דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

מה? שחקן שלא רוצה לשחק לצד כוכבים לא יגיע לריאל.
גם קיין הוא לא איזה כוכב כזה גדול במהות שלו, שחקן מאוד שקט יחסית. אם כבר יש שחקנים שצריכים להדאיג את אמבפה בנושא הזה אז אלה ויני ואולי בלינגהם.
גם בניגוד לויניסיוס, קיין שחקן שמרבה למסור ומאוד קבוצתי.
בקיצור אם הבעיה של אמבפה היא שחקן שיפריע לתהילה שלו, אז הבעיה שלו כבר נמצאת בריאל, מה שאומר שזה כבר קרב אבוד וזו עוד סיבה להביא את קיין.

1. שחקן ברמתו יהיה הכוכב גם בהרכב בו משחקים ויניסיוס וקיין.
  2. מסי וניימאר לא נחשבים כוכבים ברמתו של קיין?
  3. אם ברצונו לשחק בליגה של הגדולים הוא צריך גם לשחק לצד שחקנים גדולים.

בקיצור אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. הוא צריך להחליט האם הוא מוכן לעבור לקבוצה בה שמו באמת יוכל להחרט בהיסטוריה של הכדורגל. בשביל שזה יקרה הוא יצטרך שחקנים כמו קיין לצידו. גם רונאלדו ומסי שיחקו לצד שחקני ענק, עדיין הם היו הפנים של הקבוצות בהן שיחקו.
אם הוא לא מסוגל להיות השחקן הכי טוב בריאל בגלל הארי קיין, אז כנראה שהוא לא טוב כמו שחושבים שהוא.

הדלפות שהאברץ רוצה לבוא, אחרי ההדלפות שצ׳לסי רוצה למכור ב60+ משתנים וריאל ירדה מהעסקה ולא מעוניינת. עכשיו ההדלפות הן שריאל עדיין מעוניינת אבל מוכנה לשלם עד 50. כנראה מנסים להוריד את צ׳לסי קצת.

זה ייגמר בהתפשרות של 2 הצדדים ואני מאמין שהוא יגיע.

הבעיה שאם מביאים את קיין העמדה היחידה שתשאר לאמבפה היא אגף ימין, והוא לא יבוא כדי לשחק שם. ויני נעול באגף שמאל (ואני לא נכנס לשאלה האם זה צריך להיות כך או לא), אם אמבפה יבוא זה לאמצע.

עזבו את קיין, דייויס ואמבאפה.

image

חדשות מעולות עבורינו. יש לנו יותר מדיי דברים להתעסק בהם הקיץ ואני בטוח שלמצוא שחקן ורסטילי ואיכותי כמותו ובסטטוס הזה של שחקן מחליף - קשה עד בלתי אפשרי. בקיץ הבא נוכל להתעסק בהגנה יותר. העונה - הפוקוס על ההתקפה.

זה נאמר גם בשמחה וגם בעצב: אני מניח שההודעה שהכי תרגש אותי הקיץ היא ה-Oficial שנאצ’ו ממשיך איתנו, הוא כבר מזמן מעבר לעוד שחקן נשמה מבחינתי והיו חודשים שזה היה נראה בלתי אפשרי. מצחיק לדבר על להניף גביע, זה עוד רחוק, מה גם שיש לכם ספק שהוא לא יהיה הבחירה הראשונה של קרלו אנצ’לוטי גם בעונה הבאה במשחקים הגדולים? יניף גביע כמו שמרסלו הניף נגד ליברפול - בהחלט מרגש אבל אפס דקות.

פראן גארסיה מגן מצוין. מנוע סילון בהתקפה, השליטה שלו בכדור נהדרת הוא מהיר, משחק בלי פחד, בריא מאוד טפו-טפו-טפו (רביעי במספר הדקות בליגה בעונה שעברה, רש שלושה שערים שיחקו יותר ממנו, 34 הופעות קודם לכן ו-37 מתוך 42 משחקים כשראיו וייקאנו הייתה בסגונדה), שומר לנו על הצביון הספרדי מה שנקרא, סקרן לראות אותו. בערך מ-2018 אין לנו מגן התקפי אמיתי בצד שמאל זה גם יקל על ויניסיוס ג’וניור. בנוסף נקבל סותם חורים לפרלאן מנדי, ש"מזל" שהוא נפצע הרבה.

