דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

יונייטד בבירור רצו את דה יונג וכנראה שטן האח “התפשר” על קאסמירו אחרי תחילת העונה המזעזעת. ברגע שהתנאים הבשילו לעסקה זה היה די מיידי.

אני לא אשכח לעולם את הפרידה האיומה מסאן איקר שהקריא מדף בצורה כל כך עלובה. זה פצע שלא יגליד. גם אם למחרת היה ‘התיקון’. האמת שאני כבר מתחיל לחשוב על היום הזה בהקשר של לוקה מודריץ’ ומקווה שיהיה אפילו טוב יותר ואולי סוף סוף שחקן גדול יפרוש בריאל מדריד. את מרסלו אפשר להכליל בהגדרה הזו אגב.

לשאלתך חבר, זה נקרא ‘תג הזהב והיהלומים של ריאל מדריד’. קאסמירו לא זכה לאיזו מתנה מיוחדת, גם סרחיו ראמוס ומרסלו קיבלו דבר כזה. ושחקנים שמצטרפים ומוצגים לתקשורת מקבלים גם כן משהו - שעון יוקרה ותשורה נוספת.

קודם כל - למי שפספס את ההילייטיים העיקריים באירוע - כל הציטוטים מהחדר וגם הריאיון של קאסמירו עצמו, שני שחקני הסגל היחידים שהיו, קרלו אנצ’לוטי והאמוציות - זה מחכה לכם כאן.

כמה מילים אחרונות שלי:

אחד הדברים הכי קשים בכדורגל הוא להיפרד משחקנים גדולים, אגדות שנכנסו לנו ללב, וכאלה שיש להם הרבה מעבר ליכולת המקצועית. כולם ידעו שהפרידה מקאסמירו תהיה מרגשת וצפינו את הבכי המרגש שלו כבר בסרטון הווידאו עם הרגעים הגדולים. בדרך כלל פלורנטינו פרס די פוקר-פייס. מספיק לראות אותו ואת קרלו אנצ’לוטי היום ולהבין עד כמה קאסמירו היה גדול וחשוב.

כמובן שברגעים של פרידה המחלוקות בצד אך קשה היה לפספס שיש קצת ‘נתק’ בזמנו בין פלורנטינו לבין סרחיו ראמוס. וזו הייתה פרידה גם יותר אמוציונלית כנראה מזו של מרסלו וכמובן מזו של איקר קסיאס. צר לי רק שטוני קרוס ולוקה מודריץ’ לא היו, קצת נשגב מבינתי להבין. אבל אם טוני האדיש שלח לקאסמירו הודעה בארבע לפנות בוקר כדי לברר אם הוא עוזב - זה מסביר הכל. כנראה הפרידה הכי מרגשת פרט לראול. ותחשבו מכמה שחקנים גדולים נפרדנו מאז 2018, אפילו 2017 עם פפה שלא זכה למחווה כזו - מבחירתו.

ריאל מדריד סימנה היום V גדול בפרידה שלה מאגדה. אני מחכה ששחקן גדול שלנו, מיתוס - יפרוש בריאל מדריד, כל אחד מסיבותיו הוא - זה לא קרה. הלוואי שזה יקרה עם לוקה מודריץ’ ו…עצוב לחשוב על כך…אבל לא נשאר עוד הרבה.

קאסמירו נתן את הלב בכל גליץ’ על המגרש, בכל מאוץ, נגד כל יריבה, בכל מזג אוויר, בכל תוצאה. זה מובן מאליו. למען האמת, כששמעתי את “החדשות הגדולות”, על כך שכבר אחרי גמר ליגת האלופות היו לו הרהורים שהפרק שלו במועדון הסתיים והוא חייב לשנות אווירה - הוקל לי ממש. העסקה כנראה התרחשה מהר אבל לא כמו שחשבנו. המועדון יותר מדי לארג’ אבל פחות ממה שזה נראה. הכעס פחת וגם קצת העצב. את הביקורת נשמור בעיקר לביזיון שקרה עם שחקני ההתקפה.

