דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

על מוקוקו או חלוץ צעיר מבטיח אחר כנראה שלא נלך בגלל אנדריק
ופשוט אין עוד חלוצי טופ בעולם (שהם לא אמבפה/הלאנד/ בני 30+ שעולים 100+/שאר תירוצים למה לא) שהמועדון הולך עליהם.
אם כבר זאת הגישה לא מבין למה לא להביא עוד חלוץ מבוגר בשביל הרוטציה לשנה/שנתיים - פירמינו,דזקו,זירו.

מילא לא להביא פוטנציאל שישב על הבן 16 שקניתם, מילא לא לבזבז מאה מליון על שחקן מבוגר /פציע/אנערף/לא טוב מספיק עם סיכון גבוה ברכישה, אבל להסתמך על חלוץ אחד בסגל לעונה שלמה, ועוד שהוא בלבל של חוסלו (שגם הוא הולך לבלות עונה ראשונה באמת בבוגרים של ריאל כן?) או על רודריגו כחלוץ כשאין ווינגר ימני בשני המקרים זה פשוט לטמון את הראש בחול.
אפשר להביא רכש ואם רוצים לזמן קצר כי אין סופרסטאר זמין אפשר לעשות את זה ולא לוותר על עונה שלמה, שהיא כנראה גם העונה האחרונה של לוקה וטוני והיחידה שלהם עם בלינגהאם
אפשר לפתוח את הראש ולהביא אחלה רכש, אם מביאים אחד מהשלושה שרשמתי (ויש עוד אפשרויות-למה לא ולאחוביץ לדוגמא?) לחוזה של עונה - שתיים בשביל שעונה הבאה נחתים את אמבפה או קיין (או שניהם!) אז אני סבבה עם עמדת החלוץ ומבין את ההתפשרות, אבל כרגע המצב זה לתקוע את הראש בקיר. ועכשיו במקום סטיואציה בה אין ווינגר ימין וחלוץ מחליף החלפנו ל-אין ווינגר ימין וחלוץ פותח. אה, אבל יש חלוץ מחליף. good deal👍🏼

בחייאת, אפילו אצל בארסה עם מצב כלכלי דפוק מארץ הדפוקים קצת פותחים את הראש ומביאים גם שחקנים נהדרים במצב הגרוע שלהם, לבנדובסקי וגונדוגאן זה רכש שאף אחד בריאל לא היה מתבייש בו

חייב להגיע עוד רכש. בתכלס יותר מאחד, אבל נסתפק כרגע גם באחד מהשניים שחייב להתקפה
לפעמים אני חושב שזאת המניפולציה של פרז, דווקא על האוהדים ולא על היריבות- נמכור להם שלא יגיע אף אחד ואנחנו עומדים לפני עונה עם חוסלו כחלוץ יחיד ופותח, וזה יהיה ככ נורא עד שהם ישכחו שצריך גם רכש בעוד עמדות, נביא חלוץ ואני הגיבור! לא זה שיבקרו אותו כי לא השקיע בכל העמדות שצריך.
אני רק מזכיר שעונה הבאה נצטרך להשקיע גם בקישור (לפחות 2 מחליפים לשם במקום לוקה וטוני אם יעזבו), אלפונסו דייויס יהיה זמין וחובה ללכת עליו ואולי תהיה הזדמנות על מגן ימני. לא יודע עד כמה נצליח לעמוד בכל הרכש הזה + אמבפה וקיין אם נהיה פה בעונת חלשה של שמינית/רבע ומקום שני

אני רק מפנטז

סבאיוס קיץ הבא

מה שבעיקר מטריד/מעצבן אותי זו העובדה שאין לריאל תוכנית ב’.

אם אמבפה לא מגיע עכשיו, אז נחכה לו והוא יגיע בעתיד, אם הוא לא יגיע בעתיד אז נמשיך לחכות וכן הלאה.

ומה לגבי העובדה שאין לריאל מדריד קיצוני מחליף וחלוץ איכותי מחליף?

אני רגוע לגבי חלוץ, חלוץ יגיע. הבעיה היא שאין לנו קיצוני מחליף וחלוץ מחליף ברמה, ובשונה מחלוץ, אין שום התייחסות לזה בתקשורת שזה בכלל אופציה. וזה כבר הרבה יותר מדאיג.

