דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

מסכים, השאלה אם בלל מחפשים מישהו שאינו עונה לשם קיליאן

בטח, רק שהוא אפילו פחות רלוונטי. ארלינג שמו.

ביחד עם בלינגהאם, רודריגו וויניסיוס. בהנחה וקיין היה מגיע הקיץ היינו מקבלים רביעייה התקפית ברמה שלמעט מאוד קבוצות יש, אם בכלל.

הקטע בעושר התקפי זה שהוא מחזק כל פרט ופרט בחוליה הזאת. אפשר להדגים זאת על דרך השלילה. תראה את אותו אמבפה ללא מסי וניימאר. אמנם בעל הבית המובהק אבל ברור שיקבל הרבה יותר תשומת לב מהגנות.
רודריגו איננו השחקן להוביל את ריאל מדריד (לפחות לפי יכולתו כרגע) אבל הוא כן שחקן שיכול להוציא מעצמו הרבה יותר בתוך קבוצה מוכשרת ומסודרת יותר.

הסיפור של ריאל עם אמבפה יושב על הרצון למצוא מחליף לרונאלדו. לחלל העצום שלו. העניין הוא שבכדורגל אפשר לבנות קבוצה סביב כוכב על ואפשר גם על מקבץ מגוון של שחקנים איכותיים (ע"ע סיטי ובאיירן בשנים האחרונות).
סיטי יכולה להמשיך להיות קבוצה מפלצתית גם בלי אמבפה. אותו דבר באיירן הגדולה.

רדיו מארקה דיווחו הלילה שז׳ורז׳ מנדש הציע לריאל מדריד את הבלם בן ה 22 של ספורטינג,גונזאלו אינאסיו וקיבל תשובה חיובית,עסקה שמוערכת ב 60 מיליון יורו וצפויה להתבצע בינואר.

לא מכיר את השחקן אבל המחיר נשמע מוגזם וגם פלורטינו לא עשה עסקים עם מנדש כבר כמה שנים אז מה נשתנה פתאום? קחו בעירבון מוגבל.

על פניו יכול להתאים לנו, בלם שמאלי מודרני עם יכולות טכניות שלא מביישות קשר טופ, בא בול על העמדה של אלאבה. הבחור כבר תקופה מקושר לחצי אירופה ולכן לא היית מתרגש מהדיווח הזה. נראה אם עוד כלי תקשורת ועיתונאים אמינים יותר גם יצטרפו לדיווחים…

באופן כללי אני לא אוהב את חלון ינואר, והרי הצורך בבלם לא חדש לאחר פציעת מיליטאו והיות יתר שלושת הבלמים הבכירים בעשור הרביעי לחייהם. בנוסף הנטיה להערכתי היא לשלם על העברות חלון זה יותר מאשר בחלון הראשי

בלם סבבה וצעיר שיכול להתאים לנו, אבל 60 מליון זה מוגזם
בקיץ כל פעם שדיברו עליו (לא לגבינו) זה היה בין 25-35. מה שטורניר מוקדמות טוב יכול לעשות למחיר…

פרסום בארגנטינה שאנצ’לוטי שוקל להביא את איקרדי כמחליף לויניסיוס

זה משעשע עדיין יש פרסומים רציניים שאנצ’לוטי רוצה שחקן x.
שהדיבור היה שהוא בכלל לא נשאר פה מעבר לעונה הנוכחית ושפלורנטינו מעולם לא התחשב ברצונות המאמנים.
אבל אני בעד להחיות את הת’רד הזה מכל מחיר…

אפשר להשתמש בכותרת הת’רד בתור מם.

https://x.com/madridxtra/status/1729057146376225085?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

מישהו יודע למה אנצלוטי כל כך שונא את לונין?
אין לי בעיה עם קפה,הוא בסדר ויכול להיות מחליף טוב,אבל באמת שלונין מוכיח שהוא לא פחות טוב,הוא כבר מחובר לסגל ולעיר,מקבל את מעמדו ומקבל שכר נמוך מאוד לעומת קפה שמקבל בערך פי 4,זה ממש לא שווה את ההבדל ביניהם.

ואלוהים ישמור אני עדיין מפחד לדבר על הדיווחים לגבי חידוש חוזה לאנצלוטי,מנסה להדחיק את זה ומקווה שזה ייעלם.

האמת שעדיין לא ראינו משניהם מספיק כדי לגבש דעה מוצקה, אבל לפחות על בסיס מה שראינו עד עכשיו, ובוודאי אם מוסיפים לזה את היכולת בצ’לסי - לונין ככל הנראה עדיף על קפה, ובאמת לא ברור היחס שהוא מקבל.

אולי כי הוא על חוזה זול?

ללונין יש משחק רגל נוראי, לקפה יש משחק רגל טוב. כשוער, לונין לדעתי טוב מקפה ואולי אפילו בצורה משמעותית. כששניהם בשער אני לא רגוע באותה המידה.

לונין חביב הקהל אבל בהחלטה קרה אני לוקח את קפה. מה שלא ברור לי עד הסוף זה למה ששוער כמוהו ירצה להיות מספר 2 באופן קבוע. בזמנו גם הסימפטיה לקיילור גרמה לחלקנו לחשוב שחבל שקורטואה מגיע. לדעתי אם רואים אותו באימונים ומוצאים לנכון להתעקש על שוער בכיר כמספר 2 אז ההבדל די חד משמעי.

להזכירכם אנצ׳לוטי החזיר את קסיאס בדמדומי הקריירה להרכב באלופות על חשבון לופז שהיה מעולה ואח״כ ייבש את קיילור עבור אותו איקר גמור.

אם אתם מחפשים תשובה לשאלה שכוללת את קרלו אנצ׳לוטי, התשובה היא ״פוליטיקה״.

אתה משווה שתי סיטואציות שאין ביניהן קשר. העלית טענה, תביא משהו שתומך בה. איזו סיבה ‘פוליטית’ יש לאנצ’לוטי להעדיף את קפה כשברור שלונין הוא אהוב הקהל ומכיר את חדר ההלבשה.

אני לא מעורה בפרטים בחדר ההלבשה אבל לא אהיה מופתע אם לקפה יש מעמד מסוים בחדר ההלבשה, בתור שחקן נבחרת ספרד, בעוד לונין בתחתית שרשרת המזון.
בנוסף קפה הגיע בתוך שוער ראשון ואני בטוח שלא ישמח לחזור להיות מחליף ובצ׳לסי ראינו שאין לו בעיה לעשות רעש ובעיות למאמן.

הכל בגדר ההשערה אבל מההיכרות ארוכת השנים עם קרלו + היציבות היחסית של לונין לעומת התקפי הלב של קפה, זה הגיוני.

זו תחושה. אבל קפה עם ממוצע ספיגה טוב. היו משחקים שהוא הביא נקודות

תרענן את זכרוני?