דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

ואז כשהמניפולציה תגמר ויבוא חלוץ כמו קיין?
מה יעשו יקחו לחוסלו את הסיפרה 9 ויגידו לו תודה שהייתה אידיוט שימושי?

לא, מודיעים לחוסלו בדלתיים סגורות שהוא מקבל את החולצה 9 באופן זמני ואם חלוץ בכיר יותר כמו הארי קיין יגיע אז הוא יקבל את החולצה 9 וחוסלו יקבל מספר אחר, חוסלו שחקן כדורגל והוא די יודע איך הדברים האלה עובדים זו גם לא תהיה הפעם הראשונה שמתחלפת לשחקן החולצה.

לא זכור לי מקרה ששחקן הוצג עם סיפרה מסויימת ולאחר שבועיים או חודש לוקחים ממנו את הסיפרה ומעבירים לשחקן אחר שהגיע.
זה גם יפגע במרצ׳נדייז בצורה כזאת או אחרת.
אני חושב שיש גבול עד כמה רחוק אפשר ללכת כדי שלא יעשקו את פלורנטינו.
כתבתי מוקדם יותר שאני מעריך שיגיעו עוד שחקנים כי חייבים.
ושפלורנטינו איש עסקים רציני מאוד ששינה מדיניות וטוב שכך.
אבל לגבי חלוץ ״9״ ישלי קצת ספקות.

הם נקראים ריאל מדריד ב’, זה לא אומר שהשחקנים שם ברמה של ריאל מדריד, סביר להניח שרוב השחקנים שם הם ברמה של ליגה שלישית ולא יותר.
מי שקורה פה יכול לחשוב שיש שם שחקנים עם פוטנציאל ענק שרק מחכים להתפוצץ, אם היה שם מישהו מספיק טוב הוא היה משחק בקבוצה הבכירה או היה דורש לעזוב.

קיין והאברץ חייבים להגיע ביחד אם אמבפה לא מגיע הקיץ.

סתם תזכורת שיורנטה, פראן גרסיה, לוקאס, נאצ׳ו ועוד טובים ורבים בילו בקסטיליה עד גיל 21 ויותר.

אז כנראה שאריבאס לא ברמה של אסנסיו או מוכשר כמו חסה אבל אני לא הייתי פוסל את האפשרות שיהיו שם שחקנים שימושיים.

מעבר לזה- קח את גאבי( או כל שחקן מוכשר פרווה אחר), תעביר אותו למדריד ושלח אותו לקסטיליה ואני בטוח שאף אחד מאיתנו לא שומע עליו בהקשר של הבוגרת היום. היחידים שמתבלטים בליגות קקהמייקה האלו הם שחקני התקפה.

או ניקו פאז

אני תמיד אהבתי את חוסלו עוד מהימים ששיחק בקאנטרה ועלה לפירורים בבוגרת. תמיד החזקתי ממנו שחקן כדורגל טוב מאוד. אני טיפה מופתע שהוא כבר בן 33 משום מה חשבתי שהוא צעיר יותר. אבל מה הנקודה שלי? אם הביאו אותו בגיל כזה, לא היה עדיף להביא את יאגו יאספס? סקורר מוכח בליגה הספרדית באופן קבוע כבר כמה עונות. לא שאני אתבאס אם יגיע חלוץ בכיר וחוסלו יהיה מחליף, אבל סתם תהייה.

עריכה: עכשיו כשאני חושב על זה, מה לעזאזל קרה לRDT? היה דיבור עליו בינואר אאל״ט. איך הוא פשוט נעלם ככה מהראדר (בנוסף הוא בן 28)?