בגדול: ריאל מדריד זוכה שוב ושוב בליגת האלופות, כמעט כל שנתיים בעידן ההצלחות הזה - ולשחקנים כבר נמאס כנראה. צרות של עשירים 🙂 קאסמירו? נעקוב אחריו ונאכל לו את כל הטוב שבעולם. שיישחק במפעל הזה בעונה הבאה בתור התחלה…

הדבר היחיד שזה מסביר הוא שזה לא אמת. טוני קרוס אוכל את החסה האחרונה ברבע לשמונה, ורבע שעה אחרי הוא נרדם עם פרק של אריזה משפחתית

גם עם המכירה של קסמירו, הסגל עדיין שלם, למעט התקפה.
שחקן התקפה נוסף ואנחנו מסודרים.
לדעתי אפשר לראות שהזארד לא יביא שום ערך העונה…

המכירה של קסמירו הלכה למעשה לדעתי סוגרת את בלינגהם במחיר מופרע שנה הבאה. ריאל קיבלה עוד תקציב שהיא לא חשבה שתקבל. כרגע ההכנסות מהקיץ הזה עומדות על 89 מיל׳ נטו ממכירה. תוסיפו לזה 60 מיל׳ שנתי של איסקו מרסלו ובייל, וזה חתיכת קיץ כלכלי.

מבחינה כלכלית - מכרו את קסמירו בזמן. מבחינה ספורטיבית היה לו עוד 1-2 שנים בכושר טוב, אחרי זה היה יורד וודאי, לצערי חבל שלא ידעו למכור את בייל בזמן כמו שמכרו את קסמירו.
מבחינה ספורטיבית, יש לנו מספיק קשרים בסגל למלא את החלל, ולהריץ עוד יותר את טושמאני עכשיו.

https://twitter.com/MadridXtra/status/1562001928464355329

אם זה נכון, היינו כחולמים…
ולמה נזכרת עכשיו בן של ****… שבוע לסוף חלון ההעברות?

אני חושב שזה כישלון די גדול של פרז , אמנם הוצאתם המון על טשומאני ( מונאקו חלבו כמו גדולים ) אבל היה חייב להגיע חלוץ . מספיקה פציעה אחת של בנזמה ואתם בבעיה , אני חושב שאם הייתם הולכים על ז’סוס הוא היה נוחת פה ולא הולך לארסנל - היו לו מספיק משחקים לשחק והייתה אופציה למערכים עם 2 חלוצים .
גם המחיר שלו בכלל לא היה בשמיים .

היה בלתי אפשרי לקנות את ז’סוס כי לריאל יש 3 זרים.
ועדיין, צריך שחקן התקפה.

לגבי ה’המון כסף על טשו’, בסוף מכרנו את קאסמירו בן ה30 שנראה בירידה גדולה (לא בטוח בגלל יכולת. אולי בגלל שובע בריאל. בכל מקרה בריאל לא היו מקבלים יותר את קאסמירו של לפני כמה שנים) ורצה לעזוב באותו מחיר (בערך) בו קנינו את טשו בן ה22 שבינתיים נראה לא רע.

לא ידעתי על עניין הזרים אז זה מסביר למה לא הלכו עליו , גם מגביל אתכם ברכש די משמעותי .

טשואמני בהחלט מעניין מאוד ממה שראיתי , עדיין אני חושב שזה סכום גבוה ( 80 מיליון יורו + 20 בבונוסים ) .
קסאמירו עלה 60 מיליון יורו + 10 בבונוסים , אין ספק שזה גם סכום לשחקן בגילו אבל הוא כבר הוכיח בקריירה מה הוא שווה ויונייטד נואשת לשחקן כמוהו.

*60 מיליון פאונד+10 מיליון פאונד בבונוסים
ביורו זה יוצא כ72 מיליון+13מיליון בבונוסים

וצ’ומה אם לא טועה עלה 60 מיליון יורו פלוס 20 במשתנים.

