דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

תודה על הכל, חלוץ ענק.
מודריץ’ לא יעזוב בחיים בקיץ הזה.

14 עונות
5 גביעי אירופה
4 אליפויות
5 גביעים ביניבשתיים
4 סופר קופה אירופאי
3 גביעים
4 סופר קופה ספרדי

647 משחקים, 353 שערים ו-165 בישולים (מלך הבישולים בהיסטוריה של המועדון).

פרידה רשמית - יום שלישי ב- 12:00 שעון ספרד

כמה טוב השם!

חיפשו חלוץ גם לפני, בטוח שיחפשו גם עכשיו. רודריגו לא ממצא את הפוטנציאל כחלוץ מרכזי.
אני לא חושב שקיין יגיע לפה. גם בגלל דניאל לוי, וגם בגלל שזו לא רכישה נכונה כלכלית. אני מאמין שזה יסתיים בחלוץ מספיק טוב, אבל גם כזה שנוכל להושיב על הספסל בעוד שנה או שנתיים אם וכאשר אמבפה או הלאנד יגיעו.

תראו תראו מי כאן.

בהחלט!
Screenshot 2023-06-04 at 12.13.34

גם בנזמה, גם הזאר, גם מריאנו ולא פופולרי אבל אני גם שמח שאסנסיו עזב
איזה התחלה לקיץ!

איזה הפתעות פלורנטינו מכין לנו? שנים לא חיכיתי לחלון העברות כמו שאני מחכה לו הקיץ

מי היה מאמין שהיום הזה יגיע. תודה בכל זאת על הרגעים היפים. ותודה לשאר העוזבים שלא השארתם לקמצן ברירה אלה לפתוח את הכיס סוף סוף.

ואייחו כרגע:

תמונה

אז מסתבר שהאינטרנט הוא כן המציאות.
אחלה קארים, היה טוב וטוב שהיה, יאללה מהפכה של שמחה!!

זה בדיוק העניין - נראה שאין חלוץ שעונה על כל הדרישות האלה, מצד שני סביר להניח שנצליח למצוא שחקן אגף ימין סביר+.
בהנחה שהמועדון באמת בונה על אמבפה/האלנד ב2024 אני לא רואה אותנו מוציאים 100 מיליון ומעלה על חלוץ בקיץ הזה.

יש אופציות לחלוץ מחליף בפרופיל, המועדון מחפש אחד כזה גם ככה, פשוט העזיבה של בנזמה תחייב לפתוח את הכיס. אז אולי יהיה אפשר למצוא אחד שאולי יעלה יותר כסף אבל בינתיים נסתדר איתו עד שיגיע חלוץ. במידה ואמבפה לא יגיע ב24, נוכל להביא את קיין או חלוץ אחר בחינם.

קולו מואני, ג’ונתן דיוויד, אופנדה, ראמוש, ואני בטוח שיש עוד אופציות שלא עולות לי לראש עכשיו.

למצוא שחקן אדף ימין בימינו קשה יותר מלמצוא חלוץ. מדברים על קרים אדיימי ועל דיאבי, אלו לא בדיוק שחקני על גם ככה.

אז איך קמאבינגה בתור חלוץ?

https://twitter.com/madridxtra/status/1665313988098367488?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

מעודד מאוד,שחוסלו יהיה מחליף ויביאו חלוץ אמיתי להרכב.

לפי מצב העניינים ואם נאצ’ו גם עוזב אנחנו בבעיה גם בהגנה.
חייבים בלם דחוף ומגן שמאלי.פראן גרסיה זה לא מספיק ואני בספק אם הוא ברמה לריאל . לא מן הנמנע שנראה את קמא מחלטר בעמדה שם רוב העונה.
מאגף ימין כבר התייאשתי. שנה הבאה יורו ודני הולך לשמור על הרגליים חצי מהעונה. יש מצב פדה ישחק מגן ימני.

בקיצור יהיה קיץ מעניין.
השערה שלי- יסתיים בין מאכזב לבינוני פלוס.

אין מאושר ממני מניקוי האורוות המתבקש, מרגיש כמו קיץ 2009, גם אז קיבלנו רביעייה בצ׳מפיונס מקבוצה אנגלית שהתניעה את מוד המהפך (שהתחיל עוד בתוצאה שאין לנקוב בשמה באותה שנה).

לא קונה את זה שפרס יוציא אותנו לקיץ בינוני, זה בן אדם שאוהב שיש לו כמה אסים בשרוול והוא כמו שופוהוליק בגמילה שנתנו לו אשראי בלתי מוגבל בקניון. אני אופטימי, איך אפשר שלא כשהשבוע נפתח ככה ונפטרנו מכל כך הרבה שומן עודף?

כל מה שקורה עכשיו בריאל זה רק לטובה.
בעמדת העוזבים - עוזבים אותנו או חבר׳ה שפיללנו שיילכו, או קארים, ששורה תחתונה הוא בן 35, ותכלס לא הייתה לו עונה טובה. אם העזיבה שלו גורמת למועדון לפתוח את העיניין - זה מעולה.
אישית לדעתי צריך לשאוף לקנות את קיין. הכל טוב ויפה להגיד שהוא לא שווה 100 מיליון, ואולי הוא לא שווה את זה,
אבל הוא בן 30, את ה2-4 עונות טובות הוא יכול לתת לנו. (קארים פאקינג בן 35…)
רונדלו בגיל 33 עוד היה בסדר גמור בריאל. מינימום 3 שנים קיין יכול לתת לנו, אי אפשר כל הזמן להיתלות אם הצב יגיע או לא. צריך שתהיה קבוצה חזקה כאן ועכשיו.

