דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

נכון שגם הוא חווה הצלחות עם המערך הזה, אבל צריך לקחת בחשבון שהיו נפילות איתו והוא לא המתכון הבטוח להצלחה.
כעיקרון מה שהמערך הזה מאפשר זה משחק בלחץ גבוה אבל הבעיה איתו שהוא חשוף להתקפות מתפרצות, ואין לך מגן פרופר באגפים מה שעוד יותר חושף אותך ליציאות של הקיצוניים.

לאור מצבה של יובנטוס - יש מישהו שהייתם מביאים משם?
אומנם אין שום דיבור על זה בתקשורת, אבל בכל זאת פורום פנטזיות ובפעם הקודמת זה עבד לנו לא רע

ולאחוביץ’ וקייזה

ואולי גם איזה בלם (גאטי), למרות שאנחנו יודעים איך הבלמים מהליגה האיטלקית נראים אצלנו בסוף

רק אם קייזה לא היה ככ פציע…
את ולאחוביץ׳ לא ראיתי מספיק, אבל אם הוא באמת טוב ותהיה הזדמנות להביא אותו בזול יחסית זה יכול להיות גם אחלה מהלך

פראן גרסיה יצטרף בקיץ,ריאל מפעילה את סעיף השחרור ותשאיר אותו בראיו עד סוף העונה.

חבל,במקום שיגיע עכשיו ותהיה לו הזדמנות להוכיח את עצמו בסגל הוא יגיע בקיץ ולדעתי יימכר מיד.

גרסייה לא מגיע עכשיו אבל נוכל להתנחם בזה שגם מנדי לא יהיה איתנו בחודש הקרוב.
קמאבינגה מצויין כמגן שמאלי, אבל עדיף שיקבל כמה שיותר דקות בקישור.
קמאבינגה מגן שמאלי ופדה ימני זה יכול להיות הרכב מצויין

קורטואה
קמאבינגה רודיגר המחליק פדה
סבאיוס צ’ומה
ויני רודריגו אסנסיו
בנזמה

אהבתי שאנצ’לוטי לא מוכן לרדת מ4 קשרים ואתה רוצה שיפתח עם 2 ו4 שחקני התקפה :slight_smile:

סלחו לי אבל אני עדיין לא רואה את הפוטנציאל של פדה כמגן.
הוא יצליח שם כי הוא שחקן טוב וכי התחרות שלו היא דני קרבאחל, אבל זה משהו שנכון גם להגיד על מודריץ’.
אגיד יותר מזה, לטעמי למודריץ’ יש הרבה יותר פוטנציאל להיות מגן טוב מלפדה.
פדה כן יוכל להוסיף לנו עוצמות ופריצות מהאגף, אך לדעתי מבחינה הגנתית הוא יתקשה מול הזריזות של הקיצוניים מצד אחד, ואין לו את היכולות על שטח קטן שהייתי רוצה ממגן שמקבל כדור תחת לחץ כשהוא צמוד לקו.
ואסקז לטעמי הרבה יותר מותאם לעמדה הזו, וגם הוא לא היה הצלחה כל כך גדולה שם.

אני לא פוסל הסטה שלו לעמדה הזו. אבל זה רק בגלל שאין לנו מגן ימני, אבל הוא ממש לא איזה “מגן ימני שמשחק קשר” הוא קשר לכל דבר ועניין. חבל לי שקרלו מתעקש לשחק איתו כקיצוני כל כך הרבה.
אם הוא ישחק מגן זה רק כי התחליפים שלנו בקישור טובים מהתחליפים שלנו בעמדת המגנים.

אגב, אם כבר להסיט קשר, קאמבינגה הראה אתמול בעמדת המגן השמאלי יכולות מעולות. הוא מחזיק ביכולות הרבה יותר גבוהות לעמדה הזאת מפדה מבחינתי.