האמת, אני חושב שחוסלו לגמרי מספיק טוב כדי להיות חלוץ מחליף בריאל.
אני ממש לא חושב ששחקן ברמה של ז’סוס יסכים לשחק על הספסל שלנו, בטח לא כשהחלוץ הפותח הוא באמת חלוץ על ולא מדובר בתחרות אמיתית.
חוסלו כבש העונה 17 שערים ובישל 4 באחת הקבוצות הכי גרועות בליגה. אלה מספרים בהחלט יפים וזה מה שאני מצפה מחלוץ מחליף.

כשמדמיינים חלוץ מחליף כל הזמן חושבים על היגוואין ב2012 או מוראטה ב2017.
חשוב מאוד לזכור שלא היגוואין של 2012 הוא זה שהסכים לשחק מחליף אצלינו, אלא היגוואין של 2011, האחד שחזר כבד מאוד מהפציעה.
אצל מוראטה צריך להבין שמדובר היה בשחקן שלנו. לא בשחקן שבחר להגיע להיות מחליף בריאל. את ההסכם על מכירה עם buy back הוא עשה כשהיה שחקן אלמוני. שחקן מקביל למוראטה היום יעלה באיזור ה70 מיליון לפחות, וממש לא בטוח שיסכים להגיע להיות מחליף של חלוץ גדול.

בקיצור, מה שאני מנסה להגיד זה שזה ממש לא המצב הקלאסי של קבוצות, לא במקרה שחקנים כאלה גם עוזבים מהר מאוד ולרוב לא נכנסים לסיטואציות כאלה כשהמניה שלהם חזקה.
מחליף טוב ברמה גבוהה מחוסלו כנראה שלא יגיע אלינו, אולי יגיע אלינו שחקן שיתפתח לכזה, אבל שחקן שהוא כבר כזה יעדיף ללכת לפתוח בקבוצה אולי קצת פחות גדולה.
אגב, זה המצב עם קולו מואני לדוגמה.

לטעמי, חוסלו מספיק טוב להיות מחליף, אבל חייב להיות חלוץ בכיר שחוסלו יהיה המחליף שלו…
אני גם לא מצפה שהמספרים שלו יהיו דומים לאלו של אספניול, בין היתר נראה שלא יהיה ממונה על הפנדלים, ובכלל תשומת הלב לחלוצים שלנו היא אחרת. אם יהיה בדאבל פיגרס זה יהיה בונוס

תלוי בשאלה כמה ישחק. אמנם הוא לא יבעט פנדלים וכנראה שיקבל שמירה קצת יותר רצינית אבל מצד שני ישחקו איתו שחקנים טובים בהרבה. הוא יגיע להרבה יותר הזדמנויות לכבוש.

באופן כללי אני חושב שמדובר באנדרייטד. הוא לא שחקן טופ אבל בהחלט חלוץ חד שמספק מספרים יפים כבר לא מעט שנים. הוא בא עם המון תשוקה ואין לי ספק שנראה מספרים לא רעים ממנו.

זה בדיוק העניין. הם לא קיימים כי התכנון של המועדון הוא אמבפה ותו לא.

וזו בדיוק הבעיה הגדולה. כולם מדברים על חלוץ שברור שיגיע ואף אחד לא מדבר על זה שהמחליפים ההתקפיים שלנו זה חוסלו ובראהים דיאז. ממש יצילו את המולדת.

הבעיה הגדולה היא שאנחנו רוצים שחקני הרכב מובהקים. כאלה שהם הכי טובים בעולם, ומי שיבוא לספסל יצטרך לקבל את זה שיש לפניו בהיררכיה שחקן יותר טוב והדקות שהוא יראה יהיו ביחס ליכולת שלו מול של השחקן שאיתו הוא מתמודד. שחקנים מהדרג השני שעדיין שואפים להיות שחקני הרכב, כמו למשל אסנסיו, יעדיפו לא להגיע במקום להסתפק בלהיות חילוף ולשבת על הספסל במשחקים גדולים. במקביל אנחנו גם לא רוצים להתפשר על איכות הסגל, והחיתוך בין השחקנים האיכותיים, אלה שלא יעלו הרבה, צעירים מספיק, פנויים בשוק ויהיו מוכנים לשבת על הספסל הוא צר מאוד.

