דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לא ידעתי שיש תקרת שכר, אלא אם אתה מתכוון לפייר פליי

מותר להגיד שאני מאוד לא רוצה את ויני עם הספרה 7?

גם מריו קורטחנה וגם פבריציו. הלוואי והוא פשוט יוותר, למרות שאני במקומו הייתי נשאר. עד שאני לא רואה אישור רשמי אני סקפטי.

אדן הזאר עזב! רשמי!

איך חבר כתב לי לפני דקה? לא זכינו בדאבל אבל יש דאבל אחר - והוא ומריאנו דיאס ביום אחד, תוך כמה שעות ספורות. אני מקווה שהוא אכן חסך למועדון הרבה כסף.

אין מה להגיד, ארבע שנים של טרגדיה ספורטיבית, הכישלון הכי גדול בהיסטוריה של ריאל מדריד - הגיעו לסיומן. 76 משחקים בלבד בארבע שנים. מה הוא הבטיח בסיבלס הא? המהלך הכי טוב של הזאר בריאל לא היה על כר הדשא, מי שנחשב לקוסם בפריימרליג ולאחד השחקנים הטובים בעולם, והקרסול לא ממש תפקד מאז חודש נובמבר הארור (ב-2019) והפציעה נגד פריז סן ז’רמן - אלא זה שהסכים להגיע להתרת חוזה או משהו כזה. לא אסלח לו לעולם על כך שזלזל בטייטל ‘שחקן הרכש היקר בהיסטוריה של ריאל’ וחשב שהוא מלך כמו בצ’לסי ויגיע לכאן עם כרס בירה עבה של שמונה קילו. עם אופי כזה חלש סביר להניח שגם לולא הפציעה זה פשוט לא היה מצליח. איפה הוא ואיפה גארת’ בייל. הזאר גם כשהיה בריא פשוט שכח לשחק, פחד לבעוט לשער, לא דרש את הכדור, איכזב אותי נגד מנצ’סטר סיטי ב-2020 ונגד צ’לסי ב-2021 ומאז לא התאכזבתי יותר. כמו שסיכמו בדף הטוויטר הפנטסטי Madrid Zone, אין מה לעשות: “It was just not meant to be”.

ועדיין אני לא רוצה שיפרוש, שיילך לעשות קצת כסף בטורקיה או בערב הסעודית או להבקיע ב-MLS, ככה הוא רוצה לסיים את הקריירה, כבדיחה? לא חבל?

מאוד מפתיע, וזה מגיע בהמשך לדיווחים שההנהלה הבכירה הבינה שהסגל של העונה לא היה מספיק חזק. צפויים עוד שחרורים.

יש תקווה שבאו לעבוד סוף סוף אחרי תנומה ארוכה.

טוב הקיץ הזה לא יכול להיגמר בחוסלו, אפילו לי זה ברור.

סוף כל סוף מנקים חוזים
מריאנו האפס - בי
אסנסיו עם כמה שאני אוהב אותו הוא שחקן ספסל שרצה הבטחה של דקות- לא קיבל → ועבר לפריז
הזארד ליטרלי נזרק

עכשיו נשאר להביא קיין, האברץ, בלינגהם, פראן טורס, חוסלו כעוד גיבוי
ועשינו יופי יופי של קיץ

לאאאאאאא האימה

זה עומק חשוב בסוף… בינתיים פרז ניקה 3 שחקנים, אפשר להמשיך בניקיון — מנדי לדוגמא

תמיד היתה בליגה הספרדית, ובקרוב גם הפיירפליי יהיה במתכונת דומה. פשוט בשנים האחרונות ריאל לא הגיעה למכסה. זה שמתפנה הרבה מקום מרמז על כך שאולי בקרוב ריאל תנצל עד תום את המכסה הגבוהה מאוד שיש לה.

התכוונת לפראן גרסיה :blush:

מסוג הטעויות שאסור לעשות :slight_smile:

חסכנו רק היום 40 מיליון יורו משכורות לעונה עם העזיבות של הזאר ומריאנו.

אם ויני לא מקבל את ה-7 כולנו יכולים לנחש מה המועדון מתכנן.

בינתיים אני אעצבן את כולכם ואגיד שאני מקווה שלא יתפתו בשביל עונה אחת לשלם 100 מיליון על קיין. אם ממש רוצים אותו אפשר להמתין עונה ולהביא אותו בחינם.

אאלט לפני כמה חודשים במועדון הציעו לויני שיקח את המספר והוא סירב

הדבר הנכון מבחינה כלכלית ומקצועית הוא שילוב של שחקנים ורסטיליים ושחקנים שיעלו מקסטיליה ומקבוצות הנוער.
אנחנו צריכים יותר שחקנים כמו קמאבינגה ורודריגו שיכולים לשחק בכמה עמדות. מיותר לציין שמעבר לחיסכון של המועדון זה נכון גם לאותם שחקנים שישחקו יותר.

במובן זה בלינגהאם הוא רכש חכם משום שהוא יכול לשחק בכל עמדות הקישור. צריכים עוד שחקנים מן הסוג הזה. רובנו היינו שמחים לברנרדו סילבה אבל לא נראה שזה יקרה לצערנו.

הייתי שמח גם לאיזה צעיר מעניין שיכול לרענן את ההתקפה שלנו. לא לבנות עליו שיהיה שובר שוויון כמובן אבל כן קצת לגרות את הדמיון שלנו.

מה שבאמת מדהים, זה שעזבו אותנו היום 2 שחקנים שנשאו את המספר הזה על הגב שלהם - והפחות מביך מהשניים זה מריאנו.

ויני רוצה בכלל את המספר 11 ואחרי שאסנסיו עזב הוא גם יקבל אותו.
כנראה שיש כוונה בפמליה של ויני לעשות לוגו מסחרי בשם V1N1

simba-toss

אין החזרות. נגעתי באדום.

מותר לטעות לפעמים :slight_smile:

חברים נראה לי שאתם מתבלבלים.
לא חסכנו יורו מהפרידה מהזאר, הוא פשוט קיבל את השכר השנתי בשביל שיעוף לנו מהספסל (אני בעד).
יש מצב שבחישובים של הפייר פליי ושל תקרת השכר יש איזשהי התחשבנות אבל הכסף הוא אותו הכסף.

כתוב בהודעה הרשמית של המועדון שהגיעו איתו להסכם, לא שהתירו את החוזה שלו. מאיפה המידע הזה?