בכל מקרה, הכי אבל הכי חשוב, להפסיק להרכיב בכוח את קרוס ומודריץ’ בקישור. אם אין ברירה מילא, אבל לא להסיט קשרים להיות קיצוניים בשביל זה. לכל היותר הם צריכים להחליף זה את זה ראש בראש. אין שום סיבה ששניהם יפתחו בשום משחק בו יש לנו ברירות. אנחנו מפסידים כל מאבק במרכז כשהם יחד וזה לא שהם מפצים על כך עם איזו תרומה התקפית גבוהה.
באמת שפדה כקיצוני כדי לשחק עם קרוס ומודריץ’ זו התאמה טקטית כל כך מיותרת. אנחנו מוותרים על הקשר הכי טוב שלנו ועל קיצוני טוב מאוד (רודריגו) כדי לקבל קיצוני בינוני וקישור עייף.

כמובן גם שסבאיוס לא צריך לזוז מההרכב ביכולת הנוכחית, בטח שלא בשביל קרוס או מודריץ’.

4 קשרים כמו שקרלו אוהב, רק ש 2 ישחקו מגינים.

לא יודע אם שמתם לב, אבל פעם ראשונה שבכל כלי התקשורת מספרים לנו שקרלו לא מבסוט על ההחלטות ההנהלה.
קרלו מבקש חיזוקים ובמועדון מפנים אותו להשתמש בקסיטיליה או באקדמיה.
קרלו טוען שבהנהלה שומרים כסף לאמבאפה או בלינגהאם ולא מחזקים את הסגל כמו שצריך עכשיו.
וויכוח נוסף שיצא לאור הוא שקלאפט (אחראי הרכש) טוען שצריך לחזק את עמדות מגן ימני ומגן שמאלי, בעוד קרלו רוצה חיזוקים להתקפה.
אני לא אתפלא אם זה הקדימון וההתחלה לכך שקרלו יעזוב בקיץ לנבחרת ברזיל (על זה גוברים הדיווחים שהוא הסכים בסוף להיפגש איתם). כנראה לאט לאט בונים קייס וסיפור על למה תהיה הפרידה (בלי קשר בינתיים לתוצאות) למרות שכל הזמן גם מספרים שבריאל מה שחשוב זה התוצאות בסוף העונה - ואת זה קרלו יודע.
בנוסף אחרון, הסיבה שקרלו נתן לקורטואה לפתוח בגביע זה לאור העובדה שחשש למשרה שלו והוא לא סומך על לונין. במידה וקרלו יישאר בקיץ, לונין יעזוב בוודאות.

לא אצרף את כל המקורות להכל כי אין כוחות, אבל מעניין לאט לאט.
זה במקביל לדיווחים שזידאן כן או לא שוקל לחזור לקדנציה שלישית (לדעתי לא יקרה, והיחיד שיחליף את קרלו זה אלוהים בכבודו בעצמו שנמצא בקסטיליה).

לפי מה שאני יודע כל המגנים פצועים כרגע, בנוסף לזה סבאיוס הרוויח את המקום שלו בהרכב- יכול להיות שאנחנו באמת נראה את ההרכב הזה (או דומה לו).

להרכב כזה יש פוטנציאל, רק ששני הקשרים בו צריכים להיות מוכנים לסגור ולחפות על המגנים (כי קמאבינגה בשמאל ופדה בימין פורצים קדימה) ואני לא בטוח שלקשרים שלנו יש כרגע מספיק הבנה טקטית לזה. לצורך העניין, אני חושב שהרכב כזה היה נראה הרבה יותר טוב מבחינה הגנתית עם קסאמירו.

https://twitter.com/madridxtra/status/1619296456950665217?s=46&t=bQv2oTxtV1qBgE8MqmwrKQ

בובה על חוט.

אני חושב שאין מנוס ממעבר ל4231 וזה יחלחל גם לקרלו שהתייחס לזה במסיבת עיתונאים.

חשבתי שרודריגו הכי טוב בצד שמאל, אבל נראה שהוא טוב יותר מתחת לחלוץ. הוא גם יורד לעזור קצת להנעת הכדור וגם תומך ממש טוב בהתקפה.

