דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אין שום סיכוי שבעולם שזה יקרה. גם אם אמבפה לא יגיע, יביאו חלוץ אחר. התרגלנו למיעוט רכישות אבל צריך להבין, עזבו אותנו הקיץ 4 מתוך 6 שחקני ההתקפה שלנו. זה לא ייגמר בדיאז וחוסלו, באחריות.

יש לו אח צעיר (!) שמשחק בברמינגהאם עכשיו. אולי כדאי לחסוך הרבה כסף ולהביא כבר 1 + 1…

ובנושא אחר, דיבורים על ניקולו בארלה לניוקאסל ב50 מיליון. מה היה המחיר אם זה היה לריאל?

אהבתי איך שהוא דיבר על לוקה-טוני, זאת המנטליות הנכונה ללמוד מהם כמה שהוא רק יכול כל עוד הם פה. עם מנטליות כזאת וסט יכולות כמו שלו, השמיים הם הגבול.

Youngest ever player to feature for Birmingham City at the age of 16 years and 38 days old.

Youngest player to score for Birmingham City at 16 years and 63 days.

בלינגהאם לא סתם בחר במספר 5 של זידאן,הוא מעריץ אותו ולפי כל מיני שמועות הם גם מכירים אישית וזידאן הזמין אותו ואת אחיו לגמר הצמפיונס עונה שעברה,תוסיפו לזה את הקשר הברור עם אמבפה שאולי יגיע,אם זה יקרה אין לי ספק בכלל שבעונת 24/5 זידאן חוזר לאמן אותנו.

מישהו יודע להגיד אם הפסיקו עם המסורת של הצגת שחקנים באצטדיון מול הקהל? לא מצאתי שום דבר באינטרנט או באתר של ריאל, וציפיתי שיציגו את בלינגהאם בברנבאו (אלא אם כן האיזור הזה משופץ מה שלא נראלי).

שיפוצים

העניין הוא שכבר משוחקים משחקים בברנבאו אז אני קצת מתקשה להבין למה לא יכלו להציג אותו שם. אבל אולי זה סתם קטנוניות שלי.

הניחוש שלי לא רע בינתיים.

אמבפה חוזר על המנטרה שהוא נשאר בוודאות בפסז, אנחנו בינתיים מקושרים לקולו מואני ואוסימן. אני לא מצפה לשום דבר בקרוב, השיט הזה יקח זמן, אם הוא בכלל יקרה.

למרות שזה נראה שדוד שלי מנשה יקושר לריאל לפניו, אני לגמרי מוכן לרודריגו בחוד וברנרדו סילבה בימין.

אין לי הרבה מה להוסיף, פלורנטינו גאון ואני סומך עליו (כרגע) לגמרי. לדעתי אמבפה יהיה בסדר גמור בשפיץ, גם עם עדיף שיהיה בכנף. את ויני אני לא מזיז משם בכל אופן. לא הבנתי איך הבאה של קיין אמורה לפתור את זה, אבל שיהיה. בכל מקרה זה פנטזיות.
דל”פ: אנין חושב שעכשיו אפשר לסמוך עליו. ההברזה שלו הייתה חתיכת שיט אבל צריך להבין, הבנאדם היה תחת לחצים מטורפים. חוזה עתק, אמיר קטאר, ראש ממשלת צרפת והבטחת פסז’ עצמה הם מספיק גורמים להברזה כזאת.
(תאוריה:) הוא ראה שזה לא עובד, פסז עפים בשמינית פעמיים והמתחרים הישירים שלו מככבים ולוקחים צ’מפיונס. הוא יוצר קשר עם פלורנטינו, לא ברור לי אם הם מתכננים חתימה הקיץ או קיץ הבא. אני סומך עליו שיבוא, מקצועית עדיף לו לבא לריאל כי יש פרויקט חדש שמתחיל לרוץ עכשיו ויכול לרוץ איתו לעוד כמה שנים טובות בלי מהפכות על הראש שלו. בכל מקרה הבחור חייב דחוף תארים שהם לא אליפות ליג 1 וריאל זה ה-מקום לזה.