אגב מבחינתי זה מאוד פשוט: הארי קיין עכשיו, אמבפה בחלום או מתישהו והוא משחק בימין ובשמאל ובאמצע, חילופי מקומות אינסופיים. יש מקום לכולם. אבל די לא רוצה לשמוע אמבפה.

אנחנו בטוחים שאמבפה רוצה לשחק בריאל מדריד?

נראה לי קצת מגוחך למועדון בסדר גודל שלנו לעשות חישובים על שחקן שאולי יגיע וכבר דפק לנו ברז. הוא שחקן מעולה אבל לא עילוי סטייל מסי.

אם קיין לא יגיע, אנחנו כנראה בדרך לעונת חמישה קשרים + 9 מזויף (מה זה מזויף, אפילו בתאילנד אין חיקויים כאלו).

מדובר בהנחה שבריאל מדריד בונים על אמבפה, כפי שפורסם לא אחת בשבוע האחרון.

אם זה נכון לעשות את זה או לא אני לא יודע מכיוון שאין לי מושג מה נאמר בשיחות הסגורות שלהם. אני מוזן מהתקשורת והתקשורת מוזנת ממה שמסופר לה. ממה שהתקשורת מספרת ניתן להבין כי בריאל מדריד עדיין בונים על אמבפה.

איך הוא ישתלב, כמה כסף הוא יעלה ואיך יממנו, למה עדיין מתעקשים עליו וכל יתר השאלות - אין לי תשובה להן ואני סתם מנסה לנחש.

ההודעה שלי היא ניסיון לנחש איפה תהיה הבעיה העיקרית בשילוב של אמבפה בקבוצה שלנו. מכיוון שאני מאמין שהיכולת הכלכלית כרגע לא מהווה בעיה עבורינו בשלב זה, אני רואה בעיה בעיקר איך משחקים איתם בצורה אופטימלית על הדשא, במידה ושני השחקנים מגיעים.

אני מתנגד לרכישה של קיין עם או בלי קשר לאמבפה מסיבות שכבר דנו עליהם ארוכות בשבוע שבועיים האחרונים. יש יתרונות וחסרונות ברכישה שכזאת. בכל מקרה יגיע חלוץ, ואנחנו לא נשחק עם חמישה קשרים. מי הוא יהיה בדיוק אנחנו כרגע לא יודעים אבל במועדון עובדים על זה.

אם היינו מאמינים לתקשורת אמבפה כבר היה משלים אצלנו את עונתו השניה. אני גם די סקפטי לגבי הסיכוי שיגיע, צריך להבין שבכל רגע נתון יעמדו בפניו הצעות גבוהות הרבה יותר מכל מה שנציע. לבנות עליו ל-24 ובינתיים להתאים את ההתקפה והקישור בשבילו, אם זה התכנון במועדון, נראה לי כמו חשיבה לא לעניין.

התקשורת לא טעתה כשדיווחה שאמבפה כמעט סגור בריאל מדריד, אמבפה החליט לחזור בו. מה היו השיקולים שלו וכן הלאה, שוב, אף אחד לא יודע באמת והכל זה רק ספקולציות ומה נראה לאנשים.

אם היו מנהלים את המועדון ליצנים הייתי אומר שלבנות על אמבפה אחרי כל מה שהיה זה טמטום. אבל מכיוון שמי שמנהל את המועדון כבר עשה העברה אחת או שתיים בחייו, ולקח החלטה טובה אחת או שתיים בחייו, כנראה שיש סיבה שעדיין בונים עליו.

אנחנו כאוהדים צריכים להכיר בכך שאנחנו לא יודעים באמת מה שקורה בכל רגע נתון והראיה שלנו מצומצמת למה שנותנים לנו לראות.

ברהים חוזר רשמית.
אני לאו דווקא חושב שזה שנמוך על פני אסנסיו. ברהים צעיר מאסנסיו בארבע שנים, ואם אני לא טועה, מס’ השערים בהם היה מעורב השנה גדול יותר מאשר אלו של אסנסיו בכל עונה בקריירה למעט השנה הנוכחית.

כבר אמרתי את דעתי על ברהים, לדעתי אנחנו השתנמכנו משמועתית לעומת אסנסיו והגולים שלו. אני רואה בו סוג של איסקו של העונות הפחות טובות.
יחד עם העזיבה של בנזמה אני ממש חושש לגורל ההתקפה, מקווה שמתוכננות לנו הפתעות.

אנחנו מרחק פציעה של וינסיוס/ תקופה לא טובה מלעמוד על ממוצע של שער במשחק.

