דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

תראה מה קורה בקישור האחורי של ליברפול. עזבו שני שחקנים לסעודיה, אחד מהם קשר אחורי מובהק והשני אחד שיכול לשחק קשר אחורי, ובתגובה הביאו קשר אחורי בן 30 משטוטגרט ב-20 מיליון.

היי, לפחות הייתה תגובה :wink:

הבנתי שהעסקה עם קולו מואני נפלה לפריז

https://x.com/madridxtra/status/1697645679248650537?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

אם זה מעניין מישהו…

עונה שעברה הפסדנו אליפות בעיקר בגלל מחסור מחץ, חצי מהשערים עזבו(בנזמה ו אסנסיו) הגיע חוסלו והכל נופל על הכתפיים של ילדון בן 19.
הקישור הכי טוב בעולם, קיצונים וורלד קלאס ואין חלוץ שינצל את כל זה לדחוק איזה 30 שערים בקלות בעונה.
ואם זה לא מספיק אז המאמן הוא אנצ’לוטי.

לראות את טירוף ההעברות שקורה כרגע באירופה ורק לקנא,קבוצות עושות מאמצים להחתים שוער מחליף בהשאלה כדי שלא יישארו בלי שוער מחליף ראוי בסגל ואנחנו עם חוסרים בהרכב ולא עושים כלום כדי לשפר את המצב,פשוט עצוב.

ובארסה מחתימה עוד 2 שחקנים

או שכולנו מפגרים, או שההנהלה שלנו איבדה את זה. יש עוד שעתיים ושלושת רבעי לנשוך את השפתיים ולקוות שתהיה הפתעה, אבל אם החלון נסגר בלי החתמה של שחקן התקפה, זו שערוריה בעיני. לא פחות. יש מספיק פרופילים של שחקנים שחסרים לנו בסגל ושחקנים שהיו יכולים למלא אותם. אני הכי בעד בניה איטית ולא קפריזית אבל יש גבול לכמה אפשר להתפשר, ולפתוח ככה עונה. עם כל הכבוד לחוסלו, אין לנו חלוץ נורמלי בסגל.

החלון הכי מדכא, מתסכל, מלחיץ ומעצבן שאני זוכר אי פעם.

בכל מקרה נגמרו האופציות,אפילו חלוצים ברמה של יוביץ כבר לא זמינים,עם האופציות שנשארו כבר עדיף לתת לאלברו רודריגז להיות חלוץ שני/שלישי/וואטאבר.
אלא אם כן ישימו איזה 150 מיליון על אוסימהן מה שיבטיח לנו גם חלוץ טוב וגם מקום ראשון בבתים באלופות.

לא יהיה כלום כי אין כלום.

לא הגיוני שככה נסגר חלון ההעברות של ריאל!
אפילו איזה סביולה/צ’יצ’ריטו/אדביור, פאוברט כלשהו, רק שיביאו מישהו להתקפה.
טיפשות? חוסר מודעות? אין מספיק כסף? עושים דווקא לאוהדים? אין הגיון באף אחת מהסיבות האלה.
אני חוזר ואומר, לא הגיוני שככה נסגר חלון ההעברות של ריאל!

הם כנראה החליטו שהשחקנים הקיימים בשוק לא מתאימים לפרויקט, ולכן עדיף להסתדר עם מה שיש העונה גם אם זה יבוא על חשבון הצלחות בעונה הנוכחית. החלוץ שלנו הוא בלינגהאם שמתפקד בצורה דיי דומה לבנזמה בעונה החולפת, ארדה גולר אולי יכנס לנעליים של אסנסיו (לא מאמין, לא בשתי העונות הקרובות). האם הסגל הזה יספיק? לאליפות אולי, בכלל לא בטוח, מה שכן בטוח זה שאלופות אנחנו לא ניקח.

בכלל לא התעסקנו בכל מה שנעשה השנה עם הקסטייה. שיחררו חצי קבוצה, אפילו לא היה לנו חשק לדבר מילה על זה. לא להאמין שככה אנחנו פותחים את הברנבאו החדש, עם דיכאון בעיקר.

