דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אני לא יודע בדיוק איך עניין ונושא הרכש מתנהל אי שם במשרדים במדריד, אבל אם האברץ נוחת בברנבאו (ולא מעניין אותי מי מגיע בנוסף) מישהו אחראי צריך לעוף משם. זה שחקן ומשבצת (במיוחד המשבצת) שכמעט ולא קיימת היום בכדורגל- מס’ 10. ואם כבר 10 אז יש את רודריגו למתחת לחלוץ/חלוץ שני
האברץ שחקן כלל לא לרמה של ריאל. הוא לא מוסיף כלום. שום מימד. מילא אם היה שחקן חופשי או 20-30 מ’ לספסל ולעיבוי הסגל. אבל רכש לבנות עליו; לא תודה.
אם כך המצב הייתי מעדיף להחזיר את דיאז (שימו לב לאן הגענו!)

רוצה להגיד משהו:
לא מת על רודריגו מתחת לחלוץ, אפילו חושב שזה לא טוב - לא עבורו ולא עבור הקבוצה. הסיבה היחידה שרודריגו נראה יחסית טוב שם זה כי יש לו יותר יכולת לכדרר עם הרגל הטובה מאשר בימין ושהוא קרוב יותר לאגף שלו.
מבחינת הנעת הכדור זה הגביל אותנו המון, רודריגו לא ככ עוזר בהנעה שלו וגם די נעלם בעמדות של האמצע (כחלוץ ומתח לחלוץ) - זה היה יותר 442 עם רודריגו כחלוץ שני ומעט נסוג מאשר 4231, ואנחנו מאבדים פה שני קשרים באמצע או אגף ימין שלם (כי ברור לכם שפדה בימין כן?)

מה שאני אוהב בויניסיוס ורודריגו זה שהם יודעים לעבור שחקנים. הם עושים זאת ברמות הגבוהות ביותר. מאותה סיבה תקרת הגג של אסנסיו מאוד מוגבלת. יש לו בעיטה אדירה בשמאל אבל לא הרבה מעבר לזה. אתה לא יכול להיות שחקן הרכב בהתקפה של ריאל מדריד כשאין לך את דריבל ברמה מסוימת.

האברץ לא שונה מאסנסיו במובן הזה. תוסיפו לזה אדישות וכדרור גס והשאלה למה לשלם על שחקן כזה מעל 60 מיליון יורו נעשית יותר ויותר מטרידה.

מסכים עם הקו הכללי שלך, לגבי המשפט הזה אני לא מסכים. כל עוד אנחנו יכולים להרשות לעצמינו את השחקנים שאנחנו מעוניינים בהם להרכב, אפשר לפתוח את הכיס גם על שחקנים שלא מיועדים להרכב. מלבד זה, שחקני התקפה מחליפים משחקים המו וחשוב שמי שיכנס יהיה איכותי.

מעבר לזה ספציפית לגבי האברץ, אני לא יודע אם הוא שווה את זה, אף פעם לא התעמקתי בצ’לסי מעבר למשחקים שלהם מול הגדולות באנגליה וקצת ליגת האלופות. בכללי, אם יש שחקן שהמועדון רוצה, גם אם הוא שחקן ספסל מובהק, לא אכפת לי שיבוא במחיר גבוה כל עוד הוא לא בא על חדבון שחקני הרכב הכרחיים.

לא שולל שנעשה מעשה זידאן ונעלה עם שחקן שישחק בין הקווים (איסקו). אם זה ביהלום, לתקוף 343 או כל דרך אחרת. טקטית, הוא עונה לצרכים שלנו. זו קבוצה אתלטית שצריכה לשחק מהר ככה שהוא נופל לנו טוב.

לגבי התקרה שלו אנחנו חלוקים: אני רואה אותו בהרכב בעונה טובה. היה מעורב ב-17 ו-20 שערים בשתי העונות הראשונות שלו בצ׳לסי

לא משנה איפה זה מתבטא, אם כבונוס חתימה או משכורת שמנה יותר, השחקן גוזר קופון על זה שהוא מגיע בחינם, ככל שהשחקן הוא שם יותר גדול כך גם הקופון.
בקבוצות כמו ריאל לא ירצו ששחקן מסויים יקבל חוזה הרבה יותר גדול מאחרים ולכן הקופון יהיה בדמות מענק חתימה ומשכורת יותר צנועה, בפסז’ לא איכפת להם.

לבנדובסקי לא הגיע עם סיום החוזה,הוא נרכש מבאיירן, כך גם האלאנד שנרכש מדורטמונד ועדיין שניהם קיבלו בונוס שמן, האלאנד קיבל יותר כי דמי העברה היו מופחתים, עכשיו רק תחשוב כמה שניהם היו מקבלים אם היו מגיעים בלי דמי העברה.

