דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אם נדייק, הממוצע שלו בכל הזמן שלו בלירפול עד העונה זה 8 בישולים, לא 10 ומעלה.
דבר שני, השיטה של קלופ בנויה על המגנים ועל התרומה ההתקפית שלהם לכן יש לו מספרים עצומים כאלה.
אישית, לא הייתי לוקח את רוברטסון אלינו. אם כבר, הייתי מעדיף את תיאגו הרננדז ממילאן.

זה המחיר שלהם אם אתם הולך 5 שנים אחורה[לפחות], השוק מזמן נהפך למשוגע, במיוחד העונה עם המעבר של אנתוני[שחקן שלא עשה כלום ושום דבר בקריירה] ליונייטד, או ההעברה של מרטינז הבלם מאייאקס ליונייטד ב75מיליון.
אמפבה נמכר אחרי “הרצה” של שנתיים במחיר של 180מיליון יורו ממונאקו לפסז, האלנד יכל להמכר באותו מחיר אם לא יותר גבוהה בגלל סעיף השיחרור שלו.

זה שיש לנו את פדה וקמאבינגה בקישור זה לא משנה את העובדה שאנחנו עדיין צריכים עוד קשרים, ובדגש על קשר יצרתי שיחליף את מודריץ’. בלינהגאם מושלם לתפקיד הזה.
המחיר שלו היה אמור להיות 100מיליון יורו, אבל זה יצמח לסביבות ה150[אף אחד לא יודע כמה הוא יעלה באמת] אך ורק בגלל שהוא אנגלי וזה יגרום גם לכל האנגליות להתחרות עליו.
גם לא האנגליות, אני מאמין שפסז תצטרף למירוץ וזה יגרום להעלאת המחיר ללא קשר.
מבחינת האנגליות אני רואה תחרות רק מהצד של סיטי.
ליברפול-אין להם כסף
יונייטד-מועדון בבנייה שעונה הבאה לא יהיה בליגת האלופות+לך תדע מה יהיה אותו עוד שנה.
צ’לסי-יש כסף, אבל הוא לא רלוונטי לתארים באנגליה כרגע וליגת האלופות אין מה לדבר בכלל.

אתה ממשיך לשכוח שהוא הגיע ליונייטד ולא ליברפול.
אתה מתכוון לאנדריק?הוא בלי קשר מטרה של ריאל לקיץ 2024[רק אז יהיה ניתן להחתים אותו על חוזה].

האריך חוזה בצ’לסי לא מזמן.

יש לנו את ויני טוביאס שהגיע משחטאר בנוער, עפ"י מה שקראתי הוא מאוד טוב התקפית+הוא רשום ביחד עם איקר בראבו לסגל ליגת האלופות. אז יש מצב שאולי נראה אותו מקבל דקות מול סלטיק[סיכוי קלוש, אבל עדיין].

הלוואי שיוכיחו לי אחרת.
כך או כך, אנחנו זקוקים ל2 קשרים.

ככה גם אמרו על האלאנד.
אתה מסכים איתי שיהיו דוגמאות לכאן ולכאן מהסיבה שכל שחקן הוא שונה? על כל סאנצ’ו יש האלאנד, ועל כל האברץ יש לבנדובסקי, ועל כל יוביץ’ יש אוזיל.
אתה צודק שיש כוכבית לצד שחקני התקפה מהבונדסליגה, אבל:

1. בלינגהם הוא CM. אפילו לא CAM לפי טרנספרמרקט.
  2. מדובר בכוכבית שצריך לשים אליהם לב ולא להסתנוור, זהו לא כלל אצבע שכל השחקנים מהבונדסליגה ייכשלו. אני גם כנראה שמהראשונים פה בפורום שטען שצריך לקחת שלוק מים לפני שמתלהבים משחקן מהבונדסליגה, בגלל זה אני עדיין לא מתלהב מבלינגהם, אבל בהחלט לוקח אותו כאופציה.