הרוב בוודאי לא יהיו כוכבים בליגה הראשונה אבל ספציפית הקבוצה הזו של קסטיליה היא הטובה ביותר שלנו בעשור האחרון, מאז הדור הגדול האחרון של נאצ’ו, קרבאחל, לוקאס, מוראטה וחסה.
זה יהיה כישלון די גדול האמת אם 3-4 שחקנים מהקבוצה הזו לא יעלו וישחקו בקבוצה הראשונה- רפא מארין יכול בכיף להיות הבלם הרביעי שלנו, אריבאס שחקן בשל מאד ששווה כבר היום מקום בהרכב בחצי מהקבוצות בליגה, אלבארו רודריגז אמנם בכושר פחות טוב בחודשיים האחרונים אבל באמת שהוא אחלה של חלוץ שגם כנראה יעשה קריירה יפה בסטייל של RDT או סולדאדו וניקו פז לדעתי הוא הדבר הכי מעניין שיצא מהקסטיליה מאז מוראטה וחסה, אני אעז להגיד שהוא מוכשר אפילו יותר מהם.

לכל הפחות הרביעיה הנ"ל שווה הזדמנות, בטח כשהסגל הבוגר דל כל כך.
ובאופן כללי בכל מקרה יש כאן בעיה בין אם השחקנים טובים אבל לא מקבלים דקות או שקסטיליה לא מצליחה לייצר שחקנים ברמה הדרושה כבר עשור.
להגיד שאם הם היו טובים הם היו משחקים שקול מבחינתי כמו להגיד שאם אלאבה פותח בהרכב כבלם הוא כנראה הבלם הכי טוב ואם לוקה וטוני עולים ביחד בקישור זה כנראה הכי טוב שיש לנו להציע.

מקור אמין מברזיל מדווח שאנצלוטי סגר בנבחרת

ל24, לא מיידית.

יסלח לי מאוד חוסלו, אבל מדובר בסוג ההחתמות שאני רגיל לפגוש במחזור 6 של הליגה, נכנס בדקה 82, ואז אני שואל את עצמי: “מי זה? ממתי הוא משחק אצלנו? אולי זה שחקן נוער?”
זה בטח לא שחקן שאני מצפה לראות מספר דו-ספרתי של הודעות אודותיו, בת’רד ההעברות והפנטזיות.

שתי אפשרויות: או שפלורנטינו סוף-סוף דואג לנו למוביל נורמלי לפרויקט הזה ; או שתוכנית החלוצים של פלורנטינו הצליחה לשבור אפילו את אנצ’לוטי.
לצערי בשלב הזה, אני לא יודע איזו אפשרות פחות סבירה.

אנצ’לוטי איתנו לעוד שנה, הוא סגר בברזיל לסוף החוזה.

אני לא אוהב את זה, שיעזוב עכשיו וזהו. זה פוגע לו במוטיבציה באופן ברור ויהפוך אותו לעציץ מוחלט. יש שמועות שפלורנטינו רוצה את זידאן במועדון, למה שלא יחזור לקווים וזהו?

ואני חשבתי לתומי שבקבוצת כדורגל נורמלית צריך יותר מחלוץ אחד. ה-AS עם כותרת גדולה ולא אופטימית על אלבארו רודריגס: “השור נתקע”. מאז השער הנפלא בדרבי הוא הלך ודעך וכבש רק פעמיים בקסטיליה ולא נתן לה ערך מוסף. קרלו אנצ’לוטי הבטיח שהוא יהיה חלק מהקבוצה הראשונה אך כלל לא בטוח שזה יקרה. נכתב כי קיימת אכזבה ממנו. ושהצטרפותו של חוסלו גם כן ‘תקשה עליו’.

מה הם רוצים שם לעזאזל? כאילו הם עושים לנו בכוונה. בשנה הבאה עולים לשחק בלי חלוצים בכלל. חוסלו לא איזה כוכב גדול וסכנת פציעה תמיד מרחפת.

אם הולכים ל(עוד) עונת מעבר עדיף כבר את אנצ׳לוטי, ראינו שהוא מסוגל להוציא יותר מכל הדינזוארים. זידאן צריך סגל נורמלי וגם ככה עונה עם רודריגו כחלוץ ופדה בכנף לא תלך לשום מקום.

כתבה גדולה במארקה על ריאל מדריד והתוכניות הברורות שלה לחלק ההתקפי העונה או יותר נכון סגירת הברז. “זה מרמז שלמרות העזיבות של קארים בנזמה, מלך השערים של הקבוצה מאז עזיבתו של כריסטיאנו רונאלדו ומחזיק כדור הזהב האחרון, וזו של מרקו אסנסיו, המועדון בטוח שיש מספיק ארטילריה כדי להתמודד עם העונה הבאה”.

