דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

תן לי את אנדריק ונסימיינטו. שיטה מנצחת לא מחליפים.

ריג’ן של פלה?

מישהו ראה את האנדריק הזה בלייב? שתפו קצת, שיהיה עם מה לשטוף את הדמיון. מקווה שהוא לא עוד קיצוני שמאלי.

אנדריק (16) ונאסימיינטו(18) הם חלוצים,לא קיצוניים.
אנדריק יותר קטן זריז וטכני ויכול לשחק גם באגף(ימין,הוא שמאלי).
נאסימיינטו יותר גבוה עם יכולת להוריד כדורים ולשמור עליהם אבל ניחן גם בטכניקה טובה,שניהם במעקב צמוד של המועדון (ושל כל אירופה בערך).

https://twitter.com/avraham_b/status/1568537054467719168?t=6ZjwrEkmLKPVjs7D0Qu1Lw&s=19&fbclid=IwAR2PxvVvumVCaWVNJIC1lU7VSzgD66BgqkK2opn3H9_OWeUmhfZn9w7Ys1U

כל הידיעות שיוצאות בזמן האחרון וההתנהגות של אמפבה גורמת לרווחה שלא החתמנו אותו בסוף. הוא מפלצת, אבל נראה שהיחס שלו בחדר הלבשה לשאר השחקנים הוא פשוט מזעזע.

איך הוא מעז לבקש שהמגן שלו יתן לו כדור טוב…אין כבר בושה.

באמת שאני לא מבין מה הבעיה בסרטון הזה, מספר לו שהוא היה חופשי וחכימי תט מסר לו, חכימי מתנצל שלא מסר ואז אמבפה אומר לו שלא צריך להתנצל רק שיתן לו כדור טוב, משהו שקורה איזה 378 פעמים במשחק.

זה השילוב של הכל ביחד, הסירטון זה רק דבר אחד מתוך רבים. אז לא מסר לו כדור טוב פעם אחת, קורה לכולם.
אין פואנטה להעיר על דבר כזה, זה סתם גורם לאי נעימות.

זה לא הסרטון, זה מצטרף לעוד הרבה דברים, מאז שלא חתם אצלנו נראה שהתקשורת במדריד וכל אוהדי מדריד מחפשים אותו ומנסים להפוך כל דבר קטן למשהו שהוא לא.

שחקן ענק, מקצוען שנותן עבודה על המגרש שהעדיף המון כסף על ריאל מדריד, זכותו, מציע לשכוח ממנו ולהמשיך הלאה. לדעתי האישית לא מתאים לנו אוהדי ריאל להמשיך להתעסק בעניין אמבפה, לא מוסיף לנו ולקבוצה שלנו כבוד, יש לנו עוד הרבה צ’מפיונס שאנחנן צריכים לזכות בהם.

שחקן עם אדרנלין של משחק שמתעצבן ממשהו שלא הלך. לגיטימי לחלוטין.

הסרטון אז של בנזמה מדבר על ויניסיוס הרבה יותר גרוע(וגם הוא לא באמת נורא).

מאז המעבר הכושל רק מחפשים אותו ללא סוף. אין משהו חריג מדי בהתנהגות שלו.

מסכים אבל האירוע שגרם לרוב הרעש זה ההתקפה המתפרצת של פריז בה אמבפה מהלך בחצי לכאורה בגלל שלא מסרו לו במהלך אחר.

מיותר לציין שזה היה הזוי.

אני גם מאוד לא אהבתי לראות את זה. אבל צריך להגיד גם שהסרטון הזה נטול קונטקסט, אין לי מושג מה הייתה התוצאה באותו רגע נתון. ואני לא בטוח שלא עושים את זה עוד שחקנים. מדובר בפעם ראשונה שיצא משהו כזה על אמבפה(ואולי גם פעם אחרונה, ואולי לא). מחפשים אותו על הדברים האלה ולכן זה יצא.
כנראה שאף אחד פה לא יכול להגיד בביטחון מלא שלאף שחקן טופ זה לא קרה בקריירה ולכן, למרות שגם אני לא אהבתי לראות את זה, אני גם לא שופט.

