דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

רודריגו יהיה חלוץ שנותן 35+ שערים, ויניסיוס יתן 30+ פלוס, חוסלו יתן 15-20 וברהים/פדה/ג׳וד יביאו את ה10+, ההתקפה שלנו מסודרת לשנה הבאה.

או לפחות זה מה שאמר המהפנט ששלחה ברצלונה לפלורנטינו אחרת אין לי הסבר למה שקורה הקיץ.

במצב העצוב הזה הייתי נותן לאריבאס להיות חלק מהקבוצה הבוגרת.
זו אומנם ליגה שלישית אבל הוא עושה שם שמות.
חייב לציין שאלברו רודריגז לא מבריק שם, לא חושב שיצא ממנו עילוי.

מוסיף לזה, אני אישית גם לא התרשמתי ממנו במעט שראיתי. הוא בעיקר גבוה ובגילאים צעירים זה יתרון משמעותי. לא התרשמתי שיש לו איזשהן יכולות יוצאות דופן מעבר לכך.

מרגיש לי (מהמעט שראיתי) שאיקר בראבו מוכשר יותר. מעניין מה יהיה איתו שנה הבאה.

נו ומה ציפיתם, שהוא יגיד שאנחנו נואשים לשחקנים?

כרגע אנחנו צריכים לשדר שאנחנו בשליטה והכל טוב. בין אם מול פסז שצריכה להחליט מה היא עושה עם אמבפה, ובין עם קבוצות אחרות שנכנס למומ איתן על שחקנים והן יחשבו שהן יכולות לעשוק אותנו.

אולי גם זו הייתה סיבת ההתעניינות הלא מובנת בהאברץ. שחקן שלא מתאים לנו מבחינת סגנון המשחק (משחק בעמדה שלא קיימת אצלינו), הופך למטרה ראשית של המועדון ומדווח שכל מי שדרך אי פעם במועדון מחזיק ממנו. אחרי כמה ימים, הכל נגמר בגלל שפבריציו דיווח שהמחיר שלו יהיה יקר מדיי, עוד לפני שמישהו הרים טלפון לצ’לסי.
בנוסף, הדיווח שאנצ’לוטי לא מרוצה מהסג וחושב לעזוב, כאילו זה הסגל שאנחנו הולכים לפתוח איתו את העונה…

איזי, איזי. בשלב הסיכומים יהיה אפשר לקחת את המילים של פרז וחבריו כתורה למשה מסיני, כרגע יש לו דברים יותר חשובים לעשות מאשר לפזר הצהרות ברחוב. הם עובדים אבל רכישות איכותיות לוקחות זמן.

אני חושב שאתם מספיק אינטיליגנטים כדי להבין,שהסיכוי שריאל מדריד תתחיל את העונה הבאה עם 4 שחקני התקפה וחלוץ 9 בודד אחד בשם חוסלו הוא לא הגיוני,אפילו בגרסה הזאת של פלורנטינו.

לדעתי הכל מתוזמן מידי,הקיץ הזה נפתח בהפתעה מוחלטת להנהלת המועדון עם העזיבות של בנזמה ואסנסיו.
מועדונים בעולם מזהים את המצוקה והיובש שנוצר בחלק הקדמי של ריאל.
וינסו לשחוט את הפרה מבלי לנסות לחלוב אותה.

פלורנטינו הוא איש עסקים מעולה, שהביא את המועדון להצלחה ושגשוג פיננסי שלא ידענו קודם,מדיניות הרכש השתנתה עם השנים וטוב שכך,פלורנטינו סיים להיות הפראייר,הפנטזיונר בלי דחיית הסיפוקים שאפשר לדחוף לו גם את האלמנט.
יש כמה דוגמאות טובות למהלכים מבריקים שלו בנושא הפיננסי, אבל את זה נשמור לפעם אחרת.

הלכה למעשה בואו נרגע וניתן קרדיט להנהלה ולצוות המקצועי קיץ ארוך לפנינו.
עד כה אני מאוד מרוצה,הכל נעשה בצורה מופתית.
וחשוב לזכור שאין מספיק היצע,והכדורגל ביובש נוראי (דור הזהב כבר לא יחזור).

אריבאס תוצר די מוגמר, אני משער שהוא יכול לתרום כבר עכשיו כמחליף נמרץ לקבוצה הבוגרת (לא בונה עליו ליותר מכך).
איקר בראבו שחקן אחר, קודם כל הוא חלוץ, לעומת אריבאס שהוא יותר קשה התקפי/ קיצוני, הוא מאוד בוסרי והעונה שלו בקאסטיליה לא הייתה טובה במיוחד עם 3 שערים בלבד, לא חושב שהוא מוכן לליגה ראשונה.
הוא גם טיפוס קצת בעייתי והספיק להסתבך בלברקוזן.

