דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

זה שאנחנו צריכים חיזוק בהתקפה זה ידוע מזמן, טחנו את זה מספיק. לא יקרה הקיץ, כנראה בינואר.

קבוצה של פפ-הבחור מחליף לך אינספור שחקנים שנה אחרי שנה עד שהוא מוצא בדיוק את השחקנים שמתאימים לו. אני מצטער, אבל זה ניתן ליישום אך ורק בקבוצות עם כיס בלתי מוגבל או בקבוצה ששואבת מהליגה את כלל השחקנים שלה בגרושים.
קבוצה של קלופ-הוא החליף המון שחקנים עד שמצא את השחקנים אשר מתאימים לשיטת המשחק שלו.
אנצ’לוטי לא דומה לשנהיים בשום צורה, הוא לא חושב שנדרש ללחוץ את היריבים 90דקות.

בנוגע לליברפול-איפה אתה רואה שביטלתי משהו בנוגע לצורת המשחק שלהם?
כתבתי במפורש לגבי שחקן מול שחקן, לא סגנון משחק מול סגנון משחק. אנא ממך, אל תכניס לי מילים לפה.

איך פספסנו את הלאנד?

חלוץ על, העדפתי אותו בכסף על אמבפה בחינם, בסוף חיכינו לאמבפה והאלאנד ברח לנו :roll_eyes:

האלאנד פשוט מפלצת, בלתי אפשרי לעצור אותו.

רחמים על אמפבה, בזמן שהאלנד מפרק את אנגליה הוא בריבים עם ניימאר על מי יבעט פנדל מול קבוצה צרפתית שאף אחד לא שמע עלייה.

מה לא ברור? מתוך חשיבה לעתיד - לא מחתימים שחקנים חדשים מעל גיל 30, לא מאריכים חוזים קיימים ביותר משנה לשחקנים בקבוצה שמעל גיל 30, אבל חס וחלילה שנחתים כוכב-על עם פוטנציאל להיסטורי ב-75 מיליון, על עמדה שיש לנו עליה בדיוק שחקן אחד בן 34.
אני מקווה שסידרתי את זה.

כמו טיטי, העדפתי אותו על אמבפה בזמן שהיו קולות שטענו שאין מה להביא אותו, בנזמה באנקר, הוא פציע, ניתן לו להשתפשף בליגה רצינית, בעוד שנתיים יהיה לו סעיף שחרור של “רק” 150 מיליון (בניגוד לסעיף של 60 מיליון ששילמה סיטי בקיץ).
לא פספסנו אותו. קוראים לזה להיות שאננים.
בדיעבד, פלורנטינו יצא ילד ששם את כל הביצים בסל של שחקן עם הרבה שתן בראש…

לדעתי מראש לא היה סיכוי שיגיע. הוא גדל באנגליה והיה די ברור שהוא מכוון לשם. וגם אני העדפתי אותו כמובן, לא תיהיה תשובה לעוצמות שלו.

אז אני מבין שמעכשיו הנרטיב הוא שלא מחתימים שחקנים בשנה שנתיים הקרובות כי קונים את האלנד ב150 מיליון ב2024 כן?

אל תצפה לכלום…2024 זו השנה שבה הזאר חוזר לכושר

מי שחושב שהעסקה של האלנד מסתכמת ב-75 מיליון פשוט הוזה.

שום האלנד ושום הזאר. ב2024 אנדריק מגיע.

מי שחושב שהעסקה בעוד שנתיים (אם בכלל תהייה עסקה, אני מניח שבנזמה עדיין יהיה פה) תסתכם ב150 מיליון הוזה לא פחות.

אני אישית חושב שהוא הולך להיתקע בסיטי חזק בעשור הקרוב. לא חושב לרגע שהתכנית לקנות אותו בעוד שנתיים תעבוד.

