דיון ההעברות והפנטזיות :: קסייה עבר ללידס

tactical
news
transfers

תיקון קטן - הוא סרבי.
אבל מסכים לגמרי. חלוץ מוכשר מאוד.

אמרתי זאת לפני כמה חודשים ואני חוזר על זה עכשיו. אם אני פלורנטינו, אני עושה הרבה מאוד כדי להחתים את ג’דון סאנצ’ו.
השחקן הבא בכדורגל העולמי.

חדשות מצויינות! לפי דיווחים שרצים ברשת גם אנחנו מעוניינים ביוביץ’ ומוכנים לשלם עליו יותר מברצלונה. רק נקווה שבאמת נצליח להחתים אותו. תנו לי אותו ואת סאנצ’ו ואני מבסוט על ההתקפה שלנו לעשר שנים הקרובות ביחד עם ויני (ואסנסיו?).

האנגלי גם נראה כישרון מבטיח אבל יעלה הון, ואני בטוח שהאנגליות לא יוותרו עליו כל כך מהר. בכל מקרה עדיין לא ראיתי שמועה שקושרת אותו אלינו.

ומצד שני פלורנטינו אומר:״ יש לנו את החלוץ הטוב בעולם,לא נבזבז כדי להגיד שבזבזנו״.
מקווה מאוד שזה נאמר כדי שקבוצות לא יסחטו אותו ולא כי הוא באמת מאמין בזה.

האם פלורנטינו הוא למעשה ה-prisioner of the moment הכי גדול בעולם?

לפחות כרגע הוא צודק בכל מה שששור לבנזמה. בכל מקרה יוביץ’ הוא קניה לעתיד.

אם הוא אמר עכשיו שבנזמה הוא החלוץ הכי טוב בעולם, הוא חד משמעית טועה. גם אם בנזמה בכושר הכי טוב בקריירה שלו, הוא ממש לא החלוץ הכי טוב בעולם, לא השני ולא השלישי. גם אם מתעלמים מיציבות ורצף, ומתייחסים רק למשחק הכי טוב שלו בשבועיים האחרונים.

לא הולך להתווכח על זה. אולי אני קצת שיכור מזה שהוא אשכרה התחיל לשחק כדורגל, אבל התרומה שלו בתקופה האחרונה פשוט מטורפת. כרגע, אני לא שם אף חלוץ אחר בהרכב של ריאל מדריד. דיי בטוח שעוד תקופה לא ארוכה אני אשמע אחרת לגמרי, אבל בינתיים אני אוהב מאוד את מה שאני רואה ממנו.

image

במארקה בטוחים: ‘רק החתימה חסרה’: - מיליטאו, הבלם הצעיר של פורטו(21), קרוב-קרוב לריאל מדריד. הוא כבר נהנה בחדר ההלבשה עם איקר ופפה האקסים. המועדון הקדים את יתר אריות היבשת שלוטשות עיניים לגבי הבלם. הוא רגוע, שליו, ממתין בסבלנות לילדים שרוצים חתימות וצילומים לאחר המשחק. בשבוע שעבר יצא אחרון מחדר ההלבשה לאחר המשחק של פורטו. הוא לא מתרגש מכל ההמולה סביבו. “אני מעדיף לשחק אלף משחקים מאשר להתראיין, זה לא התחום שלי”, אמר במסיבת עיתונאים אליה שוכנע להגיע בקושי רב. אביו, ולדו, שיחק בעבר בקורינתיאס והילד נשם כדורגל כבר מילדותו. יש לו כבר 32 משחקים העונה בכל המסגרות וקרוב ל-3000 דקות, והוא פתח בהרכב בהפסד ההפיך של פורטו מול רומא בשמינית גמר הצ’מפיונס. היורש של פפה?

אשמח לשמוע פרטים על הבחור נקודות חזקות, מה הוא צריך לשפר וכ"ו.
כמו כן האם הוא נחשב זר, אם כן איך נראית מצבת הזרים שלנו לעונה הבאה?
[יש עוד ילד ברזילאי שהוא חלוץ שיגיע בקיץ לא?]