• “חוסלו ולא יותר לעת עתה” - ריאל תציג היום את החלוץ היחיד שיגיע ככל הנראה, הרכש האחרון לקיץ.

• הרעיון להחתים את הארי קיין מטוטנהאם נגוז בגלל הגיל, המחיר וכמובן הפנטזייה על קיליאן אמבפה.

• לאור הגעת ג’וד בלינגהאם וריבוי הקשרים באמצע לעומת הדלילות מקדימה, פדה ואלוורדה ישחק בכנף ימין כמו בחצי העונה הראשון אשתקד כשבלט והבקיע.

• ריאל רוצה להחתים את אמבפה בחינם ב-2024. הצרפתי הופיע שוב על מפת הדרכים, ובין אם הוא יגיע בקיץ הקרוב או הבא, יש ליצור עבורו פער כלכלי וספורטיבי שסוגר כניסות אחרות. זו עסקה מאוד-מאוד יקרה. (ואם לא יגיע בכלל??)

הדבר הכי צפוי בעולם זה שאמבפה יקבל עוד כמה עשרות מיליונים פלוס כמה שיחות איומים, תחינות של מקרון וכו’ ויחתום בפסז על חוזה חדש ואנחנו נישאר בלי אמבפה, בלי קיין ורק עם החוסלו ביד.

ברור כבר לכולנו שכל הזיגזגים בתקשורת לא באמת אומרים כלום, אבל בהנחה שההדלפה הזאת נכונה, ובאמת נסיים את הקיץ בלי חלוץ מחליף ובלי אמבפה, למה בעצם היה כל הרעש הזה? למה היה צריך את ההצהרות על אמבפה, למה היה צריך את כל סיפור קיין והאברץ, אם בסופו של דבר המועדון מסיים סיפור עם חוסלו וברהים?

לאמבפה יכולות להיות מגוון סיבות למה לשתף פעולה עם הטררם הזה פעולה. הייפ אישי, חוזה גדול יותר מפריז, להלחיץ את פריז לפתוח את הכיס עוד יותר בניסיון להתחזק, או להראות לכל העולם שהוא מעדיף את פסז על ריאל מדריד הגדולה. אבל במידה ולא נחתים את אמבפה כבר הקיץ, למה אנחנו נכנסנו לכל הסיפור הזה בכוונה? אלו לא רק ההדלפות לתקשורת, זה גם פרז בכבודו ובעצמו שדיבר. זה בשביל האוהדים כדי לסמן לנו לחכות עוד עונה אחת? כי אם כן רק נצא מאוכזבים מכל הסיפור.

ההיגיון אומר שכל הזיגזגים בתקשורת, אמבפה, קיין, האברץ, נועדו להשיג איזשהו יתרון בשוק. לכן אני עדיין חושב שזה לא הסוף של הסיפור למרות הדיווחים, ובכל זאת יש בי צד שחושש ממש מכל הסיפור של אמבפה שהמועדון לא ינזק תדמיתית פעם נוספת עם סיפור אמבפה, ובנוסף שעוד חלון שלם ידפק לנו בפעם השניה.

בשונה מהפעם הקודמת אני לא רואה את אמבפה נשאר בפאריז. העצבים של הקטארים לא מקריים. הם מבינים שזאת לא אותה אופרה מהקיץ הקודם. אמבפה יהיה בן 25 עוד חצי שנה והוא חייב לעבור לליגה רצינית.
אם זה שוב יתפקשש לנו זה לא יהיה סביב הארכת חוזה אלא מעבר לקבוצה כמו יונייטד. זה לדעתי האתגר כרגע.

אם אין שום תוכנית לקנות חלוץ אז למה לא להביא את פירמינו לפחות? אנחנו באמת הולכים להיות עוד פעם עם חלוץ אחד בסגל ועוד הפעם זה חוסלו ולא בנזמה?!