דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לפי פבריציו רומנו הוא אכן ויתר על חלק, ההתרה הייתה בהסכמה וויתור הוא משהו שגם נהוג כחלק מהתרה בהסכמה. כנראה לא ויתר על חלק מטורף, אבל כן נחסך פה כסף.

על מריאנו בהחלט לא נחסך שקל.

למריאנו נגמר החוזה.
אולי ויתר לנו על יורו וחצי אבל אני מאמין שהסיכום הוא שהזאר מקבל את כל שכרו מלבד הבונוסים או משהו בסגנון, לא רואה איזה סיבה יש לו לעזוב אם זה לא המצב.

אם זה נכון זה קצת פחות משמח, אבל יותר מה30 מיליון יורו שהבחור עולה לנו בעונה, הוא תופס לנו משבצת של שחקן בהתקפה. למעשה עשיו, עד שברהים יחזור רשמית, אין לנו אף קוץ בהתקפה שאתה שובר את הראש למה נותנים לו לשחק.

התקווה שלי היא שמקשיחים עמדות למצוץ קצת יותר כסף ממילאן.

ספורטאי מקצוען-על כמוהו, פשוט לא יכול לסבול מצב שהוא נמצא על הספסל כל הזמן ולא בונים עליו מקצועית.

café-lol

האזרד הוא לא מריאנו, מדובר במי שהיה אחד השחקנים הטובים בעולם בעבר. הוא תמיד היה אופטימי בכל הראיונות ותמיד היו דיווחים על ההשפעה החיובית שלו בחדר ההלבשה. זה מאוד קשה ליפול מהאולימפוס בצורה שהוא נפל. הוא מקבל את רוב שכרו, סוגר את הפרק הפחות יפה של הקריירה שלו ויש לו הזדמנות לעבור לסעודיה/ארה"ב ועם המשכורת שיקבל שם ירוויח העונה יותר ממה שהיה אמור(בתוספת הכסף שקיבל מריאל). מאמין שהוא גם רצה לסגור את הפרק הזה.

יופי של התחלה לקיץ 23’. באמת.
להיפטר מהזארד, מריאנו (ואסנסיו) זו התחלה מצויינת. נותר להיפטר מ-אודריסולה, וואייחו ומנדי וקדימה להמשך בנייה.

מחכה לנו קיץ מעניין לשם שינוי :star_struck:

משלמים לו 14 ברוטו במקום 28 ברוטו.
(7 נטו)

סוף סוף קצת אקשן. מה כבר ביקשתי?!

שמועות שזלאטן עוזב את מילאן, אם מחפשים חלוץ סגל לעונה אחת…

ושאלה שקשורה בעקיפין להעברות, אותו אנדריק שאמור בעונה הבאה לחתום בריאל מדריד, למה הוא לא חלק מסגל ברזיל במונדיאליטו הזה?

קבוצות ליגה לא חייבות לשחרר שחקנים לאליפות, הליגה הברזילאית בעיצומה (לא שאנדריק משחק יותר מדי) לכן לא שוחרר.

זה אמור להדאיג אותנו? שחקן של 70 מליון שבקושי משחק בליגה הברזילאית.

אחרי הכל הוא רק ילד בן 16. הכל בסדר. לא צריך להתרגש יותר מדיי כמו שלא צריך לתלות בו תקוות ולהשקיע בו את העתיד שלנו.

כדאי לזכור שהוא עדיין בן 16.
הוא עלה לליגה הבכירה רק לפני כמה חודשים ודברים לוקחים זמן.

בן 16באלופת ברזיל כן? שילמנו על הפוטנציאל לא על היכולת הנוכחית.

אין בעיה, אבל הגיל הצעיר (שמגדיל את הסיכון) אמור להיות מגולם במחיר - 70 מיליון נשמע מוגזם מידי לפוטנציאל.
אין לי בעיה עם המחיר אם בסוף נקבל עוד רודריגו, אבל הנחתי שהמחיר מעיד על משהו מאוד חריג.

מחיר מעיד על ביקוש.
אני באמת מופתע שאנשים פה חושבים על איך הוא נכנס ישירות להרכב ומשנים תוכניות בשבילו. הוא יכול לצאת ויניסיוס ויכול להיות רינייר. פוטנציאל יש, איך הוא יתפתח אף אחד לא יודע.

מדברים על העוזבים ואומרים שלא נשארו שחקנים, אבל מבחינת דקות משחק במצטבר הורדנו עד עכשיו אולי 3% דקות משחק מעונה שעברה, מבחינת אנצ’לוטי לא השתנה כלום.

אותי עדיין מטריד מי יחליף את אסנסיו. 20 שערים ובישולים בפחות מ2000 דקות משחק זה משהו שאי אפשר להתעלם ממנו, ואס כזה מהספסל יכול להיות לעשות את ההבדל לא אחת.

השם שמוזכר לא נותן אפילו קרוב לאותה תפוקה. זה החשש העיקרי שלי מהחלון הזה.

בנזמה עוזב, איזה אקשן הקיץ תענוג.

וואי איזה טירוף. מקיץ שכולנו חששנו שיהיה עוד מאותו הדבר, הגענו לקיץ שברור שהוא הולך להיות מהפכה של ממש. באמת שרק חסר שגם מודריץ’ יעזוב.

לצד זאת, חבל לי מאוד על אסנסיו ונאצ’ו, שניהם נכסים שיהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי למצוא להם תחליפים ראויים על הספסל.

מעניין אם במועדון באמת תכננו משהו לקיץ הבא ואם כן איך העזיבה של כרים תשפיע על הפעולות בקיץ הזה.
לא מתלהב כל כך מהארי קיין, מרגיש לי שיהיה קצת הזארד 2 (נטו תחושה).
מה דעתכם על רודריגו כחלוץ מרכזי ולהביא שחקן כנף ימין אמיתי? בעמדת החלוץ נראה שאין שחקנים מלהיבים מדי שרלוונטיים כרגע.