מבחינתי יש לפרז ולשאר ההנהלה הזדמנות לרידמפשן ב24, מכיוון שזה היה הקיץ שאליו היו מכוונות התוכניות בכל מקרה. אבל עם זאת מתחילות לצוץ לי קצת ספקות האם הם לא לוקחים את כל המדיניות הזאת צעד אחד יותר מדיי והאם בסופו של דבר זה גם יפגע בנו.

אם אין שחקנים מתאימים לפרוייקט (כל עוד מבאפה על המדף לא יהיה גם מבחינת פלורנטינו) אז שישאילו מישהו. הקיץ הבא לא אמור להיות קשור.

הקבוצה סוגרת חלון עם סגל שכולל שלושה שחקני התקפה מהם שניים שאמורים להיות מחליפים ובלינגהאם אחד.
גם אם יביא 11 שחקני טופ ומאמן על בעונה הבאה, מה שקרה בחלון הזה הוא מחדל עצום.

זה לא תירוץ,אפשר היה להביא חלוץ טוב בהשאלה לעונה בלי לפגוע בשום תוכנית או פרוייקט,במקום זה בחרו לזרוק עונה לפח.

דרך אגב,אפילו סביליה החתימה חלוץ:
https://x.com/sevillafc/status/1697736917142430040?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

:joy::joy:

למישהו יש ספק שהוא יבקיע נגדנו?

ומשהו אחרון לאופטימיים שבינינו (הכל בצחוק):

מחדל הזוי ושערורייתי החלון הזה… אין לי מילים כבר.
המשאלה היחידה שלי היא 2 דקות שיחה עם פלורנטינו - רק שיסביר לי למה? שיסביר את ההיגיון ונשבע לכם שאני אהיה מסופק.

פלורנטינו פרס גם כאילו ‘נעלם’, לא רציתי להיות דרמטי כשלא הגיע למסע המשחקים בארה"ב אבל חוץ מבאימון לפני משחק הליגה נגד אתלטיק בילבאו או באימון הבכורה - לא רואים אותו. אפילו אין את הריאיון הזה פעם בכמה חודשים לפנות בוקר באל צ’ירינגיטו עם האינסוף קלישאות. הוא לא מדבר.
לא הייתה אפשרות שהעברה גדולה כמו קיליאן אמבפה תיסגר בדקה האחרונה והיה כל כך שקט קודם לכן, אנחנו בעידן אחר זה לא כמו עם רונאלדו ב-2002 שלא היה כלום חוץ מאינטרנט ועיתון. אפילו סתם חלוץ או קשר התקפי לא קיבלנו.

פ.ס.ז’ בסוף הביאו את קולו מואני והצליחו להשאיר את הצב, יש להם הרבה שחקני התקפה טובים. סרחיו אריבאס רק עלה מהספסל וכבש אתמול במדי אלמריה, וההתקפה של בטיס יותר עמוקה משלנו. תחושה נוראית. זה לדעתי הקיץ הכי גרוע כאוהד (ב-2018 כריסטיאנו עזב ובא מריאנו הליצן, ואיבדנו מאמן על, אבל בדיעבד הרי קורטואה, פדה, ויניסיוס - כולם הצליחו), הרימו דגל לבן מראש. איכס. ב-2019 הוצאנו הרבה וכשלנו אבל ניסינו.

אני לא חשבתי שאנחנו בדרך לקיץ ענקי, ממש לא. נפרדנו מעודפי שומן וזהו-זה.

בחיי אפילו העזיבה של אסנסיו נראית לי תמוהה לחלוטין. במצב הנוכחי היה שחקן הרכב בקלות.
בנתיים צריך להתמודד מול דמבלה, אמבפה, ראמוש, מואני, ברקולה וקואנג אין לח, עומק פסיכי יש שם בפסז.

קיץ שהתחיל עם הרבה אופטימיות אחרי שנפרדנו מהזאר, מריאנו, בנזמה ואסנסיו.
כולנו היינו בטוחים שאנחנו לקראת קיץ ענק, 2 שחקני התקפה ברמה גבוהה היה נראה כמו משהו מובן מאליו. תהינו מי יצטרף מבין קיין, אמבפה ומואני.
בסוף סגרנו את הקיץ הזה עם ארדה גולר החביב שהוא בגדר פוטנציאל ותו לא כרגע. כן בלינגהאם בהחלט רכש אדיר אבל הוא לא שחקן התקפה ולא משנה כמה פעמים אנצלוטי יגיד שהוא 9.