עם זאת פריז זו הקבוצה שלו, אפשר אפילו לומר פשוטו כמשמעו. הוא כבר פעם אחת נכנע ללחצים ועכשיו הם לא יהיו קלים יותר. הוא אוהב את פריז ונוח לו שם מאוד. לא מן הנמנע שהוא שוב פעם משתמש בנו כדי להשיג הייפ וחוזה גדול אף יותר מפריז. הוא היה מאוד קרוב אלינו ושום דבר לא מנע ממנו לחתום, ועדיין הוא עשה פניית פרסה וחתם בפסז.

נכון שיש הרבה מאוד סיבות שהוא יחתום. פרויקט מבטיח, הוא מקושר אלינו כבר המון זמן ועל פי דיווחים החלום שלו זה לשחק בריאל. עם זאת, אי אפשר להיות אופטימיים איתו עב מקרה העבר.

באוגוסט אנחנו נדע הרבה יותר לאיפה הסיפור הזה הולך. בינתיים יש מאבקי קלפים והורדת ידיים, ולמרות שהכוח כולו בידיים של אמבפה, איש לא יכול לומר בוודאות מה הם כוונותיו.

להשערתי זה מהלך מתוכנן היטב של פרז ואמבפה כדי שכבר הקיץ הוא יגיע אלינו, אחרי שנדפקו התוכניות שהוא יגיע ב24 עם עזיבתו של קרים. עם זאת, זו סתם השערה, ואולי אפילו ווישפול טינקינג.

אני עדיין לא יודע מה אני רוצה שיקרה. חלוץ דרג 2 כמו קולו מואני שיגיע העונה, ואז אמבפה בשנה הבאה בחינם, או אמבפה כבר העונה. לדעתי אם אמבפה באמת עומד במילה שלו ונשאר שם בעונה הבאה, זו תהיה הסיטואציה העדיפה. הבעיה שעם אמבפה אי אפשר לדעת ואני אישית לא חושב שאפשר לסמוך על המילה שלו, בטח עם הלחצים שמופעלים עליו, ויש סיכוי שהוא יאריך שם שוב את החוזה.

זה הולך להיות קרב מוחות מתיש, כבתכלס אתה לא יודע אם בכלל הוא ישא פרי. הדיווחים אומרים שלפסז נמאס מההתנהלות של אמבפה והסיפור סביב המעבר שלו אלינו והיא החליטה למכור אותו באופן סופי. אני מקווה שדברים יתתחו מהר יותר ממה שאני חושב, לפה או לפה, כדי שלא נגיע לקראת סוף החלון עם חור בהתקפה וקבוצות יחלבו אותנו בזמן שאין לנו ברירה.

מה שאני חושב זה שברור שיש פה טריק, הרבה מאחורי הקלעים ושאף אחד לא יודע את האמת

זה נראה שאמבפה מאוד רוצה להגיע, ושהוא ופרז בקשר בנוגע לזה.
עוד נראה זה שברור לשניהם מה התכנון ופשוט גם התקשורת וגם פה לא יודעים על מה הם סיכמו (כי מי סומך על דיווחים והדלפות והצהרות חסרות ערך)

כלומר, או שלריאל ברור ב100% שאמבפה מגיע העונה וזה הולך לקרות הקיץ ולכן לא עובדים על חלוץ אחר, או שברור לשני הצדדים שזה הולך לקרות רק עונה הבאה וריאל דווקא מנסה להוריד מחיר מהחלוצים שכן מעוניינים בהם (קיין, האברץ) בזה שיבינו שיש שחקנים אחרים בשוק ואף אחד לא ישלם עליהם את הסכומים שרוצים וריאל נותנת הצעה בתור take it or leave it שאף קבוצה אחרת לא תתן

זה ילד זה?

נכון, אבל הוא התבגר ומבין שזה לא טוב ולא בריא לא לו ולא למועדון. קשה לי להאמין שזה ישכנע אותו עוד פעם.

