דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

יש מצב שקרלו מגדל ביצים?
מדליף לעיתונות שהוא מפחד להישאר רק עם חוסלו, וזה לא מה שהבטיחו לו

קולו מואני בהחלט נראה כמו אופציה מעניינת.
מצד שני לשים סכום עתק על חלוץ שנתן עונת פריצה בפרנקפורט? אני לא חושב שהוא יגמור כמו יוביץ’ אבל יש פה משהו מדאיג קצת…

קולו מואני הוא אחלה שחקן אבל העברה בסיכון גבוה מאד.
הוא עוד מעט בן 25, לא בדיוק כישרון צעיר שמתחיל להתפוצץ.
הוא נתן עונה מצויינת בגרמניה אבל זו… גרמניה.
בבונדסליגה ההגנות חלשות מאד והכדורגל התקפי מאד בטח לעומת הלה ליגה וזו הסיבה שמובקעים בכל משחק הרבה יותר שערים, זו גם אחת הסיבות למה לוקה יוביץ’ או אפילו פאקו אלקאסר היו נראים שם בלתי ניתנים לעצירה.
אגב זו עונת ההתפוצצות הראשונה שלו, בעונה הקודמת בליגה הצרפתית הוא הבקיע 12 שערים.
בכל מקרה, אחלה של שחקן אבל אני מאמין שהרכב ראשון בריאל מדריד די גדול עליו, לתחושתי מדובר על שחקן שהוא דרג ב של החלוצים באירופה עם תג מחיר של כוכב על.
גם בשוק של היום הוא צריך להיות שווה 50-60 מיליון יורו וגם זו הגזמה, תג של 80 מיליון הזוי לחלוטין וסביר להניח שרק קבוצות כמו פאריס/צ’לסי וכו ישלמו.

כמובן שהוא שחקן דרג ב’, שלא יכול להיות שחקן פותח בריאל מדריד. אבל דווקא בגלל זה אני רוצה אותו, שיהיה שחקן משלים בקבוצה. מבין את ההסתייגות ברכישה שכזאת עקב המחיר והפריצה המאוחרת, אבל בכל זאת הוא הראה הרבה דברים יפים העונה. זה לא רק היכולת, זו גם הורסטיליות שלו בהתקפה, הפרגון לחבריו מול השער.

דבר נוסף שחייבים לקחת בחשבון זה שאין לנו יותר מדיי ברירות. בהנחה שאמבפה לא מגיע (עם כל הכבוד לתחושות, כרגע העמדה המוצהרת של אמבפה ושל ריאל מדריד היא שאין עסקה הקיץ), אנחנו צריכים חלוץ בהתקפה. אוסימן יקר מדיי, קיין מבוגר מדיי, אין אופציות שמתאימות לנו כמו כפפה בשוק כרגע. נצטרך לקחת איזשהו סיכון.

חלוץ על שיבקיע בקלות 30 ויבשל 15, בן 29 ב 100 מיליון זה מסוכן ולא כדאי, שחקן בינוני ומשלים בן 25 ב 80 מיליון זאת אחלה רכישה :thinking:

אם קיין לא מגיע ומתכננים רכש התקפי ב 60-80 מיליון אז האברץ הוא האופציה הכי טובה, גם כחלוץ 9

קיין יהיה בן 30 ביולי.
קולו מואני יהיה בן 25 בדצמבר. יש ביניהם 5 שנים פלוס.

זה שקולו מואני פרץ מאוחר יחסית לא מחייב שהוא שחקן לא טוב. קולו מואני העונה נתן 40 מעורבויות ב3600 דקות, זה נתון פסיכי. וזה לא רק הנתון הסטטיסטי, זה גם היכולת. הוא מאוד מהיר, גבוה, טכני, יש לו תנועה מאוד מפתיעה וערמומית. הבעיה איתו זה שהוא לא טופ 3 בעולם באף עמדה ולכן הוא לא מספיק טוב להיות שחקן פותח בריאל מדריד.