אחרי מה שראיתי מהקבוצה בשני המשחקים האחרונים גם בלי בנזמה אנחנו נתליח לדרוס את רוב הקבוצות עם האתלטיות והפיזיות של הקבוצה, בנזמה חייב לשחק ב 3-4 משחקי ליגה ובצ’מפיונס

Official and here we go confirmed. Aurelién Tchouaméni joins Real Madrid on a permanent deal from AS Monaco for €80m plus €20m add-ons. 🚨⚪️🇫🇷 #RealMadrid

Six-year contract completed with final medical test on Tuesday. pic.twitter.com/AvNEIx7qWJ

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 11, 2022

בדקתי אצל פבריציו וזה באמת בפאונד , אז פרז סחט לא מעט על קאסמירו - 72 מיליון על שחקן בן 30 .

60 מיליון פאונד, ו20 מיליון פאונד בבונוסים.זה יוצא כ107 מיליון יורו.

הלוואי!
מבחינת תזמון לא כ"כ משנה, גם אם נשחק עם הזארד כמחליף לבנזמה עד ינואר לא יקרה כלום.
מריאנו דיאז זה שחקן שקודם כל מוכרים ואחרי זה חושבים מה לעשות בהמשך.

בינואר ויניסיוס אמור לקבל דרכון ספרדי, ואז יתפנה מקום לשחקן זר נוסף (לא זוכר מה הסטטוס של רודריגו ומיליטאו בנושא הדרכון).

משום מה זכרתי שזה 80 אחרי הבונוסים. אכן סכום גבוה לשחקן בעמדה שלו. כנראה שפרז ידע שחייבים אותו כי קאסמירו רוצה ללכת. אני נביא קטן מאוד, אבל בכל מקרה נראה לי שהגרסה שלו בעוד שנה תהיה טובה בכמה רמות מהגרסה של קאסמירו בעוד שנה.

72 זה הבסיס. יש פה עוד כמה מיליונים על בונוסים ‘קלים להשגה’ כמו מספר הופעות,
וכמובן הבונוס הבטוח של זכייה בליגת האלופות.

בהרכב הנוכחי ויניסיוס מקבל שמירה של 4 שחקנים. זה ישחוק אותו פיזית ואז בכלל לא נוכל לתת גול. מקווה שרודריגו בימין יגרום לקבוצות להתלבט.

אסיים את החפירה בזה שחבל לי שלא הבאנו עוד שחקן התקפה. היו כמה אופציות נחמדות מאוד בשוק, ולא בכסף רב (מאנה, ורנר, סטרלינג אם הוא לא נחשב זר). אולי אפשר להוציא מצ’לסי את פוליסיץ’.

אפשר להיות יותר חכם ולזוז לצד השני ולמרכז, זה לבטח יבלבל את היריבה שהתכוננה לשמור עם 4 בצד של וניסיוס.

אבל אני מדבר על הפיזיות והאתלטיות שלנו, קבוצות לא יצליחו לעמוד בקצב שלנו 90 דקות, יפלו מהרגליים.

לא יודע כמה הוא יהיה אפקטיבי שם. אולי.

השאלה היא אם ב20 הדקות בהן שחקני היריבה תשושים, נצליח לכבוש שערים כשויני תשוש.

גם אם לא אפקטיבי מבחינת התרומה של וניסיוס עצמו זה יוציא את ההגנה משווי משקל, עם רודריגו שמחליף איתו אגפים זה יכול להביא שערים.

זה יותר לכיוון 30 דקות ואפילו יותר, האתלטיות בקבוצה שלנו העונה זה משהו שלא ראיתי בליגה הספרדית, מבחינה פיזית העונה אנחנו קבוצה עילית בפרמייליג.
רודיגר, אלאבה, מיליטאו, מנדי, קמא, צ’ומה, פדה ווניסיוס, זה פשוט מדהים.

הוא זז למרכז מספר פעמים במשחקים האחרונים.

ואל תשכח שמעל כולם מנצח אדון פינטוס. זה בכלל אוברקיל.