דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לאנצ’לוטי אין זכות להתלונן על חוסר ברכש כל עוד הוא לא ניסה אף שחקן מקסטיליה.
לא אוהב מאמנים שרוצים הכל מוכן במקום לנסות לפתח כשרונות צעירים. הרבה יותר קל לדרוש שחקן מוכח. מאמן גדול צריך לדעת גם ליצור יש מאין.

אף אחד לא מצפה ל-11 שחקני נוער בהרכב, אבל אם למשל המגנים הימניים שלך פצועים אולי שווה לנסות את טוביאס לכמה משחקים בעמדה הזאת? יש לך את אריבאס עם המספרים הכי מרשימים בליגה השלישית אולי הוא שווה משהו בתור מחליף? לא תנסה לא תדע.

מול סוסיאדד למשל אין את קרבחאל, לוקאס, מנדי ואלאבה. למה לא לשים את נאצ’ו מגן שמאלי ואת טוביאס מגן ימני במקום לאלתר עם קמאבינגה או פדה בתור מגן. (שכחתי שאודריוסולה קיים)

הכי קל לדרוש רכש. לא אומר שלא צריך, אבל היה יותר קל לקבל את העמדה הזאת אחרי שכל האופציות מוצו.

אם בפנטזיות עסקינן נראה שהמגן הטוב בעולם נמצא בשוק ואפחד אפילו לא פוזל לכיוון… קאנסלו יכול לשחק מגן ימני ושמאלי ולשדרג לנו את העמדות האלה פי מיליון בערך, לא שזה קשה עם מה שיש לנו כרגע.

פשוט פדיחה עצומה שלנו שסיטי משחררים בכזאת קלות את קאנסלו ואנחנו לא עפים עליו על מאתיים.
אני רותח

בדיוק באתי לכתוב את זה, אבל באיירן כבר פוזלת לכיוונו.

לא ברור למה אנחנו לא עושים מהלך

באמת הזייה דני כבר שחקן עבר, מנדי מעולם לא היה שחקן, אלאבה לא רוצה לשחק שם, ואסקז מחלטר במקרה הטוב ורק נאצ׳ו אשכרה שחקן סביר שם. מצב יותר בקנטים מזה בעמדות המגן לא זכור לי מאז ימי סלגדו.

מהלך מאוד מפתיע של סיטי.
כל קבוצה צריכה מגן כזה, לא רק ריאל. לא יודע למה שמרו את זה בשושו וזה פורסם רק עכשיו כשהוא כבר רגל וחצי בבאיירן.
כנראה זאת עיסקה רק לבאיירן, אחרת הסוכן היה עושה סבב בין כל הקבוצות הגדולות.

רק לסכם את חלון ההעברות של היומיים האחרונים-

*צ’לסי מחתימה את המגן הימני המצויין של ליון מאלו גוסטו (כשיש לה את ריס ג’יימס כן?)

*קאנסלו המצויין רוצה לעזוב את סיטי והולך בהשאלה לבאיירן מינכן

*במקום קאנסלו סיטי הולכת על פדרו פורו המעולה שכבר היה רגל וחצי בטוטנהאם.

כל זה כשזו אחת העמדות הכי נחוצות שלנו בסגל, אנחנו אפילו לא במשחק.
בקיץ יהיו אנשים שישאלו את מי אפשר להחתים ואין שחקנים בשוק, שיחזרו ליומיים האלה.

רייס ג’ימס פצוע 5/6 חלקים מהעונה אז הם היו חייבים להחתים מגן ימני בלי קשר.

העסקה עמדה להסגר אבל ספורטינג ליסבון חזרו בהם.
https://twitter.com/David_Ornstein/status/1619966523493453824?t=1QJzce5wQWA8myelCjfVCg&s=04&fbclid=IwAR1167oPifFgktGxS2X-7fB9fX87CSIUrUeRPu3G6f6Wrwowl2q_QVYiXC8

פדרו פורו היה שחקן של סיטי שנמכר לספורטינג עם סעיף רכישה חזרה של כ 20 מיליון יורו[אל תתפוס אותי על הסכום, משהו נמוך]. אותו דבר כמו המקרה שלנו עם פראן גארסיה, לברקוזן רצו לרכוש אותו בסכום של כ-20מיליון אבל הפעלנו את הסעיף רכישה חזרה.
https://www.si.com/soccer/manchestercity/transfer-rumours/manchester-city-agree-eight-figure-buy-back-clause-in-sale-of-spanish-defender-pedro-porro

ה10אגורות שלי על קנאסלו-
אני לא יודע אם סיטי היו מוכנים בכלל להשאיל/למכור לנו את קאנסלו אם היינו בכלל מציעים עליו משהו[או הצענו והם סירבו].
אל תשכחו שהצוות ההנהלה+מקצועי של סיטי מורכב מאנשי בארסה בעבר.

גם קרבאחל פצוע כל עונה לכל העונה וגם אנחנו חייבים מגן ימני, בשורה התחתונה ג’יימס יחזור לשחק והם יהיו עם 2 מגנים נהדרים כשאנחנו מחלטרים כרגע עם נאצ’ו וקמאבינגה כמגנים.
לגבי פדרו פורו- ידוע, מכיר את הסיפור.
על פי כל הדיווחים האחרונים העסקה עם טוטנהאם נפלה כי סיטי נכנסה לתמונה ורוצה להחזיר אותו אליה.
אגב דיווחו בעבר מספר פעמים שריאל שלחה נציגים לצפות בפדרו פורו כך שבכל מקרה מדובר על שחקן שרצינו כביכול והעסקה עם טוטנהאם נפלה כרגע.