ההשתוללות בברצלונה ולקיחת סיכונים פיננסיים לא מבוטלים שיכולים לפגוע קשות בעתיד המועדון גורמת לי להעריך עוד יותר את פרז.
מבקרים אותו על עניין אמבפה, אבל הדבר היחיד שפרז לא יכול לשלוט עליו זה שהשתן לא יעלה לראש של השחקן, בדברים שאפשר לשלוט פרז שולט הכי טוב.
גם דאבל, גם אצטדיון מחודש וגם מצב פיננסי מזהיר, ובאים אליו בטענות שאין רכש, אבל מתעלמים מהעובדה שהפכנו למפלצת אתלטית שיכולה לשחק כדורגל מודרני !
הבלם הכי טוב בשוק בפער הגיע בחינם, קאסמירו ביקש לעזוב ופרז הביא את המחליף הכי טוב האפשרי ורק אז שיחרר את קאסמירו כמעט באותו הכסף, החליף שחקן בירידה בן 30 בשחקן בן 22 שהוא הגרסא המשודרגת של קאסמירו.
זה התחיל כבר בעונה שעברה, אלאבה הגיע בחינם, קמאבינגה הגיע בכלום כסף, העונה רודיגר הגיע בחינם וצ’ומה בכלום כסף(המכירה של קאסמירו), תוסיפו לזה את הפריצה של הילד הברזילאי וניסיוס שפרז קנה בסכום שעכשיו נראה כגניבת העשור ומאמצע העונה שעברה עוד ילד ברזילאי התחיל לפרוץ, וככה פתאום יש לנו קבוצה מפחידה, כאן אוהבים להזכיר את בנזמה, מודריץ’, קרוס והזאר המחוק וטוענים שהקבוצה זקנה וכלום לא השתנה כשבפועל הכל השתנה, מקצה לקצה.

פרז ידע שזה החלון שאחרי הקורונה, החלון שבו כולם ישתוללו, אז מיד בפתיחתו עשה 2 רכישות נקודתיות ומדויקות שעלו 20 מיליון יורו בלבד סגר את החלון ונתן לשאר הקבוצות להשתולל(אנתוני בפאקינג 100 יורו !)

פציעה של לבנדובסקי והעשור הקרוב של ברצלונה בסכנה, פציעה של בנזמה והעונה הנוכחית של ריאל בסכנה, זה פרז.

חלון ההעברות של הקיץ נסגר ללא הפתעות מיוחדות: מרקו אסנסיו נשאר במועדון, מריאנו דיאס התעקש, כרגיל, וכך גם אלברו אודריוסולה וחסוס ואייחו. נכתב כי קרלו אנצ’לוטי היה רגוע מאוד בניגוד למאמנים שהתקשו להירדם. לפי דעתו יש לו 18 שחקנים שימושיים מאוד בסגל שהם בעצם כמו 21 בגלל הרב-גוניות שלהם.

כבר אמרנו שקיץ 2022 לא ממש הדיר שינה מריאל מדריד אבל הקיץ הבא אמור להיות הרבה יותר קשה. “תהיה הרבה עבודה”, הכריזו במארקה. שימו לב כמה שחקנים בכירים מסיימים חוזה - קארים בנזמה שהיו דיווחים שחתם לשנתיים נוספות, לוקה מודריץ’, טוני קרוס וגם נאצ’ו הלוחם הדגול, ובוודאות תצוץ שוב שאלת אדן הזאר. דני סבאיוס ומרקו אסנסיו שהיו בדרך החוצה כבר עכשיו - בעונה האחרונה לחוזה. ריאל תיפרד ממריאנו דיאס בשעה טובה ומוצלחת. לונין ואלברו אודריוסולה עם חוזה עד 2024 ולחסוס ואייחו יש חוזה עד 2025. “חלקם קשים יותר מאחרים, חלקם ברורים יותר מאחרים וחלקם חשובים יותר מאחרים. הבעיה העיקרית היא שהם משפיעים על שחקנים רבים . בין אלה שיש להם סיטואציה ספורטיבית מסובכת לבין אלה שמסיימים את החוזים שלהם, כמעט חצי מהסגל באוויר”, נכתב בדרמטיות.

