דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

שיגיע אלינו ויושאל לאייאקס

ארדה גולר מיועד אם וכאשר להיות בקסטיליה קודם כל ולא בקבוצה הבוגרת ואם הם יעלו לליגה השניה זו אחלה החלטה גם שלו לדעתי, הוא יכול לשחק גם על אגף ימין וחוץ מברהים אין לריאל בקבוצה אף שחקן עם רגל שמאל דומיננטית באמת, הוא יקבל דקות.
כישרון על ולהביא אותו במחיר מצחיק כזה זו חתיכת יציאה.

לגבי ג’וני קאלאפט- הוא הצ’יף סקאוט של ריאל מדריד, ראש מערך הרכש והסקאוט הראשי.
אבל בלי קשר לטייטלים הוא וחוזה אנחל סנצ’ז ביחד עם פלורנטינו כמובן הם היום האוטוריטות מבחינת הרכש, קלאפאט הוא היום אחד האנשים הכי חזקים במועדון.

תזהרו עם התורכים האלה.
בארסה כבר קנתה “מסי תורכי” אחד, אמרה דמיר שמו.
אחרי חצי שנה בבארסה ב’ בליגה השלישית ו 24 דקות דשא שלמות, הושאל בחזרה לתורכיה.
היה גם שחקן אוסטרי עם שם מחשיד יוסוף דמיר שגם הוא היה “מסי הבא” וגם הוא הוחזר אחרי חצי שנה ו 9 משחקים אצל קומאן כשכולם היו פצועים ונגמרו לקומאן שחקנים.

חוץ מזה לפי דיווחים שונים בבארסה לא למדו כלום והיא מובילה במירוץ אחרי המסי התורכי הזה. היריבה העיקרית שלנו היא מילאן, לא ריאל.

לגבי הקיצוניים אני מסכים לגמרי, בראהים זה לא מספיק.

מעניין אותי אבל מי לדעתך צריך להגיע כחלוץ מחליף?

כתבתי על כך קודם, כל המחליפים האידיאליים שאתה זוכר שהיו לנו, היו אידיאלים בעונת השיא שלהם שהביאה אותם לרצות לעזוב. איש מהם לא הגיע כאידיאלי לתפקיד של חלוץ שני. היגוואין של אחרי הפציעה נראה כמו הצל של עצמו בהתחלה, ומוראטה עלה מהנוער שלנו והשתפר.
העונות של היגוואין ב2012 ושל מוראטה ב2017 הובילו אותם גם לעזוב.
מה שאני מנסה להגיד הוא שלא מדובר באיזה מודל מוצלח בו אנחנו מביאים חלוץ שני חיה, מדובר בהימורים על שחקני נוער ומזל עם חזרות מפציעה.

חוסלו היה בין החלוצים הטובים בליגה שלא היו בקבוצות צמרת, לשדרג אותו זה להביא שחקן בסגנון של קולו מואני.
מדובר כבר ברכש של 60 מיליון לפחות.

אין לי שום בעיה שיביאו שחקן כזה, אבל לא לפני שישקיעו סכום דומה על קיצוני (גם כי המצב שלנו שם פחות טוב בעיני, וגם כי מדובר על 2 עמדות)
כלומר, לפני שאני מוציא 60 מיליון על חלוץ מחליף, אנחנו צריכים להוציא כ160 מיליון על חלוץ בכיר וקיצוני מחליף.

באידיאל גם הייתי מוסיף מגן ימין לפני חלוץ מחליף בכיר מחוסלו

מי זוכר שהיו פה דיבורים על גבארדיול, קאנסלו, ריס גיימס.
כאילו חסרות לנו בעיות עכשיו גם חסרים 3 שחקני התקפה.

גבארדיול זה כנראה רכש בלם ה100 מיליון השנתי של סיטי (שתשלם עוד איזה מאייה גם על דקלן רייס כנראה).
לא יהיו עוד רכישות עד שלא ידעו בוודאות מה קורה עם קיליאן, אם הוא יגיע עוד הקיץ זה תשלום של 150+/- ואז לא יהיה עוד רכש.
אם הוא לא יגיע זה כבר סיפור אחר.
בכל מקרה, צריך המון סבלנות, זה לא יגמר לפני אוגוסט.

https://twitter.com/madridxtra/status/1671953272196792344?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

למה להשאיל? זה לא שיש לנו עומס והוא לא יקבל דקות.
(אם זה אמין בכלל,מקור לא מוכר).

אני לא יודע מה הוא שווה אבל הוא בטוח לא ברמת ריאל מדריד כרגע, עם כל הכבוד למעורבות ב7 שערים בליגה הטורקית.
מה שכן, כל עוד השחקן מוכן מסלול קסטיליה- בוגרת עבד לא רע בכלל לויניסיוס ורודריגו. אם הם יעלו לליגה השניה הוא יכול גם לבלות שם עונה שלמה בכיף.