וורסט קייס סנאריו הקאדר ההתקפי יורכב מפדה, ברהים, רודריגו, חוסלו, ויניסיוס ואלברו/אריבאס.
במצב כזה האופציות מהספסל אינן רעות, אך בהחלט חסרות גיוון בעליל:

לשם הסימולציה נניח ובאוגוסט, כשנגיע לסן-מאמס לבכורה בליגה, קרלו יבחר להרכיב את פדה, רודריגו וג’וניור, פשוט כי זה קרלו, עד כאן הכל תקין (אנצ’לוטי-BALL). קמבינגה, קרוס ומודריץ’ מאחוריהם, כאשר על הספסל יהיה ניתן למצוא את טשואמני, בלינגהאם, סבאיוס, ברהים וחוסלו; ברור שלא אידיאלי, אפילו די מביך, אבל כל עוד קרלו ופלורנטינו עם המושכות אנחנו נשארים באורווה לעבודות תחזוקה לשנים קדימה במקום לצאת החוצה ולשעוט הלאה למירוץ הבא.

בתכלס מבחינת כמות שחקני ההתקפה אין הבדל מהעונה הקודמת, כי הזאר ומריאנו לא נספרו דה פקטו. מבחינת איכות אכן נפגענו - חוסלו וברהים במקום בנזמה ואסנסיו.

בכנפיים ישחקו ויניסיוס, רודריגו וואלוורדה. מניח שאם ויניסיוס לא יהיה זמין רודריגו יהיה בשמאל. ברהים יישלף מהבוידעם מדי פעם.

חלוץ דויד אלאבה/חוסלו.

איחלתי לחיילים בהצלחה.

אין שום יקום אפשרי במולטיברס שבו בלינגהאם לא מולחם להרכב כל עוד הוא כשיר.

אם עד השנה אפשר היה לסמוך על דוידה שיביא לקצת הגיון בהרכב של אביו, נראה לי שהשמרנות של קרלו תשאיר בהרכב שניים מתוך שני ותיקי הקישור. קשה לי גם לראות מי מוציא את קמא מההרכב אחרי שסיים מעולה את העונה.
מצד שני קשר שעלה 100,000,000 לא יעלה בהרכב? צריך רק להחליט את מי לשחוק.

יכול להיות שכולם מדברים על חלוץ ורק אני יושב לי בחדר וחוטף זצים של ptsd כל פעם שאני חושב על עוד עונה עם קרוס כקשר אחורי?

גם טושה הגיע בסביבות ה80 וירד לספסל, גם קוטיניו וגריזמן עלו 100+ ועברו לספסל.

אם הוא יהיה טוב הוא ישחק, אם הוא יהיה סביר קרלו יוריד אותו לספסל, בטח במשחקים החשובים, כי זאת הדרך שלו.

לקח הרבה מאד זמן ויכולת רעה עד שקוטיניו וגריזמן (וגם קאקא, ועוד לא מעט רכישות גלקטיות) ירדו להרכב. ברור שהוא לא מולחם לשם, אבל plan a זה בלינגהאם בהרכב ואין שום סרט שלא.

נראה שיש התעניינות בגולר.
לדעתי יהיה אחד השחקנים הטובים בעולם בעוד כמה שנים.

גוּלר פוטנציאל ענק עם תג מחיר מצחיק במונחים של היום, למרות זאת הייתי מעדיף בשביל שתי הצדדים שהוא לא יגיע.

אצלנו הוא ישמש בתור מחליף שני-שלישי אם וכאשר, משחקי גביע מידי פעם והופ הפוטנציאל התבזבז והוא כבר באמצע הקריירה. עדיף בשבילו לעבור לאיזה אייאקס/קבוצה בדרג ב׳ באחת מהליגות הבכירות שכן נותנת במה לשחקנים צעירים, להמשיך לצבור ניסיון ואם באמת הוא יוכיח את הפוטנציאל שלו אני בטוח שאנחנו עוד נקושר אליו שוב.

דרך אגב, מישהו יודע מה התפקיד הספציפי של ג׳וני קלאפאת במועדון? ראש מערך הסקאוטינג? סקאוט בדרום אמריקה? יש למישהו מידע יותר ספציפי לגבי מערך הסקאוטינג במועדון? חיפוש קצר בגוגל די מצא לי המון תוצאות שונות