לא נכון בעונה שעברה אסנסיו כבש 12 ובישל עוד שניים ב-2,111 דקות, גם בעונה שעברה הוא לא היה שחקן הרכב או קרוב לזה, אבל זה לא באמת משנה אם יש נניח פערים קטנים.

אני זוכר את ברהים כובש שער ענק, הראשון והיחיד שלו במדי ריאל מדריד, נגד ריאל סוסיאדד. הוא הראה מהירות, זריזות, שימוש בשתי רגליים וריצה לעומק. אני חושב שכולם יסכימו שהוא זריז מאוד ושחקן של דריבל אבל בניגוד לאסנסיו שהיה מניף את הרגל מהר - ברהים משתהה, מעדיף לכדרר. זה לא שבעוד שלוש שנים נדבר עליו כשחקן על, בטווח המיידי אנחנו מפסידים. המטרה היא שיהיו שחקני התקפה טובים ולא סתם למלא את הקבוצה בשחקני התקפה. גם לא כל אחד מסוגל לעלות מהספסל ולשנות משחק לצורך העניין. סתם גם אפשר לחזור אחורה מה היה אסנסיו לפני ארבע שנים בערך וכמה תלינו בו תקוות ואיפה הוא היום.

היינו ככה גם אם אסנסיו היה נשאר וגם אם במקומו היה את אריבאס. ככה זה כשהתקפה דלה מאבדת את הgo to guy שלה ב5 העונות האחרונות.

זו לא רק התרומה זה גם היכולת. כשאסנסיו עלה הוא הביא אימפקט מיידי באופן קבוע. אסנסיו פשוט שחקן הרבה יותר טוב.

אני עדיין מקווה שיביאו שחקן התקפה רציני במקום אסנסיו, ולא יבנו על ברהים כמי שישנה את המשחק שלנו מהספסל. ברהים לא שחקן ברמה של ריאל מדריד פשוט.

https://twitter.com/soymadr7dismo/status/1667554107056439303?t=NbzN_hlkjmg0NWXS1UmJkw&s=19

:eyes::eyes:

לא זכורה לי מעולם תגובה כזו של בעלים, מעיד על יחסים שבורים לחלוטין עם פאריס שגם לא יתאחו, הם יעשו הכל כדי להשאיר אותו ושלא יבוא אלינו בחינם.

לא מעיד על שום דבר פרט להבנה שפריז לא ישחררו את אמבפה.
לפני שנתיים היינו באותה סיטואציה, הצענו לפריז 200 מיליון על אמבפה כשהוא שנה לסוף חוזה. הם סירבו.
לפורנטינו לא מתכוון שוב לעשות לעצמו צחוק עם מלחמת הצעות עם מועדון שכסף לא מעניין אותו.
כשרואים את הסכומים שמשלמים בערב הסעודית וקטאר, אפשר להבין שלאיים בלאבד 200 מיליון לא כזה יזיז לקטארים. הם יהיו מוכנים לותתר על הרבה יותר אפילו, וכנראה שזו רק ההתחלה. פלורנטינו לא צריך לחכות לאף אחד, אם אמבפה מיצה את עצמו בפריז, שיעשה בעצמו את הצעד, ריאל ממש לא תגיד לא לו, וזה לא שבריאל הוא יקבל משכורת רעב…

חברור שפרז ינסה להחתים אותו עונה הבאה כשהוא מסיים חוזה. אידיוט מי שלא ינסה להחתים בחינם שחקן ברמה שלו. מאמין שאחרי מה שקרה לפני שנה, פלורנטינו לא יתפתה לקרב הצעות. הוא יניח הצעה והכדור יעבור לאמבפה.

כל מה שאמרת הוא ברור, רק שזה תמיד נעשה מאחורי הקלעים.
לרוב נשיאים/מאמנים של קבוצות תמיד יגידו כשמדברים איתם על שחקן מסויים שהם מדברים רק על שחקנים של הקבוצה שלהם ו/או שמדובר על שחקן מעולה אבל הוא לא שלנו או ינסו להתחמק לגמרי מהשאלה, לא זכור לי בשנים האחרונות בעלים שאמר כן אני הולך להחתים את שחקן x.
וזה, מעיד בעיקר על היחסים של ריאל עם פאריס, יותר על האי יחסים.

אל תתפלאו אם מודריץ גם בדרך לסעודיה. הצעה של 80+20 לשנתיים.
אפילו הסוכן שלו התחיל לעקוב אחריהם.