לצערינו גבארדיול בדרך לסיטי. היו דיבורים על כך שהוא חלק מהתוכניות ל24 אבל סיטי תקח אותו.

טעות אסטרטגית שלנו לדעתי אבל יש לנו אילוצים אחרים דחופים יותר.

בשלב זה אני לא בטוח יותר בכלום, אנחנו לא יודעים מה התוכניות של המועדון. יכול להיות שהתוכניות הן להביא את אמבפה ב24 ובקיץ הזה להביא שני שחקנים סבירים ותו לא, ומנגד יכול להיות שנקבל עוד הקיץ את אמבפה בנוסף ל2 החתמות יפות מאוד. כל כמה שעות מתפרסמים דברים מנוגדים לחלוטין וזה מבלבל ומתסכל. נראה מה יהיה.

לדעתי עדיף שחקן לא בשל מאשר כלום אבל בסדר מבין את ההיגיון.

בדרך כלל אני מעדיף לא להיתלות באמונה הזאת שלך ולנתח את הדברים בעצמי אבל המועדון לא מותיר לי ברירות. אני לא בטוח בשמצוץ מה פלורנטינו מנסה לעשות ואיזה משחק הוא משחק, נקווה לטוב. אני סומך על פלורנטינו, אבל לא אתפלא אם נפתח עונה שבנויה על זה ש"הנה רודריגו מתפוצץ" ו"פדה בכנף זה דווקא סבבה"

הימור שלי, הצב מגיע הקיץ ובגלל זה כל המשחק פוקר הזה.
פלורנטינו ישים 200 מיליון על השולחן וינסה לקנות אותו.

מסכים. לא רואה מצב בו פאריס משחררת אותו בחינם בעונה הבאה.

הסגל שלנו עונה הבאה:
בלמים: מיליטאו, רודיגר, אלאבה, נאצ’ו
מגן ימין: קרבאחל, ואסקז.
מגן שמאל: גרסיה, מנדי
קשרים: טשואמני, קאמבינגה, בלינגהם, מודריץ’, פדה, קרוס, סבאיוס
קיצוניים: ויניסיוס, רודריגו, בראהים
חלוצים: חוסלו

מאוד קל לראות איפה אנחנו בחוסר לעונה הקרובה.
בכל עמדות ההגנה אנחנו יחסית סגורים. קרבאחל וואסקז זה קצת חלש לרמה אליה אנחנו שואפים, אבל אין באמת חיזוק משמעותי שנוכל להביא ובמצב ההתקפה הנוכחי אני בהחלט הייתי משקיע קודם כל שם.
הקישור שלנו סגור לחלוטין. יש לנו 4 קשרים מצוינים וצעירים לצד קרוס ומודריץ’ המנוסים. סבאיוס כקשר 7 זה נכס ואני מאוד מעריך אותו ואין לי מושג איך אף קבוצה לא חוטפת אותו. השכר שלו נמוך, והוא לדעתי מספיק טוב כדי לפתוח בקבוצות אמצע טבלה בכל ליגה בעולם (או להיות מחליף בכיר הרבה יותר בקבוצות חזקות מזה אפילו).
אל זה אפשר להוסיף את בראהים שהוא קשר התקפי, אך בהתחשב בסגל הנוכחי לדעתי הוא ישחק בהתקפה (בין אם כקשר רביעי התקפי או כשחקן אגף). בקיצור אנחנו מכוסים בהחלט ואפילו עם עודף.

בהתקפה מצד שני, אנחנו בחוסר עצום.
אם תשאלו אותי, קבוצה בריאה צריכה 6 שחקנים, 4 קיצוניים ו2 חלוצים, לא כולל שחקני נוער. אנחנו כרגע עם 3 (4 עם בראהים, שבאידיאל לא אמור להחשב שחקן התקפה).
המינימום הדרוש לנו כדי לפתוח את עונה הבאה הוא חלוץ בכיר וקיצוני מחליף (מחליף ראשון, כך שנחוץ לנו שחקן איכותי).

חלוץ בכיר יגיע, לא קונה את מה שאומרים בתקשורת, מדובר בשיטות משא ומתן קלאסיות. לא חושב שגם טוטנהאם ופריז מתרגשות מזה.
לגבי קיצוני מחליף, זו עמדה סופר חשובה. גם למשחקים בהם לאחד מבין ויניסיוס או רודריגו לא הולך, וגם למשחקים בהם נרצה לעבות את ההתקפות ונעביר את רודריגו מתחת לחלוץ. מדובר ככל הנראה במחליף הכי חשוב בסגל (אחרי הקשר הרביעי) ואסור לזלזל בה או להתפשר על בראהים.
דיאבי, צ’וקווזה, רפא, נרס. אנחנו זקוקים לשחקנים כאלה. שחקנים שידעו לספק מספרים.

