דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

https://twitter.com/kmbappe/status/1668605061323210754?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

אנבפה אומר בעצמו שהוא נשאר בעונה הבאה בפאריס,מקווה שזה יסגור את הסאגה לקיץ הקרוב ושיצטרף בחינם בקיץ הבא,קיין חייב לבוא בקיץ הנוכחי.

טוב מאוד שזה נסגר עכשיו. חלאס אי אפשר להמשיך להתעסק בזה כך קיץ ולהתעלם מכל הבעיות האחרות.
אנחנו כרגע עם 3 שחקני התקפה (וינסיוס, רודריגו, ברהים), חוסלו לפי השמועות בדרך, חסר לנו עוד חלוץ על ועוד קיצוני ימני.

אין מצב שאנחנו יוצאים מהקיץ הזה עם ברהים וחוסלו, חלוץ בסדר גודל של קיין הוא הכרחי.
עם אמבפה נתעסק בשנה הבאה.

נו זה שקוף, הוא מבחינתו נשאר בפסז ומסיים שם את החוזה. בעונה הבאה או שהוא עובר קבוצה ומקבל שוב מענק חתימה שמן או שהוא מאריךמאת החוזה בפריז ומבל מענק אפילו יותר שמן. אם פסז רוצה למכור, היא צריכה לרדת במחיר ומהר, ולהפסיק עם האיומים.

אם מטרת כל סיפור המכתב היא לא להפעיל לחץ על פסז למכור או להכנס איתו למומ על חוזה חדש ומשודרג, אני לא מבין למה הוא עשה את זה.

מה שבטוח הוא לא באמת יחשוף את כוונותיו בטוויטר מכל המקומות. הבנאדם יכול לעשות צ’קמייט למגנוס קרלסן, הוא לא עד כדי כך אידיוט לרוץ לטוויטר ולומר שם מה הוא באמת חושב.

אני לא מסכים עם הפרשנות לדברים של אמבפה, למרות שעל פניו הם נשמעים די ברורים.
לדעתי, הוא בסך הכל רוצה לצאת האיש הטוב בוויכוח, הוא בגדול אומר: אני את החוזה שלי מכבד, אבל לא מאריך, דהיינו - אני לא נשאר אחרי 2024 ואם פריז תרצה למכור אותי עכשיו, סבבה. אם לא אז אני עוזב בחינם.

אנחנו ריאל מדריד - השחקנים הכי גדולים ישחקו אצלנו, ביום שנשנה פאזה ונתרכז בלהביא חוסלואים ופאצ’ים למינהם ולהתפשר על חלוץ 9 פותח- אבדנו לגמרי. אין איך לברוח מזה, אנחנו צריכים לעוף על קיליאן.

מסכים.
הצעד הנכון והחכם מבחינתו (וגם מבחינתנו) הוא לבטא את רצונו להמשיך עוד עונה שם. הוא משחק את המשחק שלהם. הם רוצים למכור אותו והוא רוצה להמשיך. הפוך על הפוך.

השאלה מי התחיל את הויכוח הזה ולמה הוא דלף לתקשורת. זה לא משהו שעושים כדי לצאת טוב בוויכוח שלא ברור כמה הוא בכלל ויכוח ער.

• אולי פריז שחררו בלון ניסוי כדי לדעת כמה הם יכולים לקבל בקיץ
  • יתכן וקיליאן הדליף כדי להעיר את ריאל מדריד ולהפעיל עליהם לחץ להגיש הצעה

או שכל זה מהלך מתוכנן מראש. זה שפרז אומר כביכול שלא במאמר מוסגר שהוא יביא את אמבפה, ואז זה שולח את המכתב לראשי פסז, ובמקרה המכתב גם דולף לתקשורת.

לא יודע, קורים פה דברים, אי לא יודע כמה קשר יש בין הדברים, אף אחד לא יודע. צריך לחכות ולראות.

מאיך שאני מפרש את השתלשלות העניינים, לא הייתה כוונה לא של אמבפה ולא של פלורנטינו שהמעבר יתבצע הקיץ. אמבפה באמת תכנן להישאר עוד עונה, ופלורנטינו באמת תכנן להביא אותו רק בקיץ הבא. כל מה שקרה זה שאמבפה עדכן את ראשי פאריז שהוא לא מאריך חוזה ושזה מבחינתו השנה האחרונה, וכנראה שפאריז די מאוכזבים מכך ומשם הכל התפוצץ לבלאגן הזה בתקשורת.

זה גם די מתאים להודעת ההכחשה של אמבפה היום, ולא בטוח בכלל שבעצם ההודעה לפאריז הוא ניסה להפעיל על מישהו לחץ לעשות משהו. כל זה כבר פרשנות של התקשורת.

נדמה לי שיותר מדי אנשים כאן, ובתקשורת, נותנים יותר מדי קרדיט לגופים השונים של תכנונים מראש של מהלכים. המציאות לא עובדת ככה וזו לא סדרת טלוויזיה.

