דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

140 מיליון על קשר? קללל. לרכוש שחקן התקפה כשהחלוץ הפותח שלך מזה 14 שנה עוזב? הצחקתם את פלורנטינו.

אם אנחנו פותחים את שנה הבאה עם הסגל ההתקפי הזה זאת קטסטרופה מוחלטת. ויניסיוס ורודריגו ישחקו עד דק, בדוק יפצעו ונמצא את עצמנו עולים עם חוסלו דיאז וברהים בשמינית גמר ליגת אלופות.

אבל הנקודה היא בדיוק שחלוץ פותח לבד לא מספיק (בין אם יהיה אמבפה או קיין), צריך מעבר לזה עוד חלוץ מחליף ברמה גבוהה וקיצוני ברמה גבוהה.

וזה בלי קשר לחוסלו שגם אותו צריך.

מישהו פה ישן בעמידה. אני אומר שוב, גם אם אמבפה וחוסלו יגיעו, גם בסגל מלא, החילוף ההתקפי על הספסל להושיע את הקבוצה בעת צרה זה פאקינג חוסלו ובראהים דיאז. זה לא פחות מפשע ולא זכור לי דבר כזה מעולם בריאל מדריד. גם לא בתקופות הכי שחורות שלנו.

וזה עוד בתסריט האופטימי…

זה שאין בכלל התעסקות בזה מבחינת השמועות, מדאיג אותי מאוד. זה אומר שבגדול המועדון מתכנן להביא חלוץ נוסף להרכב, וזהו. זה מגוחך.

לדעתי אתם מסכמים את הקיץ מוקדם מדיי. הקיץ רק התחיל, והתוכניות האמיתיות שלנו לא באמת ידועות. המועדון מפזר עשן לכל עבר ואין לנו שמץ של מושג מה אנחנו הולכים לראות עונה הבאה.

לדעתי אנחנו הולכים לקראת שתי החתמות נוספות בהתקפה, להרגשתי אמבפה לא אחד מהם, אבל זה לא יקרה בקרוב בכל מקרה.
אני ממש לא אופתע אם זה יהיה קולו מואני, ומתנצל אם חפרתי לכם על השם שלו יותר מדיי. אם אמבפה יגיע התוכניות ישתנו לגמרי ואני קצת חושש שנקבל ספסל דל בגללו.

כרגע כל מה שיש לנו זה לנחש ולבחור למה להאמין לפי מה שהספקנו להכיר את דרך הניהול בשנים האחרונות. מה שבטוח זה שאנחנו בידיים טובות, אני יודע שבונים לנו קבוצה טובה, וגם אם לא יצלחו כל התוכניות לקיץ הנוכחי אני עדיין אשאר אופטימי.

אני לא מבין, יש אנשים שמעדיפים לחכות למבאפה עוד עונה ולהישאר עם סתם ממלא מקום עד אז?
אז אולי גם לא נשתתף בליגה הספרדית בעונה הקרובה, בשביל מה? בעונה שעברה הלכנו לים כבר בפברואר עם סגל התקפי יותר טוב (וזה סגל שכלל מריאנו והזארד).

קיין ומבאפה לא יגיעו ביחד, אז הפתרון הוא שאחד מהם יגיע. חבל לזרוק עונה לפח בשביל סיכוי שמבאפה.

סתם נכנסים לפאניקה (דוד). המועדון עובד בצורה נהדרת וראויה. אנחנו רק בתחילת, אבל ממש בתחילת הקיץ וכבר יש לנו 4 החתמות נחוצות ועזיבות שחלקן לא היה צפוי אני משער. צריך לתת את הזמן למועדון בשביל לתכנן את הצעד הבא, במיוחד כשמדובר בשחקני התקפה היות ונפלנו לאחרונה כמה וכמה פעמים. יש זמן. יהיו עוד הרבה התפתחויות.

מאמין שיגיעו עוד 2 שחקני התקפה. אחד מהם בכיר ברמה עולמית והשני שחקן סגל משלים. נראה.

כמובן שלפי מה שידוע לנו האוהדים, לחכות לאמבפה זה יהיה פשע נוכח מקרה 22. אבל אם מחכים לו בכל זאת במועדון כנראה שיש סיבה. מה הסיבה או מה היא יכולה להיות אני יודע, אבל אני בטוח שהמועדון מנוהל לא על ידי ליצנים ולא על ידי ילדים ולכן אני מאמין שיש איזשהו סיכום איתו שאנחנו לא יודעים.

סיוט כל הסיפור הזה עם אמבפה, אני אישית מאוד לא אוהב את הסצנה הזאת בכל קיץ ואפילו חושש לתדמית של המועדון אם בפעם השלישית הוא ינפנף אותנו. אני מקווה שלא נחטוף כאפה פעם נוספת, אבל ברגע שפרז הכריז במו פיו שהוא יביא את אמבפה, אנחנו נכנסו לסיפור שוב פעם ואו שזה יסתיים בהצלחה ענקית או במפח נפש.