כתבתי לפני כן שחוסלו יהיה מספיק טוב עבור עמדת החלוץ המחליף, עבור קיצוני מחליף שחקן ברמתו לא יספיק לנו. קודם כל, מדובר במחליף ל2 עמדות ולא ל1.
שנית, בכל סיטואציה בעיני החליוף ההתקפי שנעדיף לבצע יהיה להעביר את רודריגו מתחת לחלוץ ולהכניס קיצוני לאגף.
בנוסף, בהנחה שקיין או אמבפה יגיעו, העמדה החלשה בהתקפה תהיה ככל הנראה רודריגו (או ויני כשמצליחים להוציא אותו מדעתו), מה שכנראה יצריך יותר חילופים שם.
לבסוף, קבוצות עושות הרבה יותר רוטציה באגפים, גם כי רצים שם יותר וצריך יותר רעננות כי מצופה גם לרדת יותר להגנה (גם מקבלים ככה יותר צהובים).

בקיצור, למרות הרכישה של בלינגהם, אני חושב שפרז חייב לפתוח את הכיס לפחות על עוד 2 שחקנים - חלוץ 9 וקיצוני. לא להביא תחליפים זולים מעלי אקספרס ולא למכור לנו את בראהים כשחקן שמשנה משחקים. בעיני אין שום סיבה שיישאר אצלינו, גם במשחקים בהם נעבה את הקישור ונצטרך קשר התקפי אני אעדיף את בלינגהם שם ולהכניס את אחד מהמחליפים האחרים.
זה גם לא שהערך שלו יגדל על הספסל שלנו, גם אם כרגע מילאן לא מציעה הרבה, אם הוא יישאר אנחנו נרוויח עליו עונה הבאה אפילו פחות.

מבזק ההעברות של רומנו, אבל לא פבריציו רומאנו אלא דור רומנו :slight_smile: וברצינות:

1.קיליאן אמבפה|כולכם בטח שמתם לב לכותרת המפוצצת הזו בבוקר. אני לא נוהג לעשות את זה אבל כתבתי בדף הפייסבוק שלנו שזה נראה לי לא רציני. למה? כי גם אם קיליאן אמבפה יגיע אז פריז סן ז’רמן תוציא לנו את המיץ. זה לא יקרה בחודש יוני גם אם נציע הרבה כסף, זה לא יהיה קל. הוא קיבל דד-ליין שנשמע די הגיוני - תאריך חוזה עד לחידוש האימונים או שנמכור אותך. מעבר לכך האתר הזה נראה כמו אתר אוהדים וזה לא הודגש מספיק בדיווח. לא ראיתי את זה לא במארקה או ב-AS, לא אצל סנטוס רלבו וכל מיני אחרים וגם לא אצל פבריציו רומאנו כי דבר כזה היה עושה טירוף.

היזהרו הנה פייק אחד האוהדים בדף שם את התמונה הזו וכותב שרומאנו דיווח ומחק. הוא נפל בפח, זה פייק, בגלל הווי הכחול שאיננו כנראה וגם Romaano ולא A אחת.

בכל מקרה אני רוצה להגיד כמה מילים.
זו הסאגה המעיקה ביותר שאני זוכר כאוהד ריאל מדריד. גארת’ בייל? לוקה מודריץ’? רונאלדו-פנומנו? סרחיו ראמוס שהגיע בדקה ה-90 של חלון ההעברות? זה באמת כלום לעומת אמבפה. מעבר לכך שאני חושב שגם אם הוא יגיע ההתקפה מה-זה ריקה ואיומה - אני כבר לא יודע מה אני רוצה. כי אמבפה משחק בנו כבר כמה שנים וזו בושה וחרפה, הוא היה מטומטם כשהאריך חוזה בשנה שעברה וסיבך הכל, ופ.ס.ז’ מועדון כל כך מגעיל ודוחה. אני לא אוהב את מנצ’סטר סיטי אבל כלפיה יש לי כבוד והערכה. חלק מקלאסה של מועדון זה גם לשחרר שחקן בזמן. לדעתי ריאל מדריד הייתה אובר-ג’נטלמנית עם קאסמירו בזמנו ועם כריסטיאנו רונאלדו אבל זה מראה שאף שחקן לא גדול מהמועדון. הוא שחקן ענק ומי שאני הכי רוצה לראות אבל הוא גם מגעיל.