אין אצלך אמצע.
אתה מודע לזה שלשחק בברזיל ולככב בגרמניה אלה 2 דברים שונים לגמרי? דווקא נשמע לי הרבה יותר משוגע לשלם 55 על שחקן שלא עשה דבר מאשר לשלם 100 על ילד שכבר 3 שנים פותח בקבוצת ליגת אלופות וליגה גרמנית.

למה לא, בוא נגיד גם 300 מיליון.
אני דיברתי על 100 מיליון. 150 באמת שאני לא רואה סיבה לשלם. מדובר ב50% תוספת שאני לא התנדבתי לשלם, במחיר כזה מעדיף לחכות עוד שנה שיוכיח את עצמו יותר לפני שנשים. 100 מיליון זה כבר מחיר יותר הגיוני לאחד הקשרים הטובים בעולם כבר היום כשהוא בן 19.

יש גם צרפתי אחר שהגיע ב100 מיליון והיה לא מוכח ובנתיים הוא הפתעת העונה שלנו יחד עם פדה. אני ממש לא מתחרט ששמנו עליו את הסכום הזה. אתה מתחרט?

גם בוא נהיה הוגנים, קאמבינגה עלה 35 בגלל 2 סיבות:

1. שנה לסוף חוזה. מה שהוזיל את עלותו מאוד.
  2. הקורונה שבעקבותיה קבוצות כמו ניס היו נואשות למזומנים ולכן לא יכלו להתמקח כמו שהיו רוצות.
    גם אתה בעצמך הגדרת את קאמבינגה כ"גנבה". תקן אותי אם אני טועה אך אני מבין מזה שגם מחיר גבוה יותר היה הוגן והוא היה שווה אותו.

עדיף. אני גם ממש כתבתי את זה:

אני לא חושב שצריך עכשיו לשים עליו את הכסף. אפשר לחכות לסוף העונה ולראות מה קורה. ממש לא הייתי מתאבד עליו. אני הגבתי בתגובה לזלזול כלפי קשר שכבר היום מהטובים בעולם ורק בן 19. גם על מוסיאלה הייתי כותב דברים דומים וגם על קאמבינגה כתבתי דברים כאלה.

מחזק מאוד, הבנתי שג׳יימס בדרך להאריך חוזה(או שהאריך כבר) ולכן מניח שאין באמת סיכוי.

כתבתי על זה גם כבר בעבר, אין לי ספק שהייתי מתאבד על בארלה. שחקן מעולה.

לא, לא אמרו על האלאנד, האלאנד לא בקטגוריה הזאת שאתה תביא אותו דוגמא מול בלינגהאם, דורטמונד או לא לאף אחד לא היה ספק שהאלאנד זה אחד החלוצים הטובים בעולם ואולי השחקן הטוב בעולם בשנים הקרובות, זה כבר היה ברור חודשים שמי שתרכוש אותו תקבל שחקן ענק.
ההעברה של בלינגהאם תשווה אולי להעברה של האלאנד מזלצבורג לדורטמונד, וורנר וסאנצ’ו לאנגליה.

מה שאתה לא מבין זה שאני לא נגד בלינגהאם, רק לא במחיר של 150 או 100 מיליון, אם זה היה 65 מיליון הייתי אומר שווה לקחת עליו סיכון, כמו עם הילד הברזילאי.
בנוסף אם אתה פוגע עם כישרון צעיר שהוא חלוץ אתה חוסך הרבה יותר כסף, כי חלוץ וורלד קלאס עולה פי 2 ו 3 מקשר וורלד קלאס.

שוב, להחתים שחקן צעיר עם פוטנציאל ב 100-150 מיליון זה טימטום ! הוא עולה ככה רק כי הוא אנגלי.
המחליף המושלם של מודריץ’, שחקן מוכח וורלד קלאס סופר דופר וישפר אותנו כבר מהמשחק הראשון ויכול לשחק גם קיצוני ימני ושמאלי אם נצטרך אמור לעלות 70-80 מיליון יורו, למה לשלם כפול 2 על כישרון צעיר ?

