דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אני מסכים מאוד.
אני גם מצד שני מודה שככל שעובר הזמן, האופי שלו מתחיל לערער גם אותי אבל אני חושב שיש 2 סיבות שיכולות להרגיע אותי:

1. כל הטקטיקות שלו מול פ.ס.ז’ לא עבדו וההתנהלות הבזיונית של הפריזאים + הנסיבות הובילו אותו לאסטרטגייה חדשה ואגרסיבית מאוד, שבה הוא מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ולבנה.
  2. אני מאמין שברגע שהוא יגיע ויקלוט שפתאום הדברים הולכים לו יותר קל, כי הוא ישחק עם חוליית קישור היסטורית וסגל הרבה יותר שלם ואיכותי במועדון רגוע ונטול דרמות הוא יתנהג אחרת לגמרי מבפריז.

אני יודע שזה יכול להישמע אקסטרה אופטימי אבל אני שוב חוזר על זה ואומר שמה שאנחנו רואים פה זה שילוב של מערכת יחסים עכורה וחוסר במנטורינג - מה שבוולדבבאס יש בשפע.

וחוץ מזה, הוא בהחלט חלוץ וזו שטות להגיד שהוא לא. ובלי קשר - הוא לגמרי השחקן הטוב בעולם, וזה עוד מבלי שראינו אותו משחק עם קישור איכותי כמו אצלנו. בקיצור להגיד שאין יתרון בהגעה שלו זה nonesense.

הוא המאיס את עצמו על כולנו אבל בסופו של דבר מדובר בשחקן הכי גדול בעולם. במישהו שהוא יותר מרק שחקן, להשיג אותו זה סטייטמנט ולמצב את עצמך כקבוצה מספר אחת בעולם, משהו שהיום חסר לנו למרות השלד הצעיר והאיכותי שנבנה אצלינו.

למה אנחנו צריכים אותו? מדובר במניה הכי בטוחה בכדורגל היום. הבנאדם מגיל 17 לא מפסיק לכבוש שערים ברמות הכי גבוהות, נותן 200 אחוז בכל רגע שלו על המגרש ובעל אופי לא מתפשר. הוא משחק תחת ציפיות עצומות ולחץ עצום ומתפקד תחת הלחץ הזה כבר שנים מבלי להניד עפעף. רק להיזכר בצמד המשחקים שלו מולנו ב22, כשכל העיניים עליו, בוחנים כל תנועה ומבט שלו, והבנאדם בא ושיחק כדורגל כמו גדול. כשהוא עולה על הדשא הוא פשוט מכונה. אנחנו קבוצה עם הרבה דם צעיר וחסרה את האופי הזה. מישהו כמו אמבפה שיוריד את הפוקוס מעל ויני ויוריד מהמעמסה הזאת, ישנה את הקבוצה והדינמיקה של המשחק שלנו פלאים.

אני יכול לחשוב על כמה סיבות למה אני לא רוצה אותו, בעיקר כי נמאס לי לשמוע את השם שלו ולא בא לי עכשיו עוד עשור לשמוע עליו. אבל מבחינת כדורגל, ובשקלול קר של היתרונות והחסרונות שלו, אנחנו זקוקים לו.

הוא גם חלוץ, אמנם לא 9 קלאסי, אבל מי אמר שחייבים דווקא 9 קלאסי? כל עוד שהוא יכול לתת משם 45 שערים בעונה אנחנו לא חייבים חלוץ נוסף. הלאנד זה סיפור אחר בפני עצמו ואין לו שום קשר לאמבפה. לפי לא מעט עיתונאים, כולל פבריציו ואחרים מהליגה הגבוהה, הלאנד מעוניין להגיע למדריד ויש סיכוי שזה יקרה מתישהו. כרגע הלאנד מרוצה בסיטי ובכל מקרה רק בעונה הבאה סעיף היציאה שלו יכנס לתוקף.

אם היו לנו שחקני התקפה מספיק טובים\המועדון היה מוכן ללכת “להתאבד” על אחרים באותה התשוקה, נניח על ארלינג הולאנד, אז הייתי אומר שנכון, עדיף לא להכניס ראש בריא למיטה חולה. אני גם משוכנע שאם הוא באמת יגיע אז כולנו נשמח. כמה שחקנים בעולם הכדורגל הזה, וולקאם שלהם יכול לגרום לנו באמת לטירוף? לציפייה? אני שואל את השאלה הזו יומיים לציון 14 שנה להצגתו המטורפת של כריסטיאנו רונאלדו שמילא 90 אלף אוהדים בסנטיאגו ברנבאו. אני גם מאמין שבריאל מדריד הוא קצת יותר יתיישר, ניימאר של פריז סן ז’רמן הוא מופרע יותר מניימאר של ברצלונה. אני גם חולם על הפרצוף שלהם בזמן שהוא עוזב…הלוואי.