כולל חוסלו?

כן אם כן גם אם השני זה שילוב של אמבפה ופלה זה עדיין לא מספיק.

כמובן שלא כולל את חוסלו. צריך עוד חלוץ 9 (יהיה מי שיהיה) ושחקן כנף נוסף להתקפה.

עם עוד 2 שחקני התקפה בתוספת וויני, רודריגו, דיאס, חוסלו ואלבארו אתה תהיה עם קאדר התקפי מספיק.

אז אין אף דיבור בנושא ולפי כל השמועות אנחנו מחפשים כרגע שחקן התקפה נוסף אחד בלבד. ההתלבטות בשמועות זה האם יהיה משהו במקום אמבפה או לא, לא בנוסף לאמבפה. וזה מדאיג מאוד.

אני לא מאמין שבאמת יש סרט שאם אמבפה לא יבוא לא יגיע אף חלוץ אחר בכיר, דווקא שם אני מאוד רגוע וכל הקשקוש הזה לגבי “אנצ’לוטי מודאג שבסוף רק חוסלו יצטרף” זה לדעתי חרטא שהמועדון עצמו מוציא כחלק ממשא ומתן עתידי פוטנציאלי על אמבפה או קיין.

אבל שם זה ייעצר כנראה. מאוד מאוד מאוד חריג שריאל מדריד רוכשת שחקן בכיר יחסית (ושחקן מחליף ראשון להתקפה זה שחקן מאוד בכיר) בלי שום התייחסות לכך לפני כן בשמועות. לאו דווקא על השחקן עצמו אלא בכלל על העמדה. זה אפילו לא נמצא שם.

אגב, לדעתי, אנחנו צריכים 2 שחקני התקפה נוספים מעבר לאמבפה וחוסלו, לא אחד. אבל אפילו על אחד אין שמועות.

אני לא רואה את אמבפה מגיע הקיץ

אם קיין לא מגיע, זה פשוט פשע אם לא הולכים על ולאחוביץ+קייזה. הם לא אמורים לעלות הרבה גם ביחד

אני חייב להגיד שכל הדיווחים שיוצאים בשבוע האחרון מהתקשורת מרגישים לי מתוזמרים מידי.

לפני שבועיים דיברו על 300 ו400 מיליון יורו שהולכים לצאת בקיץ.
דיברו על קאי האברץ, הארי קיין ואחר כך עוד הדגישו שהאחד לא בא על חשבון השני ורוצים את שניהם ועל הדרך הוסיפו גם את אלפונסו דיוויס וקארים אדיימי לשמועות.

פתאום הלך הרוח משתנה לגמרי לזה שריאל סיימה את הרכש לקיץ הנוכחי עם חוסלו, שאמבפה יגיע רק ב2024 ויותר מהכל שאנצ’לוטי עצבני ומעביר דרך התקשורת שאם לא יקבל רכש יעזוב, משהו שהוא לא עשה ב25 שנות אימון ולהזכירכם הדיווח הזה יצא באמצע יוני, חודש לפני מחנה האימונים ועוד לפני שחלון ההעברות בכלל נפתח, לא יודע זה פשוט מוזר לי מידי.

אין ספק שקורה כאן משהו, בין אם הולכים על אמבפה או קיין ריאל יוצאת למשחק הפוקר הזה כשהיא רוצה להראות שהיד שלה חזקה, שהיא לא נואשת לחלוץ ושאם המחירים לא יהיו סבירים הכל בסדר והקבוצה תסתדר ככה, די ברור לי שזה המצב.

האם יכול להיות שבאמת סיימנו את הקיץ? עם ריאל והמדיניות הנוכחית הכל יכול להיות אבל זה יהיה משהו קיצוני ביותר שעוד לא קרה וישבור בהרבה את השיאים של מריאנו כ7 במקום כריסטיאנו, הזאר/בייל הם הרכש של החלון או ההזנחה בעמדות המגינים.

ויותר מזה- אם באמת החלון יסתיים כך פלורנטינו צריך לשים את המפתחות וללכת הבייתה, עד כדי כך.
אם ריאל תזרוק לפח לחלוטין עוד עונה לפני שהתחילה זו לא תהיה הגזמה אבל שוב- קשה לי מאד להאמין שזה המצב, בואו נחכה עוד קצת.

התנאים הבשילו להנחית פה את מה שלדעת רבים הוא הקשר המושלם, בן 19, שכל אירופה רדפה אחריו.
כסף זו כנראה לא הבעיה.
ההחתמה הזו בוצעה בצורה מופתית.