4231 שהוא בעצם 433 אסימטרי(פדה לכאורה באגף אבל בפועל באמצע) זה הסיכוי הכי טוב שלנו לתת איזשהו ערך התקפי. עם מגן ימני שתורם בהתקפה זה בכלל יהיה טוב.

צודק, כדאי להביא מאמן שילכלך על כל הסגל שלו. כי כידוע לרוב שחקנים צריכים מאמן שילכלך עליהם כדי שהם ילחמו עבורו על המגרש.

בחיים לא אבין את התלונות האלה. שלא תבינו לא נכון, יש לי תלונות רבות לקרלו, אך העובדה שהוא לא מלכלך על השחקנים שלו בתקשורת היא לא אחת מהן.

סבאיוס וצ’ומה זה שני קשרים שעובדים מאוד קשה, ובנוסף קמא ופדה זה 2 סילונים שחוזרים כמו טיל להגנה, ראינו זאת במשחק האחרון איך קמאבינגה היה ברחבה של היריבה ושנייה אחרי כבר סגר את הצד שלו.

אז אתה בעצם מעדיף מאמנים כמו מוריניו או קונטה שיוצאים כנגד השחקנים שלהם ונגד ההנהלה בתקשורת?
שכחת את ההריסות שהיו בחדר ההלבשה בעונה ה3 של מוריניו?
שמע, אני לא יודע מה איתך אבל אני מאמין שאת הכביסה המלוכלכת מכסים בבית. בדגש שמדובר במועדון מסדר הגודל של ריאל מדריד.

https://mobile.twitter.com/theMadridZone/status/1619071712728944640

תגובה סטייל ברק בכר הייתה מספקת אותי מאוד,מה קשה להודות בזה שהקבוצה שלך משחקת חרא? ממש לא מצפה ממאמן שיירד על השחקנים שלו אבל לפחות שלא יגנוב את דעתם של האוהדים כל פעם.

להתלונן על איכות סגל חלשה בתקשורת זה בדיוק לרדת על השחקנים.
אשמח אם תכתוב פה מה היית מצפה שקרלו יענה על השאלה של “האם הקבוצה שלך זקוקה לחיזוק”?

1. כן, הייתי רוצה שנביא את X.
  2. לא, יש לנו סגל נהדר.

אפילו אני די בטוח שזה היה מעלה את מחיר אותו שחקן כך שטוב לא היה יוצא מזה. וזה בנוסף לבעיות שלכלוך על הסגל שלך היה יוצר.

״אנחנו לא נראים מספיק טוב כרגע,הסגל זקוק לחיזוק שנעבוד עליו ביחד עם הנשיא לקראת הקיץ,כרגע אנחנו לא רואים מספיק אופציות בשוק החורף כדי לחזק את הסגל הקיים״.

וואללה הייתי מקבל באהבה,אבל הגניבות דעת האלה מוציאות אותי מדעתי.

גם אני מעדיף את זה מן הסתם אבל העניין עם קרלו שהוא גם לא מכבס בבית, הוא פשוט הולך עם הבגדים מלוכלכים לעבודה.
אנצ’לוטי הוא איש של ארגון, יש בזה המון טוב כמו שקט תעשייתי ויחסי אנוש מעולים כי הוא אהוב על כולם ואף פעם לא עושה בלאגן אבל מהצד השני הוא כבר לעולם לא יהיה האיש שידפוק על השולחן ויגיד אני חייב רכש.

ובדיוק בגלל זה הוא הגיע לקדנציה השניה שלו.
הוא לא ביקש (כנראה) ולא קיבל כלום בעונה הראשונה שלו ועדיין הצליח לעשות עונה מדהימה עם אליפות וצ’מפיונס ואם בסוף העונה הנוכחית יסיים בלי אף תואר פרז יעיף אותו ויהיה לו את האשם באי ההצלחה של הקבוצה.
זה פלורנטינו, גם כאן לטוב ולרע.