הוא לא חלוץ טבעי אבל גם כחלוץ הוא יבקיע המון שערים כי הוא זריז ויודע לנוע לעומק, עם קארים בנזמה התקשינו להבקיע במסירות שחותכות הגנה, הוא היהי איטי לרוב מול הבלמים, אי אפשר היה פשוט לשלוח לו כדור ויהיה בסדר ועם רודריגו ו-ויניסיוס לצידו תיאורטית יש לנו את השלישייה המהירה בעולם.

מה שכן הפרסום על הפוסטר\כביכול זה מקדם משהו - אז לא. הוא מעולם לא היה על הפוסטר והוא שיחק עם הנבחרת ב-19 ביוני, אפשר להשוות את זה לנגלת השחקנים שלנו שתחדש את האימון ב-20 ביולי ולא בעשרה ביולי. כן אומרים שבחדר ההלבשה ‘התהפכו עליו’ והתלונן כלפי הנשיא.

@SantiagoBernabeu מסקרן אותי לדעת אם המקרה הזה ודומיו משקף יותר את האופי הבלתי מתפשר או את ה200 אחוז בכל רגע על המגרש.

אפילו כריסטיאנו, שלא היה כוס התה שלי, לא היה עושה דבר כזה בחיים, כי הוא באמת היה מקצוען ללא פשרות ולא נתן לאגו שלו לנצח. היה מרים ידיים ומנפנף, בטח, אבל לעצור ככה את הריצה באמצע? אדם מאוס. אני אישית מאוד אתבאס אם הוא יגיע.

קטע מגעיל, אבל מקרים בודדים לא מעידים על השחקן. כשהקבוצה שלו צריכה אותו הוא תמיד שם ומנסה לנצח את המשחק עד הרגע האחרון.

אל תציירו אותו כמשהו שהוא לא. בין אם זה חלוץ ובין אם זה מקצוען למופת.

הבחור הוא עילוי אתלטי, יש לו אופי של כוכב וכלום לא מזיז לו. הוא גם סקורר מעולה. הוא לא חלוץ גם אם ישחק עוד 4 עונות כחלוץ בפריז, והוא לא איזה מקצוען מטורף סטייל רונאלדו. הוא כן השחקן הטוב בעולם כרגע, זה מספיק כדי שלא יהיה צורך להפריז בסופרלטיבים.

איפה הוא ואיפה רונאלדו. אמבפה מרשה לעצמו דברים שרונאלדו, שחקן גדול בהרבה, בחיים לא הרשה.

@Gev פאריס מחזיקים אותו בכח? להיפך, הם מתים להיפטר ממנו. אמבפה לא רוצה לעזוב ומעוניין לדפוק אותם עד הסוף כדי שהוא יעשה קופה כפולה. אפס קלאסה. ואז גם כל הריאיונות האלו בהן הוא מביע זלזול מוחלט בכל מי שפינק אותו בחמש שנים האחרונות.

מה שקרה קיץ שעבר גרם לי להבין כמה דברים לגביו, אבל עוד נתתי לו קרדיט שאולי הוא רק נכנע ללחץ בלתי סביר. הקיץ אני מבין שממש לא, הוא פשוט ילד חרא רציני.

לא רוצה אותו בקבוצה שלי, באמת שנסתדר בלעדיו. אני גם חושב שאפילו מקצועית קיין כרגע יותר מתאים ועדיף לשנים הקרובות. בהמשך, נביא את הלאנד או חלוץ אחר.

חולק עלייך, כדור הזהב הקרוב (אם ילך למי שאמור ללכת) יחלוק עליך, אוהדי סיטי יחלקו עליך וכנראה שכל נורווגיה.