אם היה בשוק פרופיל דומה לחלוץ, אני בטוח שפלורנטינו כבר היה סוגר את זה.
המועדון עובד נכון, מנסים להחתים שחקנים שמתאימים לקבוצה, גם מקצועית, גם חברתית וגם תדמיתית.

כבר כולכם הגעתם למסקנה הנכונה כנראה שאין בשוק הזדמנות כזאת ולכן לא קונים מתוך פאניקה, ראינו כבר מה קרה כשעשו את זה.

אנחנו באמצע יוני, זה כיף לכתוב ולפנטז (לי זה מאוד כיף לקרוא, כי מעלים פה שמות שאני בכלל לא מכיר), לא צריך לקורא לפלורנטינו להתפטר עדיין, הוא הרוויח ביושר את האמון שלי לפחות.

לדעתי עד אמצע/סוף יולי אנחנו נהיה בסטנדביי, אנחנו נשמע שמועות אבל אני לא הולך להאמין להן.

באוגוסט אנחנו נראה דברים זזים בפועל. סיפור רכישת אמבפה כבר הקיץ יחתך לפה או לפה, ואז אנחנו נראה את ההחתמות להתקפה. אולי נסחפתי עם עד אוגוסט, אבל מחכים לנו עוד שבועיים של סטנדביי ושמועות שלא קשורות לכלום.

אני אוהב את זה שהמועדון לא פועל בצורה פזיזה. בנזמה הנחית עליהם מכה לא צפיה והם איבדו את החלוץ הפותח, אמבפה פתאום יכול להיות זמין, הם לוקחים את הזמן לשקול את האופציות ולא קופצים להחלטות. זה טוב, והסטנדביי הזה עם אמבפה רק נותן להם עוד יותר זמן לשקול את הצעדים שלהם.

מה שבטוח במיליון אחוז, שלישיית ההתקפה שלנו בעונה הבאה לא תכלול את חוסלו. תהיו בטוחים בזה.
בנוגע לספסל, זה מאוד תלוי מה יהיו האופציות. לא ימהרו לרכוש במועדון שחקן שלא בטוחים בו במאה אחוז.

חוסלו כנראה לוקח מספר 9 לפי דיווחים.
מעציב סה״כ

מגוחך, איפה המחשבה המסחרית גם מספר 9 זה מספר מוכר, מספר של סופרסטאר, לא של סותם חורים בן 33 בהשאלה. JFC מה נסגר עם המועדון.

בסוף הוא עוד יהיה ההיגוואין הבא…

בכל אופן,
בעיני אתם לוקחים ברצינות יתרה את המספרים.

מישהו הפריע לויניסיוס לככב עם מספר 20? לרודריגו עם 21?
וכל זה שמספר 7 המוכר, מככב מפציעה לפציעה.

אם תתחיל העונה ולא תהיו עם מחליף רציני לבנזמה, כל הביקורות יהיו מוצדקות.
אנחנו רק בתחילת הקיץ.
סבלנות.

האמת שיש סיבה למה להתייחס למספרים ברצינות יחסית, במיוחד במועדון שמוכר המון מרנצ׳נדייז, לא צריך להיתמם. לי עדיין מציק שרודריגו #11 אבל נחיה עם זה בשלום עד שיקבל את 10.

בכל אופן אני חושב שבאמת יש קצת פאניקה. יש לנו את פדה ו-ואזקס שבמקרה הצורך יחלטרו בהתקפה כשחוסלו ובראהים לא כשירים.

זה רק אני או סוג של הלוואי שאמבפה יחתום על הארכת חוזה בפריז לעוד כמה שנים ויילך להזד***? אין לי כוח לבנאדם הזה.

ואוסיף: אם היה מאמן שגורם למשחק שלנו לא להיות שבלוני (תדמיינו איך פפ היה משתמש בויני ורודריגו) אז חלוץ בינוני פלוס ועוד כמה מחליפים בתוספת של קמאבינה-צואמני-פדה-בלינגהאם היה מספיק. האמת שאני מקווה שאנצלוטי יעזוב — זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו הקיץ במיוחד עם שלל הכישרון המאוד מאוד מבוזבז שיש לנו בקבוצה, הרבה מזה באשמתו.

https://twitter.com/madridxtra/status/1670483820364152832?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

אני חושב שהוא מטריל וזה במטרה לשדר לקבוצות האחרות שאין לחץ בגלל העזיבה של בנזמה ולא יסחטו אותנו,אבל רועדות לי הביצים שהוא לא משקר וזה מה שהולך להיות בקיץ הנוכחי אחרי מה שעברנו בשנים האחרונות.

מאוד מקווה שזאת טקטיקה. כי זה לא הגיוני הרמת זחיחות/טימטום שם למעלה. פשוט אין מצב.