אני מסכים איתך ב100% חוץ מהקטע עם ג’ימס.

הוא יחזור ויפצע שוב אחרי 2/3 משחקים. לא מאחל לו את זה כמובן, אבל הבנאדם נורא נורא פציע ועל סמך הדוח הרפואי שלו זה מה שיתרחש גם.
גם הפיזיות בליגה האנגלית לא עוזרת לו בקטע הזה.

הבעיה אצלנו זה שקרבחאל ומנדי פצועים יותר טוב לנו מקרבחאל ומנדי כשירים.

מסופר על פלורנטינו, שהיה מאמין גדול ואדוק ברוחו של חואניטו.

באו ואמרו לפלורנטינו: “שמעת? בנזמה כבר בן 34, ובדיוק הופעל להאלאנד סעיף שחרור מצחיק בדורטמונד”.
אך פלורנטינו ענה: “אין לי בכך צורך, רוחו של חואניטו תנצח”.

באו ואמרו לפלורנטינו: “מודריץ’ כבר בן 37, ושמענו שברנרדו סילבה לא מרוצה באנגליה ורוצה לחזור לחצי האי האיברי”.
אך פלורטינו ענה: “אין לי בכך צורך, רוחו של חואניטו תנצח”.

באו ואמרו לפלורטינו: “אין לנו מגנים מתפקדים כבר כמה שנים, וקאנסלו בדיוק הסתכסך עם פפ”.
ענה להם פלורנטינו: “אין לי בכך צורך, רוחו של חואניטו תנצח”.

הגיעה סוף העונה. אך אבוי! ריאל לא זכתה באף תואר.

נשא פלורטינו את כפיו השמימה וזעק: “חואניטו הגדול, אני האמנתי בך! מדוע לא שלחת אלינו את רוחך שתעזור לנו?”

יצאה בת-קול מהשמיים ואמרה: “פלורנטינו היקר. שלחתי לך את האלאנד, סילבה, קאנסלו. מה עוד יכולתי לעשות??”

https://twitter.com/madridxtra/status/1620312113326559234?s=46&t=5pJ9TV2CcXDpF9XNdBqyxg

https://twitter.com/madridxtra/status/1620311504359759872?s=46&t=5pJ9TV2CcXDpF9XNdBqyxg

״לא תודה,יש לנו את מריאנו פאקינג דיאז,שזכה בליגת אלופות 3 פעמים״

חצי מהליגה האיטלקית במכירת חיסול והמועדון לא מצא שום שחקן שיכול לתרום לנו כלום,מעניין.

גם אם חשבו שאפשר להסתדר עד סוף העונה עם מה שיש אז הפיצוץ הזה בין ז’ואאו קאנסלו לפפ גווארדיולה הגיע כמו מתנה משמיים ואין סיבה שבאיירן מינכן תקדים אותנו. כששמעתי על כך לראשונה זה היה נראה לי טוב מדי כדי להיות אמיתי, ממש גנון. באמת מאכזב שהמועדון ישן בעמידה. אגב גם יש את זה על פדרו פורו שג’וני קלאפט רצה לדחוף להחתימו אבל נראה את הגב של טוטנהאם (לא ראיתי אותו מספיק, הוא בישל כבר 11 שערים השנה וכנראה שהכל עדיף על דני קרבחאל שאמור לחזור לשחק). חבל שמסתנוורים מהעונה שעברה. תומאס רונסרו והאחרים צריכים להיות רומנטיקניים וגם אני, במועדון ישנם אנשי כדורגל.

אני לא חושב שמישהו במועדון חושב שאפשר להסתדר ככה עד סוף העונה, לכולם ברור שזה לא יחזיק הם מבינים טוב מאיתנו אבל אף אחד לא יצא בתקשורת ויגיד שריאל מדריד בעונה פיננסית.
לא יודע אם זה בגלל קשיים כלכליים, האיצטדיון, שמירת כסף לאמבפה או השד יודע מה אבל ניכר שבמועדון פשוט לא רוצים להוציא כסף ולא משנה איזו הזדמנות תיפול בדרך.

image

לא יודע כמה זה אמין.

מפבריציו -

אבל אולי מה שהעלית נכון ואמיתי, לא שאני מבין מה תעשו עם טשואמני, קמאבינגה, פדה, אנזו וחלומות על בלינגהאם.

בטח במחיר הזה של אנזו, ועם כמה שבלינגהאם צפוי לעלות בעצמו.

לדעתי ריאל מפחדת להיכנס למלחמת מחירים על בלינגהם.

פייק, לא היה כלום כי אין כלום.

חלון העברות ינוארי לא טיפוסי, העברות בפרופיל יחסית גבוה, הסופר ליג ממשיכה לפתוח פער על שאר הליגות ושופכת סכומים לא מבוטלים בכלל בלי הרבה חשבון וצ’לסי בראשם.

שמועות בנוגע לברנרדו סילבה שאולי יעשה קאנסלו לאנשהו (רמז: לא למדריד).

איסקו מתדרדר עד לאוניון ברלין

סה"כ לא משעמם מחוץ למדריד.

ובסיפור שכבר הכי מאוס ורחוק מאוד מלהסתיים, ג’וד עכשיו נוטה לבחור בליברפול.
תתכוננו, הקיץ, האמבפה מכה שנית…