אם יביאו את האברץ, קיין, יחזירו את ברהים, הביאו כבר את פראן גרסיה (הפעם לא מתבלבל), ואולי אפילו ימכרו את מנדי, + הבאתו המסתמנת של בלינגהם, זה ניקוי אורווות והתחדשות רצינית.
מבין כל העוזבים, היחיד שתכלס חבל שעוזב זה נאצ׳ו.
אסנסיו זה שחקן סגל משלים (מעולה) אבל ממש לא הרכב.

וואוו!! מה קורה פה?!
לא הייתי מאמין בחיים אם הייתם מתארים לי יממה כזאת…
איזו התרגשות.
תודה רבה לאסנסיו על רגעי קסם.
תודה לבנזמה על עונת כדור זהב מהגדולות שראינו.
תודה להזאר על משהו…

רק חסר שנשמע שקראבחאל עוזב.

הסגל שלנו עונה הבאה (כפי שמסתמן נכון לרגע זה):
בלמים: מיליטאו, רודיגר, אלאבה
מגנים שמאליים: פראן, מנדי
מגנים ימניים: קרבאחל, ואסקז
קשרים: טשואמני, פדה, קאמבינגה, בלינגהם, קרוס, מודריץ’
קיצוניים: רודריגו, ויניסיוס
חלוצים:

עשינו את הצעד הראשון בניקוי האורוות וניקינו את רוב מה שהיה צריך לנקות. כעת נותר למלא את הסגל בדם חדש.
אם תשאלו אותי, סגל בריא צריך 4 בלמים, 2 מגנים לכל אגף, 6-7 קשרים, 4 קיצוניים, 2 חלוצים.
כלומר חסרים לנו: חלוץ בכיר, חלוץ מחליף, 2 קיצוניים (מחליף ראשון ומחליף שני) ובלם.
אם נרצה גם להשתדרג יותר אז רצוי מגן ימני להרכב שיעקוף את קרבאחל וואסקז בהיררכיה.
בקיצור, קיץ מאוד מעניין נמצא לפנינו, מקווה שלא נתאכזב.

הלוואי שיאריכו לנאצ’ו חוזה, הוא מצוין כדי לסגור את החור במרכז ההגנה, וכנראה שלא קיים שחקן שיעשה זאת טוב יותר ממנו ביחס למחיר שיעלה. בגלל שמדובר על בלם רביעי גם מארין יספיק, אבל זה בהחלט ירידה ברמה, במיוחד כשהמחליף השלישי זה אלאבה.
לעמדות הקיצוניים, הלוואי שדיאבי יגיע. לגבי המחליף השני, פדה ואריבאס לדעתי יכולים להספיק עבור התפקוד הזה בהנחה שדיאבי או שחקן אחר בקאליבר שלו יגיע.
לעמדת החלוץ אנחנו צריכים 2. חוסלו מושלם כחלוץ מחליף, אבל נחוץ מישהו להרכב. קיין טוב לתפקוד הזה וגם אוסימן, אבל פלורנטינו יהיה חייב לפתוח את הכיס.

זה יהיה קיץ של 200-300 מיליון, אין מה לעשות. פלורנטינו יהיה חייב לפתוח את הכיס

רמת הציפיות שלנו האוהדים כרגע:

מאמן: נגלסמן

והמציאות בפועל, בפתיחת העונה הבאה:

מאמן: …אתם באמת צריכים לשאול?

תגידו, אין איזה סיכוי שלאור העזיבה של בנזמה, במקום הארי קיין נראה איזה מהלך על אמבפה כבר עכשיו במקום בקיץ הבא?
אל תקטלו אותי אני רק שואל ומפנטז…
אני ממש ממש ממש מפחד שהחתמה של חלוץ כמו קיין עכשיו ב100 מיליון + הסכום ההזוי שנשלם על בלינגהאם יחסמו את המעבר של הצב קיץ הבא, אני חרד מזה.

זה מה שהארי קיין צייץ במהלך הניצחון 4-0 של ריאל במינכן ב-2014
https://twitter.com/HKane/status/461224216332091392

אין טעם ללכת על אמבפה. שום מצב שפ.ס.ז’ תמכור אותו, זה יהיה בזבוז זמן.
גם מו"מ על הארי קיין עלול להימשך כל הקיץ אבל פה לפחות יש הגיון כלכלי וטוטנהאם תעדיף למכור מאשר לאבד אותו בחינם ליונייטד בעונה הבאה.

אני בהתלבטות לגבי קיין. מצד אחד הוא החלוץ הכי מלהיב שאנחנו יכולים להשיג. שילוב שלו עם ויני ורודריגו יכול להיות קטלני. מצד שני הוא בן 30 ולך תדע איך יתאקלם במדינה חדשה.

לא משנה מה יקרה אני כבר מבסוט שהמהפכה המיוחלת הגיעה. חבל שפספסנו את הלאנד שנה שעברה אבל לפחות דברים מתחילים לזוז.

מבין השחקנים הבכירים שנשארו ולדעתי מיצו הייתי מונה גם את מודריץ’ וקרבחאל. קרוס דווקא נתן עונה טובה אבל אף פעם לא התלהבתי מסגנון המשחק שלו וגם ממנו הייתי שמח להיפרד.