לפחות מקווה שירדת מהרעיון שבלינגהאם זה תואם מודריץ’.

אתה ממשיך עם ההוספה של ה150 כדי להוציא את העוקץ מהטיעון שלי.
בסוף כמו שראית הכל זה מספרים. 35 פחות ממה שאני כתבתי זה הסכום שכבר אתה מוכן לו.
אני כתבתי 100 (בעקבות מה שאחרים כתבו) בבקשה תנהל דיון לפי זה.

הרי זה טיעון שונה לגמרי אם אכתוב להביא את בלינגהם ב50-100, לא? או אם אתייחס ל65 שלך כ65-115.
בסוף כתבתי שחור על גבי לבן שב150 אני לא מביא אותו.

האלאנד הוא דוגמה לכך שכל מקרה לגופו.
אין חוק ששחקן מגרמניה ייכשל. השתמשתי בהאלאנד כדוגמה לכך, לא כטענה שהוא שווה ערך לבלינגהם.

אני לא חושב שהוא באותו מקום של ילד בן 17 שאפילו לא ביקר עדיין באירופה. לצורך העניין הוא גם לא במקום של מסי בגיל 19 שכבר זכה בכדור זהב. יש אמצע לדברים. הכשרון הכי גדול עד גיל 20 שווה יותר מהכשרון הכי גדול עד גיל 16 ופחות מהכשרון הכי גדול עד גיל 30.

אני גם חושב שיש לו תוספת מחיר של היותו אנגלי. אבל אני עדיין חושב ש100 מיליון הוא יהיה שווה.
אני מזכיר לך שאנחנו מדברים על 35 מיליון הבדל בין מחיר שאתה כתבת שתסכים לו לבין המחיר שאני כותב. זה לא דיון מהותי מאוד.

דווקא לא. אבל אני בהחלט מקבל את הטענה שצריך לתת לקישור הצעיר שלנו עוד זמן לפני שאפסול את הטכניקה שלו ואת השילוב ההוא

לא, תשים לב שבהודעה האחרונה שלי כל פעם שכתבתי 150 הוספתי גם 100.

הנה תראה

ואין חוק שכל שחקן מגרמניה יכשל, רק שלקחת מספרים מהליגה הגרמנית בערבון מוגבל, בלינגהאם יכול להתפתח לשחקן גדול ויכול להתגלות כדלה עלי החדש.

אותו ברזילאי בן 17 יכול להתפתח לחלוץ ענק לפי הסקאוטים, כלומר בעתיד לפי התחזיות יהיה שווה פי 2 ומעלה מבלינגהאם גם אם יתפתח לשחקן גדול, בגלל זה חלוצים שנחשבים לכשרונות עתידיים עולים יותר מקשרים שנחשבים לכשרונות עתידיים גם אם הם יותר מוכחים.

אני לא אתיימר לחוות דעה על שחקן שראיתי אותו משחק בלייב אולי 5 פעמים. עם זאת בכל מקום שהוא מוזכר מתארים אותו כתואם מודריץ’ ומדווחים שגם במועדון רואים אותו ככזה. זה לא רעיון של גב אלא משהו שכך הוא מתואר בתקשורת ובאג’נדה של המועדון.

אני חושב שאתה לא נותן מספיק קרדיט למועדון. הם עוקבים אחריו 3 שנים, בקשר איתו כבר שנתיים. הם יודעים בדיוק למה הם נכנסים. אתה יכול להירתע מתג המחיר (לא חושב שזה משנה כבר. יש למועדון מספיק כסף בכל מקרה בטח אחרי הברנבאו החדש), מזה שהוא אנגלי (גם אני חושש מזה) וכן מזה שהוא הוכיח את יכולתו בינתיים בבונדסליגה החובבנית (מזה בעיקר אני חושש). אבל לכן הם מקצוענים ועובדים בריאל מדריד ואנחנו לא.