פריז סן ז’רמן מתה להיפטר ממנו רק עכשיו. לפניכן זה היה ממש כלא. ועדיין הם מחכים שריאל מדריד תעשה את הצעד הראשון. “מענק נאמנות” זה משהו שלא ממש שמעתי עליו בכדורגל קודם לכן, זה פאתטי, אפשר לחשוב שהוא עשור שם. רק על ליאו מסי אולי הפעילו לחץ כבד יותר להישאר בברצלונה אחרי פרשת הפקס ההיא. עמנואל מקרון דיבר עם קיליאן אמבפה וישב לו על הווריד וכן הלאה. לא זכור לי שראש ממשלת ספרד התקשר למסי. ריאל מדריד אמרה נתנה לכריסטיאנו רונאלדו את ברכת הדרך לעזוב כשהייתה הצעה מכובדת. פ.ס.ז’ סירבה ל-200 מיליון יורו שנה לפני תום מועד חוזה כשהוא עשה הכל כדי לעזוב.

שוב אני אומר אני מאמין שבריאל מדריד הוא יהיה פחות פרימדונה. כן ואפשר לחתום שארלינג הולאנד מגיע? אם פפ גווארדיולה יישאר בסוף ובלי קשר, למרות שרואים שהסגנון שלו הוא רומן קצר - ואם הוא יחתום פתאום עד 2027, מה אז?

נ.ב, ואם הריאיון האחרון בתקשורת וסדרת המהלכים המעצבנים שלו בזמן האחרון כלפי פריז סן ז’רמן נועדו כדי לדחוף אותו החוצה כבר עכשיו? כמו שלוקה מודריץ’ וגארת’ בייל עשו סוג של מרד כדי לעזוב את טוטנהאם והחרימו את קדם העונה…

לפי התקופה בפריז גם מסי לא מקצוען למופת.
הטענה שלי היא שאמבפה מתנהל בצורה כזו רק כי הוא משחק במועדון כמו פריז. זה כמובן עדיין לא סימן טוב, אבל לא דיל ברייקר.

תגדיר חלוץ.
חלוץ זה בהכרח שחקן גבוה, חזק שלא יוצא מהרחבה וכתוב לו 9 על הגב?
הוא חלוץ מסגנון אחר, אחד שנוטה לזוז לאגפים ובעצם סוג של אול אראונד כזה. האם זה יעבוד? רק הזמן יגיד, אבל קל לראות שגם מהעמדה הזו הוא כובש המון והוא שחקן מדהים.
לזה אני מוסיף את ההבדלים בין ההתקפה של ריאל איתו לבין ההתקפה של פריז איתו. הבדלים מאוד משמעותיים מבחינה טקטית בנוגע לשחקנים שמשחקים לצידו. מסי וניימאר שניהם שחקנים של כדור לרגל, הם לא עושים הרבה תנועה ולא רצים יותר ממה שצריך. ויניסיוס ורודריגו מצד שני רצים המון ועושים המון תנועה לשטח, מה שיוריד המון מהמעמסה הזה מאמבפה ויהפוך אותנו לפחות צפויים.

אני לא חושב שנאמר עליו פה משהו מעבר לכך. אני לא חושב שאפילו מישהו כתב פה שהלוואי שיגיע בלי איזה תוספת על כמה שהוא מעצבן.

החזיקו אותו בכוח עד עכשיו וסינוורו אותו בכסף בשניה היחידה שהיה יכול לברוח.
אני לא הופך אותו לאיזשהו מסכן, אני רק אומר שזו סיטואציה בה הוא לא יהיה בריאל, לא זוכר שהיה בריאל שחקן שרצה לעזוב ולא אפשרו לו ללכת במחיר סביר.
חוץ מזה, שאני לא רואה בעיה כל כך גדולה במה שעשה. הוא עושה הכל כדי לעזוב, כמו ששחקנים מוערכים עשו בעבר.

דעה לגיטימית לחלוטין, אני לא מסכים איתך וחושב שיהיה לנו טוב יותר איתו.

קצת קשה לי עם גישת ה"מה הבעיה? נביא את האלאנד". אני מבין למה בנו על רונאלדו בזמנו ולמה בנו על אמבפה, מדובר בשחקני על שהצהירו שהחלום שלהם זה לשחק בריאל, היה ברור תמיד שזה זמני שהם לא פה.
אבל האלאנד זה מקרה שונה לגמרי. קודם כל, הוא לא הצהיר מעולם שרצה לשחק בריאל, למעשה אפילו באיירן הייתה לפנינו בהיררכיה שלו (על אף ששיחק ביריבה). הוא כרגע נמצא במועדון טוב מאיתנו, בליגה מעניינת מאיתנו, ומקבל שכר גבוה משיקבל אצלינו. אפילו מבחינת הרגש, הוא במועדון שאבא שלו שיחק בו.