טעות, הם בהחלט יהיו קלים יותר. בשונה מהפעם הקודמת שפסז’ הלכה בקו של ”או שאתה מאריך זה או שאתה מאריך חוזה” הפעם זה שונה. הם מבינים כמה הוא נחרץ, מכתב רשמי+הדלפה לתקשורת זה הצהרת כוונות די ברורה, והם פתוחים למכור אותו ולבנות פרויקט בלעדיו.

אני בספק עד כמה אפשר לאהוב מועדון עם רכילויות מחדר ההלבשה כל שני וחמישי. בכללי היחסים שם לא מזהירים. וחוץ מזה - הוא ראה את הולאנד לוקח טרבל בעונתו הראשונה בטופ. עד כמה נוח לו במועדון שעף בשמינית בשיא הפרויקט שלו? ה”ילד” כבר לא ילד וארון התארים שלו ריק מתמיד.
יש לו הזדמנות פז לבא למקום מושלם ספורטיבית מבחינתו (ועם כל הכבוד לקטאר הוא לא יקבל משכורת של עובד ניקיון), ואם הוא יפספס אותה זו כבר תהיה בעיה שלו.

אתה לא באמת יודע. אף אחד מאיתנו לא מכיר אותו אישית, וגם אם ממש היית מכיר אותו הוא עדיין היה יכול להפתיע גם אותך. אתה לא יכול להחליט מכאן מה טוב לו ומה הוא מבין.

זה פשוט ווישפול טינקינג. זה נורמלי וטבעי אבל צריך להכיר בזה. אנחנו כאוהדים לא אובייקטיביים ואין לנו אפשרות לדעת מה הוא באמת חושב.
נקווה שהפרסומים נכונים, שפסז רוצה למכור ושריאל הולכת לרכוש אותו, ושהוא יהיה שחקן מדריד. מעבר לכך רק סבלנות תעזור.

נכון, אבל הוא צריך להיות ממש טיפש כדי להסתכל שנתיים אחורה ולחשוב שהמצב סבבה לגמרי. וגם אם לא פגעתי בניחוש הזה, יש לו אלף סיבות לעבור לריאל מבחינת הקריירה שלו, ולא אני לא חושב שזה ווישפול טינקינג. אם הוא מאריך חוזה זה לוז לוז סיטואיישן.

בינתיים שוב פעם מדברים על קולו מואני. מאז העזיבה של בנזמה אני מחכה לשמוע על השם הזה כי אני מאמין שזה הצעד הנכון. כרגע אני דיי בטוח שההתעניינות שלנו בו אינה אמיתית והמטרה היא אמבפה. למרות זאת, אני מאוד מקווה שמתקיים קשר עם פרנקפורט כך שבמידה ואמבפה לא יגיע לפחות נתקדם עם קולו מואני.

זה גם בדיוק מה שחשבנו בקיץ הקודם.

האמת שאני קצת מודאג מזה שאין בכלל שמועות על שחקני התקפה נוספים מדרגי ביניים, שאנחנו זקוקים להם מאוד. בסגל בריא של קבוצה בריאה שמשחקת עם 3 שחקנים בהתקפה, צריכים להיות 7 שחקני סגל לעמדות הללו: 2 קיצוניים לכל צד (הרכב ומחליף) ו-3 חלוצים (הרכב, מחליף טוב ושחקן משלים למקרי קצה).

כרגע לריאל מדריד יש 3 שחקני התקפה בלבד, וחוסלו אמור להגיע על התקן של השחקן המשלים. עדיין חסר לנו עוד קיצוני מחליף ועוד חלוץ טוב מספיק כדי להיות המחליף הראשון לחוד. ואף אחד לא מדבר על זה. גם אם קיין או אמבפה יגיעו, אי אפשר להתחיל עונה כששחקני ההתקפה המחליפים שלך, בסגל מלא, אלו ברהאים דיאז וחוסלו.

אין לי מושג איך אף אחד בכלל לא מדבר על זה.