דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

סנדרו טונאלי הוא מישהו רלוונטי לדיון הזה? אני יודע שהוא משחק הרבה יותר אחורה מלוקה, אבל כבר מעל שנתיים שאני רואה אותו משחק (את בלינגהאם ראיתי אולי 9-10 פעמים) והוא נראה טוב מאוד כשנותנים לו את הכדור וקצת חופש קדימה. במיוחד אם הקשרים שיעטפו אותו יהיו טשואמני, קמאבינגה ופדה ולא בנאסר / בקאיוקו / קרוניץ’.
לפני שאתם מתנפלים עליי, כן הוא באמת בעמדה אחורית יותר, אבל יש לו את הראיית משחק בחלק הקדמי שאנחנו מחפשים וחוץ מזה, אני מאוד מאוד תופס מבלינגהאם (במיוחד כשהבנתי שקלופ רוצה אותו) אבל נראה לי משוגע לשים עליו 150 מיליון, ברנרדו סילבה לא נראה קרוב אלינו ושאר האופציות פשוט לא קיימות (בארלה ומי עוד? תעזרו לי).
תואם מודריץ’ לא יהיה גם עוד 10 שנים אבל יש שם אחד שאני מוכן לצאת למלחמה עליו וזה פלוריאן ווירץ מלברקוזן, אין דברים כאלה. הבעיה שהוא כרגע יושב בבית עם רצועה קרועה בברך.

אם כבר מחליף למודריץ’ מהליגה האיטלקית אז רק סרגיי מילינקוביץ’ סאביץ’ מלאציו. יכול להתאים לנו מאוד. בעיניי הוא יהיה בינגו.

אחד הקשרים הבודדים מחוץ לקבוצות הגדולות שמספק מספרים (בישולים ושערים) באופן קבוע.

א) מילינקוביץ’ סאביץ’ הוא 50-50 קלאסי טהור, זה לא מה שאתה מחפש בכלל.
ב) אם ראית אותו משחק הוא פחות טוב מלפני שנתיים-שלוש. הוא היה צריך לתת עוד קפיצת מדרגה וזה לא קרה.

אני ממש ממש לא מסכים.
אנחנו מדברים פה על קשר שבעונה שעברה נתן 11 שערים ו- 11 בישולים. אתה מוזמן לבדוק כמה קשרים בעולם עשו בעונה שעברה דאבל פיגרז בשתי הקטגוריות (רמז- לא הרבה).
השנה הוא כבר עם 3 שערים ו- 7 בישולים ב- 10 משחקים (מעורבות בשער למשחק).

טונאלי, למשל, נמצא מרחק גדול מאחוריו בתרומה להתקפה.

טונאלי אכן אחורי יותר. אני מאוד מחזיק ממנו.

וירץ הוא השחקן הצעיר האהוב עלי. הוא איסקו משודרג. בעיקר מפני שהוא סופר תכליתי. לא רק שיש לו טכניקת מסירה מצוינת הוא גם יודע לזהות את הרגע הנכון לשחרר את המסירה. לפני הפציעה הקשה שלו היו לא מעט דיבורים שריאל רוצה אותו.
כרגע לא ברור אם פליק יקח אותו למונדיאל. אם כן והוא יתן טורניר טוב הוא עלול למצוא את עצמו שוב בפנקסים של פלורנטינו.
מבחינתי הלוואי.

אם יש אספקט אחד במשחק של לוקה שלא משנה לאף אחד ולעולם גם לא בחנו אותו עליו, זה מספרים.
סאביץ’ שחקן נהדר ואין על כך עוררין, אבל זה רחוק ממה שאתה מחפש כשאתה רוצה להחליף את מודריץ’ בהרכב.
מודריץ’ ייתן לך נגיעות בכדור תוך כדי מתפרצת או התקפה עומדת שישנו את כיוון המשחק ויש לו את היכולת לייצר מצבים לחלוצים מ-0 כמו קסם.
אתה לא מחפש קשר התקפי שישב על הזנב של בנזמה ויחפש את הגולים והבישולים. אתה מחפש את אותו קשר שיהיה השחקן הכי יצירתי על המגרש וידע גם בלי הרבה מאמץ לתת את הפאלש או הפס שישבור את קו ההגנה.
לגבי טונאלי, גם אמרתי שהוא באמת ממוקם מאחורה במילאן אבל יש לו את הפוטנציאל להפגין יצירתיות בחלק הקדמי.

אתה באמת חושב שהוא יהיה יותר זול משמעותית מבלינאגהם?
אל תשכח שכל פלוץ עם פוטנציאל מבטיח שיוצא מהבונדסליגה נמכר ב80+ מיליון. עד כה המספרים שלו לא כאלה מרשימים, יש לו גם יותר סיכוי לסיים כמו קאי האברץ מאשר באלק.