פלורנטינו אמר שהוא יחתים אותו בקיץ הבא,קיליאן אומר בפומבי שהוא נשאר עוד עונה וזה ברור ששניהם עושים את זה כדי לעצבן את פריז ולמכור הקיץ,נראה שהם מתואמים,זה גם מסתדר עם הדיווחים שאמרו שריאל מדריד תלך עליו רק אם הוא יודיע בפומבי על הכוונה שלו לעזוב וזה בדיוק מה שהוא עושה עכשיו,עוד צפויה לנו סאגה ארוכה ומייגעת,אני מתפלל שהוא יישאר שם עוד עונה ויצטרף בחינם בקיץ הבא להתקפה שכוללת את הארי קיין.

הקטע שהוא לא היה חייב להודיע להם מעכשיו,יש דד ליין לאופציה שלו להארכת חוזה,31 ביולי,הוא יכל פשוט לשבת בשקט ולתת לתאריך לעבור,אבל החליט לשלוח מכתב בתחילת הקיץ ביוזמתו המלאה.

Kylian Mbappé replies to article about him wanting to join Real Madrid this summer ⚠️⚪️ #Mbappé

“Lies. I’ve already said that I'm going to continue next season at PSG where I'm very happy”, Mbappé says.

…but PSG position is clear: extend the contract or leave this summer. https://t.co/uG0brNZWlD

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 13, 2023

פריז די במלכוד .

אז איך לדעתך הדברים עובדים? פלורנטינו באמת הולך ברחוב ואומר לאנשים אקראיים מה התוכניות שלו? אמבפה מחליט לשגר מכתב רשמי משום מקום כי משעמם לו?

לי זה נשמע שהעזיבה של בנזמה תפסה את ריאל מדריד עם המכנסיים למטה. אמבפה ופרז היו בקשר במהלך התקופה האחרונה לפי הדיווחים בשבועות האחרונים, ואולי זה מהלך מתוכנן, שנועד להביא את אמבפה כבר הקיץ למדריד. פרז אומר במפורש שהוא יביא אותו אבל לא בקיץ הנוכחי, כשאמבפה אומר להם רשמית שהוא לא מאריך, ומכניס את פסז למלכוד שבו היא נמצאת. אז אולי התיאוריה הזאת נכונה ולריאל מדריד יש קשר, אולי אין לנו, אבל בטוח שקורים דברים שמישהו חשב עליהם בקפידה.

מה בדיוק קורה אנחנו יכולים רק לנחש. אני לא חושב שהוא יגיע הקיץ, וגם בקיץ הבא אני דיי פסימי שיגיע לאור ההיסטוריה שלנו עם השחקן הזה, אבל יש יותר מדיי צירופי מקרים שפשוט מעלים תיאוריות מתבקשות.

בינתיים אמבפה וריאל רשמית על אותו הגל. אמבפה אומר שהוא ממשיך עונה הבאה בפסז, ריאל מדריד אומרת שהוא בתוכניות אבל לא לעונה הנוכחית. אם פסז רוצה לשנות דברים ולקבל עליו כסף - האחריות עליה.

אין לי יותר מדי מה לחדש, אבל רוצה לתת פרפספקטיבה אחרת: בשנות ה80 הייתה קבוצה, לא יודע אם מוכרת אבל אם אתם שואלים שמה מילאן. לאותה מילאן הייתה שלישייה אגדית חוליט-רייקארד-ואן באסטן שהתחרו בינהם על כדור הזהב והביאו למילאן הצלחה לא קטנה.

אז אמנם הם לא בדיוק שיחקו באותה עמדה ואמנם אנחנו מדברים על תקופות אחרות ואמנם #3 (סליחה על זה) שלושתם היו הולנדים אז אולי היה יותר קל לפרגן מאשר, אני מדמיין, ״מלחמה״ בין ברזיל לצרפת, אבל זה לא תלוש מהמציאות. בואו, היו לנו כבר כמה קבוצות גלקטיות לפני.

מה שכן, אני שונא את הקבעון של ויני על צד שמאל. צריך מאמן שיידע לשחק עם שלושתם ושיגיד להם לעשות מה שבא להם עם הכדור (כמובן עם הכוונה נכונה). זה פוטנציאל התקפי שיהיה קשה לקבוצות לעמוד מולו.

*אבל בכללי, מתחיל קצת להימאס ממר אמבפה. אני מסכים עם רוב הדעות פה שכרגע יש בקבוצה מרקם מאוד מיוחד ומשפחתי - משהו שלא היה שנים. וזה בעיניי שווה המון.

שבוע אחד בלבד של עונת מלפפונים והיה יותר עניין מכל העונה.
הפורום חי יותר, מלא תככים, שמועות, ניתוחים וניחושים, ציוצים של כל מני מקורבים וסוכנים.
תענוג! לשבת ולחכך ידיים בהנאה.
והכי חשוב! לסמוך על פלורנטינו שעשה וימשיך לעשות בית ספר לכולם.

אולי אני סתם שמח מקצת בלאגן שסוף סוף קורה, אבל משהו מרגיש לי שריאל בדרך נכונה וטובה.
המועדון עובד בצורה מאוד אחראית ושקטה, משחק עם הראש של כולם ומהנדס הכל נכון.

