דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אנקונקו לא 9 קלאסי ויותר משחק על העמדה שרודריגו משחק אצלנו. מוזר שלייפציג שיחררו אותו ב15 מיליון יורו פחות מהשווי שוק שלו שלוש שנים לסיום החוזה שלו ועוד לצ׳לסי, משהו בעסקה הזאת מרגיש כמו חתול בשק.

כנראה שלייפציג יביאו במקומו את את ג׳ונתן דיוויד או אלייה ואהי, למה לא פשוט לקצר תהליכים ולחסוך כמה עשרות מיליונים ולהביא אחד מהם ישירות?

לייפציג סיכמו גם עם אופנדה, עוד שחקן שהיה יכול להיות מעניין לרפד איתו את הספסל.

https://twitter.com/madridxtra/status/1671090530271338497?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

אפשר למצוא טוויטים כאלה על הרבה מאוד שחקנים. אם ממש היינו רוצים אותו היינו שומעים על זה אז, כשהיה בשיאו ולפני הפציעה. בכל מקרה, אין לנו צורך ב10 בקבוצה, העמדה הזאת לא קיימת אצלינו, ואם היא תהיה קיימת אז בלינגהאם או רודריגו ימלאו אותה. אנחנו מחפשים 9 אמיתי.

לגבי היכולת? אין לי ספק שהוא נמצא שם, אולי אפילו ברמה של שחקן הרכב. למרות שאם היינו מביאים 10 לקבוצה הייתי רוצה מוסיאלה. אבל שוב, אין לנו צורך בשחקן כזה מכיוון שהעמדה הזאת לא קיימת אצלינו.
צ’לסי שיחקה אותה. שחקן כזה ב60 מיליון יורו זה שוד לאור היום.

https://twitter.com/madridxtra/status/1592073384376115201?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

https://twitter.com/madridxtra/status/1535345466120060929?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

https://twitter.com/madridxtra/status/1529496780680925184?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

https://twitter.com/madridxtra/status/1575841414507700225?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

פספספנו אותו כי היה לנו את בנזמה וחשבנו שהוא ימשיך את הכושר מהעונה הקודמת הרי הוא זכה בכדור הזהב והוא יאריך חוזה בטוח,מאותה סיבה שפספסנו את הלאנד.
אנקונקו יכול לשחק גם חלוץ וגם באגף,לא 10 קלאסי כמו האברץ למשל,הוא הרבה יותר מהיר.
בלייפציג הוא פותח כחלוץ לצד וורנר (מערך 4-2-2-2) ובורח הרבה לאגפים ויורד למטה,מאוד מזכיר את בנזמה.
בגדול אני בעד המדיניות של המועדון,אבל לפעמים המדיניות הזו גורמת לנו לפספס שחקנים ואם כבר הגענו למצב כזה שאין לנו חלוץ,אז הגיע הזמן לצאת מהקופסא חד פעמית ולהנחית פה את אחד החלוצים הטובים בעולם בעשור האחרון גם אם הוא בן 30,כי אין לנו אלטרנטיבה כרגע,זה או זה או לזרוק לפח עוד עונה,מבחינתי זה לא מתקבל על הדעת ואני בטוח שאני לא היחיד.
אם עונה הבאה אנחנו לא לוקחים אליפות מול ברצלונה הזו זה בלתי נסלח ועם הסגל ההתקפי הנוכחי אני לא רואה את זה קורה,עם כל הכבוד לבלינגהאם.

אני חושב שההצלחה של ריאל השנה קשורה בין היתר למיקומו של רודריגו במערך.
הוא הכי טוב כמספר 10. בעמדה הזאת הוא קרוב הרבה יותר לויניסיוס ולחלוץ והיכולת שלו לנווט לשני הצדדים מצוינת.
כדי שזה יעבוד טוב צריך שישחק בצד ימין שחקן טכני עם אוריינטציה של קשר. סטייל ברנרדו בסיטי.
דומה קצת ל4-2-3-1 עם אוזיל ודי מאריה.

