להישאר במועדון הקטן והעלוב שלכם.

בכדורגל הכל יכול לקרות, בטח ובטח שבריאל מדריד אך זה נראה שקיליאן אמבפה לא יצטרף הקיץ. לפחות היה לנו איזה שבוע אחד של כיף וריפרשנו את הטוויטר כל שנייה לא? וברצינות:

כל קבוצה שפויה הייתה כנראה ממתינה לקיץ הבא בתקווה להביא אותו בחינם. אבל לא ריאל מדריד. זה לא ‘ריאל מדרידי’. כי ‘ריאל מדרידי’ זה לחשוב בגדול ולזעזע את עולם הכדורגל כמו שעשינו כל כך הרבה פעמים בעבר. ריאל הפגינה כוח, שמה על השולחן הצעה ראשונה גרנדיוזית של 160 מיליון יורו ואפילו הגיעה ל-200 מיליון יורו, למרות הכל - המצב הפיננסי הכנראה לא מזהיר, הקורונה וכן הלאה. פ.ס.ז’ נכנסה ללחץ והייתה אובדת עצות. זו הצעה מטורפת על שחקן שמסיים חוזה בעוד שנה, תחשבו על זה ככה. פלורנטינו פרס הוכיח שהוא עדיין במשחק, עם תשוקה גדולה לגלאקטיקוס. הטירוף חזר. הריגוש חזר. ריאל מדריד חזרה.
נכון שזה מאכזב, אבל אולי זה אכן יקרה בקיץ הבא, בחינם, וזה יהיה היסטורי, ויש לו רק ארבעה חודשים לשרוד את מכבש הלחצים הזה\הכיף עם ליאו מסי וניימאר. ועוד לפני שנחשוב בגדול ל-22/23 - יש את העונה הזו, חוזרים לברנבאו. באליפות ספרד אפשר וצריך לזכות גם בלעדיו והצ’מפיונס? ליגת האלופות הייתה מסובכת וגם איתו לא היינו פייבוריטים. עונה מרגשת בפתח. האללה מדריד!

וארן, קורטואה, האזר, כל אלה ועוד היו בשיא הקריירה שלהם ובגיל המתאים והקבוצה לא רצתה למכור אבל הבינו שהכסף עדיף (גם אם הוא לא שיקף את השווי האמיתי שלהם).
כל מי שחושב שזה לא שחיתות לדחות הצעה בשווי 200 מיליון רק כי אתה יודע שאין פיקוח ובטח שלא אכיפה מצד אופא אז הוא תמים.
לדעתי, הוא עדיין ילבש לבן הקיץ אבל ההשתנה מהמקפצה של פאריס דוחה אותי באופן אישי ומסוכנת לעולם הכדורגל באופן כללי.