לדעתי במצב הסגל הקיים ובהתחשב בגיל המתקדם של לוקה, פרישה צפויה של קרוס ועזיבה של סבאיוס, בלינגהאם מתאים לנו כמו כפפה ואני אסביר

אנחנו כבר רואים איך לוקה מחלק את הדקות וזה לא הולך לכיוון טוב יותר. גוד משחק בסגנון דומה לו ואפילו מייצר מספרים.
פדה הוא טוטאל פוטבול יכול לשחק בכל עמדה במגרש, טשאומני בינגו כקשר מרכזי-דפנסיבי ולקאמבינגה יש עוד על מה לעבוד, לא ניתן להסתמך עליו בשלב הזה.
מבחינת ההתקפה חסר לנו ווינגר ימין איכותי ובנזמה בן 36 ככה שצריך מחליך ראוי.
אבל הכל נמצא מתחת לאף. עם איך שאני רואה את זה בסגל הקיים אנחנו צריכים לעבוד למערך 3-4-3
יש לנו שלושה בלמים איכותיים, אלאבה, רודיגר ואדר.
קרבאחל כבר לא ברמה וכבר ראינו את פדה איכותי על אגף ימין.
בקישור המרכזי יהיו טשואמני וקאמבינגה. בתור קשר התקפי נכנס בלינגהאם מתחת לשני חלוצים: ויני ורודריגו.
כלומר, יש לעשות רכש של בלינגהאם ומגן שמאלי תוקף, ואולי פרוספקט של בלם צעיר ואני חושב שנראה קבוצה מאוזנת ומגוונת מאוד:

טיבו
רודיגר-אלאבה-מליטאו
רכש-טשואמני-קאמבינגה-ואלוורדה
בלינגהאם
ויני-רודריגו

רק לאחרונה חשבתי על האופציה הזו ברצינות כי נזכרתי שהוא נפצע חתיכת פציעה, בטוח המחיר מקבל מכה קטנה אחרי פציעה כזו.

לא מבין את העניין בבלינגהאם. מקבוצה עם 500 פליימקרים אנחנו בדרך הבטוחה להשאר בלי אחד.

צריך מנהל משחק פרופר, לא עוד תואמי וואלורדה\קמאבינגה. אם אין כזה זמין בשוק(אהמ ברנרדו סילבה אהמ אהמ)- הגיע הזמן להחליף שיטה. אי אפשר לשחק 433 בלי פליימקר.

5ce195765a16f4dadff252fb18ff99e2

אני מבין את הרצון לעבור לשלושה בלמים ולראות את פדה כוינגבק ימני, אבל אני לא בטוח לגבי ההצבה של ויני כחלוץ. אני חושב שזאת תהיה טעות להוציא אותו מאגף שמאל.

ויני יותר אפקטיבי בעמדה קדמית יותר. הוא נתקע הרבה פעמים באגף ולא מצליח לייצר משם פעולות טובות

מעבר לכל היכולות הלא הגיוניות של מודריץ’, הדבר שהכי חשוב אצלו זה הניסיון, קור הרוח והיכולת לתפקד כמבוגר האחראי ולפקס את השחקנים סביבו בדקות שקבוצות אחרות קורסות (כל משחק החל משמינית הגמר שנה שעברה כדוגמה).
זה לא דבר שאפשר לצפות או לקבל מילד בן 19.
גם לא מילד בן 24.
גם ממודריץ’ בגיל הזה לא קיבלנו את אותו דבר.
כל ניסיון למצוא “מודריץ’ חדש” יגמר בכישלון.
צריך למצוא קשר שיתאים לכימיה של הקבוצה ולאופי של המועדון ולקוות שעם הניסיון הוא ידע לנווט את המשחק כמו לוקה יקירנו.
הולך להיות לי מאוד עצוב כשהוא יחליט לפרוש.

סתם הערת אגב, תהרגו אותי אבל אני רוצה שהמועדון יאריך חוזה לאסנסיו. לא מבין איך לא עושים הכל שזה יקרה. שחקן מעולה ומספיק טוב כדי להיות אופציה התקפית ראשונה מהספסל. חבל.

אני מאוד אשמח שאסנסיו יישאר, אך אני מקווה שהמקום שמייעדים לו הוא מחליף שני ולא מעבר.

הלוואי שיעוף. מעדיף על הספסל צעירים חדשים (ברהים, אריבאס). אסנסיו בינוני להחריד וכבר יש לנו לוקאס ואסקז אחד.

לא שאני מעריץ של אסנסיו, אבל אני ממש בספק אם ברהים/ אריבאס יתנו יותר מספרים בדקות המועטות שהוא מקבל.

לא שחקן גדול ומרגיש שכבר מעבר לשיאו, אבל אחלה מחליף שיודע לתת שערים.

ההרכב הכי חזק שלנו הוא ככל הנראה עם פדה בימין, קרוס, מודריץ’ וטשואמני באמצע. זה משאיר בעצם את רודריגו כחילוף ההתקפי הראשון, אף על פי שהייתי רוצה מאוד למצוא דרך לשלב גם אותו בהרכב.
לזה צריך להוסיף את העובדה שככל הנראה יגיע איזשהו רכש התקפי בקיץ. אני לא בטוח שלאסנסיו יש מקום במצב כזה.

לדעתי זה כמו מוראטה, הבעיה היא איתו. בעיה קלאסית עם שחקנים שאתה מאד רוצה להרכב השני אבל הם יכולים להיות משמעותיים ובהרכב בכמעט כל קבוצה אחרת ביבשת