הארי קיין לעומתו יגיע בן 30, יעלה יותר יקר, עד שיתאקלם, ולך תדע מתי הוא יראה סימני גיל ויהווה נטל על הקבוצה. בנוסף, הוא יכול לשחק רק כחלוץ מרכזי ורק בהרכב, כך שאתה לא יכול להשתמש בו כסופר סאב.

טשואמני, קמאבינגה הצרפתים, אמבפה שיגיע בסופו של דבר על פי פרז ובלינגהאם שהצהיר שמעריץ את זידאן ולקח את המספר שלו.
מתי מחזירים את זידאן לנהל את מועדון המעריצים שלו בחדר ההלבשה ולהביא איזה 4-5 אליפויות אירופה ברצף?

איזה זבל הקיין הזה, שווה רק הרכב ולא מתאים לספסל.

ב 100 ש’‘ח אפשר לקנות חצי ק’‘ג סטייק מצויין או 20 ק’'ג חסה, להעדיף את החסה כי אפשר להוציא ממנו 20 ארוחות מלאות של סלט לעומת הסטייק שיתן לי רק ארוחה אחת ?

כל הפרטים על עסקת חוסלו:

https://twitter.com/madridxtra/status/1670141580806586368?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

https://twitter.com/madridxtra/status/1670141358286286849?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

כחלוץ מחליף על תקן מריאנו אני חושב שזה רכש סביר בהחלט.
שחקן שבמשך שנים מותן תפוקה יפה מאוד גם בקבוצות רעות, מניח שהוא לא מאמין שנפל בחלקו בגילו המופלג להגיע לקבוצה כמו ריאל והוא ינסה לנצל כל דקה כדי להוכיח שזו לא טעות.

שחקן גבוה, חזק, עם משחק ראש אדיר ושיודע לכבוש כמעט בכל עונה ובכל קבוצה.
ולא פחות חשוב, הוא משלנו- גדל אצלנו, אוהד שרוף ובנוסף גם הגיס של קרבאחל וסביר להניח שיתאקלם בשניות.
בשורה התחתונה- אם חוסלו מגיע על תקן המחליף למריאנו זו העברה מצויינת במחיר כמעט אפסי, אם הוא המחליף של בנזמה זה מחדל עוד יותר גדול משאר ההזנחות שהיו בשנים האחרונות.

חוסלו כחלוץ פותח בלי אנצלוטי או קיין חלוץ פותח עם אנצלוטי

אם אמבפה מגיע ב24 (כמו שהמועדון מתכנן) זו בעיה. רודריגו יצטרך ככל הנראה לרדת לספסל וזה משהו שבריאל מדריד לא רוצים שיקרה, במיוחד פלורנטינו שאוהב אותו.

אם קיין היה צעיר באמת ב5 שנים ואפשר היה לבנות עליו לעתיד, הייתי מקבל אותו יותר מבשמחה. בגילו הנוכחי הוא רכש לא נכון, ואני שמח שירדנו ממנו.

זה רק אני או שמרגיש שהכישרון ההתקפי היום דל ברמות? אשכרה אין אף שחקן התקפה מרגש ורלוונטי ברמה גבוהה עבורנו, אמבפה וזהו בערך. לא זוכר תקופה כזאת בכדורגל העולמי שככה הייתה שממה.

באמת שאין, וזו הבעיה שלנו.

לפי אתר טרנספרמרקט אלו הם 20 השחקנים בעלי השווי הגדול ביותר, וכפי שניתן לראות 6 מהם אצלינו, פלוס אמבפה שמקושר אלינו. יתר שחקני ההתקפה הם או קיצוניים שמאליים כמו קוורצחליה, לאאו או פודן, או קשרים התקפיים פרופר שאין לנו שימוש תיאורטי בהם.

בנוגע לחלוץ, המחיר של אוסימן לא פרופורציונלי אחרי עונה היסטורית של נאפולי. לדעתי מדובר בחלוץ חד מימדי שחסרות לו יכולות של הנעת כדור או דריבל, ואם כבר חלוץ רחבה קלאסי אז שיהיה מישהו באמת מפלצת, או במילים פשוטות יותר - הלאנד.

