דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

שאלה יותר קשה הייתה אם אנחנו מעדיפים 2 מגני וורלד קלאס על פני אמבפה. הבלמים הם לא הבעיה שלנו (לפחות לא עד כדי כך).

הייתי לוקח את מרסלו וקרבאחל בשיאם על פני אמבפה.

זה מה שיש לchatGPT להגיד (למקרה שתהיתם)-

אני לא. הרבה מהאיכות שלהם היה מהרמות וכדורי רוחב ברמה גבוהה ביותר, אבל היו לנו לפחות כל פעם 2 גבוהים מהנוגחים הטובים בעולם שיכלו לתרגם את הכדורים האלה לשערים.
גם בכדורי רוחב - רודריגו זה קצת מדי וויני לא מסוגל לעשות תנועה נכונה ו/או לשים כדורים כאלה בשער

גם עם מרסלו שהוא פשוט עוד פליימייקר, ויני לא יודע לשחק עם מגן תוקף, לא רואה בדמיון שלי את ויני לומד לעשות איתו דאבל פס… אז כל האיכויות שלהם היו נתקעות כי אין איום אמיתי ברחבה/שחקנים שמתאימים לשחק איתם

הייתי רוצה עכשיו את אוסימן ואת אמבפה בחינם בקיץ

מרסלו בשיאו… איזה שחקן
זה כנראה רק אני אבל אני מוכן לוותר גם על הלאנד בשביל לקבל חזרה את מרסלו של 2012-2018
קוסם כדורגל, שחקן מיוחד

יש מצב שקצת הגזמתי עם ה-״מבטיח״ כי אנחנו בכל זאת עם אנצ׳לוטי. לא חושב שהוא מסוגל להעמיד הגנה ברמה הזו, אפילו אם היה לו איזה ראמוס בשיאו עכשיו.

עזבו אתכם מהגנה, רק לחשוב על הצב ביחד עם ג׳וד גורם לי להזיל ריר.

חשפת כאן את ההנחיות הטקטיות של אנצ’לוטי לשחקנים בתחילת כל משחק.

וכאן חשפת את תוכנית הרכש של פרז ב-3 שנים האחרונות.

וכאן את תוכנית הרכש של צ’לסי.

יאלה תביאו את גרינווד

מעניין מה היה קורה אם היו לו מלדיני נסטה וקאפו, או שזה הכל היאפ סתם

את סוארז לא הביאו כי הוא נתן נשיקה לאיזה שחקן, אתה חושב שיסתכלו על גרינווד? לדעתי אף קבוצה עם קהל בינלאומי לא תתעסק איתו, זה סיכון גדול מדיי

במיוחד לא אחרי ה״חקירה״ של יונייטד

כנראה שימצא את עצמו מחוץ לקבוצה גדולה ומחוץ לפריימרליג

איזה בזבוז, בלי הפרשה הזאת זה שחקן שמישהו היה שם עליו סכום שייגרד את המאה מיליון מלמטה.
כל קבוצה שתחתים אותו בחינם עכשיו (ועם משכורת זניחה כנראה) תרוויח שחקן כדורגל.

החור השחור שנקרא צ’לסי כמובן.

סאגת ‘אמבפה לריאל מדריד’, בסרטון של 20 שניות:

מה התחושות שלכם לגבי הימים האחרונים בחלון? יקרה משהו?

אנצ׳לוטי בריאיון לפני המשחק היום אמר שלא יוחתם שחקן נוסף עד סוף החלון ושהסגל הושלם, מה שכנראה אומר שהצב יחתום ב-31.8 ב-23:59.

תוסיף יום. החלון נסגר בסוף ה-1 לספטמבר.

אם הפקס יהיה מחובר :rofl:

חבר׳ה, נראלי שהוא התכוון ל23:59 ב31.8.2024

לוקאקו בדרך להשאלה ברומא תמורת 5 מיליון יורו שכנראה לא יכולנו להרשות לעצמנו להוציא כי זה יפגע בתוכניות העתידיות.