לגבי בנזמה אין שאלה האם ימשיך אלא האם מדובר בשנה או שנתיים, מבחינת פלורנטינו פרס הוא שחקן שאסור לגעת בו| אם מודריץ’ ימשיך ביכולת הנוכחית אין סיבה שלא יהיה באל-נואבו ברנבאו והוא יתן הכל כדי שזה יקרה| קרוס למשל הוא זה שיחליט על עתידו, כבר קיבל הצעה לחתום אך דחה אותה בנימוס כדי לראות מבחינתו מה תהיה היכולת שלו, התעוררו ספקות אחרי סיום העונה שעברה| נאצ’ו בגיל 32 שומר על מעמדו כשחקן סופר-חיוני לקבוצה. זו אולי תהיה הזדמנות אחרונה שלו להיות שחקן הרכב בקבוצה אחרת.

סקרי המארקה להלן: מעל 22 אלף מצביעים לגבי הקפטן בנזמה ו-51% חושבים שהוא ראוי לחוזה לעוד שנתיים. 36% חושבים שעונה אחת זה מספיק, 13% רוצים אותו “לכל החיים” עם עוד שלוש עונות| לגבי לוקה, כמעט 20 אלף מצביעים, 73% חושבים שאין ספק לגבי יכולתו והוא ראוי להמשיך, בעוד 27% חושבים שעוד מוקדם לדעת וצריך להחליט| לגבי טוני, מעל 18 אלף הצבעות, האופציות הן או הארכת חוזה לעונה – 75%, או שנתיים – 25% הצביעו| הסקר האחרון הוא לגבי סבאיוס, מעל 15 אלף מצביעים – 83% רוצים שיאריך את חוזהו.

כמו שזה נראה גם עליו יהיו מאבקים רציניים.

פתיחת העונה המשוגעת של ארלינג הולאנד במנצ’סטר סיטי גורמת לחלק מאוהדי ריאל מדריד להיות בוערים מתסכול על כך שרכישתו לא יצאה לפועל ובניגוד לקיליאן אמבפה - גם כנראה שריאל מדריד לא ממש ניסתה. בסרט התיעודי עליו, החלוץ הנורבגי מתייחס לעניין.

העיתונאי שואל אותו - “איך אפשר להגיד ‘לא’, למועדון אגדי כמו ריאל מדריד?”, והולאנד משיב: “זו שאלה טובה (מחייך), האמת אי שאתה לא באמת יכול לעשות את זה”. ואז אביו של החלוץ, אלף-אינג’ה הולאנד, מסביר את הסיבה: “יש לנו קריטריון בראש, איזה קבוצה צריכה באמת חלוץ ‘9’? מנצ’סטר סיטי הייתה צריכה 10 (כלומר בציון 10 מ-10), הולאנד היה האפשרות המושלמת עבורה, בעוד בריאל מדריד המצב היה 5 או 6 לאור איך שקארים בנזמה משחק עכשיו, וגם תהינו האם הם יצליחו להחתים את קיליאן אמבפה”. בסיטי הולאנד היה סופר-הכרחי והיא עמדה בכל התנאים.

ועכשיו נשלם במזומן על חוסר הרצון שלנו לתת לו הרכב.
אם בנזמה כל כך חשוב, היו שמים אותו יחד עם האלאנד וויניסיוס בשלישייה הקדמית.
ככה עושים טעויות שמתחרטים עליהם אחרי דקה…

עכשיו כשיש מקום בסגל לזר נוסף(ואולי עוד 2 בדרך) - יש מישהו שהייתם רוצים לראות אותו בריאל?

ניסיתי לחשוב ולא עולים לי שחקנים זרים שהייתי רוצה להביא (ז׳סוס לא נחשב כי הרגע עבר לקבוצה חדשה, מרטינלי נראה נהדר והוא כשרון באמת גדול ויכול לשחק חלוץ אבל נראה שהעמדה הטבעית שלו היא באמת בכנף שמאל)
אולי לאוטארו?