אם זה תלוי בי אז ישחק בקישור ההתקפי, וברוב משחקי הליגה אפשר לעלות איתו ועם בלינגהאם שקמאבינגה מאחוריהם.
יכול לשחק גם בצד ימין בהתקפה ואפילו חלוץ 9 כשצריך.

וזה לא שחקן ספסל ב 60 מיליון, זה שחקן שיקבל המון דקות משחק, הוא יקבל הרבה משחקים בהרכב, וכן, כדי להתחרות עם מי שאנחנו רוצים להתחרות איתם חייבים שגם שחקני הרוטציה בהתקפה יהיו שחקנים של שווי שוק של 60 מיליון יורו ומעלה.

האברץ יכול לעבור שחקנים בקלות בכידרור, טכני בטירוף, יש לו תנועה יותר חכמה מאנסיו, יצירתי יותר, מוסר יותר טוב והרבה יותר מגוון ביכולת האיום על השער. אני מדבר על אסנסיו של אחרי הפציעה.

בקיצור, אני מאוד מאוד מאוד אוהב שחקנים סופר חכמים שקוראים את המשחק ורואים זוויות מסירה שעדיין לא נוצרו, האברץ אחד כזה, כל פעם שראיתי אותו התלהבתי ממנו, גם כשהחמיץ כמו וניסיוס.

נראלי שאוהדי ריאל מדריד פשוט צמאים לרכש אחרי כל כך הרבה שנות יובש, אבל חלאס - קאי האברץ זה לא הפיתרון. אם כבר אז זה דיאז או דיבאלה לספסל במחיר ומשכורת שפויה וזהו.

את הדעה שלי על רודריגו אני מאמין שהרוב מכיר. בקצרה מחזיק ממנו יותר מוויני וחושב שחובה חובה חובה לנסות את רודריגו בשמאל ו-וויני בימין / להביא מאמן שיעבוד על חילופי מקומות קבועים.

במילים אחרות, צריך להתמקד בחלוץ רחבה פותח ולהביא מחליפים לספסל וזה הכל.

ובכנות, מתחיל להימאס לי מאמבפה. מבחינתי שיביאו את קיין, דיבאלה, ודיאז וככה יהיו לנו לפחות 5 שחקנים בהתקפה מבלי להחשיב חלוצים מהקאנטרה. אחרי שנה אנדריק מגיע ולאט לאט נכנס לעניינים - כל זה תוך כדי שקיין ככל הנראה יספק מספרים יפים מאוד.

ואז אם… אם ב2025/2026 יהיה צורך בחלוץ חדש ואנדריק ושות׳ (ויני, רודריגו) לא יעשו עוד קפיצת מדרגה אז כמובן שיהיה כדאי להביא את הלאנד.

ובזה חברים, צריך להיגמר דיון הפנטזיות. תודה להאברץ אבל לא תודה.

זה מבחינתי מדוע כן להביא את האברץ. בדיוק מה שהוא יוסיף לנו. ללכת קצת לכיוון איך שמשחקים באנגליה. יותר חזק ומהר.

ברור לך שעם אנצ׳לוטי יש סבירות גבוהה שזה לא ייקרה, כן? בפועל נראה את רודריגו בימין, האברץ חלוץ, ויני שמאל וזהו. שום תיאום שום כימיה, משחק שבלוני לחלוטין. זו בעיה. היה ומדובר במאמן אחר אז ניחא.

ברור. אבל אתה טענת שמה שריאל הייתה משלמת לטוטנהם עכשיו, היא תשלם לקיין בשנה הבאה אם יבוא חופשי. כלכלית ריאל לא תרוויח.
אני טוען שזה לא אותו סכום, ולכן כלכלית עדיף לחכות לתום החוזה.
אתה זרקת 80 מיליון דמי ההעברה הקיץ. אני טוען שאם יבוא לריאל בקיץ הבא, מענק החתימה לא יהיה קרוב ל 80. כמה בדיוק אני לא יודע .

סוף סוף נהיה מעניין פה :star_struck:
לגבי האברץ - אני פחות מכיר מלבד המפגשים נגדנו לא ממש צפיתי בו. אני כן סומך על הצוות שלנו שהוכיח כבר שהוא לא זורק סתם כסך, או לכל הפחות נזהר מאוד בפזרנות ומקבל לרוב החלטות שמרניות.

לגבי קיין - לא באמת הולך לזוז איתו משהו עד ה31/08 בשעה 23:59 כן?

חדשות טובות על הבוקר: פבריציו טוען שנאצ׳ו בדרך לחידוש חוזה לשנה אחת. עניין של שעות, אינטר כבר יודעים שנאצ׳ו לא רלוונטי.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1665971080413028352?s=20

עוד הוא אומר שהציפייה היא לסגור את עסקת בלינגהאם השבוע (מה שכמובן לא מבטיח שנדע על זה השבוע).