אגב, לא אתנגד לקיין אם אמבפה מובטח לנו עונה הבאה בחינם. אך זה ממש לא משהו מובטח. לא פוסל שפריז יאיימו על אמבפה שיאלץ למצוא לעצמו קבוצה אחרת אם ירצה לשחק עונה הבאה.
מה שכן, אני חושב שאפשר להביא את קיין ולסחוט את פריז עד סוף הקיץ כדי שימכרו את אמבפה בזול יותר. אני חושב שזה המצב הטוב ביותר לכולם, חוץ מלרודריגו/ויניסיוס, שאחד מהם יאבד את מקומו בהרכב. אך הוא יקבל עדיין המון דקות כמחליף ראשון של כל העמדות בהתקפה ככה הנראה. בכל מקרה אני בטוח שלא היינו מסוגלים להחזיק בשניהם עוד זמן רב ובמוקדם או במאוחר אחד מהשניים היה עוזב. במצב הנוכחי זה כנראה יהיה רודריגו, אך לא פוסל שאמבפה ישתלט על אגף שמאל ואז זה עלול להיות ויניסיוס.

רוצה להיפטר ממנו כי היא יודעת שעוד שנה הוא מסיים חוזה והפעם גם אם היא תביא את נשיא צרפת קטאר ביחד הוא לא יחדש חוזה, עד לפני שבוע שבועיים הם חשבו אחרת לגמרי.

יכול להיות שהוא ילד חרא והכל למרות שאני לא חושב ככה, סיטואציות מסויימות יכולות להוציא מאדם תגובות מסויימות, אצלו נראה שרוב הדברים נובעים מייאוש.

להגיד שפריז רוצים להיפטר ממנו, זה סילוף המציאות. אם הוא מסכים לחדש היו מנשקים לו את הטוסיק והופכים אותו למלך.

מה זה השטויות האלה שפאריז מחזיקים אותו בכוח ? הכריחו אותו בכוח לחתום בפעם הראשונה ? או בפעם השנייה ?
חתם שם מרצונו החופשי, תפסיקו עם השטויות.

בנזמה, האלאנד, קיין, זה לא כזה מסובך…

אמבפה זה שחקן קו או שחקן התקפה, לא חלוץ.

הצב עושה כל מה שביכולתו להשניא את עצמו על כולם, עם הצמד הקליל הראשון הכל ישכח.
אני עדיין בדיעה של להביא את קיין.

מסכים איתך. כרגע אמבפה עושה כל מה שהוא צריך לעשות בשביל לעזוב. אבל מספיק לאנשים פה כמה דיווחים על מענק נאמנות בשביל לאכול סרטים שהנה הוא עושה את זה שוב.

אתה הרגע לקחת שחקן ששיחק את רוב השנים האחרונות כחלוץ והיה שם יותר טוב מרוב החלוצים, ואמרת שהוא לא חלוץ, אני מנסה להבין למה.
מה עושה חלוץ לחלוץ?
האם זו הספרה 9 על הגב?
האם הוא חייב להיות חלוץ רחבה קלאסי?
האם הוא חייב להיות מעל 1.80 ועם כוח פיזי רב?
לכל דוגמה כזו אני יכול להביא דוגמה נגדית. משחקנים קטנים וזריזים כמו אגוארו, לשחקנים שהם יותר חלוץ שני, או אפילו בנזמה עצמו שבורח המון מהרחבה.

אמבפה שיחק העונה רוב הזמן כחלוץ, והוא יותר טוב כחלוץ מרוב החלוצים בעולם. אז מדוע הוא אינו חלוץ ואסור בכלל לחשוב על ההצבה הזו?

נו בסדר, אף קבוצה לא מחזיקה בכוח אף שחקן. גם ראביו לא הוחזק בכוח ביציע של פריז, הוא חתם על החוזה ובעיה שלו שהוא לא היה מוכן לחדש חוזה…

גם אמבפה לא עשה משהו כל כך גרוע, כולה לא רוצה לחדש חוזה, זכותו המלאה. זכותו המלאה גם להמשיך במועדון בו הוא חתום עד סוף החוזה, מי אמר שהוא חייב לעזוב מוקדם יותר בשביל לקבל פחות כסף?
פריז רוצה שהוא יעזוב לפני תום החוזה כדי שיכניס לה כסף? אחלה, הוא רק רוצה חלק יחסי ממענק הנאמנות שלו. אחרת מבחינתו להמשיך שם עוד עונה ואז לעזוב.

