דיון ההעברות והפנטזיות :: קסייה עבר ללידס

tactical
news
transfers

למען האמת, אם בקבוצה החליטו להביא קשר בנוסף לברהאים דיאז בחלון העברות הנוכחי, אשמח אם זה יהיה סראביה ולא פלאסיוס.
אין טעם לצאת להרתפקה של שחקן שאין לנו מושג מה נקבל ממנו כשיש אופציה להביא שחקן ספרדי, מדרידיסטה במקור שכבר הוכיח את עצמו בלה ליגה וברמות הגבוהות.

סראביה יכל היה להיות רכש נפלא בשנים הקודמות, כשהייתה היררכיה ברורה. כרגע הוא לא מתאים לרמת שאנחנו שואפים אליה בהרכב אבל הוא כנראה טוב משאר האופציות בכנף שמאל ככה ש"היררכית" קשה יהיה למצוא לו מקום
עריכה: מסתבר שמתחילת העונה הוא רק באמצע. אני לא רואה איפה אפשר לדחוף אותו במצב הנוכחי

לפי YNET ו"אס" , ברהים דיאס (19) ממנצ’סטר סיטי חתם במדריד

ראיתי את השחקן מבקיע נגדנו במשחק הכנה בשנה שעברה אם אני לא טועה, חוץ מזה אני לא יודע איך ואיפה על המגרש הוא בדיוק משחק. אבל מפתיע אותי שפפ מוותר על אחד הכשרונות שלו ועוד בתמורה ל15 מיליון יורו.

חקרתי את הבחור קצת, לדעתי ההייפ סביבו מוגזם מאוד, לא חושב שהוא שחקן שישדרג אותנו מאוד או שעשוי להפוך לכוכב על אבל נראה…
השבוע ארשום סקירה גדולה עליו

מסיים חוזה בסוף העונה אבל כן הוא כבר בן 19 ולא קיבל קרדיט מיוחד למרות שפפ נותן יחסית הרבה דקות לצעירים אחרים(זינצקו פודן וחבריהם). אני לא רואה איך הוא מציל לנו את העונה או אפילו משפר את המצב

פפ לא מוותר עליו, הוא מסיים חוזה בקיץ ומסרב לחתום על חוזה חדש. בפעם האחרונה שזה קרה לנו זכינו בנסיך הבלונדיני מפרוסיה. עד העונה הוא קיבל פירורים כמו פודן (זינצ’נקו לא גדל בסיטי ומבוגר משניהם ב4 שנים). נחשבים באותה רמת פוטנציאל אני חושב, ואליהם אפשר להוסיף את סנאצ’ו שהוא גם באותה שכבת גיל וברח לסיטי שנה שעברה.

נראה שיש לו דריבל טוב ומשחק לעומק אבל לא רואה מה אנחנו הולכים לעשות איתו בעתיד הקרוב בקבוצה הבוגרת.

סילבה מאחל לו הצלחה בינתיים:

אז קצת מידע על שחקן הרכש החדש שלנו ברהאים דיאז:

גובה: 1.70 מטרים
משקל: 68 קילוגרם
עמדות משחק: כנף שמאל, כנף ימין, קשר התקפי קדמי.

לגבי התכונות הטובות והפחות טובות שלו:

דריבל
מיוחסת כאחת התכונות בהן הוא מצטיין, בגדול לא הראה יכולות דריבל מדהימות במשחקים בקבוצה הבוגרת, הרבה פעמים הולך ראש בקיר ומאבד כדור, לזכותו הוא מנסה המון לשחק לעומק ולהגיע כמה שיותר קדימה עם הכדור, אך לפעמים מנסה קצת יותר מדי. רוב הדריבלים המוצלחים שלו הם בקבוצת ה- U19 של הסיטי.

משחק עם 2 רגליים
הרגל החזקה של ברהאים היא רגל שמאל, בסה"כ הרלג הימנית שלו די טובה ונראה כי לפעמים הוא משתמש בה לבעיטה, גם מבחינת פנדלים הוא בועט ב-2 הרגליים (החמיץ כמה פנדלים מסרטונים שראיתי), וגם קרנות מרים עם 2 הרגליים.

יכולת מסירה
בגדול ברהאים הוא מוסר לא רע בכלל, לא מרבה לאבד כדורים אך מצד שני לא לוקח יותר מדי סיכונים ולא תראו אותו שולח כדורים חכמים שחותכים הגנה (לפחות בשלב זה), כן ניכרת התרומה של פפ במחשבה לשחרר כדור מהר ולשטחים מסוכנים.

עמדה מועדפת
ברהאים שחקן מאוד ורסטילי, נראה כי הוא מסתדר טוב ב-2 האגפים וגם כקשר אמצע התקפי (העמדה בה הוא משחק בנבחרת הצעירה של ספרד), כשהוא משחק באגפים הוא מרבה לחתוך לכיוון הרחבה ומהווה סיכון די מתמיד באיזורים האלו (בתקווה שיהיה מי שידע למסור לו).

עבודה הגנתית
ברהאים הוא לא שחקן עצלן, הוא תמיד יעשה לחץ על הגנת היריב וירד לשמור על המגן שלו כשצריך, הבעיה כרגע היא שמבחינה פיזית הוא די חלש וזה היה ניכר בליגה האנגלית הקשוחה, צריכים לשלוח אותו למכון בשביל שיהיה יותר יעיל מהבחינה הזו.

ינואר הסוער נמשך - המועדון הודיע רשמית כי קיקו קסייה עובר ללידס.

ינואר סוער כזה לא נראה מ2015 אז חתם הקראק לוקאס סילבה.