הבעיה היא שיש לנו מאמן מאוד מקובע שלא יהיה מסוגל לחשוב באופן יצירתי. עדיין יש בי תקווה שאיכשהו ניפרד כידידים.

כריסטיאנו הגדול עשה את זה בזמנו ב2008

בייל ומודריץ עשו את המוות לדניאל לוי עד ששחרר אותם לריאל, אני בטוח שאם אחפש עוד לעומק אמצא דוגמאות של שחקנים שמצהירים על הרצון שלהם לשחק בקבוצה X

רצונות וחלומות זה דבר יפה, בפועל צריך להתאים את עצמך למציאות
כולנו רוצים הרכב של 11 שחקנים הכי טובים בעולם - בפועל יש לנו הרבה עמדות שהם לא עם הטופ של הטופ - בלמים, מגנים, ווינגר ימני וחלוץ.

אין אצלו פשרות ובכל זאת הוא ויתר על הלאנד שנה שעברה, בכל זאת המגן השמאלי הבכיר שלו הוא פרלאן מנדי והבלם השני הבכיר זה אלאבה. כנראה שיש פשרות שאין ברירה.

אפשר לחזק את המותג גם עם חלוץ בכיר בן 30 סטייל קיין(שהוא הדוגמא הכי טובה לחלון הנוכחי, לא יודע לשלוף דוגמאות בשלוף מהעבר).

אפשר להפוך את התוכנית של חלוץ אמיתי + ויני ורודריגו בצדדים(או קונספט אחר עם רודריגו) לתוכנית המרכזית, והיא סביר להניח תהיה לא פחות טובה מהתוכנית לשחק עם 3 שחקני אגף שמאל באותו הרכב ולנסות להרכיב פה משהו - אנחנו לא ב2009 שיש לנו קבוצה ממוצעת להחריד ואנחנו צריכים איזה רונאלדו שיעלה אותנו רמה

יש לנו סגל מרשים מאוד והמינוסים שלו זה בעיקר מאמן בינוני וחוסר בחלוץ - האם אמבפה הוא מאסט? מרגיש לי שאפשר לוותר עליו ועדיין להיות אחת מ3 הקבוצות הטובות בעולם.

מעריך את פרז מאוד, מברך על כל יום שהוא הנשיא שלנו, ובכל זאת חושב שהוא עדיין בן אדם שעושה טעויות ומסתנוור מהחלומות שלו לפעמים וזה בסדר להודות בטעות/שמה שתכננת לא מתגשם בצורה שדמיינת אותו

האסטרטגיה אולי עד עכשיו הוכיחה את עצמה אבל המציאות לא סופרת את האסטרטגיה של פרז, בנזמה לא ספר את האסטרטגיה של פרז וכרגע נשארנו בלי חלוץ ובלי הבטחה שבשנה הבאה באמת יגיע חלוץ - אז נמשיך לדמיין ונגיד יהיה בסדר או נפעל כדי שיהיה בסדר?

קצת מרענן את הדיון.
פבריציו רומאנו מעדכן שריאל עדיין לא התייאשה מוינסיוס טוביאס. המגן הברזילאי ששיחק כמושאל משחטאר העוב במדי הקאסטיליה יושאל לעונה נוספת עם אפשרות רכישה ב15 מליון יורו בשנה שלאחר מכן.

סה"כ נתן עונה בינונית ולטעמי לא עמד בציפיות שהיו ממנו, ועם זאת טוב שמקבל הזדמנות נוספת.
מעניין אם יקבל דקות בוגרים העונה.

עוד ריענון.

דיווח בAS: ריאל מדריד לא תבצע עוד שינויים בקיץ.
חלון העברות שלה נסגר,אלא אם כן תתרחש קטסטרופה במשחקי קדם עונה/פתיחת הליגה.