בכל מקרה, בשנה הבאה הוא ישאר כמושאל לעונה נוספת עם אופצית רכישה על סהכ 10 מליון יורו.

ידוע לכם מתי פרישיץ’ מסיים חוזה?

הוא בן 34 ונשארה לו עונה לסוף החוזה, אני חושב שגם אתה מבין שהוא יותר מתאים אלינו מאשר אליכם :wink:

אני יודע שיש קוצנזוס שלא להתרשם מסרטונים ביוטיוב, וששחקנים מבוגרים הם מחוץ לתחום עבור ריאל מדריד, אבל יש מקרים יוצאי דופן.

אתם עד כדי כך משוכנעים שלא יבוא שום חלוץ פרט לחוסלו ואני לא בדיוק מבין על סמך מה. לדעתי אם תיפול הזדמנות טובה יביאו ואם לא אז לא. שום דבר לא יעשה בכוח.

מצד אחד מסכים (אם תהיה הזדמנות יביאו), מצד שני זו בדיוק הנקודה - לחלוטין צריך להביא חלוץ בכוח (אם לא עכשיו אז מתי?). היינו קבוצת התקפה חלשה בעונה שעברה, כעת אנחנו קבוצה שתלויה בגדול בשחקן אחד לתרומה ההתקפית, ושיש לה חלוץ אחד בלבד - שאיננו ברמת ההרכב. עם שני חלוצים בדמות ויני ורודריגו נתקשה להבקיע העונה הרבה יותר מאשר עם כרים המזדקן של העונה שעברה, אפילו עם בלינגהאם.

ויני, רודריגו וחוסלו + גיבוי מאשכול הגנים של ראול זה בסדר לליגה. חסר אותו חלוץ ממש בכיר, אבל הנקודה היא שכזה אין מה להביא בכוח אלא רק אם תיפול הזדמנות להביא את האיש הנכון. אם בכוח אומר להשתגע על קיין או אוסימן כמעט בכל מחיר אז זה לא יקרה לדעתי.

זה תמיד מרגש לראות שחקן חוזר הביתה, על אחת כמה וכמה כשזה קורה לו בסוף הקריירה, בעת זקנה, בגיל 33 וחצי, הוא אפילו לא היה יכול לחלום על זה. גול אחד גם כן כבר יש. אני מתחבר לסיפור שלו, ראיתי את הגולים שלו, הוא לא ילד אבל כשיר יחסית, רעב בטירוף, חלוץ רחבה. יש לי תחושה טובה לגביו והוא יכול לתת את העשרה שערים, הוא גם ספרדי. אבל זה מתאים לסביליה אם יוסף אן נסירי עוזב ולא לריאל מדריד. צר לי, שמח על חוסלו אבל בא לי להקיא על ההתנהלות הפאתטית של המועדון שלנו, איפה הם חיים לעזאזל? אנחנו חלשים מקדימה ביחס לעונה שעברה. גם ברהים דיאס לא איזה גולר, כן? אסור להתעלם מהאפשרות שיהיו פציעות ורודריגו או ויניסיוס ג’וניור יתקעו מה גם שהם לא חלוצים. זו הייתה עונת ליגה איומה. לא צריך לחכות לפיאסקו כמו ב-2009 כדי להתעורר. לא יכול להיות שרק קיליאן אמבפה קיים בעולם וגם שנה הבאה הוא לא יגיע. הארי קיין הוא סיכון מחושב. אני כן מקווה שנראה את סרחיו אריבאס בקבוצה הבוגרת, כל הדיבורים הוא על כך שיושאל.

אם מסתכלים על המספרים שלו באספניול, הם לא גרועים בכלל בהתחשב בזה שלא משחק לידו ויני או מודריץ׳ או כול שחקן ברמה עולמית אחר. מגיע סופר בשל ובהרגשה גם מלא במוטיבציה להתפוצץ ולתת את השערים שלו מהספסל כשצריך. הוא לגמרי נותן את הוויב של שחקן נשמה שיירק דם אם צריך בשביל הסמל וזה כבר שווה המון להחזיק שחקן בית כזה בסגל. וויתור כזה על משכורת רק בשביל לשחק במועדון גם כשהמועדון הוא ריאל מדריד הוא בכלל לא מובן מאליו וכן צריך להעריך אותו על זה.