לא יודע איפה ניתן לקרוא על האג’נדות של המועדון, לכן מסתמך רק על מה שראיתי במשחקים שכן עקבתי אחרי האלאנד בדורטמונד, הוא לא תואם מודריץ’, אולי מחליף למודריץ’.
תואם מודריץ’ היחיד שאני חותם עליו זה סילבה.

אני לא יודע כמה המועדון מתכנן להציע עליו לכן לא יכול לתת או לא לתת קרדיט במקרה הזה.

במקרה וניסיוס ורודריגו המועדון צדק בגדול.

אם יביאו את בלינגהאם במחיר סביר אז כל הכבוד, אבל ב 150 מיליון ?

אני חושב שהבנת את הרעיון הכללי. כך הוא מוצג וכך מדווח שבמועדון רואים אותו. אם הוא כזה או לא אני לא יודע, לא ראיתי אותו.

כמה שהמועדון יחליט. אם הוא יחליט שהתקרה ב120 מיליון ולא ב150 אז כנראה שהם יודעים על מה הם מדברים. בכל מקרה אני חושב שאם באמת הוא המתאים ובאמת הוא המודריץ’ הבא (שוב, אני לא באמת יודע) אז כסף לא אמור להיות השיקול. השיקול העיקרי זה האם אנחנו רוצים אותו באמת בסגל או לא. אנחנו לא צריכים פה עוד אודריוזולה או מריאנו.

בכל מקרה המועדון הגיע להישגים מאוד גדולים לאורך תקופה ארוכה בהתבססו בעיקר על שחקני רכש. אני חושב שהם הביאו קבלות גם אם פה ושם נכשלו, מקרי ויניסיוס ורודריגו ממש לא היחידים, אם כבר יוביץ’ ואודריוזולה הם היוצאים מן הכלל.

ואגב אחרון, הוא אנגלי, הליגה האנגלית בשיאה, כל כוכב שיבחר בליגה הדועכת שלנו על פני סיטי או ליברפול אני אתפלא. בטח ובטח שהוא אנגלי. אני חושב שאנחנו טוחנים מים והוא יסיים בצ’לסי ליברפול או סיטי.

שוב, אני לא יודע את האג’נדות של המועדון בקשר לבלינגהאם, מה שהבאת זה מאמרים שמתארים את בלינגהאם כמחליפו של מודריץ’, אם אני צריך להמר אז הנפצה של עיתונאים אנגלים שהדביקו לילד האנגלי את התואר “מודריץ’ הבא” ושאר האתרים זורמים עם זה.
רוב הסיכויים שריאל מדריד מתעניינת בשחקן, כמו שהיא מתעניינת בכל כישרון צעיר, אבל מפה להניח על האג’נדות של המועדון הדרך קצת ארוכה, בנתיים זה דיווחים של אתרי ספורט שמחפשים מקסימום קליקים.

ואנחנו לא יודעים כמה המועדון החליט, לכן נותר לנו רק לנחש כמה הם יציעו. ודעתי שלא יציעו מחיר של אמבפה מוכח על שחקן בן 19 שמסומן ככישרון גדול.

דווקא לא, זה הגיע בעיקר מספרד אבל אני לא יודע לחפש בספרדית. אני מתרגם בעזרת התרגום האוטומטי של גוגל.

מדברים עליו המון. שמעתי עליו מהעיתונאים הכי אמינים. אם אתה לא מאמין בדיווחים האלה אין לי רצון או כוונה לשכנע אותך כי אני בעצמי לא יכול לאמת את זה, אבל אין עשן בלי אש, ויש המון עשן.

בדיוק. כמה שהם יציעו זה יהיה כנראה שווי השוק שלו, והאנגליות יהיו מוכנות לשים יותר כי הוא אנגלי, ולכן הוא ילך לאנגליה וחבל לנו על הזמן :slight_smile:
אם יגיע בתוך חודשיים כולנו כבר נכיר אותו יותר טוב.