יש פה מאבק בינו לבינם. זה תקין לגמרי.
שני צדדים שרוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

לא אתה לא יכול, גם הדוגמא הראשונה שקפצה לך לראש זה חלוץ קלאסי לכל דבר עניין, ההפך הגמור מאמבפה.
חלוץ אמור לעשות דברים מסויימים ולהיות טוב בדברים מסויימים, הוא יכול להשתמש בכוח פיזי וגובה כדי לעשות זאת או הזריזות וטכניקה וקריאת משחק כמו אגוארו, אמבפה הוא אחד מ 5 השחקנים הטובים בעולם והוא שחקן התקפה אדיר, יכול להיות גם לשחק ולהצליח בעמדת החלוץ אבל הוא עדיין לא חלוץ.

אמבפה מצטיין כשיש לו קו, אם בימין ובעיקר בשמאל, מצטיין רק כשהוא עם הפנים לשער, לא מצטיין בשטחים צפופים(בעיקר כשאין קו ויכולים לתקוף אותו משני הצדדים) לא מתמקם ברחבה ומסיים אלא מצטרף מאחורה מנצל מהירות וזריזות ומסיים, יכולת המסירה וניהול המשחק שלו עם הגב לשער לא קיימים כמעט(אני לא ראיתי זאת גם כששיחק חלוץ בפסז’).
היכולות שלו שהופכות אותו לאחד הטובים בעולם באים לידי ביטוי כשהוא משחק באגף ולא חלוץ חוד, גם בפסז’ כששיחק חלוץ והצליח זה קרה בעיקר כשהוא יצא לשמאל ועשה תנועה וקיבל את הכדור ממסי.
תשווה אותו לבנזמה או ללבנדובסקי שהם חלוצים אמיתיים ותראה שמדובר בשחקנים שונים לחלוטין.
היום אי אפשר לשחק ולהצליח ברמות הגבוהות בלי חלוץ אמיתי שעושה דברים של חלוצים אמיתיים, אפילו פפ הבין זאת, עם אמבפה כחלוץ לא נקבל את אותם הדברים שחלוצים אמיתיים מביאים, ומה שעוד יותר גרוע נפסיד את הדברים שאמבפה מביא למשחק כשחקן קו ומדובר בדברים הכי טובים ששחקן קו כלשהו מביא היום למשחק, כלומר מצב של הפסד הפסד.

חפרתי מספיק להיום על חלוצים.

גם אותי סאגת אמבפה הספיקה להמאיס את עצמה כבר 3 פעמים לפחות. וגם אמבפה עצמו הספיק להמאיס את עצמו עליי כבר 7 פעמים לפחות. אבל, דבר אחד מרגיע אותי בהקשר שלו -

אמבפה עשה מהלך מסריח בשנה שעברה, וגם עכשיו רחוק מלהתנהל כמו ג’נטלמן בכל מה שקשור לשני הצדדים (פריז, והקונה הפוטנציאלית). גם לגבי האמירה ‘אמא שלו לא פראיירית’ יש לי הסתייגות - לא מעט אנשי מקצוע מעורבים אמרו שהיא אכן ‘לא פראיירית’, אבל שעל הדרך היא מבצעת הרבה מהלכים שלא ייעשו בעולמות האלה.

אבל, אם אחרי כל הסיפור הזה, פלורנטינו עצמו מכניס את עצמו שוב לסאגה הזו - מבחינתי זו חותמת כשרות להכול. יש לי לא מעט ביקורת על פלורנטינו, במגוון תחומים, אבל אם יש משהו שאין לי שום ספק בו - זה הדרך שבה עושים עסקים, ועם מי עושים עסקים. ואם מבחינתו, אחרי כ"כ הרבה שנים בעולם העסקים בכלל, ובעסקי הכדורגל בפרט - הוא החליט שמדובר באנשים שהוא מוכן להמשיך לבצע איתם עסקים - אני סומך עליו לחלוטין.