בנוסף, צריך גם לקחת דברים בפרופורציות, הוא מגיע בתקן המחליף למריאנו ולא בתור המחליף לבנזמה. וזה כבר שיפור ענק. אם הקבוצה תביא מחליף על תקן בנזמה זה כבר סיפור אחר ואין פה בכלל שאלה שזה הכרחי, אבל כמו שנאמר כאן כבר מספר פעמים, בהינתן המצב בשוק והסיטואציה שלנו, לקחת החלטות מתוך מצוקה לחלוץ וורלד קלאס לא בהכרח תועיל לנו ונוכל בקלות גם לגמור עם עוד רכישה שרק תזיק למועדון כלכלית תדמיתית ואולי אפילו חברתית בחדר הלבשה. התחושה שלי שהסיטואציה למעלה כן נמצאת אנדר קונטרול ואנחנו לא נמצאים במקום של איבוד עשתונות ורכישות פזיזות ואימפולסיביות. הסרטונים של פלורנטינו לא שום דבר מאשר טקטיקה של איש עסקים מצוין.

שחקן פיזי גבוהה עם נוכחות ברחבה, בעיטה משחק ראש וסיומת טובה, להזיק זה לא הוא לא יוכל כשמשחקים לידו ויניסיוס רודריגו ובלינגהאם שכול אחד יוכל לתת מהקסם שלו, לרקוד על המגרש וכן יהיה שחקן ברחבה שבסוף יחכה למסירת עומק/קרוס/הגבהה וכן אולי ישנה משחקים מתסכלים בליגה.

אני כן חושש מזה שאנצ׳לוטי ימשיך בלטחון את כמעט אותו ההרכב מהשנה החולפת בתוספת בלינגהאם, כי לפעמים זה מרגיש שאין לו ממש תוכנית אמיתית אחרת.

קורטואה (לונין);
מנדי (פראן), אלאבה (נאצ’ו), מיליטאו (רודיגר), קרבחאל (לוקאס);
קמבינגה (סבאיוס), קרוס (טשואמני), מודריץ’ (בלינגהאם);
ויניסיוס (ברהים), חוסלו (אלברו), רודריגו (פדה).

עד מתי לונין, אודריוסולה, ואייחו ומנדי? יש אלטרנטיבות גם בקאנטרה.

אף לא סקורר אחד בריאל מדריד, הייתכן ולא יירכש חלוץ לסגל הזה? חסר תקדים, יהיה מדובר בטריפ רע מאוד. רק שלא ינסו למכור לנו את רודריגו על תקן נואבה הדנדש, אבסורד.

ויניסיוס (אריבאס), רודריגו (חוסלו), פדה (ברהים) :sweat_smile:

רק כדי שיפסיק לכבוש מולנו היה שווה להחתים את חוסלו… היריבה שהוא הכי כבש מולה היא קאדיס עם עשרה שערים, ובמקום השני ריאל עם שמונה כיבושים נגנדו (בעשרה משחקים).

סך הכל אחלה החתמה לספסל, גיבוי מצוין לחלוץ פותח שחייב להגיע.

נראה איזה חולצה חוסלו יקבל מחר, אם הוא יקבל את מספר 9 אז כנראה לא נחתים עוד חלוץ הקיץ. אם הוא ייקח את מספר 14 או 25, אז כנראה שומרים את ה- 9 לחלוץ רכש.

ואייחו לא מפריע לי בסגל,אני לא יודע מה השכר שלו אבל מדובר בבלם סביר לגמרי לליגה והוא בלם חמישי,לבזבז שחקן קסטיליה על התקן הזה אומר לבזבז שנות קריירה חשובות לשחקן צעיר.

לונין צריך לעזוב,לא הוכיח את עצמו כראוי להיות מחליף לקורטואה וברור לגמרי שקרלו לא סומך עליו,דוד סוריה מחטאפה אופציה מעולה.

אודריוסולה ומנדי צריכים להימכר דחוף אבל אין לי מושג מי יקנה אותם,על מנדי אולי נצליח להוציא 15-20 מיליון מאיזו קבוצת תחתית בפרמיירליג,על אודריוסולה נגיד תודה גם על 5,כרגע אין שמועות לגביהם בכלל.

בכל מקרה לדעתי בחודש הקרוב (אולי אפילו חודשיים) לא נראה פעולות מצד המועדון בחלון ההעברות,יחכו לראות מה מתפתח ואז יגיבו,כרגע אני לא רואה אופציות ריאליות להתקפה חוץ מקיין ואמבפה וברור לכולנו שהסאגה של שניהם אם תיפטר בכלל בקיץ הנוכחי זה יהיה לקראת הדד ליין דיי.

קחו בחשבון שאם באמת יש מניפולציה של פלורנטינו אז חוסלו חייב לקבל את ה9 כדי שהיא תהיה מושלמת…

מסכים איתך לגמרי לגבי המספרים גם אני חשבתי על זה.
במידה והוא יקח את הספירה 9, כנראה שהעסק גמור בעמדת החלוץ.