האברץ לארסנל על סף סגירה עבור 65 מיליון פאונד (קצת יותר מ-75 מ׳ יורו). תכלס - אני מבסוט, זה מחיר גבוה מאד עבור סימן שאלה כזה. יש פוטנציאל לבינגו גדול, אבל לא שווה את הסיכון.

אם ארתור עולה מעל 100 מיליון יורו האברץ ב 75 זאת גניבה במחירים של היום.
חבל מאוד, שחקן שאני אישית מאוד אוהב ורציתי שיגיע.

איזה ארתור? מלו? הוא שווה משמעותית פחות מזה, אפילו כשזה לצרכי בישול ספרים.

גם אני מחבב את האברץ, אבל זה מחיר מוגזם בהתחשב בעובדה שאין לו עמדה ברורה במערך שלנו (חוץ מ-9 שזה רעיון גרוע) ושכרגע אין אפילו ציוץ בכיוון של חלוץ. אם החיסכון הזה מגדיל את הסיכוי לרכש של חלוץ אפילו בקצת - אלה חדשות טובות.

התבלבתי, הכוונה אנתוני(אפשר גם ראפיניה אם רוצים), עוד ברזילאי בינוני.

הכוונה האברץ וחלוץ, הגרמני יכול להיות מצויין ביהלום, בתוך היהלום או כחלק מה 2 מעל היהלום, או בכלל מתחת לשלישייה קדמית ברוב המשחקים בליגה.

כמה שיונייטד משלם זה לא דוגמה לשום דבר. לא מבין איך לא עוד לא דחפנו להם משהו הקיץ.

זה קצת עצוב אבל אין לכם אפילו מה לדחוף.

זורק שמות של שחקנים צעירים, חלקם לא יקרים במיוחד שעשויים לשפר קצת את מצב ההתקפי העלוב שלנו: פלוריאן ווירץ, ארדה גולר, צאבי סימונס, אמין גוירי, מוקוקו.

אז כן רובם כנראה לא ברמת ריאל מדריד כרגע, אבל מניח שלפחות 2-3 מהם יכולים לעזור כבר כעת, רובם לא יעלו מעל 30 40 מליון יורו, חלקם כמו גולר עם סעיף שחרור של 15 מליון יורו.

אם לא רוצים ללכת על מבוגרים אז שינסו לפתוח את הראש.

איפה הם ישחקו? סימונס שיחק העונה בצד שמאל של ההתקפה, וירץ קשר, מוקוקו אולי בן 18 ואולי בן 30.

גולר ב 15 מיליון זה הימור ששווה ללכת עליו בעמדה שהיא מאוד בעייתית אצלנו,היו היום כמה דיווחים עליו אבל מהאס…

סימונס משחק ב3 העמדות בהתקפה.
וגם אם העמדה המועדפת עליו היא כנף שמאל, זו עמדה שיש לנו רק את וינסיוס בלי מחליף.

מוקוקו באמת הימור בגלל נושא הגיל אבל גם אם הוא בן 20 ולא 18 הוא כישרון גדול.

כרגע שחקן הסגל היחיד לעמדות ההתקפיות כגיבוי מהספסל הוא ברהים.כ

נכון, אבל ויניסיוס, לפחות כל עוד אנצ’לוטי המאמן ו/או אמבפה לא מסיט אותו לאגף ימין, ימשיך לשחק ולשחק כל עוד יש לו רגליים. ככה שלהביא שחקן לעמדה שלו רק כדי לשבת על הספסל 36-37 משחקי ליגה בעונה, זה לא הדבר הראשון שאתם צריכים לדאוג לו.

מוקוקו אולי אופציה מעניינת, בהתחשב בעמדה שאתם צריכים בה חיזוק בהתקפה, אבל -
א. לא עקבתי אחריו העונה. איך הוא היה?
ב. אם הוא בן 18, וכבר שילמתם 60 על שחקן בן 16 לאותה עמדה, אולי זו הסיבה למה לא חושבים עליו.