אני בטוח שמדברים עליו המון, כבר כתבתי שאני בטוח שמתעניינים בו מאוד, אם לא אז יש לפטר את צוות הסקאוטים והרכש, אני רק טוען שהוא לא שווה את הסכומים שאמורים לדרוש עליו לפי העיתונות, במיוחד לא לריאל שיש לה כבר כישרונות צעירים בקישור.

לפי דיווחים אמינים ליברפול מוכנה להתאבד עליו(כמובן שזאת ליברפול ויש גבול כמה אנחנו מוכנים להשקיע), אבל כן תציע עליו סכומים מכובדים וזה אנגליה וזה קלופ.

עכשיו אני מתחיל באמת לרצות אותו. אם קלופ רוצה אותו כנראה שהוא באמת שווה משהו.

ליברפול לא במצב של ריאל, יש לנו רק את פאביניו בקישור, טיאגו משחק 2 משחקים ונפצע לחודשיים, הנדרסון כבר לא זה והשאר פצועים קבועים. חייבים קשר מהרמה הגבוהה.
פדה אצל קלופ וכדור הזהב של בנזמה היה בסכנה.

גם הברזילאי יכול להתגלות כרינייר החדש. לדעתי יש בו הרבה יותר סיכון מבבלינגהם שיחסית מוכח כבר כשחקן, בטח בהשוואה לילד בן 17 שעוד לא שיחק כדורגל מקצועי.

עיקר אי ההסכמה שלנו היא בנוגע למקומו בהיררכיה ולתפקודו (לדעתי תואם מודריץ ולדעתך עוד בוקס טו בוקס אם הבנתי נכון).

אני לא איזה פאנבוי שלו, פשוט לא אהבתי את הזלזול בו כאילו הוא איזה ילד לא מוכר עם סוכן טוב… מדובר בשחקן שהוא מעבר לרק פוטנציאל והוא לא ברנרדו לעניים.
יחד עם זאת, כפי שכתבתי, אם ברנרדו זמין אז לא לחשוב פעמיים.

אז לריאל יהיו 4 קשרים מהרמה הגבוהה, ולא 3. קח בחשבון שפדה הפך להיות כלבויניק ולא רק קשר, ושעם כמה שיש עומס משחקים היום זה רק צפוי לעלות עם השינוי בפורמט של ליגת האלופות. בנוסף קח בחשבון שקמא למקות שכבר הוכיח שיש לו כדורגל אדיר, עדיין לא הוכיח יציבות.

אם הוא טוב כמו יתר הקשרים הצעירים שלנו או לא אני כבר אשאיר לצוות המקצועי. אם הוא באמת טוב, שיביאו אותו. אנחנו נחנקים עם הכסף שלנו כבר שנתיים לפחות ואין לנו אף אחד כרגע באמת להביא.

אתה רוצה שהוא יעזוב את הבונדסליגה הגרמנית ויעבור לבונדסליגה האנגלית?
אני מאמין שנמאס לו כבר מהבונדסליגה.
חוץ מזה, הוא רוצה להתחרות על תארים ולזכות בליגת האלופות. איזה מקום יותר טוב יש לו בלזכות בליגת האלופות ולהתחרות על תארים חוץ מריאל?

לא הבנתי. הליגה האנגלית היא הליגה הכי חזקה בעולם בפער ניכר כרגע. הבונדסליגה היא ליגה חלשה עם כדורגל על סף החובבני עם איך שהם עושים שם הגנה. איך השוותה בין שתי הליגות בדיוק?
והלוואי ויבחר אותנו, אני פשוט לא רואה את זה קורה.

ב2 הליגות יש אלופה ידועה מראש, עם הבלחה חד פעמית של פעם קבוצה אחרת פעם ב…
בשתי הליגות ההגנות הן לא הכי חזקות בעולם וקבוצות מקבלות חמישיות,שישיות ושביעיות כל עונה.

אני כן רואה אותו בוחר בנו, הסברתי את זה מקודם. התחרות היחידה היא מול סיטי ואולי פסז.