אין אף קיצוני ימני שבאמת מעורר תיאבון, ומלבד הלאנד שנכון לפחות לקיץ הזה לא בשוק, אין גם חלוץ. זו כנראה הסיבה שאנחנו תלויים באמבפה.

זה טוב ונחמד אבל בלי אמבפה או חלוץ אחר אנחנו נחזור לשחק עם חמישה קשרים והפעם בלי חלוץ. חסכו בעונה שעברה, חסכו בעונה לפני כן ולמעשה חסכו בכל עונה מאז קיץ 20. הגיע הזמן להביא חלוץ גם אם זה פתרון לטווח קצר.

אני הייתי שם את ה100 על קיין אבל אם יש הסכם עם אמבפה ומוכנים לחכות עונה זה בסדר, זה גם אומר שצריך שחקן אחר בזמן הזה. ג’רארד מורנו, לוקאקו ,גריזמן, בן יידר, מצדי שיהיה מה שנשאר מיאגו אספאס אבל צריך שחקן שיכול לתת את ה10 גולים בעונה במינימום ולהיות חלק אינטגרלי בהנעת הכדור.

האמת שגריזמן יכל להיות תחליף מעולה וזול אבל אני מניח שהוא לא ישבור לאוהדי אתלטיקו את הלב (שוב).

Kylian Mbappé: “I will stay at PSG next season then I will only decide my future in 2024. Many things can happen in one year, especially in a club like PSG.”

חבל על הזמן שמשקיעים באמבפה. אי אפשר לבנות על המילה שלו.
גם אם נגיע איתו לסיכום, בסוף טלפון אחד ממקרון ועוד הצעה שאי אפשר לסרב לה מהקטארים - ושוב נישאר בלי כלום.
ברור שאמבפה משחק פה באחד מהצדדים. פעם קודמת הוא שיחק בנו.

מבחינת כסף וגם מבחינת נוחות עדיף לו להישאר בפריז. התמריץ היחידי שלו להגיע לריאל - לאתגר את עצמו מקצועית. הוא נראה טיפוס מפונק שבסוף יבחר להישאר בבית שלו, עם הרבה יותר כסף. האמת אי אפשר להאשים אותו.

לפי כל ההדלפות לעיתונות של ריאל, 4 שחקני התקפה לעונה הקרובה. במצב כזה קרלו צריך להתפטר ולזעזע, אם הוא יתן לזה יד…

מחפשים חלוץ, אף אחד לא חושב שמה שיש זה בסדר ועם זה נחיה. שוב לגבי אמבפה, לי אישית היו צפויות כל האמירות האלה של אמבפה, אמרתי את זה שוב באותו ערב שבו הכל התפוצץ. אף אחד לא יודע מה באמת מתכננים. אני בניגוד גם לדעה הרווחת לא חושב שהמעבר שלו אלינו סגור לקיץ הנוכחי.

חוסה פליקס דיאס אמר מה התוכניות לגבי אמבפה, לא ישנו שוב פעם תוכניות בגללו. יציעו לו חוזה בינואר ובמידה והוא לא יחתום, המועדון לא יחזור על אותן הטעויות של 2022.

עם או בלי קשר לאמבפה, אין חלוץ אחר כרגע שאפשר להביא (וקיין ב100 מיליון לא בא בחשבון, שכחו מזה) וירצה את כולם. הסיבה היא שחלוץ כזה לא באמת קיים.
חלוץ יהיה, הוא לא יהיה החלום הרטוב שלנו, אבל נחיה עם זה לפחות עונה אחת, אין ברירה.

אישית אני לא אתפלא אם הוא שוב משתמש בנו בשביל שדרוג חוזה…
אני מקווה שהמועדון יביא 2 שחקני נוספים חוץ יחוסלו… כשאחד מהם לפחות יהיה לו פוטנציאל