בטח ממקומי הלא אובייקטיבי בתור אוהד של קבוצה שהוא דחה והשפיל.

עזוב, גם אם היה עושה את זה חסה בן ה20 ב8-0 על קבוצה מליגה שלישית אני הייתי זורק משהו על המסך. אנטי כדורגל.

דיווח במארקה לפיו אנריק פליפה, הכישרון הברזילאי בן ה-16 הוא המטרה של ג’וני כלפת. אנריק משחק בפלמיירס ומושווה לרונאלדו הברזילאי מבחינת תחרותיות ועבודה.
כלפת הוא הצ’יף סקאוט ומי שלפי דיווחים אחראי על הפרוייקט בדרום אמריקה שהניב החתמות כמו ויני, רודריגו ומיליטאו.

אם זה נכון - מעניין מאוד. אני חושב שזמן מרפא את הכל ובסופו של דבר כשאמבפה יעמוד שוב בצומת דומה ריאל מדריד תהיה שם, כרגיל. אני לא אתפלא בכלל אם הוא כן ינחת בסופו של דבר במועדון, וזה בהחלט אפשרי שזה יקרה כבר עוד שנה-שנתיים.

צא דיבוק צא.

כאילו מישהו פה יגיד לא לשחקן אולי הכי טוב בעולם בגלל אגו.
זה לא ראמוס בן 35 ולא די מריה, מדובר בשחקן ברמה הכי גבוהה שיש. שחקן שיוציא מההרכב כל רודריגו או ויניסיוס שנשים מולו.

אנשים פה מגיבים כמו אחרי דחיה. כאילו שאם הבחורה שהם היו מאוהבים בה הייתה דוחה אותם וכעבור קצת זמן מתחרטת הם היו אומרים לה לא.
גם אני התעצבנתי על התרגיל של אמבפה. אבל חלאס, הוא לא חתם בגלל כסף ובגלל המון לחצים שהופעלו עליו. הוא לא אדם רע, רק אדם שקיבל החלטה פחות מקצועית.
הוא כנראה שלא קורץ מאותו חומר של רונאלדו, זה לא הופך אותו לשחקן רע, המון שחקנים מעולים הם לא רונאלדו

אז דה תומאס שהיה מועמד לקאמבק אצלנו מקמבק לראיו במקום, העברה מוזרה משהו אבל כנראה שהוא כבר שרף את עצמו באספניול.

אשמח מאוד שיחתום, אבל לא ארצה שיבנו עליו או ירדפו אחריו. הצעה אחת הגיונית, כן כן לא לא.

איך זה חוקי מחוץ לחלון ההעברות? הוא לא היה שחקן חופשי בסגירת החלון.
או שמדובר בהעברה בינואר? קצת בעיתי עבורו לא לראות דקות לפני המונדיאל.
היה גם סיפור הזוי של מכות בין הסוכן לבין נשיא ראיו שפרסמתי בפורום הספרדי. הייתי בטוח שזה לבד יטרפד את המעבר.

אם יש משהו יותר מרגיז מזה שאמבפה לא הגיע בסוף, זה כל הסאגה סביב הסיפור הזה - לפני, תוך כדי, אחרי.

לא יודע יגיע לא יגיע, קיץ 2023 או אביב 2048, אבל אם אני אשמע עוד פעם אחת את המילים “אבא של אמבפה אומר ש… אבל אמא שלו…”, או “מגיבים כמו מישהו שבחורה זרקה אותו”…

loosemind-crazy

ממה שהבנתי הדיבור הוא על העברה בינואר.

אני חושב שזה אחד מהמקרים שם שדווקא תרמו להעברה הזאת.