2.סרחיו אריבאס| גמר ההעפלה לסגונדה יהיה המשחק האחרון שלו בקסטיליה. הוא אחד הכובשים המצטיינים בתולדות קסטיליה. רוברטו סולדאדו לפניו, וגם אלבארו מוראטה, והוא בחוסלו בשוויון. כן אני מודע שאני ניזון מתקצירים ופירורים ולא ממשחקים מלאים וזו ליגה שלישית, ועדיין. תאריכו לו חוזה ותשאירו אותו בסגל. הרי לא יגיע גלאקטיקו, אנחנו צריכים עוד שחקני התקפה. לא נראה לי שהוא יהיה כל כך רע כשחקן קו. שיקבל דקות מבחינתי אפילו על חשבון ברהים. המהירות בסדר, הוא טכני, יודע לכבוש, עשה עונה אדירה, שחקן בית. לא מצליח להבין את זה. שלא יושאל לאיזו אלמריה בעונה הבאה.

באירן החתימה את רפאל גריירו מדורטמונד, מגן שמאלי שנתן עונה לא רעה. אולי זה אומר משהו לגבי דיוודס ששנה לסוף חוזה ולא רוצה לחדש.
הוא ביחד עם פארן גרסיה סוגרים לנו את העמדה.

דיוויס שנתיים לסוף חוזה. אם היה בשנה האחרונה היינו רואים יותר שמועות ומגעים בנושא.

בתור אחד שאינו בקיא בתחום הפיננסי, קל וחומר של הכדורגל הספרדי, עלתה לי תהייה - שהרי פלורנטינו היה לחוץ לסגור את כל קצוות הסגל עד סוף השבוע הנוכחי (תום עונת 22/23 באופן רשמי) על מנת לחתום את העונה הזו במאזן חיובי פעם נוספת (הודות למכירתו של קאסמירו באוגוסט).

מכאן, שתהיה לו יד חופשית להכנס לעומק הכיס על-מנת להחתים חלוץ החל מחודש יולי, כשהספרים מתנקים והספירה מתחילה מחדש.

האם זה כל הסיפור? איך זה עובד הלכה למעשה?

חייב לפרוק משהו.

קצת נמאס לי מכל השקט התעשייתי ותוכניות הרכש המסודרות האלה של פלורנטינו. אי-אפשר כבר עם ההחתמות האלה של שחקני ענק, תוך כמה ימים מכותרת ראשונה בתקשורת ועד לחתימה.
איפה השמועות? איפה ההדלפות? איפה הירי המוגזם לכל הכיוונים? מה לעזאזל אנחנו אמורים לעשות בתקופת היובש הזאת של הקיץ?

במועדונים אחרים, כשיש שמועות שונות ומשונות על מלפפונים כאלו ואחרים, האוהדים יכולים להשתעשע/לשקשק מפחד במחשבה שאולי אכן מדובר בהדלפה אמיתית, של עניין אמיתי של המועדון בשחקן, כתוצאה מניהול קלוקל או משיגעון של הנשיא/הבעלים.
אצלנו, לא רק שכמעט שום דבר לא יוצא החוצה, גם כשיש סוף-סוף איזו שמועה עסיסית אחת לרפואה - תוך יום-יומיים ברור מאוד אם העניין הוא קונקרטי או לא, ואין די פנאי לדסקס למוות ברעיון.

פלורנטינו - לטיפולך אודה.

עריכה (מוקדש באהבה ל- @SantiagoBernabeu ):
image

לא יודע לומר בדיוק למה, אבל ההודעה הזאת גרמה לי לחייך. אני דווקא אוהב את זה שלא כל העולם יודע מה אנחנו באמת מתכננים ורוצים. זה נותן לנו יתרון במשא ומתן.
אנחנו צריכים סבלנות, אין מה לעשות.

אם כבר הדיון הזה חזר מהמתים אז אפשר לומר שארדה גולר מסקרן את המועדון. הבעיה בעסקה הזאת היא שהוא רוצה לעבור לקבוצתו החדשה באופן מיידי, ולשחק שם באופן קבוע. את זה ריאל כרגע לא יכולה להבטיח לו והאידיאל מבחינתנו הוא לקנות ולהשאיל אותו בינתיים. מנסים למצוא פיתרון, בינתיים אין כזה באופק.

בנוגע למאוס הצרפתי, מדווח ביממה האחרונה שפסז לחוצים על תשובה ממנו במיידי, ובינתיים גם בריאל וגם בפסז לא רוצים להרים טלפון ראשונים כדי לא להראות חולשה. אמבפה ממשיך בינתיים עם המנטרה שהוא ממשיך בפסז.

אני עדיין חושב שזה מה שיקרה, הוא ימשיך שם בעונה הבאה. אם הוא ממשיך שם בעונה הבאה הוא מקבל מענק של 90 מיליון מהם ועוד מענק של למעלה מ100 מכל קבוצה שלא תהיה. זה 200 מיליון יורו. לא חושב שהוא ירצה לוותר על זה. מאוד מקווה שהוא לא משחק לנו פה תרגיל.