לא אופטימי בכלל לקראת השנה, מרגיש כמו עוד שנה שהיינו יכולים לצאת ממנה בקלות עם אליפות, גם באירופה רוב הקבוצות נמצאות בתהליך חידוש ואני לא רואה קבוצות שהן לא סיטי או באיירן זוכות באלופות, אנחנו לגמרי היינו יכולים להיות במאבק עם עוד קצת חיזוקים, אבל החלטנו שלא.

אפשר ללכת לים, העונה הזו גמורה. אני לא קונה את הדיבורים על קיץ 24 ולדעתי הסיפור עם הצב די גמור.
אגב, הדבר הכי גרוע לעתיד המועדון יהיה אם בטעות נקח אליפות השנה.

ויני
רודריגו
בנזמה
חוסלו
אסנסיו
ארדה גולר
בראהים דיאז

יכלה להיות לנו התקפה מכובדת מאוד ובעיקר עם אחלה עומק וגיוון,לא מבין מה היה דחוף לשחרר את בנזמה ואסנסיו כשלא הייתה שום כוונה להביא חיזוק במקומם.
באמת אולי הקיץ הכי גרוע שאני זוכר.

לא שהיה צריך לחכות לזה אבל באופן רשמי- תם הטקס.
בתחילת הקיץ העליתי את האפשרות שלא יגיע אף חיזוק התקפי במקום קארים ואמרתי שבמידה ודבר כזה קורה פלורנטינו צריך לשים את המפתחות וללכת.
הסיבה שאמרתי את זה היא ממש לא בגלל שחשבתי שזה מה שיהיה אלא בדיוק ההפך- לא להביא חלוץ לריאל מדריד ולהישאר עם חוסלו כ9 יחיד היה כל כך מנותק, לא קשור לענף ומשהו שמעולם לא היה שזה היה מופרך לחשוב שבאמת לא יגיע לכאן מישהו אחר, אפילו אם לא אמבפה.

אז כן, כמובן שעכשיו לא יעזור שום שינוי אבל בבחירות 2025 אני אשמח שפלורנטינו יפנה את המקום שלו (מפאת גילו יש סיכוי לא רע שזה גם ככה הולך לשם) ויגיע מישהו שמעבר לדוחות הכספיים גם יחשוב על תחרותיות וטובת הקבוצה גם על המגרש.
אסטרטגיה זה חשוב ומדיניות כלכלית זה חשוב אבל מעל הכל בסופו של דבר ריאל מדריד צריכה בכל שנה ליצור קבוצה תחרותית שתלך על כך התארים, זה לא המצב השנה ובינינו? כבר כמה שנים ברצף למעט ההבלחה שאף אחד לא ציפה לה לפני שנתיים.
אנחנו יודעים היום די בוודאות שקרלו ביקש כבר לפני שנה חלוץ ומגן ימני ולא קיבל, העונה שעברה הייתה כישלון בליגה ובנוסף קיבלנו רביעייה מסיטי שהראתה לנו כמה אנחנו רחוקים מהטופ של הטופ.
לפרז היו 2 אופציות- או להגיד שאנצ’לוטי טועה ויש סגל נהדר ואז היה צריך להביא מאמן אחר (כי איך המאמן לא הצליח עם הסגל המושלם הזה?) או ללכת עם המאמן שהוא בחר בו ולהביא לו את מה שהוא צריך וביקש, הוא לא בחר באף אחת מהאופציות.

ולאלה שחושבים שמדובר על הגזמה (בטוח יהיו כאלה) אז-
בוטרגניו, ראול, שוקר, מיאטוביץ’, מוריינטס, רונאלדו, אואן, ואן ניסטרלוי, היגוואין, קארים, חוסלו.

קרה כאן מחדל עצום, הזוי ולא הגיוני שאי אפשר להקל בו ראש ומישהו חייב לתת על זה את הדין.
זרקנו אליפות מול אתלטיקו ואפילו לא ניסינו בשנה שעברה מול בארסה, כמו שזה נראה השנה אמור להיות גרוע יותר כשהיריבה שלנו התחזקה ואנחנו נחלשנו וכל זה קורה בזמן שאנחנו במצב כלכלי מצויין וליריבה אין כסף לבוטנים, מביך.