דיווחים בשעה האחרונה מכל העולם ואשתו שפסז החליטה סופית למכור את אמבפה. עדיין אין תג מחיר, אנחנו מתכוננים לשים 200 עליו, לפי מספר מקורות.

מה קורה פה?!

שנים שלא נכנסתי כל כמה שעות לת׳רד ההעברות וראיתי לפחות 10 הודעות חדשות.

פייר, התגעגעתי.

פאריס מתנהלת בצורה מביכה. בזמנו הם ויתרו על 200 מיליון והאמינו שאמבפה יישאר בסוף. הצליחו להחתים שנה אחרי עם שכר מפלצתי (בסביבות ה70 מיליון לשנה) פלוס 180 מיליון במענקי הישארות שמחולקים ל3 שנים. כביכול הם ויתרו על 200 ויוצא להם שהם משלמים עליו כל שנה 130 מיליון. באוגוסט הוא אמור לקבל את החלק השני של המענק פלוס השכר המופרך שלו בידיעה שהוא לא יישאר שם בסוף שנה. כל עסק עם בעלים שהוא טיפה רציני היה מעיף מנכ"ל כזה. אבל למזלו של אל חאליפי הבעלים שלו לא ממש רואה את פאריס כעסק.

אני לא יודע כמה היה מתוכנן, אבל קשה להאמין שכל שרשרת ההתרחשויות פה הייתה מקרית.

העזיבה של בנזמה מלווה בהפצצת דיווחים שריאל רוצה את קיין אבל לא בכל מחיר. גם לנו פה זה היה נשמע מאוד מוזר. לצד זה פתאום פרז מצולם על ידי אוהד ואומר שהוא יחתים את אמבפה אבל לא השנה. זו התבטאות מאוד לא אופיינית וחריגה של פרז.
מיד אחרי כן התחיל הסיפור של אי חידוש החוזה לצד דיווחים שאו שהוא מאריך או שהוא יימכר, ואז אמבפה עוד אומר שמבחינתו הוא נשאר. קרי, עוזב בחינם.

אני בטוח ששני הצדדים היו בקשר, ככה אומרים גם הדיווחים. קשה להאמין שאמבפה החליט פתאום לנהוג בצורה הזו כרעם ביום בהיר. יש פה יד מכוונת ואיזשהו תיאום, גם אם לא ברמה של 100%.

אני מסכים שזו כנראה לא הייתה התוכנית המקורית. לדעתי העזיבה הפתאומית של בנזמה שינתה את הסיטואציה בצורה מוחלטת.

כסף זה בכלל לא פונקציה ולא מעניין אותם.
אין להם שום עניין באיזה מאזן הוצאות הכנסות.

במצב הנוכחי, המלחמה בין חליפי לפרז, אין שום סיבה לתת להם את הסכום שהם דורשים.
אם דבר כזה יקרה, זה אך ורק שכנראה יש הסכם בין פרז לאמבפה, משהו בסגנון אמבפה יעשה את הצעד הראשון ויראה נכונות ופרז ידאג לשחרר אותו מכלוב הזהב שהוא נמצא בו.

מה שכן, אם פרז מאמין שהוא שווה את הכסף הזה, כנראה שהוא יודע טוב יותר ממני.

המספרים כבר לא באמת עושים הגיון כלשהו, אצלי בראש זה עדיין מספרים הזויים וחבל להוציא סכומים כאלה על שחקן אחד (להזכירכם האלאנד עלה כנראה חצי מזה לסיטי לפני שנה אחת בלבד).

אסתכן ואומר שלדעתי זה גמור והוא יגיע. כבר אין פה עניין של לפתות אותם עם שכר והוא כנראה איבד אמון בפרוייקט הספורטיבי, ובצדק.

אנחנו לא הולכים להגיד לפסז שלום שלום הנה הכסף שחררו לנו תשחקן. זה לא יקרה.

סתם ניחוש מה שהולך לקרות: כמה ימים דממת אלחוט. שקט מצידנו וגם מצד אמבפה, כאילו כלום לא קרה. בעוד כמה ימים גם מצידנו וגם מצד אמבפה יחזרו על המנטרה שהקיץ ההעברה הזאת לא תקרה, במקביל יצוצו שמועות על התעניינות שלנו בשחקני התקפה אחרים, קיין למשל.

באיזור אמצע יולי, אולי לקראת סופו, יהיה איזשהו קונטקט בין הקבוצות וריאל תגיש הצעה, נמוכה יותר ממה שחשבו בהתחלה, לאחר שפסז תרגיש עם הגב אל הקיר.

אני רק חושש שאם הוא יגיע הוא ינחית עלינו חוזה כזה שיחסל אותנו. צריך לקחת את זה בחשבון, זול הכלב הזה לא יהיה.

אם הוא יגיע, בצירוף בלינגהאם ועוד שחקן או שניים לספסל שאנחנו חייבים בכל מקרה, אנחנו יכולים לסיים את הקיץ הזה ב400 מיליון יורו רכש בלבד. אפשר להוסיף לזה גם את אנדריק ואנחנו נתקרב לחצי מיליארד. Mindblowing.