גב, אני מגדיר חלוץ ביחס לצורך של ריאל מדריד כרגע. זה שאמבפה אולץ לשחק ב"עמדת החלוץ" בפסז כי הבעלים שלו משחק פאנטזי וצריך לדחוף את כולם ביחד איכשהו, לא אומר שצריך לעשות זאת גם אצלינו, כאשר יש לנו את הכלים שיש לנו בסגל. הצורך שלנו בפיבוט זועק לשמיים, והוא בלט במיוחד העונה כשבנזמה היה חלש ונעלם.

אני מסכים לחלוטין עם טיטי, אמבפה כנראה יצליח גם אם ישחק חלוץ על הנייר, אבל זה לא הופך אותו לאחד, ובוודאי לא הופך אותו לאחד שריאל מדריד זקוקה לו כרגע.

גלשנו למקצועי, הנקודה המקורית הייתה כאמור שהוא ילד חרא.
אני גם לא מאמין שהוא ישתנה באורך פלא בריאל. הוא לא הפגין צניעות בשום שלב בקריירה, ההשוואות למסי, שהתחיל “לזרוק” בשלהי הקריירה, לא נכונות. ניימאר עשה את הדרך ההפוכה וגם בבארסה היו לו את הבעיות שלו. וכדי שנתחיל לדבר עליו באותה נשימה עם מקצוען כמו רונאלדו צריך לבחון את הבחירות שלו מלכתחילה להגיע למועדונים שהגיע - עצם ההגעה של רונאלדו ליונייטד של פרגוסון זו כבר הפגנה רצינית של צניעות ורצון ללמוד ולהתפתח בעיני.

גם אם אמבפה כן מהחומר הזה, עד עכשיו כצופה מהצד זה לא נראה ככה.

לגבי העמדה של אמבפה - אני כן חושב שזה ייתקע עונה אחת בעיקר בגלל המאמן.
אחרי שאנצ’לוטי ילך, בתקווה שיבוא מאמן צעיר יותר עם פילוסופיית משחק חדשנית יתאפשרו חילופי מקומות בין ויני לאמבפה/אמבפה לרודריגו אם תרצו ותהיה לנו התקפה מפלצתית ולא צפויה במיוחד.
לדעתי זה יהיה נאגלסמן (הוא יכול לעשות את זה מצוין), זה יכול להיות גם צ’אבי אלונסו אם כי אני לא מכיר את השיטה שלו כ"כ.

אמבפה יכול ומתאים לשחק בתור חלוץ וזה מה שחשוב.
האם זאת העמדה הכי טובה שלו? לא.
האם בתור חלוץ יחיד הרבה יכולות שלו יהיו מוגבלות ולא יבואו לידי ביטוי? כן.
אבל הוא יכול לשחק חלוץ(הוא לא חלוץ ״טהור״ או ״קלאסי״) ועדיין יהיה מהשחקנים הטובים בעולם אפילו הכי טוב ולתת מספרים טובים כמו של חלוץ על, וזה מה שאנחנו צריכים, גם אם יהיה שחקן התקפה חופשי ולא ״חלוץ״ בהגדרה זה יהיה מצוין עבורינו וד״א ככה שיחק בנזמה בשנים האחרונות.

רק רוצה להזכיר שאת עונת הפריצה שלו במונאקו הוא שיחק בתור חלוץ ב442, מערך שיכול להתאים לנו לסגל ואפילו במיוחד עם אמבפה (גם יהלום וגם כזה כמו ששיחקנו ב2015 עם שני קשרים התקפיים, שד״א חייב להגיד שזאת היתה התקופה שמכל השנים שאני ראיתי ריאל היא שיחקה הכי טוב והכי יפה.)
במקרה של 433 הוא שחקן חופשי בהתקפה בעיקר באמצע-שמאל וזה לא שונה ממה שבנזמה עשה

חוסה פליקס דיאס טוען שמחיר העסקה של אמבפה עלול להגיע לחצי מיליארד יורו ובריאל מדריד לא מוכנים לשלם מחיר שכזה.

הסיפור הזה מטריד. איכשהו נדמה שבכל מצב נצא מופסדים. אני עדיין חושב שכדאי לנו לשים את הכסף על שחקן דרג ב’ שיקבל את העובדה שאינו שחקן פותח בעונה הבאה, ובינואר לנסות להחתים את אמבפה. נחסוך ככה הרבה מאוד כסף ובנוסף יהיה לנו עוד שחקן איכותי לעוד מספר שנים. הבעיה היא שאמבפ שרף את כל הגשרים בפסז ואני לא רואה איך הוא נשאר שם אחרי התגובה שלהם למאורעות האחרונים.