דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אם סילבה נוחת אז זאת אחלה העברה. הבעיה שזה סביר בדיוק כמו שנחתים את מראדונה ופלה הישר דרך מכונת הזמן…

אני לא רואה צאנס שאנחנו מביאים מחליף לקסאמירו (או בכללי רכש הקיץ), טשואמני הוא המחליף ויש לי הרגשה שזאת הייתיה תכנית של הקבוצה להראות לקסאמירו את הדלת החוצה באנגלנטיות מההתחלה.
נראה שהכל נבנה כדי שנסיים את הקיץ הזה עם 6 קשרים ברמה טובה.
אי אפשר להסתיר את זה, בהתחשב בזה שקסאמירו לא מבוגר במיוחד, אני בטוח שלא הביאו את טשואמני בשביל שיהיה המחליף שלו ב3-4 שנים הבאות, זה לא הגיוני.

מעניין אותי אם יש סיכוי שבסוף השנה הזו ניפרד מכל השלישיה ההיסטורית?

מעניין אותי אם יש סיכוי שבסוף השנה הזו ניפרד מכל השלישיה ההיסטורית?

זמן לטאבי ביי ביי, חוץ מטינקי ווינקי, הרי הוא מודריץ׳. הלוואי ויפרוש במדים שלנו בכפוף לירידה הדרגתית בדקות המשחק. הוא יכול להיות סופר סאב מדהים בדקה 60-70 לעת זקנה.

אגב, גם למירו מגיע לפרוש כאן אבל, אני לוקח בחשבון שהעברה תהיה בקשה שלו ולא רצון המועדון למכור מלכתחילה.

רק במחזור האחרון לוקה הוכיח שגם בגילו הוא עדיין השחקן הכי חשוב וטוב בקישור שלנו.

ולא רק במחזור האחרון, בכל העונה שעברה “החלשה” שלו גם כן. עדיין מדובר בלכל הפחות אחד מ-3 הקשרים האחוריים הטובים בעולם (לטעמי אולי הכי טוב), והוא רק בן 30, יש לו עוד כמה שנים טובות לתת.

באמת שאני לא מבין מכירה שלו בסכומים המדוברים (60-70), הוא שווה כפול מזה.

במקרה הזה, אני חושב שאוראל דיבר על מודריץ׳.

סורי אני באטרף על הטמטום של המכירה הזו.

מסכים איתך לגבי המכירה, מה שכן אם להמאמין לדיווחים שזה מגיע אך ורק מקאסמירו עצמו והמועדון לא רוצה לעמוד בפני רצון השחקן, זאת מכירה שאני כן יכול להבין.

זה שסכומי ההעברה מגוחכים זה בטוח, אבל כל עוד אין הודעה רישמית נחכה ונראה, זה עוד יכול להשתנות.

אני חושב שזו לא טרגדיה אם מגיע רכש ראוי. לא אידיאלי וברור שהייתי מעדיף שישאר, אבל לא טרגדיה. ככה או ככה, אני מקבל ממנו וייבים של מיצוי, ועצם ההסכמה לעבור לבית הקברות של מנצ’סטר מחזקת לי את התחושה.
להזכירכם שיונייטד כל הקיץ רדפה אחרי דה יונג, שמצדו סירב בתוקף להגיע למה שנשאר ממנה. אז אודה לקאסמירו אם יחסוך את הטיעונים בדבר “אתגר” חדש מראש. לטעמי זה פשוט ללכת לעשות קצת כסף ולהוריד הילוך אחרי כל מה שהשיג בקריירה.

אני דווקא כן מתרשם לטובה מטשומאני. אני אוהב את זה שהוא נינוח מאוד עם הכדור ואת הנתונים הפיזיים יש לו. אם העזיבה של קאסמירו תלווה בהגעה של רכש איכותי לקישור, אני אוכל לחיות עם זה (לפחות בשלב הזה).

ההגיון שלי אומר שאם המועדון לא נלחם ממש על המחיר אז כנראה שאנחנו באמת לא נואשים לכסף. ואם זה אכן המצב אז מקצועית אני לא רואה שום הגיון במכירה כזו בהנחה שלא מגיע מחליף ראוי. כמו שציינתי מקודם, אני לא רואה שום אופציה אלא להביא קשר אחורי בשלהי הקריירה לכמה עונות במחיר זול. להביא קשר צעיר זה לא הגיוני כי יש את טשואמני.