כמובן שהכוונה לא הייתה שריאל תשלם לקיין את כל הסכום שהייתה משלמת עכשיו לטוטנהאם, הכוונה שזה לא יהיה ממש בחינם, ששחקן יבקש בונוס חתימה שמן, ואם הוא ברמה של קיין אז הוא יבקש בונוס שמן מאוד, בקיצור הקבוצה לא תחסוך 80 מיליון יורו אלא הרבה פחות ובמקרה כזה גם תשחק בלי חלוץ טופ עונה שלמה שהיה עולה לה בכל מקרה בממוצע 20 מיליון לעונה(בלי המשכורת).
ובמקרה שקיין שחקן חופשי רוב הסיכויים שהוא יבקש משכורת יותר גבוהה, כי עכשיו שנה לתום החוזה הוא יתפשר על מעט פחות כדי לא לקחת סיכון של פציעה ואז מאבד המון כסף, יעדיף להבטיח חוזה שמן של 5 עונות עכשיו ולא להמר על חוזה עוד יותר שמן קיץ הבא, אבל אם מגיעים לקיץ הבא והוא חופשי ובריא יתפשר הרבה פחות.

כלומר קיין עכשיו זה 80 מיליון וחוזה שמן, קיין ב"חינם" עונה הבאה זה מענק חתימה שמן מאוד, משכורת עוד יותר שמנה וככה החיסכון הוא פחות מ 50% אבל גם זה על חשבון שאתה בלי חלוץ טופ עונה שלמה, אז ה"חיסכון" בסוף יעלה הרבה מאוד כסף.

ועוד דבר, להבטיח את קיין עכשיו ב 80 מיליון עדיף מאשר להמר על להחתים אותו “חינם” עונה הבאה ואז אולי תגיע איזה ניוקאסל או פסז’ עם טריליון יורו כבונוס חתימה.

אבל נראה שאין בינינו מחלוקת של ממש והכל נבע כנראה מניסוח לא מדויק שלי בתחילת הדיון בינינו.

עכשיו כשהסברת את עצמך במילים אחרות, אין בינינו מחלוקת של ממש.
אם אני הייתי ריאל, הייתי מחתים את קיין עכשיו, כי בקיץ הבא שום דבר לא בטוח. הוא שווה את הכסף.

חוסה פליקס דיאס מדווח שעסקת האברץ נפלה. שום דווח מקביל מעיתונאים אחרים.

איפשהו גם בגלל שאין אצלינו משבצת של 10, ואם באמת צריך אז בלינגהאם ורודריגו יכולים לשחק שם, וגם בגלל ההסתייגות של הרבה מהקהילה והשמחה של אוהדי צ’לסי, לא יכאב לי במיוחד אם הדיווח יתברר כנכון. אני באמת מתקשה לראות איפה הוא משתלב אצלינו.

בכל מקרה, צריך לדעתי לקחת את הדיווח הזה בעירבון מוגבל. לחוסה פליקס דיאס היו כמה “הברקות” לאחרונה שגורמים לי לתהות האם הוא באמת אמין כמו שחשבתי, או שיש לו הנפצות. מרגיש לי שיש לו מקורות במועדון אבל הידיעות שהוא מקבל אינן נכונות ולמעשה משתמשים בו כשופר. אצלי בינתיים הוא סימן שאלה.
כמובן שאם יתברר בימים הקרובים שהעסקה הזאת באמת נפלה עוד לפני שהיא התחילה זה יקנה לו הבה נקודות זכות אצלי.

הוא עיתונאי חצר של פרז, נראה כמו טקטיקת מו"מ קלאסית כדי לנסות להלחיץ קצת את צ׳לסי.

אכן,כרגע לא מדווח בשום מקום אחר,רק לפני שעה פבריציו רומאנו דיווח שצ׳לסי מוכנה לתת לו לעזוב,מעניין מאוד.

:writing_hand:t2: קארים בנזמה מוצג רשמית באל איתיחאד. בנזמה חתם על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת, ירוויח 200 מיליון אירו נטו בעונה.

ואסקז ליובנטוס תמורת 8 מיליון? עבור מחיר כזה כבר עדיף להשאיר לדעתי.

עוד שחקן נאצ’ו סטייל שאני מחבב מאוד.
לא הייתי מוותר עליו במחיר כזה, סוגר לנו גם את עמדת המגן הימני המחליף וגם קיצוני ימני מחליף עמדות שלא קיימות אצלנו בכלל.

הבעיה היחידה שבשנה הבאה יהיה שחקן חופשי.