אבל גם מאקט של ג׳נטלמניות הייתי מצפה שנוציא מיונייטד יותר. א׳ כי הם זקוקים אנושות לשחקן. ב׳ כי יש להם כסף. ג׳ כי אלה המחירים המוגזמים באנגליה.

אם אנחנו כאלה ג׳נטלמנים אז אני מאמין שגם קסאמירו יכול להבין את הרצון שלנו לפחות למכור אותו ביותר.

אני חושב שהמכירה הזאת היא זוועה. לדעתי זה מקרה מקאללה All over again.
קשר אחורי, אנדרייטד שאנשים לא מבינים כמה הוא חשוב וחושבים שאפשר להסתדר בלעדיו.
אם קסאמירו יעזוב אנחנו עוד נבכה על העזיבה הזאת.

למקאללה אי אפשר היה להוציא את הכדור מהרגל גם אם שחקני היריבה היו עולים עם רובים ואקדחים, עם כל הכבוד לקאסמירו ויש המון כבוד מקאללה זה 2 רמות מעל, מקאללה הוא הקשר האחורי הכי טוב שאני ראיתי, אם היה נולד לתקופה הזאת היה נזכר כאחד הטובים בהיסטוריה.

ההשוואה לדה יונג לא רלוונטית.
דה יונג לא השיג יותר מדי בקריירה, והוא עדיין צעיר.
קאסמירו השיג הכל בריאל והוא בן 30. סביר שהוא ירצה לסמן וי ולספר לנכדים שהוא שיחק ב2 הליגות הבכירות באירופה (וכן, על הדרך לזרוק להם כמה מיליונים).

זה רלוונטי למה שכתבתי שורה לפני כן.

קראתי שוב. צודק. מחילה.

עם איזה תקוות הגענו לקיץ הזה ואיך הוא נראה עכשיו. מצד אחד אני מבין שאמבפה דפק לנו ברז ולא היה מה לעשות עם זה, שההחלטה לעזוב הגיעה מקסמירו בעצמו, אבל עדיין הקיץ הזה מהמדכאים ביותר שאני זוכר.

מבחינתי בהנהלה חייבים לנו פיצוי על כל זה. לא יודע מי או כמה יעלה אבל הם חייבים להביא שחקן משמעותי לקבוצה.

זה יהיה באמת מוזר אם יקרה. קאסמירו הוא אחד השחקנים הכי חשובים בריאל וזה הימור למכור אותו עכשיו.
הוא אחד השחקנים האהובים עליי וגם שחקן מיוחד מאוד. למרות תדמית הגזרן/רוצח יש לו מגע מיוחד בכדור כשהוא רוצה.

אני זוכר את הפעם ההיא לפני 1000 שנים שניצחנו משער של גריזמן וזה קרה כי קאסמירו לא היה שמה לרדוף אחריו (אם אני לא טועה) מאז זה סיוט לשחק נגדו.

מאוד קשה לא לאהוב ולהעריך לוחם וגבר כמוהו, גם כאוהד היריבה.

תמיד אזכור אותו כך:

Poetic

על פי כל הדיווחים העסקה די גמורה.
מאוד מבאס, מכל בחינה אפשרית. גם כי מרגיש שיכולנו להוציא מיונייטד עוד כסף. גם כי זה מרגיש כמו טעות קולוסאלית. וגם כי קאסמירו הוא לב ונשמה ושחקן שכל כך קל וכיף להתחבר אליו.
נשבר הלב.

https://twitter.com/madridxtra/status/1560393611828776969?s=21&t=W6zIRF_sL8lN4SPX4WBY-w

אני מבין למה קאסמירו עוזב,הוא נעלב מהמחיר שאנחנו מוכנים למכור אותו עבורו.

לפי מקורות שאני קראתי קסאמירו מוכן לעזוב רק אם ההצעה שהמועדון תקבל תשרת/תהיה טובה למועדון. אם הוא בא ככה לקראת המועדון וכנראה לא 200% להוט לעזוב אז בחיי שאנחנו פראיירים אם אנחנו לא סוחטים את מנצ’סטר. לפחות לעשות 70 מליון פלוס איזה טרייד על מישהו.